Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15083 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én kezdettől fogva woodista vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15669 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen, Frodó azért is tartott ki olyan sokáig, mert ott volt a háta mögött a Megye, amit annyira szeretett. (''Frodó a lelke mélyén még mindig szerelmes a Megyébe; a rétekbe, mezőkbe, patakokba...'') Viszont Mordorban már felidézni sem tudta ezeket a napsütötte, szép réteket, csak tudta, hogy léteznek. De mégis, mindig szeretett volna hazatérni, és ugyanugy ébredni Zsáklakban, mint régen, ugyanazt csinálni, egyszerűen élvezni az életet. És biztos az is nagyon lesujtotta, hogy hazatér, és nem ugyanazt a Megyét találta! Talán nem lett volna <i> annyira keserű és szomoru, ha a régi Megyébe tér haza. <br> <br> Na, az meg, hogy ha előre tudja, akkor végig tudja e csinálni. Hát, lehetséges hogy nem. Mert így legalább volt egy pont, ami erőt adott neki. De ha tudja, hogy minden megváltozik, lehet hogy nem tudja végig csinálni. És hagyja az egészet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15081 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is előbb Orlit szerettem.Most már inkább Lij-t :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15080 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az még sokára lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15079 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!Én itt vagyok,és azon veszem észre magam,hogy egyre jobban kedvelem Elijah-ot:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15078 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak érdekelt volna amit írnak a DVD-ről.De már megnéztema lordoftherings.net-en.Augusztusban jelenik meg:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15077 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja!!! Vagy úgy! Nincs itt senki én meg itt örülök :) )) Na akkor várok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15076 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziiiiiasztok!!! :) ))<br> <br> Mi a téma???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15075 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
frouge, az cseh:) és az a kiválasztás nem mködik sajnos. de nem baj, ha nem érted, a képek jok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15074 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Látom jó rég írtam ide...<br> Ezt láttátok már? :<br> <a href=http://elijahwood.lap.hu/>elijahwood.lap.hu: Itt van egy csomó link!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15668 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodó annyiszor emlegette, hogy csak az tartja benne a lelket, hogy tudja, ott van a háta mögött a Megye. Ha végképp úgy érezte, semmi értelme az egésznek, mindig eszébe jutott a napfényes Megye, és hogy küzdenie kell érte.<br> Aztán, amikor végre hazaért az ő Megyéjébe, akkor kellett rádöbbennie, hogy ez a Megye, amiért végig harcolt, lehet, hogy nem is olyan tökéletes.<br> Vajon, ha ezt előre tudja, akkor is lett volna ereje végig<br> csinálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15073 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy:Nekem az a link csak valami számomra ismeretlen nyelven mutatkozik.Pedig kiválasztottam,hogy angolul legyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15072 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15071 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hmm, nem semmi a kép *n8n itt nevet*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15667 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: Rayan, kedves, hát tehet egyikőnk is arról, hogy nem olyan topic nyilt meg még anno, ahol mindkettőjükről lehet beszélni?:) Amugy szerintem fejezzük be az offolást, mert elég idegesítő. Khm. :) <br> <br> Szoval, akkor inkább írok Frodóról. <br> Tényleg az is közrejátszhatott az elmenetelében, hogy a világ nem ugyanaz a világ volt, amit megmentett. Mert szerintem, amíg a Megyében élt, és csak könyvekből, meg néha-néha a Megyén átjáró vándoroktól, törpöktől tudott a Homályról, addig neki még nem jelentett ez az egész olyan nagy veszedelmet. És szerintem csak amikor már a lelkében is megáltozott valami, amikor már ő sem volt ugyanaz mint régen, akkor döbbent rá, hogy ez a világ már soha nem lesz ugyanolyan. És megértette a tündéknek a nagy fájdalmát ezáltal. És tényleg, ebben az uj, már megroncsolt világban nem találta a helyét, nem tudott beilleszkedni, viszont Nyugaton semmi nem változott, és ott az ő lelke is nyugvást lelt. (Csak ugy mellékesen: szerintetek, ha Gollam elmehetett volna Valinorba, ott meggyógyult volna ő is, vagy tul mély seb érte már?)<br> Szoval, összegzésképpen, Frodó semmi esetre sem maradhatott volna Középdöldén, lehet, ha még sokáig halogatja az utat, vagy egyáltalán nem indul el, akkor belerokkan a fájdalomba, vagy esetleg bele is hal. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15666 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Sesy: asszed nem tudom??? :) ))) De akkor is idegesítő...-hadd súgjam meg, hogy nekünk, bloomosoknak is csak egy topicunk van...<br> *Kopp<br> :D <br> Majd intézkedem, de ehhez most túl fáradt vagyok 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15070 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A kép nem jön be (lassu vagyok mint fene!) de gondolom, melyik az. De én ezt láttam videon is! Nagyon aranyos! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15069 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt láttátok, amin Bloommal kissé érdekes pózban álnak egymással szemben? Khm... megekeresem, és idearom nektek. <br> <br> www.elijahwoodinc.com/kissy.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15068 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm, csajok!<br> A FantasyPlaneten találtam néhány Lij-es képet!<br> <a href=http://www.fantasyplanet.cz/lotr/art.asp?id=451> itten van a link
itt menjetek le az 5. ponthoz. kissé lassu! de azért vannak aranyos képek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15665 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: először is, itt csakis a könyvbeli Frodóról van szó. Mivel az Elijahos topic az nem Frodós topic! Másodszor, ha megkéred Svindlert, biztos nyithatsz egy topicot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15664 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Affenevigyeel! Nem igaz, hogy már két Frodó-Lij topic van, és az általam úgyszintén favorizált, drága Gimlinek még egy sincs >:( Tegyünk már valamit ez ellen!<br> Rayan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15663 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Talán még azért is ment el, mert a küldetése alatt teljesen 'kinőtte' magát. A végén már inkább egy tündére hasonlított, mint egy átlagos hobbitra. <br> Képzeljetek el egy tündét a sok hobbit között!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15662 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon igaz. A tündék is érzik ugye, hogy az ő idejük már lejárt és át kell adniuk a helyüket. Ezt Frodó jobban átérzi, mint bármely más hobbit, mert ő ugye tünde-barát, meg amúgy is van benne valami tünde-szerűség. Szóval biztos ő is képes látni a világ változását, és ez is szerepet játszhat az elmenetelében. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15661 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én mindig ugy képzeltem, hogy Frodó Valinorban kiheverte a sebesülését, de azért megmaradt benne az emlék, de csak haloványan, és nem fájdalmasan, hanem olyan belenyugvás képpen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15660 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még egy ok: A világ, amelyet megmentett, már nem ugyanaz, ami volt. Nem találja a helyét az új világban, ezért elhajózik az örök Nyugatra, ahol nincs változás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15067 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igen , ez így nagyon gáz!!!!<br> nagyon lassú, nekem is mennem kell, még megnézem az e-mailjeimet, de NAGYON KÍVÁNCSI VAGYOK!!!!<br> kérlek Nyulhopsz írjál nekem mailt!!!!<br> lécci!!!! <br> naughty.ildi@freemail.hu <br> fontos!!<br> részletezd MAYA ÉS EL TALÁLKOZÁSÁT!!!<br> neked elküldte a pósztereket???<br> <br> najó, megyek sziasztok!!!!<br> <br> Erendil fénye világítsa meg utatokat!!!!<br> álmodjatok Elijah-val!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15659 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sajnos nem olvastam a Gyűrű keresését (még!!:)), úgyhogy nem tudom, hogy hogy van ez...<br> Ez hülyeség, de kinek könyörgött Galadriel? Mármint ki dönti el, hogy kik hajózhatnak el a Gyűrűhordozókon és a tündéken kívül?<br> <br> Azért remélem, Frodó összes sebesülése (mind a testi és lelki sebek) begyógyultak Valinorban, és tényleg el tudta felejteni ezeket a dolgokat (Szerintem az egészet biztosan nem felejtette el, és a szíve mélyén soha nem is tudná elfelejteni, és ez nem feltétlenül baj. Persze csak akkor, ha fel tudta dolgozni, csak el felejteni nem felejtette el.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15065 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem is rohadtul lassú!!!<br> talán túl sokan vagyunk???<br> egyébként akkor tényleg igaz???<br> de hogyan???<br> tényleg lehet,hogy kamázik!!<br> pl nekem megígérte, hogy küld pósztereket elrol...<br> azóta is küldi....<br> neked elküldte Nyulhopsz????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15066 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én amúgy se dumálhatok itt veletek mert most a tesómnak kell a gép,és hátha holnap már jobb lesz ez az oldal.Úgyhogy megyek.<br> Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15064 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is lassúú, de naon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.801 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére