Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 5 hónapja #55180 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cicafül:igazad van,ezek a filmek elég jók tudnak lenni,csak ez a téma valahogy komikus és erőltetett,nehezen tudnám drámaian felfogni.Ha viszont tényleg egy komoly szerep(lsd mint pl G.Grape),akkor egy kiváló színészt követel és szerintem Elijah erre még nincsen felkészülve-meg lehet kövezni,de a GyUban nem mindenhol volt meggyőző számomra az alakítása-szóval még csiszolódnia kell...

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55178 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tar-Ancalime írta:
Egyébként Lij miért vállal ilyen debil szerepeket,mint ez a cumizós baromság?Amennyire felkapták,tuti kapna jobbat,de ezzel csak kiröhögteti magát szerintem...


Tar: szerintem ez egyáltalán nem így van. Szvsz egy színész számára nagy kihívás eljátszani egy értelmi fogyatékost (pl. Gilbert Grape), egy dawn-kórosat (pl. Esőember), egy drogfüggőt (pl. Rekviem egy álomért), esetleg egy homoszexuálisat (pl. Philadelpihia) vagy mondjuk egy embert aki nem tud leszokni a cumizásról, és ezáltal hasonló társadalmi kirekesztésekben lehet része, mint a fent említett (és még sorolhatnánk a "más" embereket, akiket a társadalom nem tolerál vagy megvetéssel, szánalommal néz rájuk) embereknek.
Ezt a filmet meg lehet csinálni nagyon igényesen, amiből tisztán látszik a társadalom viszonya egy ilyen emberhez, és ennek az embernek a lelki világa. (Ám el lehet vele csúszni, egy tényleg röhejesbe átmenő vígjáték-szerűségbe - remélem ez nem következik be!!!) Én nagyon kíváncsi leszek rá!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55177 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erunis:nézd meg a Star Warst,mert az egyik legjobb film a világon,de ez szigorúan csak a trilógiára vonatkozik!!Ha jól tudom,az RTLen csak az Episode 1et fogják adni,ami eléggé béna-de a trilógia király!!!!!!

Egyébként Lij miért vállal ilyen debil szerepeket,mint ez a cumizós baromság?Amennyire felkapták,tuti kapna jobbat,de ezzel csak kiröhögteti magát szerintem...
na csá,az ERŐ legyen veletek-tényleg,az SWről is cseveghetnénk,már akit érdekel-senkit?kár

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55121 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért cumizós film??? :roll:
zsoffija le van maradva! :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55101 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igen, elég jó kép!!!
a vox most jubileumi szám, úgyhogy nem rémüljetek meg, mert "szélesvásznú" szóval, ahogy az egyik haverom mondta"olyan , mint egy énekfüzet"
és nagyon sok Sw van benne most!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55099 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A vox-ban?(ez egy költői kérdés)Szuper!!!És klassz a kép?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55098 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia naughty!Én itt vagyok,de úgy látom a többiek most nem ép a fórumozással vannak elfoglalva. :?
Amúgy köszi,hogy szóltál,hogy van a vox-ban Gyűrűk ura meg Lij,holnap megyek is és megveszem. :)
Ja és ha jól tudom a cumis film címe Thumbsucker ,de azt nem tudom mikor fogják adni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55095 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá!!!
van itt valaki??
annak a cumis filmnek mi is a címe és mikor fogják adni???? :oops:
a vox-ba az összehasonlításon kívül még van a TTT-ről is , és van egy A4-ES kép Lij-ről szintén egy jelenet a TTT-ből, szerintem , amikor találkoznak Faramirékkal!!!
én már kiraktam a falamra!!! :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55056 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia!! Joanna :D
Nyulhopsz: az aláírásod nekem is tetszik, nagyon, hisz mélyre szántó (khmm...khmm...ehem :D ) és ami a legfontosabb: igaz! :lol:
És Erunis, az én barátném, aki visszatért, ( :) ) rengeteg idézetet tud fejből, meg nem fejből, amit a suliban is nagyban szoktunk a padra és más padjára előszeretettel firkálni... :D :wink:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55053 Írta: Joanna
Joanna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

A lányok azért nem látják meg soha a herceget, mert mindig a fehér lóra koncentrálnak!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55050 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jó! Azt hittem már hogy azt a filmet nálunk nem fogják adni.De tényleg! Fogják egyáltalán? Az Ash Wednesday-ről beszélek :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55013 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Ash Wednesday télleg májusban lesz Usában bemutató?(de egy maagyaros mondat... :oops: ) Akkor nálunk nyár végén(remélem még a GYU videókazi előtt! :wink: ) már lehet újra Lijt látni!!!!! :P

Szerintem sem lesz v.-mi eszeveszettül jó az a cumis film, de nem mind1!A lényeg hogy Lij van benne, ami azt jelenti, hogy az összes woodista lerohanja a mozipénztárt a premier napján. :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55007 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Najó, befejeztem, nem foglalom itt a helyet, megyek, csak még annyit,
hogy én, műveletlen bunkó még nem is láttam a Star Wars-t :oops: , ezért igen keveset konyítok az összehasonlításhoz, de az RTL-en fogják vmikor adni, majd megnézem, ha másért nem, hát kíváncsiságból. :lol:
Aztán. Ez a cumizós dolog tényleg elég durva, miért hullana ettől szét egy család? Lij ilyen szerepet vállal? Miért ézem, hogy nem lesz egy kasszasiker...na mind1, majd meglátjuk (mondta a vak, mégse látta meg :lol: )
Már megint nagyon műveletlen vagyok :oops: , sorry, de miről szó, csak nagy vonalakban az Ash Wednesday? :oops: :oops: :oops:
Láttam a képet az IM-ben, tényleg jó, meg fogom venni, nagyon jól sikerült, aranyos rajta... :lol:
Nayoo, mostmár TÉNYLEG befejeztem, nyugdíjba mentem, szió mindenkinek....

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55005 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon untatlak már titeket?
Bocsi, de most kezd működni a fantáziám! naughty, láthatod, én nem unatkozom :lol:
Várjatok...valamit A Gyűrűk Urából? Aragorn okossága, sorry, inkább Elessaré: „A világ kegyetlenségei közül kevés akad, ami akkora keserűség és szégyen a férfiember szívének, mintha ily szép és bátor hölgy szerelmét látja, és azt nincs módja viszonozni.”
Kár, hogy ez mostanság már kezd kiveszni a pasik önérzetéből… :wink:
Vagy Szilmarilok? „Ám a békességről meg a boldog életről –míg véget nem ér- nem sokat lehet mondani; a szép és csodás dolgok pedig –amíg fennállnak és szemmel láthatók- önmaguk emlékei, s csupán akkor szól róluk ének, ha örökre elpusztultak.” :D

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55004 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Várj, van még…..hát, ebből konkrét idézetet nem tudok kiszedni, de maga a vers úgy jó, ahogy van: Vajda János: Harminc év után, szinte az egyész egy idézet……szerintem nagyon jó, persze ez magánvélemény.
:) Ez se jó, ebből nem lehet idézni…Vörösmarty: A merengőhöz….tartalmaz igaz dolgokat…de ha ilyesmi aláírásokat keresel, ha keresel egyáltalán, József Attila ( Óda, Gyermekké tettél, Kései sirató, estébé…) verseiben mindig lehet találni, Radnótiéban is ,
( Levél a hitveshez, Tétova óda, Töredék, estébé…)ya igen, József Attila:

„Amit szívedbe rejtesz,
Szemednek tárd ki azt;
Amit szemeddel sejtesz,
Szíveddel várd ki azt.
…
Amit szemeddel sejtesz,
Kezeddel fogd meg azt,
Akit szívedbe rejtesz,
Öld, vagy csókold meg azt!”

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55001 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Más.
Nyulhopsz: nekem teccik az aláírásod! Igaz és megszívlelendő :lol: . De van pár, mélyebb értelmű, amik nekem bejönnek, pl…..ha ajánlhatok valamit…..
Samuel Butler: „Szeretni és elveszni jobb, mint nem veszni el sosem.” Valahogy igaznak érzem.
Aztán…..Thomas Manntól: „Aki jobban szeret, alulmarad, és szenvedni kénytelen.”

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54998 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát sziasztok, újra itt, más néven, de jelen.
Utoljára visszatérve a T-mához, még egyszer bocs a kis kirohanásomért (eagle_31) :oops: . Egyébként kezdem megkedvelni a csajt, mármint Frankát :) . Miért baj, hogy 7 évvel idősebb, ha egyszer szeretik egymást?! A LOVE a lényeg, nem a kor. :D :D Legyenek boldogok, de TÉNYLEG, mert ha nem, elfelejtem minden szimpátiámat a csaj irányában, és olyat teszek, ami később megbánnék.
:twisted: :wink: De egyelőre semmi baj, amíg dúl a love minden oké. Tehát, hadd szeressék egymást nélkülünk. :D :D :D

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54993 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:( :?
úgylátom maeste elég punnyadt mindenki!!!
már topicokban egyáltalán nem válaszolnakk és itt sincs túl nagy téma, úgyhogy megyek, ha nem sértődtök meg!!!!
és fáradt is vagyok , úgyhogy sziasztok!!!

Erendil fénye kísérje utatok!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54991 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
annál jobb,minnél több filmje lesz, csak jöjjenek má!!!
megnéztem az e havi vox-ban le vannak írva hazai és amcsi premierek, de az Ash sehol sem volt!!
egyébként van még benne egy Star Wars - Gyu összehasonlítás, nagyon érdekes!!!
mondjuk én nem szeretem Az sw-t és már régen is láttam, azt se tudom, hogy miről szól szinte, de érdekes!!!!
olvassátok el, ha lehetséges!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54990 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor azóta együtt vannak?(Lij meg a csoszi)
Vagy mikori fotó az, amit láttunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54982 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: Lij mostan éppen rengeteg könyvet olvas...Úristen!! MIT ÍRTAMMM!!!!!!! azt akartam írni, h most éppen rengeteg filmet forgat...MIT ÍRTAM?????? cak nyomtam a billentyűket, és kijött ez...kezdek félni magamtól! 8O
szóval sokat forgat. lásd kissé előbbb...
Sztem Tar-Ancalime mondata, h :"dehát az a nő öreg!!" nagyon nagyon nagyon yool jellemzi az egész helyzetet! :wink: :( najó, leszállok Frankárol... :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54981 Írta: Sarah
Sarah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgy tudom május 11.-én lesz az Ash wednesday premierje. (persze ez Amcsira vonatkozik. nálunk még +1-2 hónap :(

Sarah Michelle Gellar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54980 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
egyáltalán van itt valaki??? :(

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54963 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szasztok woodisták!!!

jó újra itt!!!4 :D

tudtok már valami pontosat és biztosat, hogy mikor mutatják be az Ash wendesday-t???
ja , és melyik az a cumizós film????
vagy, egyáltalán mikor lesz már végre egy lij film???? :x :x

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54938 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jáj, ez a plakát!

Ugye rosszul láttam hogy agyon van szolizva az arca??
Remélem, mert ha jól láttam, akkor az azt jelenti, hogy az egész filmben agyonszolizott arca lesz!! 8O

Bár mondjuk a Chain Of Fools előtt is így viselkedtem a bajuszka miatt, és mégis imádom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54932 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Csak gondoltam szólok,hogy az im-ben van egy tök király Lij poszter,szóval tessék megvenni! :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54927 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajna nem, pedig a Try Seventeen plakátja.
Megnézhetnétek rajta, hogy szegény Lij milyen szomorú képet vág. Ki tudja, vajon miért(?).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54926 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
always.ejwsites.net/images/tryseventeen.jpg
Ezt nézzétek meg, ha bejön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54925 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54863 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!
Tökrég voltam itt,úgyhogy le vagyok maradva egy kissé.Mi az,hogy barátnője van?Jól értettem,hogy Franka Potentéről van szó?De hát az a nő öreg!Hogy kerültek össze?Léci,informáljatok...
Amúgy ebből a cumizós sztoriból kétlem,hogy jó film készülne..hogy lehet ekkora kreténséget kitalálni?Ennyi erővel a cipőfűzőhúzogatás is lehetne a pszichés mániája,vagy mittudomén....

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.322 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére