Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #54808 Írta: Rascal Lovonne
Rascal Lovonne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!! :D

Erről a Cumizos dologról lemaradtam !!!! :)

Hol olvastátok??? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54761 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen aranyosak vagytok! :P
De egyébként miért olyan nagy baj, hogy 7 évvel idősebb a Franka?
Jókai egy 20 évvel fiatalabb csajhoz ment hozzá. És?
Ha szeretik egymást! :cry: :cry: :cry:
Azért Lij ha megcsal mi mindig itt leszünk veled! :twisted:
No azért csak az szomorít el, hogy mostanában mindenki összejön mindenkivel, csak én nem :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54755 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet hogy szőrszálhasogatás, de nem úgy néznek ki, mint akiket fotósok hada vesz körül.... :?

Oly mind1, a lényeg hogy Lij boldog legyen!!
Ha nem, meglátogatjuk Frankát, és... :twisted:
:P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54742 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: Ez kérlek örök bölcsesség... 8)

Nemtom ki mondta, vagy mondta-e valaki, mindenesetre a nyelvtan munkafüzetben ott áll. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54741 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! Erre magadtól jöttél ré??? A szántósra :) Amúgy tetszik.Ki mondta?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54739 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most másolgatós kedvem van, szal berakom a két cikket az always&foreverröl:

Elijah Wood set for thumbsucking role

Elijah Wood is to star in a new film about a man who can't stop sucking his thumb.

The Lord Of The Rings actor will team up with Tilda Swinton in Thumbsucker.

Wood will play Justin Cobb, who is called the "King Kong of oral obsessives" by his dentist.

Justin tries to get over his fixations but ends up throwing his already far-from-conventional family into chaos.

Swinton will play Audrey, Justin's mother, a part-time nurse who helps the rich and famous to dry out.

Scarlett Johansson, who appeared in Ghost World, is in talks to play a girl who Justin has a crush on.

According to www.hollywoodreporter.com , filming is due to begin in the summer.





Wood develops 'Thumbsucker' habit for Mills
[size=9:28clh39z]Wed Apr 24, 2:55 AM ET [/size]

By Jeffrey R. Sipe


NEW YORK (The Hollywood Reporter) --- Elijah Wood, the ring bearer of Middle Earth and "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring," will join Tilda Swinton in "Thumbsucker," Good Machine's production of Walter Kirn's novel of the same name.

Wood will play Minnesota teenager Justin Cobb -- dubbed "the King Kong of oral obsessives" by his dentist -- whose quest to end his fixations throws his already far-from-conventional family into chaos. Swinton will play Audrey, Justin's mother, a part-time nurse who helps the rich and famous to dry out.

The production also is in advanced negotiations with Scarlett Johansson, fresh off appearances in "Ghost World" and "The Man Who Wasn't There," to play the role of Rebecca Crane, a 16-year-old crush of Justin's.

Mike Mills has adapted Kirn's novel for the screen and will make his feature directorial debut on the project. Mills' background includes designing graphics and directing videos for Beastie Boys, Radiohead, Beck, Air, Moby and Sonic Youth in addition to shooting ads for Levi's, Nike, Adidas and the Gap. His documentaries and short films have screened at numerous film festivals in the United States and Europe.

Good Machine senior vp production Anthony Bregman and senior vp development Anne Carey will produce along with Bob Stephenson and Jay Shapiro of Cinema A-Go-Go ("The Dangerous Lives of Altar Boys"). Ted Hope, co-president of Good Machine, will serve as executive producer.

Plans call for a summer start date.

Wood and Johansson are repped by WMA, and Swinton is repped by Endeavor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54728 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n: hát, én se koncentrálnék, ha smárolás közben villognának a pofámba a fényképezőgépek...

Bár az igaz, hogy mostanság nem látni olyan igazi Lij képeket, ahol olyan Lij mosollyal mosolyog... :?

Asszem írni fogok Frankának. Még ha nem is olvassa el... 8)

Pl.: Legyen elsőosztályú barátnő, hogy Lij legyen heppi!
Ha nem... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54726 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thumsucker? ez naggyon jó!! Gondoljátok el, cím "Az Újszopó" he-he :) )))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:
újabb kép Frankával 8O ...hmm...hmmm...hmmmmmm.... :roll: inkább nem szólok semmit se... :cry: Lij nem nagyon koncentrál! :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #54718 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy újabb kép Frankával.Persze szokás szerint a
always.ejwsites.net/index.htm
oldalról.Ezt az oldalt egyébként érdemes látogatni, nagyon gyakran frissítik!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54637 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olyan dühös vagyok!!!!!! :twisted:
Éppen 5 képet már belinkeltem, erre tessék!
Lefagy a gép! :twisted:
GRRRRRR!!!!!!!!
De mind1.
Csakazért is:
www.ewoodadmirers.com/images/elijahw031.jpg
www.elijahfan.com/cosmogirl001.jpg
www.elijahfan.com/cosmogirl002.jpg (de édi!!!! :P )
www.elijahfan.com/miscpic003.jpg (ez is édi!! :P )
www.elijahfan.com/miscpic002.jpg (Orlival)
www.elijahfan.com/elijahny.jpg

Nos ennyi tán elég is. :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54624 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is most váltottam zöldre. Sirály! 8)
Olyan, mintha a suliban lennék. :P

Lij következő filmjében egy olyan pasit fog játszani, aki nem tud leszokni a cumizásról.
Édi lesz, mi? :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54620 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MAMIIIIIIIIIII!!!!!
beállítottam a Fórumot zöldre...non semmi... 8)


:roll: le lennék maradva...milyen film a cumizós?????

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54615 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica!Ha jól tudom Thumbsucker a film címe,de ez benne volt a szövegben amit előzőleg beírtam! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54573 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Macskusz_Házikusz írta: Ide is megírom, hátha van, aki meg tudja nézni:
A német adók több Elijah-filmet is vetíteni fognak, itt vannak az időpontok:

SuperRTL május 1. 20.15 Háború,
ProSieben május 1. 23.00 The Faculty,
ORF1 május 10. 1.45 Deep Impact,
ARD május 12. 1.35 The Ice Storm.


Készítsétek a videokazit!
/Azé másoltam be, mert én elfelejtettem mikor mi lesz, és fél év volt míg megtaláltam :oops: /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54568 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezen már én is gondolkoztam nyulhopsz!
Mert ugye Vancouverben Try seventeent forgat, Új-Zélandon GYU-t, meg most ezt a cumizósat, kicsit sok.
Amugy mi ennek a "cumisnak" a címe?

A sok munka közben jut ideje Frankára? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54562 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt a cumizós filmet most forgatják, vagy csak fogják?
Én úgy tudtam, hogy áprilistól forgatják/ták a Try Seventeent.
Meg elvileg a GyU stáb levonult Új-Zélandra, és lehet, hogy még mindig ott vannak...
Akkor most mi van?
Lij mit forgat éppen?
Vagy nem is forgat??
:oops: :oops: :oops: :oops:

Nekem a zöldötl kiugrik a szemem... a színek jók, csak az összeállítás kissé szokatlan...
A barnás nekem jobban teccik. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54558 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a zöld a legjobb. :wink: Pihenteti a szemet. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54553 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem is kék, azaz kékes ezüstös...szvsz ez a legjobb...
Mi van Mayaval? itt írtátok, h több esély van, vagymi...lemaradtam asszem. kint van Eléjben? (L.A.) :?: ha igen, jó egyseknek... :D
Frankás ügylet: van irigy smile? :| hát nem, ez nem az, semmikép sem... legynek boldogok!! :mrgreen: de azért: :cry:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54547 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
manó, a kék had legyen az enyém, a logómhoz az megy! :) hehe

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54530 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maradok a barnánál,de a kék is jó.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54511 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
digilander.iol.it/rifugioscuri/i ... obbit1.JPG
digilander.iol.it/rifugioscuri/i ... obbit3.JPG
digilander.iol.it/rifugioscuri/i ... alling.jpg
digilander.iol.it/rifugioscuri/i ... ahwood.jpg
_______________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54508 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem már régóta zöld. és szerintem sokkal jobb (igaz a szép színes írásokat ki kell jelölni, mert különben olvashatatlanul nem látszik :lol: ), nekem már a másik szín furcsa :roll:

manó: a profilban tudod átállítani - meg kell keresned a "Fórum stílusa" menüpontot (asszem a nyelv beállítása alatt van), na és ott, van egy legördülő cucc, amiben 3 színvariáció van (az a barnás narancsos, a zöld, és egy szürkés kékes) Próbálkozz!!! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54506 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy lehet zöldre csinálni? :)
Nekem nagyon nem tetszik ez a cumizós dolog....

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54495 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom, hogy nem pont ide tartozik, de próbáltátok már a fórumot zöldben? :wink: Kicsit furcsa, de meg lehet szokni. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54492 Írta: Butty
Butty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Ha jól vettem ki, akkor a mi Lijunk Franka Potentével jár? Persze én is ki vagyok akadva, de reálisan szemlélve a dolgokat (szóval, hogy nincs nagy esély rá, hogy valaha találkozzam Vele) nagyon örülök. Veletek ellentétben én nagyon bírom a csajt. Szerintem szuper színésznő, és Johnny Depp szerint jó fej csaj (együtt játszottak a Betépve -ben).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54480 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én teljesen meglepődtem, mikor láttam 8O .Az a csaj maga Brook Shields volt! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54479 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most olvastam egy másik fórumot ezt a cumizós dolgot, és majdnem leestem a székről :!: :!: :!:
Én imádom, de azért még ilyet :?: Amúgy most láttam vele kb. 1 hete a Fekete-fehéret, és ha jól láttam a végén ott smárol egy csajszival. :cry: (Úgy látszik nem talált meg engem, akarom mondani minket, és végső elkeseredésében fordult egy ilyen ronda lányhoz. :lol: )

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54478 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen álmodozni mindig lehet,csak utána rossz felébredni. :? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54474 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze, mindenki álmodozik!
De azért tudjuk, hogy semmi esélyünk, de azért jó álmodozni! :P
Ami Mayát illeti,hagy ne nyilatkozzam, mert nem akarom a fél Lij topicot magamra uszítani.... :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #54472 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica! Szerintem természetes,hogy egy kicsit irigyek vagyunk,de mondjuk én idáig se láttam semmi esélyt nála,és szerintem Mayának is elég kevés esélye van... :? (azért bevallom én is álmodoztam :P :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.321 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére