Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14417 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tud vki egy MAGYAR nyelvü Elijah Wood oldalt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14416 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De én ezt sem láttam még, ha Ti igen, akkor bocsi....<br> <br> Viggo Mortensen fotózta le Elijah-t:<br> <a href=http://www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.asp?id=1269&obr_url=../gfx%2Fpictures%5Fclanky%2Flotr%5Fgal%5Fvelky%5F2002%5F3%5F26%5F17%5F46%5F9%2Ejpg> itt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14415 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ugye láttátok már ezt a képet a TTT-ből??? <br> <br> <a href=http://www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.asp?id=1309&obr_url=../gfx%2Fpictures%5Fclanky%2Flotr%5Fgal%5Fvelky%5F2002%5F3%5F26%5F18%5F7%5F27%2Ejpg> Frodó és Samu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15644 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, és valószínűleg tudta, hogy mivel Samu is volt Gyűrűhordozó (hacsak egy kis ideig is), ezért neki is el kell majd hajóznia, csak éppen neki voltak még feladatai (normális kerékvágásba terelni a Megyét).<br> <br> Szerintem is Samunak örült a legeslegjobban, ezen nincs vita :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15643 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legolassal és Gimlivel nem volt szoros kapcsoltban, de Samuval annyira őszinte és szép barátságban voltak, így szerintem neki örült igazán.<br> <br> Az lehet. Hiszen mondja is, hogy habár ő is Gyűrűhordozó volt, neki <b> még </b> nem jött el az ideje. És ebbe tényleg nem szolhatott bele, mert érezte, hogy neki nem lett volna itt nyugta, és a Gyűrűhordozóknak együtt kellett elmenniük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15642 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez engem is mindig foglalkoztatott. <br> Meg az is, hogy Legolas és Gimli is eljut-e Valinorba. Bár Samuval sokkal szorosabb volt a kapcsolatuk, azért biztos nekik is nagyon örült volna.<br> <br> Szerintem, amikor Frodó ezt mondta Samunak, akkor valami belenyugvásszerűt érezhetett, mint aki már tudja, hogy mi lesz a sorsa, és úgysem tud ellene tenni.<br> De az is lehet, hogy azért volt ilyen nyugodt, mert a lelke mélyén érezte, hogy még viszontlátják egymást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15641 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De engem a történetben mindig az izgatott a legjobban, hogy Valinorban találkozott e Frodó meg Samu! Ha igen, az annyira szép lehetett. Annyi hosszu év után ujra találkoztak azok, akik régen annyira szerették egymást! <br> De Frodónak nagy lehetett az önuralma, ha olyan nyugodtan tudott beszélni Samuval (hamarosan csak egy felé fog huzni a szíve).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14414 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NAJÓ!!<br> LÁTOM NEM TÚL SOKAN VAGYTOK ÉS , HA AZ OFO MEGLÁTJA, HOGY ITT NETEZEK...<br> SZÓVAL CSAK BEKOSZONTEM, HOGY TUDJÁTOK, HOGY ÉLEK!!!<br> NA CSÁ!!!!<br> ÁLMODJATOK SZÉPEKET ELIJAH-VAL!!!<br> ERENDIL FÉNYE KISÉRJE UTATOK!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14413 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá!!!<br> éppen képzeljétek osztálykiránduláson vagyok és lehet, hogy nem is szabadna neteznem , csak bekapcsoltam egy tök idegen gépet!!!<br> annyira elszomoroddtam az oscaron, de vigasztalt, hogy EL OTT VOLT ÉS LÁTTAM!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14412 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hiszem, Fran Walsh keze az In Dreams című szám zenéjében is benne van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14411 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah egyszerűen ennivaló volt az Oscaron! Hah! (Ezt most muszáj volt ide beírnom.) :P P A GYU bemutató után szabályszerűen meg volt hatva... oan aranyos volt. :) <br> A csaj egyébként, aki a kezét a vállára tette, PJ felesége, Fran Walsh, azt hiszem asszisztens volt a GYU-nál. (A csónakos Frodó-Samu jelenet egyébként az ő számlájára írható.../kösz, Fran!/ :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15640 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy!<br> NA JA!!! PONT EZ AZ!!!<br> Ha ezt még sokáig folytatjuk... késő..HÜPP-HÜPP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15637 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nem szomoru. Olyan boldog szomoruság. Meginditó. Mert szerintem mindenki, és a legeljén ő maga is arra gondolt, hogyha megmenti Középföldét, akkor a Megyét is megmenti, magának. És ott él boldog, teljes életet. Valinorba mehet, és ez nem szomoru hiszen ott meggyógyul. De mégis, azért mindenkit elhagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15638 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem az a sima befelezés, hanem pont azért megrendítő, mert totál nem lehet rá felkészülni... Én szemfelnyitónak nevezném elég bénácska módon, pusztán saját tapasztalataimból kiindulva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15639 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet, de mégis el kellett hagynia a barátait hogy megleljen egy másik boldogságot.<br> De Gollam nélkül sem sikerült volna elpusztítani a Gyurut. Samu se tudott volna semmit tenni ha Frodó nem akarta volna bedobmi. És talán az elvesztett ujj ezt jelképezi, hogy o is elpusztult volna ha nem lép közbe Gollam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15636 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem szomorú, csak nagyon megrázó. Vagy nem is tudom, mi a jó szó rá... megrendítő?<br> (Bár azért sztem szomorú is! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15635 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem azt mondanám, hogy szomorú. Ugyanis én nem csak azért bőgtem, mert megindított a jelenet...<br> A könnyeim azért buggyantak ki, mert hogy úgy mondjam felnyílt a szemem önzés-önzetlenség téren, lévén végig azt vártam, hogy a kis Frodó hobbit megérdemelten lehessen boldog az általa megmentett Megyében. És a Szürkerév talán mégsem az a szomorú vég...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15634 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Engem az fogott meg még nagyon benne, hogy elszánt. Mert tényleg tehették volna azt amit Samu mondott, lefekhettek volna ott Mordor közepén és aludhattak volna hetekig, és hagyhatták volna az egészet a francba. De akármekkora sulyt is kellett cipelnie, és akármennyire is nyomasztotta a lekét a suly, és szinte elviselhetetlen fizikai fájdalmat élt át, mégis, mégis sikerült eljutnia a Végzet-hegyéhez, habár Samu nélkül nem sikerült volna.<br> Az annyira fájó rész, amikor Szauron egy pillanatra feléjük tekint, csak átsuhan rajtul a Szem, és mégis, ettől is összerogyik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14410 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: nem teljesen ugyanaz.<br> <br> Maya: hát én sem... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15633 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezért is olyan szomorú a történet vége és egyben Frodó sorsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14409 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi! Bocs az offért!!! De nincs egy IRC-es külön szoba? Ez nem a #tolkien_hu az IRC-en?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15632 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aztán meg Gollam azt hiszi, hogy elárulta őt!<br> Az is olyan szörnyű. Frodónak nagyon nagy lelki terhet jelentett ez az út, és akkor még ez is rátesz egy lapáttal, hogy árulónak titulálja vki, amikor csak azt tette, amit helyesenek látott... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14407 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: nézd meg a CHAT program a Tolkien HU-n c. topicot! Onnan be is tudsz lépni, ha minden igaz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14408 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jah, megvan! Elijah azért alakítja mindig a jót mert olxan 'angyali arca' van! És hát angyali arcal nem lehet ördögöt játszani! Nem? Bár ény tényleg nem tudnám Lij-t gonosznak elképzelni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15631 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nemcsak sejtette hanem tudta és tudatosan úgy cselekedett hogy a legkisebb áldozattal bejusson Mordorba. Ez különbözteti meg egy átlagos hobbittól, de legalábbis Samutól (bocsi Samu - azért imádlak).<br> És az egyik kedvenc részem és az egyik legmeghatóbb is, ahogy a tóparton gyozködi és nem engedi hogy lelojék. Hüp!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14406 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, lemaradtam! Melyik az az új chat, Elanor?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14404 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az kár, a vége nekem is lemaradt, addig van csak meg, amíg Robert Redfort díjat kap, pedig kiváncsi lettem volna, mutatják-e még Lij-t...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14405 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú, most nézem meg megint a Jófíút! Olyan cuki volt Lij! Azért olyan jó volt annak a Conney-nak egy ilyen mostoha (szigorúan mostoha!) bátyát én is elfogadnék! Elfogadnék? Sőtt nekem kell egy ilyen mostoha bátty (aki ennyire vigyáz rám, ilyen helyes, stb....)! Egyébként Elijah minden filmjében a jót alakítja!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15630 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez is különbbé tette Frodót. Igaz, amíg nem látta Gollamot, addig ő is a halálát kívánta. De aztán már meg bízott benne, és Samu is azt hitte, hogy a nyájassága miatt nem látja, hogy Gollam valüjában milyen. Pedig szerintem Frodó mindig is sejtette hogy 100%osan nem bízhat Gollamban, de másmódon nem juthatott volna be Mordorba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15629 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Gyuru túl eros volt, és túl közel volt ahhoz hogy lássa elpusztulni. Lehet ha máshol, másmilyen körülmények között történik, megmentheto lett volna Szméagol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.668 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére