Legolas (Orlando Bloom)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15849 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sajnos nem, de nagyot alakított. Ez a Shakespeare iszonyú nagy zseni volt, de azt a szerepet mintha arra a fickóra írta volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15848 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dwin Odiff, ki játszotta a Szentivánéji álomban a tündér-királyt? Nem tudod véletlenül?<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15847 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Még valami Orlando népszerűségéről. Amikor bejött a SW - Baljós Árnyak, a legnépszerűbb karakter egy epizódszereplő, Darth Maul (szerepében Ray Park) lett. Észrevettétek, hogy mostanában nem feltétlenül az abszolút főszerplők lesznek a sztárok? Lehet, hogy a közönség megunta a sablonra készülő futószalag-főhősöket? Már igényként lép fel, hogy a pozitív hős is egyéni vonásokat mutasson és ha túl sablonos lesz, akkor az emberek a negatív hősök és az epizódszereplők, vagy mellékszereplők felé fordulnak. Szerintem Legolas/Orlando népszerűsége is ebben rejlik (anélkül, hogy bármi rosszat mondanék Frodo/Elijah-ról). Jó, hogy ő nem hal meg a végén, mint Darth Maul. És remélem jobb szerepeket fog kapni a jövőben, mint szegény jobb sorsra érdemes Ray Park. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15845 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: A labirintus sokáig a kedvenc filmem volt - vagy négyszer láttam a moziban. Ne kérdezd, hogy miért, akkoriban még 13 éves voltam. David Bowie tényleg baromi jól nézett ott ki koboldkirályként. <br> Orlando szeme valóban sötétbarna, a kék az kontaktlencse.<br> A haja színe is barna, sőt, a forgatáson majdhogynem kopasz volt, középen egy csíkkal. (amolyan punk stílus) Így a sminkesnek könnyebb volt feltenni a szőke sörényt. <br> <br> Legolast a könyvben én szőkének képzeltem el, ráadásul az Alan Lee festményeken is szőke, hosszú hajjal van ábrázolva.(sőt, még a kis fonat is stimmel oldalt, mint egy padawan tincs)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15846 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Bowie tényleg nagyon-nagyon jó lett volna. Ő egy igazi tünde. Pl.: a labirintusban is nagyon jól adta. <br> Szerintem még az a fickó lett volna jó Legolas aki A SzI éji álomban játszotta a tündérkirályt. Nagyon tünde volt...<br> Morgana: Ha jobban belegondolsz, ugyan arról beszélünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15844 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, mint írtam, én nem foglalok véglegesen állást az előtt, hogy láttam volna a filmen. Fiúk lányok istenítik? Lehet, hogy én is fogom, de lehet, hogy nem. :-) Ízlések és pofonok! Úgy vagyok vele, mint az egyszeri ember, aki kiugrott a 10. emeletről. Minden emelet előtt elsuhanva azt hallották tőle: Eddig még jó! Eddig még jó! :-) <br> Mindenkinek más elképzelése van Legolasról, melyek hol találkoznak mások elképzeléseivel, hol nem. Én változatlanul csak azt tudom mondani, örülök, hogy őt választották a szerepre. Nem azért, mert tökéletes (bár tiszteletben tartom a véleményedet, hogy szerinted az), hanem mert mindent megtesz, hogy az legyen és az esetleges (vélt vagy valós) hiányosságokat hitelességgel pótolja. Remélem. <br> Ezt várom tőle. <br> Morgana, teljesen igazad van, a drow és a Drizzt két nagyon különböző dolog. :-) Egyik oldalról drow rajongó vagyok, mert nagyon jó történeteket lehet köréjük keríteni, nagyon jó karaktereket lehet belőlük kihozni, mert megvan a lehetőség bennük az árnyaltságra. A jó mindig ugyanúgy jó, a rossz mindig a maga módján rossz. (Erősen sarkítva persze.) Másik oldalról elkötelezett Drizzt rajongó is vagyok, számomra ő az abszolót höss (direkt rövid ö-vel és két s-sel!). <br> De ez itt egy Legolas terem. Nem akarok túlságosan off-topic lenni. <br> Tehát vissza Legolashoz ...<br> A nemzetközi GYU oldalakon folyik a vita, hogy Legolas valójában szöszi vagy nem. A könyvben tényleg nincs benne, de szerintem joggal feltételezzük. Egyesek azzal érvelnek, hogy Elrond is sötét hajú, de ha jól tudom, ő félelf. <br> Hallottam, hogy eredetileg Dawid Bowie-t kérték fel Elrond szerepére, de valamiért nem vállalta. Pedig jó lett volna. Láttátok a Labirintusban? Én már akkor is azt mondtam, hogy isztára, mint egy elf. (Ő volt a Manókirály.)<br> Ami Legolas (Orlando) szeme színét illeti, a Filmcsillag magaziban látott képen egy kicsit megdöbbentem, aztán rájöttem, hogy mi rajta a furcsa. Ott kék a szeme. Mindenhol máshol sötét-barna. Ha jól láttam, a filmből vett részleteken is. Hmmm ... Érdekes. Ha a filmben meghagyták, akkor a műtermi fotókon miért kékítették be? :-) Ah, Hálivúd!!!<br> ÉSzAH<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15843 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem viszont éppen az ellenkezője. <br> Lágy, de mégis éles vonások, magas, de nem szikár, vékony, de erős és inas, hajlékony, karcsú, légiesen könnyű léptekkel, komoly, de érti a tréfát, és tekintetében tükröződik a tündék végtelen nemessége, bölcsessége, melankóliája: ...ez Legolas, A tünde.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15842 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem Orlando jó Legolas lesz. Bár talán én kicsit markánsabb arcúnak és izmosabbnak képzeltem a könyv alapján.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15841 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Drow vagy inkább Drizzt rajongó vagy? Mert a kett ő azért, valljuk be egészen őszintén, csöppet sem ugyanaz. <br> És ha már Orlandoról beszélünk, örüljünk neki, hogy legkedvesebb szereplőnk szerepét rá bízták, gondoljatok csak Elrond sorsára...<br> És én sem győzőm hangsúlyozni, hogy -bár az első, róla látott képtől még én is elrettentem és kiakadtam, hogy egy ilyen szöszi lesz Legolas- mostanra teljesen meg vagyok elégedve vele azok alapján, amit hallok, látok, olvasok róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15840 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Én sem láttam még a filmet, de az eddigi előzetesek alapján Legolas TÖKÉLETES. Azt hozzá kell tennem, hogy jónéhány elemzést végigfutottam már a neten, és fiúk-lányok felváltva istenítik Orlandot, hogy messze ő a csúcs az egész filmben. (Sesy: bocs, ez most itt nem nyílt lázadás Elijah ellen - tudod, hogy én is csípem -, én csak az írom, amit máshol olvastam)<br> Na szóval, amióta a filmet bemutatták, Orlando Bloom neve az első helyen szerepel a világ leghíresebb mozikeresőjében is (IMDB)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15839 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annyira jó, hogy van itt egy ilyen téma. Nekem már látatlanban ( a könyv alapján) is Legolas lett a kedvencem. Megrögzött tünde (és azon belül is drow) rajongó vagyok, és Lego különösen nagyon-nagyon tünde. <br> Megmondom őszintén, első látásra igencsak ki voltam akadva, amikor megláttam képen (mármint a Orlando Bloomot), aztán szép lassan megbarátkoztam vele, mert lássuk be, hogy a képek, amelyek megjelentek róla igen vegyes képet mutatnak: az egyiken abszolút tünde, a másikon meg abszolút nem, úgyhogy a végleges állásfoglalással megvárom a filmet. Tökéleteset úgysem lehetett volna találni, főleg azért, mert ahány ember, annyiféle kép létezik egy kitalált mesefiguráról. Én egyetlen embert ismerek, aki olyan, mint egy tünde, de sajnos nem színész. :-) Szóval mindent összevetve szerintem nem rossz választás (lehetett volna sokkal rosszabb) és úgy hallottam, hogy a srác nagyon küzdött azért, hogy hitelesen alakítsa a figurát (ez nem mindegyik színészről mondható el, úgy hallottam). Ez nem lebecsülendő. Pl. könnyedén, elf íjászként használni egy reflex-íjat nem semmi, főleg ha az ember a nulláról indul. <br> Az tény, hogy az arca lehetne finomabb vonású, ündésebb, de meglátjuk mit hoz ki a szerepből. Én szurkolok neki. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15838 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedveseim! <br> Örülök neki, hogy ilyen népszerű lett ez a téma, de én jobb szeretnék itt Legolasról írni és olvasni, mint Elijah Woodról. Van neki külön fóruma, tessék ott róla beszélni!!!<br> Szóval: Itt minden Legolasé, mert nekünk (Vic, ugye számíthatok Rád?...) A tünde áll 'mind fölött', én sem fogok róla lelkendezni 'Nálatok'. Ok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15837 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
elég sok lány szereti:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15836 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezaz.<br> Azt hittem, hogy a lányok között kevésbé népszerű a Nagy Könyv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15835 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meglepően nagy számban vannak errefelé a nőneműek. Csak összegzés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15834 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azabaj, hogy nem olvastam a Szilmarilokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15833 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Biztos sok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15832 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
azt nemtudni,mert a tündék szinte kortalanok,vagyis én nememlékszem,hogy a könyv írta volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15831 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas hány éves lehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15830 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én is felvettem, még egy telefon reklámot is ugyanonnan, igaz, csak félig :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15829 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De felvettem :) ) Tegnap egész nap madarat lehetett volna velem fogatni - fülig ért a szám!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15828 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hűűűű. Nem vette fel valamelyikőtök?<br> Szerintem azért is jó Mr. Bloom, mert élesen finom arcvonásai vannak és ezek nemessé teszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15827 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem Orlando remekül néz ki Legolasként - már amikor nincs punk sérója. Hihetetlen, hogy a haj mennyit számít.<br> De azért kár, hogy a Making of-ban nem mutatták egyikük parókafelrakását sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15826 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Inkább megnézni... :-) ))<br> A film tényleg vacak... A hangulat még jó is lenne, de az a sok kihagyás... Meg egy csomó mindent lerövidítettek. Pl a karácsonyi lakoma sem volt ott és az egy kicsit feldobta volna a filmet... Na mindegy, a GyU ezerszel jobb! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15825 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez így van!<br> Nagyobb a füstje mint a lángja. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15824 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
az a jelenet tetszett, amikor asszem a troll vagy mi ostorral csapkodja Legolast, ő meg ott ugrál az ostor elől, azt tökjó rész :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15823 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Avenger, biztos látványos! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15822 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Főleg, ha olyan mondja, hogy sok, aki HP-t olvasott. De szerintem telljesen mindegy, hogy hány oldalas egy könyv. Lehet egy 100 oldalas is olyan vacak, hogy három mondat után leteszem, de a GyU hatszázadik oldalán most sem érzem azt, hogy húúú, még csak a felénél vagyok..., mert nagyon magával ragadott a hangulata...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15821 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na Mesélek.<br> Szóval a testvérem már megszeerezte A Filmet, 2 óra 50 perc hosszú :) )<br> És részekben belenézett.<br> ---Legolas a hátán lévő tegezből elővesz egy nyílvesszőt, amit a rohamozó Ork szemeközzé szúr, majd lendületből hátrahúzza, kilövi íjából és ezzel a sorban második orkot nyakonlövi. Csak képzeljétek el... Nem rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #15820 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ja, pedig nem is sok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.625 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére