Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 11 hónapja #149238 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Henry 1988-ban született, tehát most 15 éves. De mondjuk hasonlíthatna jobban is az apjára...:
katt ide
meg ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149235 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én meg azon gondolkodtam Viggo fia hány éves?És hogy mért nem költözik Magyarországra-persze az apjával együtt [size=9:a86noljb](na jó ezt "sejtem" hogy miért)[/size] ,és miért nem ismerem őt-meg Viggot?? :D :D :D
Most,hogy megnéztem a DVD az extrákat ismét kiújult a Viggo mániám..És Miranda Otto nyilatkozataival nagyon egye tudok érteni... :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149169 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én nekem inkább az igazi kéne! :twisted: Bár valószínüleg és pillanaznyilag ez lehetetlen! Én megelégszem egy Aragornos gyűrűvel is! Én meg azért tudnék ölni! Bárkit! :twisted: De valószínü, hogy olyan nekem nem lesz! Max. ha csináltatok! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149045 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: Sziasztok!

Ha már a Kósza a téma...
Tegnap a munkahelyemen a kollégáim megköszöntöttek (utólag) és mit kaptam? Egy Aragorn figurát. Most jelent meg nemrég a játékboltokban a többi szereplővel együtt. Két hete láttam először és ott álltam megigézve, hogy nekem ilyen kell. (tiszta dedóóóóóóó) :lol: Aztán tegnap megkaptam. Jaj, nagyon nehéz volt kiszabadítani szegénykémet, mert nem akartam, hogy a tartója megsérüljön a jó kis megyetérképpel meg minden. De aztán sikerült kiszedni nagy nehézségek árán és most itt van a monitoromon felcelluxozva....rettenthetetlenül a drágaszág. :oops: Jaj...én úgy szeretem. A háttérképem is Gorni meg a Screensaver meg most itt őrködik.
Hát csak ezt akartam megosztani Veletek.

Nagyon irigyellek! Én egy ilyen Gornibabáért ölni tudnék!!! :evil:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149041 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Ha már a Kósza a téma...
Tegnap a munkahelyemen a kollégáim megköszöntöttek (utólag) és mit kaptam? Egy Aragorn figurát. Most jelent meg nemrég a játékboltokban a többi szereplővel együtt. Két hete láttam először és ott álltam megigézve, hogy nekem ilyen kell. (tiszta dedóóóóóóó) :lol: Aztán tegnap megkaptam. Jaj, nagyon nehéz volt kiszabadítani szegénykémet, mert nem akartam, hogy a tartója megsérüljön a jó kis megyetérképpel meg minden. De aztán sikerült kiszedni nagy nehézségek árán és most itt van a monitoromon felcelluxozva....rettenthetetlenül a drágaszág. :oops: Jaj...én úgy szeretem. A háttérképem is Gorni meg a Screensaver meg most itt őrködik.
Hát csak ezt akartam megosztani Veletek.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149026 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Nimrodel Melian írta:

Elessar király... a Frodó topicban írta: Nyíregyen lakom, tehát én a Nyír Plazban láttam. Mikor jöttem ki a moziból, az volt az utolsó plakát.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge12.shtml
Ezt képzeld el magyarban!

Másnak is volt már szerencséje ehhez a gyönyörűséghez élőben? Mert akkor nem ártana nekem is felfedezőútra indulnom. Egy hete voltam moziban, akkor még nem volt kirakva. :(


Én Miskolc Plázában láttam, nem ezt de hasonlo csodaszép plakátot, Aragornosat, nagyon nagyot :D de már elég rég, kb egy hónapja! vagy 3 hete... nemtom már de ugyanugy a mozibol kijövet volt;) :D :D


Megnyugtatlak, még mindig meg van ;) sőt asszem egyre több példányban :D [size=9:xxd9pgrr]Pont azt néztem a múltkor kifelejövet, amikor a sulival voltunk vmi borzadványt nézni... :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149022 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta:

Elessar király... a Frodó topicban írta: Nyíregyen lakom, tehát én a Nyír Plazban láttam. Mikor jöttem ki a moziból, az volt az utolsó plakát.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge12.shtml
Ezt képzeld el magyarban!

Másnak is volt már szerencséje ehhez a gyönyörűséghez élőben? Mert akkor nem ártana nekem is felfedezőútra indulnom. Egy hete voltam moziban, akkor még nem volt kirakva. :(


Én Miskolc Plázában láttam, nem ezt de hasonlo csodaszép plakátot, Aragornosat, nagyon nagyot :D de már elég rég, kb egy hónapja! vagy 3 hete... nemtom már de ugyanugy a mozibol kijövet volt;) :D :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149021 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, közben megtaláltam a filmes verziót:
katt ide
Itt meg Szarumán könyvében:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149020 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Értem...köszi.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149017 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szvsz nincs különösebb jelentősége, csak azt akarták, hogy minél jobban nézzen ki...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149015 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem így is tetszik a gyűrű.De PJ csak úgy rakatta bele a követ,vagy van valami jelentése is ennek a változtatásnak?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149012 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta: Vilya: Igen, érdekel!!! :P Hol?

Pl. a Noblecollection-on kapható változat:
www.noblecollection.com/images/large/NN9687L.jpg
Szerintem is nagyon jól néz ki Barahir gyűrűje, de nem teljesen könyvhű... A leírás szerint ugyanis két egymásba fonódó kígyót ábrázol, az egy egyik egy aranyvirágokból álló koronát tart, a másik beleharap... Kőről szó sincs pl, és a virágok is azért hagynak némi kívánnivalót maguk után...
Szegény Ulmo-ék is egy csomót szenvedhettek vele a bővített TTT-ben (amikor Szarumán rájön a gyűrű alapján, hogy kicsoda Aragorn), mert ugye nem felel meg a leírásnak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149003 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vilya: Igen, érdekel!!! :P Hol?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148988 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de SZVSZ Aragornnak oltári jó gyűrűje van. Majd nézzétek meg! Nekem is olyan kell! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148977 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta:

Elessar király... a Frodó topicban írta: Nyíregyen lakom, tehát én a Nyír Plazban láttam. Mikor jöttem ki a moziból, az volt az utolsó plakát.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge12.shtml
Ezt képzeld el magyarban!

Másnak is volt már szerencséje ehhez a gyönyörűséghez élőben? Mert akkor nem ártana nekem is felfedezőútra indulnom. Egy hete voltam moziban, akkor még nem volt kirakva. :(


Aha! Nekem meg is van otthon poszterben! :D De ezt már írtam. :roll: :wink: [size=9:2niu7lnd]//Ha édekel, akkor megtudom adni a pontos helyét, ahol szert tettem rá!//[/size]

Nilraen: Nagyon jók! Nekem nagyon tetszenek a képek! Pontosabban a háttérképek! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #148971 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148934 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elessar király... a Frodó topicban írta: Nyíregyen lakom, tehát én a Nyír Plazban láttam. Mikor jöttem ki a moziból, az volt az utolsó plakát.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge12.shtml
Ezt képzeld el magyarban!

Másnak is volt már szerencséje ehhez a gyönyörűséghez élőben? Mert akkor nem ártana nekem is felfedezőútra indulnom. Egy hete voltam moziban, akkor még nem volt kirakva. :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148821 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldanielle írta: De személy szerint az eddigi 2 filmben, nekem az a kedvenc Gornis jelenetem.

Nekem is! Nekem is!!... na, jó, az egyik kedvenc.. :roll: :wink:

Ja, akkorát nyekken, hogy még az alma is kigurul a kezéből..
Kicsi a hobbit, de sok Gornit győz.... :P :P :D

Hihi.. szinte hallom a barátnőm felháborodott hangját:
"Ahányszor megnézem azt a filmet, utána mindig felfalok egy halom almát! Úgy megjön rá a gusztusom, mert Aragorn állandóan almát zabál!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148820 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: Emlékeztek a FotR-ben arra a jelenetre, mikor Boromir birkózik Trufáékkal, Aragorn odamegy, a pöttöm hobbitok pedig frankón kirántják alóla a hosszú lábait?! :wink: :lol: Durr! Telibe a gerincére, lendületből... :eek4: akkorát nyekken, hogy komolyan, én sikítottam fel fájdalmamban! Nagyon brutál!! :P :D

1-etértek veled Ártemisz, az tényleg fájhatott.
De személy szerint az eddigi 2 filmben, nekem az a kedvenc Gornis jelenetem.
Derüsen megy segíteni Boromirnak, aztán a két is ördögfióka hobbit őt is leteríti - de még hogy és milyen nagyot nyekken szegény. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148813 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fájhatott??? 8O
Emlékeztek a FotR-ben arra a jelenetre, mikor Boromir birkózik Trufáékkal, Aragorn odamegy, a pöttöm hobbitok pedig frankón kirántják alóla a hosszú lábait?! :wink: :lol:
Durr!
Telibe a gerincére, lendületből... :eek4: akkorát nyekken, hogy komolyan, én sikítottam fel fájdalmamban! Nagyon brutál!! :P :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148795 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem inkább olyan, mintha leesne (tudom, hogy nem ez történt, de HA leesne), PJ meg felszisszenve félrenézne: "juj, ez fájhatott 8O "
Készül a Csillagfény: a történetem Aragornnal, én írom. Részletekben rakom majd be... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148779 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem baj!PJ akkor is ráhederíthetne! :P :twisted:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148764 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

kriszana írta: Lányok ez az a jelenet, mikor Aragorn fölkapaszkodik a ló hátára, és visszaporoszkál a Helm szurdokba! (TTT)
Csak más szögből van fényképezve, ezért tűnik idegennek. :shake:

Persze, hogy az. Azt hittem, ez egyértelmű... :roll:


Na igen, és szvsz Arwen hercegnő is ezt akarta mondani!!!

Ugye tudjátok, ez mikor készülhetett?

meg itt is:

Szvsz nem leesik, hanem Brégo épp megmenti.

Arwen : Mi ez az avatár?! :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148758 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: Lányok ez az a jelenet, mikor Aragorn fölkapaszkodik a ló hátára, és visszaporoszkál a Helm szurdokba! (TTT)
Csak más szögből van fényképezve, ezért tűnik idegennek. :shake:

Persze, hogy az. Azt hittem, ez egyértelmű... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148750 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Elza Eldanielle írta:

Sil írta: Találtam egy olyan, régebbi behind-the-scenes képet Gorniról, amit még nem láttam eddig... 8O :
katt ide

Viggo jó nagyot puffanhatott. :D
Szegény Ő! Meg szegény Paci!
De nézzétek, PJ még csak oda sem néz, hogy az egyik színésze leesik a lóról forgatás közben. Na de ilyet!
ennyi okos embert!

Lányok ez az a jelenet, mikor Aragorn fölkapaszkodik a ló hátára, és visszaporoszkál a Helm szurdokba! (TTT)
Csak más szögből van fényképezve, ezért tűnik idegennek. :shake:


Én is erre gondoltam.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148742 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldanielle írta:

Sil írta: Találtam egy olyan, régebbi behind-the-scenes képet Gorniról, amit még nem láttam eddig... 8O :
katt ide

Viggo jó nagyot puffanhatott. :D
Szegény Ő! Meg szegény Paci!
De nézzétek, PJ még csak oda sem néz, hogy az egyik színésze leesik a lóról forgatás közben. Na de ilyet!
ennyi okos embert!

Lányok ez az a jelenet, mikor Aragorn fölkapaszkodik a ló hátára, és visszaporoszkál a Helm szurdokba! (TTT)
Csak más szögből van fényképezve, ezért tűnik idegennek. :shake:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148741 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Dementia írta:

Arwen hercegnő írta: Szvsz nem leesik, hanem Brégo épp megmenti. :D Vagy nem :wink:

Remélem Neked van igazad... Lóról leesni nem épp kellemes :roll:
:bill1: :lol:


[size=9:3jxcdk5n]Te már csak tudod... :wink: [/size]

Én is felfigyeltem rá,hogy PJ rá sem hederít! 8O 8O Gonosz! :P
De most tényleg,mi történt ott?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148721 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Arwen hercegnő írta: Szvsz nem leesik, hanem Brégo épp megmenti. :D Vagy nem :wink:

Remélem Neked van igazad... Lóról leesni nem épp kellemes :roll:
:bill1: :lol:

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148600 Írta: Arwen hercegnő
Arwen hercegnő válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szvsz nem leesik, hanem Brégo épp megmenti. :D Vagy nem :wink:

Namarie: Arwen :arwen1:

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan galad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148595 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Találtam egy olyan, régebbi behind-the-scenes képet Gorniról, amit még nem láttam eddig... 8O :
katt ide

Viggo jó nagyot puffanhatott. :D
Szegény Ő! Meg szegény Paci!
De nézzétek, PJ még csak oda sem néz, hogy az egyik színésze leesik a lóról forgatás közben. Na de ilyet!
ennyi okos embert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.164 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére