Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 10 hónapja #125443 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam egy Jim Carrey film bemutatót a VIVÁ-n asszem,és volt benne olyan hogy Jim vizen jár,ami nekem dereng hogy volt a Sunshine leírásában is...nem?De a címe németül volt,szóval,lehet hogy nem is az.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125438 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

shaira írta: Nem tudom volt e már hír, de Lij-nek lesz egy filmje, amiben együtt játszik Kate Winslett-el... :P :wink:
A cím: Eternal sunshine of the spotless mind
(nálunk biztos valami egyszavas lesz.. :roll: )

Képek a forgatásról:
e-lijah.net/sunshine.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125432 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yay, de édes azon a képen! Jól áll a kezében a gitár. De akkor is inkább a színészkedésnél kéne maradnia :x Bár lehet, hogy így többet látnánk :D

Erről jut eszembe: Semmi új filmje, képek belőle?

Téma: Meik testrésze tetszik nektek a legjobban, és utána mien sorrendben a többi? (tudom, lapos téma, de naon nagy a pangás - szegény Lij, ha tudná, hogy már nem tudunk beszélgetni Róla :D ).

Gondolom, Nektek ezek nem új képek, de én most látom először:

www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv201.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv206.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv203.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv204.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv205.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/mtv208.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/ah4.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/ah11.jpg - hát ez nem normális :lol: :lol:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125352 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem tök jó lenne ha zenélne...imádom a pasikat gitárral!!
Én el tudnám képzelni egy Oasis,Smashing Pumpkins vagy Oasis stílusban.Legfeljebb csak gityózna.
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1658932.pict

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125343 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy is volt... vmi oasmit mondott, hogy főiskolára szeretne menni, és főzni tanulni (hobbit :D ) - és ez a színészkedés mellett ugyebár nem megy :? Mondjuk azért sajnálom, meg meg lehet érteni, mert magántanuló volt... :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125338 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: De nem tudnám elképzelni hosszú hajjal, ahogy gitározik és hörög... najóm, gondolom annyira nem lesz / lenne durva :roll:

Sesy,kegyetlen vagy! :lol: Elképzeltem a dolgot és hát... :lol: Télleg maradjon meg olyannak,amilyen most.Mert mi így szeretjük!! :D

Ez mennyire komoly,hogy abba akarja hagyni a színészkedést?Akkor aztán még kevesebbet hallanánk róla... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125337 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hosszú hajjal? 8O
maradjon meg szerénynek és ilyen szépnek mint most amilyen!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125335 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem amúgy is abba fogja hagyni majd a színészkedést, régebben is volt erről szó, de most még egy ideig biztos ki használja a GyU sikerét :D De ez a CD... elvégre jó hangja van... (már amikor - If I were a rich man :lol: ) De nem tudnám elképzelni hosszú hajjal, ahogy gitározik és hörög... najóm, gondolom annyira nem lesz / lenne durva :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125334 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pontosan Lijből csak egy van... :)
a másik csak silány válzozat lenne...nem kell(ne) másik!
A cd-ről meg az a vélemyényem ami nektek....hülyeség leneee,maradjon mg csak szinésznek...mert ha zenész lesz ki tudja lehet nem akar majd többet színészkedni :(
ez off:[size=9:2d6sd5yu]Szombaton megyek Ákos koncertre!!!!!azután meg bulizni! :P :P
csak ennyi volt az off[/size]
nemsokára meglesz a 100 hozzászólásom!!!!!!Olyan jó lenne holnap megkapnio a gyu dvd-ét!!! :?
de még inkább nem élem belemagam :(

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125331 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Már megint pang a topik.Mindenki kezd elmaradozni... :cry: :oops:

Előszőr is az idézetek nagyon tetszenek,mindenki olyan aranyosan nyilatkozik róla.Mi sem hiába szeretjük,ugye csajok? :wink: :lol:

A rock-banda alapítási terveiről én is olvastam vhol még régebben,de remélem nem fogja ezt megvalósítani,már ha mondhatok ilyet.Vhogy nem tudnám így elképzelni és nem akarnék csalódni benne.Bár nem tudom milyen a hangja igazából... :oops:

A Gyu musicalről csak ennyit: :down:
Mindenki tudja,hogy csak egy igazi Frodó van,a mi drága Lij-ünk... :disappear:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125179 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hmm... érdekes, érdekes... azt én is hallottam, hogy tanul(t) énekelni, meg minden, de ha most tényleg ki akarna adni egy CD-t, az nekem úgy tűnne, mintha csak meg akarná lovagolni a GyU-s sikereinek hullámait (micsoda mondat :lol: ), de nem tudom...
Nem fűzök ehhez sok reményt (ahhoz se, hogy tényleg fog csinálni lemezt, és ha ez bekövetkezne, akkor a sikeréhez sem, bármennyire is szeretem Lij-ot... :? )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125176 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yay, ez tiszta jó, hogy lesz cd-je! Kiv vaok rá naon :D De vmi rock-bandát akart csinálni / csinált, nem? mindenesetre elég bizarr 8)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125169 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is imádom Lij-t. de hogy CD-t akar csinálni, az gáááz!
Sztem a Musical Frodó nem lehet soha tökéletes, mert csak egy van ilyenből( Lij :frodo4: :frodo3: :up: )!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125121 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez most komoly??? Hm........amúgy Elijah tud éneklni.....eccer azt olvastam,hogy valami CD-t is akar kiadni.........hát.....kiváncsi leszek rá.... :)

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125112 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó, itt egy téma: A Gyűrűk Urából musicalt csinálnak, és mindent bevetnek azért, hogy megtalálják a tökéletes Frodót, világszerte válogatásokat tartanak majd. (Más kérdés, hogy a tökéletes Frodó megvan, max. nem tud énekelni... :wink: )
www.origo.hu/szorakozas/mozi/200 ... uruk1.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125111 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125105 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nevetséges hogy nincs semmilyen téma!!! :evil:
tudom jól,hogy majd csak akkor lesz ha mozikban lesz a gyu3! :!:
tudom nem ti vagytok a hibásak....nincs egyszerüen téma,hír.....de mi lenne ha mi dobnánk fel? :?:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125004 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: forever oldalán vannak képek.VAN A stratégia játékról,, és egy interjú de nem lehet lefordítani....legalább is én nem tudom....kevert angol lehet?passz

Megnéztem, az a háromrészes interjú holland. :roll: De ott van mellette a fordítás is: katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124992 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az europain lesz?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124945 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A díjátadás május 31-én lesz, és június 6-án adják a tévében.
Én egy kicsit meglepődtem, amikor az IM szavazásán Eli csak a 3. lett. :( Tavaly ő lett az első.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124818 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezekkel az idézetekkel telkesen egyetértek :lol:
de alegjobban az tetszik ahogy az arcát dicséri a sminkes! :)

istenem ilyenkor úgy sajnálom,hogy nem lehettem ott a forgatáson... :(

forever oldalán vannak képek.VAN A stratégia játékról,, és egy interjú de nem lehet lefordítani....legalább is én nem tudom....kevert angol lehet?passz

egy kép van,... :( de akkor is ez a legjobb Elijah oldal :)

ha már itt vagyok,mikor lesz az MTV-én a díjkiosztó?
és az eruropain lesz?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124638 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:P :) :D :lol: :arrow: Idézetek Elijah Woodról

Elijah engem a világszerte felállított háborús emlékm

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124448 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: A 2002-esen,azaz a mostani Oscaron tuti nem volt ott Lij... :( Én pl. csak Sean Astin-t láttam idén...
Viszont a 2001-esen ott volt és olyan kis drága volt egész idő alatt... :oops: :P



már megint elég hülye vagyok :oops: :roll: hát persze, hogy nem volt ott az idein, csak az évszámok összekevertek, mert ugye a 2002-es Oscar idén, 2003-ban volt. :roll: De lehet, hog ilyeneken csak én akadok fenn :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124332 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gondolom lesz a try seventeen a mozikban! :)
jól tudom?
vagy csak a tékákban?
vki tudja a választ?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124288 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Szisztok!

A 2002-esen,azaz a mostani Oscaron tuti nem volt ott Lij... :( Én pl. csak Sean Astin-t láttam idén...
Viszont a 2001-esen ott volt és olyan kis drága volt egész idő alatt... :oops: :P

Képek:
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/events/torontotry17/bugs1.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/events/torontotry17/bugs2.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/teenlij/posed/faclijah.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/otherwork/sunshine/spotless.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/otherwor...shine/sunshine32.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/strip_elijah_wood_01.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/posed/premsal.jpg



ezekez a képeket nem is láttam....de meg kell hogy mondjam hogy jók.... :) remélem jövőre ott lesz a gálán.... :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124273 Írta: Lili

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124235 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

De nagyon hiányoztatok ebben a két hétben! :D Már kezdtek elvonási tüneteim lenni.Igaz megnyugtatásképpen volt egy Frodó és egy Orli Poszter az ágyam fölött :wink:

Sesy Olórea írta: Nekem megvan a 2002-es Oscar, de azon nem volt ott Lij...


Ott volt Lij! Volt is vele és Sean Astinnal egy rövidke interjú :roll: És ha jól emlékszem ott ült Sir Ian mögött :roll: De ha tévedek, bocsi :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124180 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
2001-es megvan neked?
ez már tuti off :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124178 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A 2002-es volt idén, és most csak Sean Astin és még pár másik színész volt ott, a 2001-esen pedig ott volt Lij is, és akkor nyert a BM.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124174 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor melyiken volt? a 2001-esen vagy 2000-en?
Sean Austin is ott volt.....nem tavaly bolt?Azt hiszem akkor nyert a csodálatos elme...fúú ez offnak számít..... :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.174 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére