Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14382 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként engem még a piros Ferrari-ja érdekel! Vehetne nekem is eggyet, úgyse tudja elkölteni az életben azt az 1 millíó dollárt amit a Gyűrűk Uráért kapott! De olyan jó lenne látni azt is ahogy Lij beszáll a piros Ferrariba és elhajt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14381 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jah, bocs, szőke vagyok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14380 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14378 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem tud! Jaj, én régebben motormániás voltam, hehe...<br> Maya, ezennel ráduházom 'A Mázlista' nevet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14379 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
akarom mondani: rádruházom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14377 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Asszem az a nö Jackson felesége volt ,az lehetséges? asszem már láttam egy képen...de nem 100%

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14376 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De most akkor Elijah tud motorozni!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14375 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát nem tudom. de nem hiszem! Hú mit fedeztem fel ma? Van itt Gyöngyösön egy elduggott kis videótéka ahol megvan az összes Elijah film (ami megjelent Magyarországon) és ki lehet őket kölcsönözni 100 ft.-ért!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14374 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, az tényleg nagyon édi volt! Amilyen képet vágott...<br> Ki volt az a nő ott mögötte? Az anyja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14373 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De olyan édes (az Oscar-díjátadáson)volt mikor a 'werkfilm' után majd elsírta magát!!! Legalább is kicsit meghatódott!!! Más: Ma megnéztem megint a Deep Impact-ot és eszembe jutott valami vajon a film kedvéjért (vagy a sajátjáért) megtanult motorozni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14372 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnos olyan össze-vissza álló haja csak a Gy.U.-ban van.....<br> A többi filmben már ,,normális haja van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14371 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A kis össze-vissza álló hajával<br> meg a szép arcával igazán bello...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14370 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÉÉÉn is imádom.Nagyon édes.<br> Meg kell néznem a filmjeit.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14369 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:( (( be kellett érnem az oscar vágott változatával,és csak egyszer mutatták Elijaht.És még azt se láthattam amikor Howard Shore átveszi a díjat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15619 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodó azért nőtt a szívemhez, mert annyira más, mint a többiek. Ő a megtestesült becsület és szeretet, és ezáltal mindenkinél feljebbvaló. Frodó olyan, amilyennek nekünk, mindannyiunknak kellene lenni, és ha elolvasod a könyvet, azt mondod: Ez igen! Olyan akarok lenni, mint Frodó! És valljuk be, ez azért jobb ideál, mint mondjuk egy Schwarzenegger! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15618 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdvözletem!<br> Tehát Frodó...<br> Igen, rengeteg mindennel egyet értek, amely már elhangzott. Frodó nem az a tipikus hobbit. Szívében már kiskorától fogva motoszkált a vágy, hogy világot lásson, hogy megismerje a valóságot (mindebben Bilbóra üt). Csendes, töprengő jellem, akit érdekel a múlt, s a jelen, s bár eleinte a jövő kevésbé, mégis képes bizonyos dolgokat előre megérezni, meglátni, részben csak a Gyűrű hatása miatt. Ő is vidám, s barátságos, de visszafogottabb, zárkózottabb alkat, jóval mélyebb érzelmekre képes a többi hobbitnál, s bölcsessége csak egyí tünde tudásához mérhető. Útja során felnő, s ezt még Szarumán is kénytelen elismerni. Erkölcsileg messze a többi szereplő fölött áll, mindíg irgalmas és könyörületes, soha senkit meg nem öl, képes magára vállalni a világ sorsát, s akár meghalni érte (krisztusi vonások!). Tisztában van ugyanakkor saját gyengeségeivel, s korlátaival, de mindvégig kemény marad, s hűséges az Áldott Birodalom szellemiségéhez....<br> <br> egyenlőre ennyi, majd még folytatom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15617 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek...<br> Amúgy én azért bírom Frodót, mert ő a legtisztább valammenyiük közül. Hiszen nem mindenki bírná el a Gyűrű súlyát, erre csak a legkissebb a legtisztább képes, no meg persze az aki nem magának akarja használni a Gyűrű erejét..<br> Egyébként én (szerintem) abban megegyezek Frodóval, hogy érdekli a Megyén túli világ, és, hogy mindig azt játszotta a Megyében, hogy Bilbóval van valamelyik útján. Én is mindig más útján vagyok. És én is nagyon szeretném végrehajtani azt a feladatot amit kitűztem magam elé. No, ez nem a világ megmentése, de mégis...<br> Bocsi, hogy magamról is ilyen sokat írtam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14368 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen, én is nagyon szurkoltam nekik éjszaka...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14367 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pedig amikor éjszaka felkeltem (2:24 perckor) akkor gondoltam, hogy -Hajrá fiúk meg kell szerezni azokat az Oscarokat!!!- :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14366 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
**naggggyon szomorú**

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14365 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak négyet, sajnos..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14364 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is, de nem fért rá az egész!!!<br> Én 4-et láttam... kapott többet is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15616 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Galadriel@13:Az Elijahos topik Elijahosoknak van ez meg Frodósoknak! Ott Elwodos képeket raknak be meg az éppeni barátnőiről tárgyalnak, olvassátok el Sesy első üzijét! Itt FRODÓról kéne beszélni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15615 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: igazad van, amúgy e-maileket néztél már ma?! <br> Hát jó:<br> Nekem tetszett Frodó, mert néha ugyan megingott a bátorságában, mindig ügyesen helytállt! Amúgy tényleg elég tündés volt, nem is volt oylan kis kövérkés, mint ahogy akönyvben leírátk! egyébként helyes is volt, és nagyon jól játszott, és micsoda szenvedő arcokat tudott vágni, amikor megsebesült! Például nagyon jól alakította azt a részt, amikor a Gyűrű lidércek megszúrták! Az tök jó volt, és nagyon kísérteties!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15614 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arról nem is beszélve, hogy nem magának mentette meg a Megyét!!! (Én még ma is el tudom bőgni magam, ha a Szürkerévet olvasom!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15613 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hahó Frodó-barátok!<br> Szerintem is szép meg jó, hogy Frodó annyi klassz tulajdonsággal bír, de nekem azért ő az egyik kedvencem, mert azon túl. hogy meseszerű, tele van emberi tulajdonságokkal is, és így nem tűnik olyan távolinak, amit vághezvitt... Szóval jobban tudom becsülni, és mindennapi kis problémáimhoz erőt ad bátorsága! Mert nem az a bátor, aki nem fél. hanem, aki fél, és mégis véághezviszi, amit akar!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15612 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Előre is bocsi az offért!<br> Tehát: légyszike ne chateljétek tele a topicot, már itt az elején! Ezek a hozzászólások feleslegesek, mert, ha Svindler törölni akarja a topicot, akkor úgyis törli, de sztem ez egy sokakat érdeklő téma, mint ahogy a hozzászólások terjedelmén és színvonalán is látszik. Frodóról már sok érdekes beszélgetést folytattunk, de külön topicja még nem volt, ahol ezeket a dolgokat összegezni lehetne. Most van, de mint mondtam, ha Svindler úgy gndolja, hogy felesleges, úgyis meg fog szűnni.<br> Szóval inkább ne offojuk szét (ahogy én is teszem :) ), hanem, ha vki hozzá szeretne szólni a témához, tegye meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15611 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaja!!!Ezzel nem akartalak mesérteni Sesy, mert eddig jóban voltunk, de te is szoktad mondani, hogy nem szabad új topikot nyitni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15610 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek Gallal! Mert...nem részletezem, ert baj lesz belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15609 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: azt hiszem a Szeressük Elijah Woodot című topik is erre van kitalálva, és ott ráadásul többen is vannak!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.587 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére