Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 3 hónapja #163053 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

KÁJ írta: Húúúúú, nem tudom elképzelni Elijah-t, mint egy bérgyilkos!! :wink: 8O Kár, hogy nincs HBO-nk! :cry: Kiváncsi lennék rá.
Nem tudjátok mikor forgatták a filmet?


Pedig nagyon jól áll neki úgy, de nagyon... :D Egyébként a film is egész jó!
2000-ben forgatták különben. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163051 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Húúúúú, nem tudom elképzelni Elijah-t, mint egy bérgyilkos!! :wink: 8O Kár, hogy nincs HBO-nk! :cry: Kiváncsi lennék rá.
Nem tudjátok mikor forgatták a filmet?

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163050 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ide is beírom, azt hiszem a Rotk-ban Frodo fog tündéül beszélni, illetve egy mondatot mond tündéül. Tök jó mi?! :D


Tényleg? :D Hát ez nagyon jó hír! Épp a napokban mondtam neked, hogy tök jó lett volna ha beszélt volna tündéül a filmben...És erre tessék! :) Nagyon kíváncsi vagyok arra a részre...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163049 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Parade Magazin


-A mozi világa nem igazán gyerekeknek való.Szerencsésnek mondhatom magam,hogy sikerült átvészelnem ezt az időszakot.Elijah Wood 8 éves korában kezdte el a filmezést.
Azután lettek figyelmesek rá az emberek miután szerepelt a Jó fiúban,majd a halhatatlan szerelemben,North-ban,majd egy koraérett tinit a Jég Viharban.Így igazán tudta hogy milyen érzés a legfiatalabbnak lenni egy filmforgatáson…(lásd Lotr)
A gyürük urában mint hőst látthatjuk viszont a filmvásznon.

Elijah sok színésszel ellentétben nem jutott a bün különböző útjaira ,nem hatott rá a siker negativan ….nem kezdett el drogozni,és nem voltak gondjai a törvénnyel sem.

-Szerencsés vagyok,hogy nem hirtelen lettem ismert.Mind emberileg és mind színészileg is felnöttem,mindebben a családom segített.

Elijah-nak van egy báttyja Jeremiah és egy húga Hannah,egy darabig Iowaban laktak,de miután egy manager meglátta Elijaht ,rögtön tudta hogy a szinészetre született.Ezután elköltöztek Los Aneglesbe.-Apám Iowában maradt.
De a szinészet hamar rátalált szerepelt a Paul Abdul videoban,majd azt követte a az Avalon majd Mel Gibson oldalán a Halhatatlan szerelemben látthatuk,de édesanyja mindvégig figyelt legkisebb fiára,hogy véletlenül se szálljon a fejébe a siker.

-Mindig ügyeltem arra,hogy uaz az ember maradjak a munkám során.Édesanyám mindent megtett,hogy ugyanolyan gyerekkorom legyen mint a többi gyereknek.
Nem voltak kiváltságaim ,ugyanúgy nevelt és uazt adta meg mint a többi szülö a gyerekeinek.Nem voltam semmivel sem különb a többi gyerektől.

Miután Wood 15 éves lett,szülei elváltak.Ekkor változott meg nagy mértékben az anyjával való kapcsolata.-Miután apám elhagyott minket,én vigyáztam a családomra.Nehéz időket éltünk meg együtt,én voltam a család feje.Anyámnak végül azt mondtam:.-Te ez anyám vagy,és az is maradsz.

De természetesen ez nem tette Elijah-t fáradtá,hiszen még most is anyjával lakik együtt,akció figurákat gyűjt,de a lányok természetesen azért megkörnyékezik,bár ő elég félénk e téren.

-Kétség kívűl életem egyik legfontosabb állomása volt a gyürük ura.A Forgatás 16 hónapon keresztül tartott Új-Zélandon..18 évesen utaztam Új-Zélandra.
Ez egy fantasztikus utazás volt és egyben élettapasztalat is.Sokkal felelősség teljesebb lettem azóta és most már Frodót is sokkal közelebbenk érzem magamhoz,talán úgy mint Frodó a gyürüt.J


Megjegyzés:Ez inkább olyan önéletrajz kategóriába illene bele,és sajnos mint megnéztem ez nem is aktuális mert már nem az anyjánál lakik,nos a javítás már csak rád vár Iowa.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163035 Írta: BrambleRose
BrambleRose válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello mindenkinek! :D
Még új vagyok itt,vagyis már elég régóta figyelem a fórumokat,csak nem szoktam hozzászólni. :roll:
Ja most csak azért írok,mert nem tom' felfedeztétek-e már de a HBO KötöznivalóBolondok c. filmjében játszik Elijah és eszméletlenül aranyos(bérgyilkost játszik :lol: -egészen tündérien)
Csak gondoltam szólok,h nézze+,aki még nem látta,mert tényleg nagyon ari.
(de ha már kitárgyaltátok a filmet akkor bocsi.én most láttam elöször).

"I'll take Legolas,& this experience in NZ,wherever I go."-Orli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163011 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ide is beírom, azt hiszem a Rotk-ban Frodo fog tündéül beszélni, illetve egy mondatot mond tündéül. Tök jó mi?! :D

:) :P Mikor? És mit? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162952 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ide is beírom, azt hiszem a Rotk-ban Frodo fog tündéül beszélni, illetve egy mondatot mond tündéül. Tök jó mi?! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162920 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon édesek a képek.
Nekem főleg Lij gyönyörű kék szemei tetszettek, néha olyan közelről és tisztán lehetett látni, de az is nagyon aranyos volt ahogy mosolygott, meg az egész.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162879 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is néztem a filmet, meg fel is vettem! Hát egyszerűen nem igaz hogy milyen aranyos volt benne!! :D Elég volt hogy megjelenjen és én már elkezdtem mosolyogni! Anyám is vagy hatszor elmondta, hogy "de jó arca van ennek a gyereknek". :lol: Mellesleg a film maga is tetszett...Eddig még egy filmjében sem csalódtam!

Eldafinda: Nagyon jók a képek!! Nagyon édes...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162864 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Fotóztam vadul a filmből!!!!!!!!!!!!!!!!
Beraktam pár képet a "Klubba":

www4.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=212

5985. hozzászólástól lefelé

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162843 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: egyáltalán nem okoz gondot nekem........amúgy nézi mindenki a halhatatlan szerelmet?Mert most van az rtl klubbon........olyan rég láttam,istenem a bemutatóban olyan ki apró volt...........nagyon aranyos a filmben! :)

Akkor o.k. :D
Igen Én nézem, egyébként a tv2-n megy. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162841 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Fangi írta: ahogy gondolod Iowa.......vmit még szeretnék megkérdezni tőled,,,,,,,,,,most voltam fenn egy oldalon...ott láttam 2001 ,2002-es cikkekt..........kellenek neked?Szeretnéd feltenni az oldaladra?Viszont emelett még találtam 2003-ast is először annak állok neki,éás azután a többit folytatom......érdekelne?Mert akkor beteszem a fórumba,amúgy egyébként is betenném csak nem tudom mennyire ismeritek a 2001-es 2002-es cikkektet?


Aha ha nem gond neked azokat is lefordítani, mivel olyan sok cikk, meg interjú nincs fenn.


egyáltalán nem okoz gondot nekem........amúgy nézi mindenki a halhatatlan szerelmet?Mert most van az rtl klubbon........olyan rég láttam,istenem a bemutatóban olyan ki apró volt...........nagyon aranyos a filmben! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162822 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: Jó a cikk! :) Főleg a ROTK-os részek...Már csak 3 nap...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162818 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: ahogy gondolod Iowa.......vmit még szeretnék megkérdezni tőled,,,,,,,,,,most voltam fenn egy oldalon...ott láttam 2001 ,2002-es cikkekt..........kellenek neked?Szeretnéd feltenni az oldaladra?Viszont emelett még találtam 2003-ast is először annak állok neki,éás azután a többit folytatom......érdekelne?Mert akkor beteszem a fórumba,amúgy egyébként is betenném csak nem tudom mennyire ismeritek a 2001-es 2002-es cikkektet?


Aha ha nem gond neked azokat is lefordítani, mivel olyan sok cikk, meg interjú nincs fenn.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162817 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Fangi: köszi! Viszont oda fogom írni a neved, azért annyira bunk.ó nem vagyok.
A cikk is tök jó, nagyon megértem Lij-t, bár amit érez vagy érzett azt nem tudom átérezni, sajnálom is szegényt. Ez egyszerrre volt fantasztikus élmény a számára és egy szomorú búcsúzás...


ahogy gondolod Iowa.......vmit még szeretnék megkérdezni tőled,,,,,,,,,,most voltam fenn egy oldalon...ott láttam 2001 ,2002-es cikkekt..........kellenek neked?Szeretnéd feltenni az oldaladra?Viszont emelett még találtam 2003-ast is először annak állok neki,éás azután a többit folytatom......érdekelne?Mert akkor beteszem a fórumba,amúgy egyébként is betenném csak nem tudom mennyire ismeritek a 2001-es 2002-es cikkektet?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162801 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: köszi! Viszont oda fogom írni a neved, azért annyira bunk.ó nem vagyok.
A cikk is tök jó, nagyon megértem Lij-t, bár amit érez vagy érzett azt nem tudom átérezni, sajnálom is szegényt. Ez egyszerrre volt fantasztikus élmény a számára és egy szomorú búcsúzás...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162793 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Elessar király... írta: Pár új kép:
www.warofthering.net/photos/rotkfrodo/

Jók, bár nem túl élesek.
www.warofthering.net/photos/rotk ... age7.shtml
Ez már nagyon a végén van?


szerintem jól gondolod,ez a végén lehet a végzet hegyéél.


Iowa :nyugodtan felhasználhatod a fordításokat,ha nem akarod akkor a nevemet sem kell odairni....nem zavar.Nekem annyi elég a boldogsághoz hogy,nektek tetszik. :)


Újabb Cikk!


VESZÉLYES! szeretnék előre szólni,hogy a cikkben lesz egy rész ami a film egy részletét irja le.......így tanácsként szeretném elmondani,hogy aki nem szeretne megtudni egy részletet a filmből így az haggyja ki a 4-ik fejezetet.........
Az Interjú

Jeffrey:Rengeteg ideig dolgoztál a filmen,Tolkien szemével látthattad az egészet.
Hogy gondolod Tolkien bizakodva vagy inkább ellenszenvesen látta a világot?
Elijah:Én teljsen egyetértek vele……..Frodó az ő ideológiájának a középpontjában áll,
És a könyv jól bemutatja,hogy mi a rossz és mi a jó.Minaz amit irt a hobbitokról,,,a megyéről az az hogy hogyan képzelte a jobb világot.Ott csak szépség és jóság van.
Az hogy mindaz amit a megye ad,veszélybe kerül Mordor miatt amely a véleményem szerint a mai életben is megfigyelhető.Ezek a dolgok nagyon fontosak a történet szempontából,
És most már nekem is.Aztn hiszem megértettem őket.Új-Zéland is egy llyen hely,távol a modern,fejlett,ipari országoktól és továbbra is szeretné megtartnai oyannak amiylen most.
Hiszen Új-Zéland teljes mértékben mentes a környezetszennyezéstől.Emelett Új-Zélandon van egy terület ahol egy teremtett lélek sincsen,ahol hajók és egy kis sziget van csak.Mindannyian megtanultunk vmit,azt hogy a szépet és a tiszta dolgokat hogyan lehet
Teljesen tönretenni!Miután otthagytuk Új-Zélandot mindannyian átgondoltuk és mindenki azon spekulált,hogy hogyan lehetne jobbá tenni és megvédeni a természetet és mindazt ami körülveszi.

Jeffrey:A filmben Frdodot játszod a gyürühordozot,aki feláldozza magát,és egyben meg is védi Gollamtól a gyürüt hiszen mint tudjuk ő is imádni kezdi…
Elijah:A könyvben benne,van hogy Frodo nem öli meg Gollamot mert megsajnálja,viszont ez őli meg Golamot,Frodó kegyelme iránta..az áéltal hogy nem őlte meg előtte,s így belezuhan a Végzet hegyébe.Viszont a könyvbe az is benne,van hogy Frodo kezdi érezni,hogy mivé válna ha atovábbra viselné a gyürüt……így teljesen átérzi Gollam helyzetét,és empátia alakul ki közöttük…(kötelék!)

Jeffrey:Frodó nem tartott a többiekkel a megyébe,pedig Samu is viselte a gyürüt……
Ő viszont visszatért a megyébe…….
Elijah:Igen,igaz hogy Samu is viselte de ő csak egy kis ideig……..A Gyürü elveszi Frodó teljes szemílyéségét,,,,amit már nem kap vissaz többé.Bár a világ nem pusztult,viszont Frodó egy részét teljesen elpusztította.Elvesztette az ártatlanságát.Nem tér vissza hiszen neki a megye már nem uaz ami ezelött volt…….nem találja már önmagát.Bár Samu Frodóval tartott ,de mégsem értheti meg teljesen Frodót,azt hogy Frodóban mi zajlott le.Mit tett a Gyürür vele.

Jeffrey:Észrevettem a filmben azt hogy minnél közelebb értél a hegyhez annál erősebb seb volt a nyakadon,olyan mint vmi stigma
Elijah:A Gyürü miatt,mivel a gyürük kezd erősebb lenni,és minnél erősebb annál nehezebb tartani,és emiatt felsebzi a nyakát.

Jeffrey:Gondolom Sean a barátod maradt.
Elijah:Rengeteg barátom lett,viszont Sean igazi Samu lett számomra.
Bár most mindketten máshol élünk,más államban,de a barátság megmaradt hiszen ez ezy igazi barátság.Sajnos nem láttjuk egymást mindennap.Igazi testvérekké váltunk.
Imádtuk egymás társaságát……..mivel rengeteg időt töltöttünk együtt.

Jeffrey:És mi a helyzet a többi szereppel,most a gyüreük ura után biztosan hozzányúlsz más
Jellegű szerepkhez…..ki az akinek a karrierje és az életvitele tetszik?és majd egyszer szeretnéd úgy alakítani……?
Elijah:Johnny Deep karrierje például,nagyon tetszik…..tetszik az hogy milyen elragadtastássaé veti bele magát a munkába legyen az bármilyen kicsi vagy nagy.Az én filizófiám is ilyen.Azt csinál amihez igazán ért.Ő egy nagyon jó példa arra hogy hogyan kll elkezdeni egy karriert.Fantasztikusan hozza össze a magánéletét és a karrierjét.
Komolyan veszi a munkáját,de egyben brilliánsan védi meg a magánéletét is.Ő egy igazi inspiráció nekem.
Emelett Viggo is hatalmas inspiráció nekem,egyszerüen fantasztikus…fényképész,író,
Brilliáns tehetséggel rendelkező színész is egyben….egyszerüen egy csodálatos ember.

Jeffrey:Miután hazarepültetek nem volt egy kicsit ismerős az érzés?
Elijah:arra akarsz kilyukadni,hogy úgy éltem meg-e mint a Szürke Révet?

Jeffrey:Igen ,hasonló érzés volt?És mit csináltatok a film befejezése után?
Elijah:Csináltak egy fotot mindannyiunklról…….komolyan mondom úgy éreztem magam mint Frodó a bucsúzáskor……Vegyes érzelémekkel voltam tele.
Hiszen az ottani családommal,barátaimmal éltem ott,az országban amit úgy megszerettem,,,,,,
Olyan más volt.Miután hazaértem pihentem elsősorban és hatalmas békét éreztem a szivemben.De ez a béke nem lett volna ha nem vettem volna részt ebben a filmben.
Nehéz volt ez az utolsó év,hiszen eddig mindig úgy voltunk hogy találkozunk újra,és úgy köszöntünk el egymástól:-Viszlát a következő évben…….és most nem mondhattuk hiszen vége a forgatásoknak és ennek a csodálatos utazásnak,majd hirtelen azt vettük észre hogy vége……(a vége felé közeledünk)és azt gondoltam magamban:
-Nem akaromhogy ez megtörténjen,nem akarom vége legyen…………mindenki megtatotta a saját beszédét,emlékszem mikor az én beszédem következett…..egyszerüen nem tudtam artikulálni annyira magam alatt voltam és szomorú.Most pedig végeztünk ……és nem találkozunk újra.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162775 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a kép...Te jó ég! 8O www.warofthering.net/photos/rotkfrodo/images/323mdfroring.jpg Szegény! :cry:
Én is megvettem a 100xSzépet... szerintem tök jó cikk, a poszter meg természetesen szuper, azon kívül, hogy nagyon megható.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162745 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elessar király... írta: Pár új kép:
www.warofthering.net/photos/rotkfrodo/

Jók, bár nem túl élesek.
www.warofthering.net/photos/rotk ... age7.shtml
Ez már nagyon a végén van?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162729 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162725 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na megvettem a 100x Szépet! Hát szegény itt sem szabadult a hobbit jelzőtől, de legalább kis hobbit lett és nem szexis, ami azért mégis jobb. :lol:
A cikkel szerintem semmi baj sincs különben...A poszterrel meg főleg. :D Nagyon szép...
Jók ezek az ikonok!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162610 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt található néhány ikon, nem csak Elijah témában:
leaysaye.tripod.com/leasattic/id5.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162541 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Tarathradiel írta: Jaj nagyon jó volt!! :D :D
És annyira aranyos ez a Gábor! Nagyon aktív volt, mindig beszélni akart, meg értelmes is!
Én is bírtam volna még sokáig...

Hát a szökőkutas cikkhez no comment... :roll:


Valóban az... kivoltam(vagyok) a nevetésétől olyan ari..meg úgy az egész hapsi...olyan amilyennek mondod... ja és kivülről se feledkezzünk meg róla azért... :D Na persze Lij az Lij... :D


Szerintem is tők jópofa volt. Főleg az az angyal beszólás. Hát az édes volt.
És a szöszmötölése, mint egy gyerek, de nagyon cuki gyerek.
Jó volt ez a nap! :hello: :hello: :up: :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162536 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Hát kívülről és belülről is nagyon szimpatikus volt! Nagyon jól nézett ki... :D De az utolsó mondattal egyetértek...

Én úgy hallottam hogy 3 és fél órás lesz...Vagy nem? :roll:


Így van. :D Hát persze... hiszen Ő az igazi... :D

Én is több mint 200 percről hallottam...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162535 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Valóban az... kivoltam(vagyok) a nevetésétől olyan ari..meg úgy az egész hapsi...olyan amilyennek mondod... ja és kivülről se feledkezzünk meg róla azért... :D Na persze Lij az Lij... :D


Hát kívülről és belülről is nagyon szimpatikus volt! Nagyon jól nézett ki... :D De az utolsó mondattal egyetértek...

Én úgy hallottam hogy 3 és fél órás lesz...Vagy nem? :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162523 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy tudom 3-nál több... :roll: Vagy nem?! :roll: Na mindegy...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162521 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Jaj nagyon jó volt!! :D :D
És annyira aranyos ez a Gábor! Nagyon aktív volt, mindig beszélni akart, meg értelmes is!
Én is bírtam volna még sokáig...

Hát a szökőkutas cikkhez no comment... :roll:


Valóban az... kivoltam(vagyok) a nevetésétől olyan ari..meg úgy az egész hapsi...olyan amilyennek mondod... ja és kivülről se feledkezzünk meg róla azért... :D Na persze Lij az Lij... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162520 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Fangi: Mikor nézed? Éjjel 00:01-kor? Én igen! Biztos oltári lesz! El sem tudom hinni!


nem csütörtökön fogom 6-kor.......sajnos nem menne az éjfél....de nekem a péntek ugyanúgy jó......hiszen már úgyis csak pár nap :)
ja és 4 órás lesz és lesz közben egy kis szünet.
huha....nem lesz unalmas és kerek 4 órát élvezhetübk belölük!


3 óra és 15 perc szünet. :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162512 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Egyébként voltunk a Tolkien napon... személy szerint nagyon élveztem..főleg a szinkron-os műsort... qrva jó volt... és a Csőra Gábor... fuh... jó volt így szemtől szembe "megismerni"... nagyon jó volt az a két óra... simán kibírtam volna még a dupláját is... nem is tudom mit mondhatnék még... minden ami pozitív, így lehetne jellemezni...


Jaj nagyon jó volt!! :D :D
És annyira aranyos ez a Gábor! Nagyon aktív volt, mindig beszélni akart, meg értelmes is!
Én is bírtam volna még sokáig...

Hát a szökőkutas cikkhez no comment... :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162511 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyszer beraktak erről egy linket... arra sajnon már nem emlékszem, de majd talán valaki tud segíteni... annyi viszont rémlik, hogy valami Budavári shop-ban lehet kapni... A Gyűrű szövege több féle színnel van belevésve, azt hiszem fekete és piros... Az árban nem vagyok olyan biztos 4-6 ezer forint...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.284 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére