Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 2 hónapja #101143 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iras:
Igazad van,szafttal! :P Amúgy tuftátok,hogy állatbarát??????
:arrow: Mert én nem! :up:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101138 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem emlékszem hogy lett volna, de persze ez nem zárja ki:))a körömrágás amúgy nagyon rossz szokás ám!!!! Így is rosszul leszek ha meglátom Elijah körmeit, Orlinál nem bírnám gyomorral..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101136 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Hát tudjátok, nekem is lett volna Hozzátok egy "buta" kérdésem, de mostmár fel sem merem tenni, mert tuti, hogy azt is kitárgyaltátok már, és úgymond csak "szétcsetelném a kedvenc topikotokat". :? De higyjétek el, nem olyan könnyű (és olcsó) 401 oldalt végigolvasni online, mert ha bontom a vonalat, nem jönnek be a már megnézett oldalak sem. :evil:

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101134 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó: Átszokott a körömrágásra.

...ha volt már :oops: , akkor nyugodtan törölhető :legolas4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101132 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Képzeljétek,azt olvastam 1 nagyon régi imben,hogy orlando azt nyilatkozta,hogy sikerült leszoknia a dohányzásról!
Nem is tudtam,hogy dohányzott! :evil:

Bocs,ha már ezt kibeszéltétek!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101113 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Képzeljétek keddre megszerzem a TTT-t CD-n!!!!!! :bounce: :bounce: :legolas6: :legolas3: :legolas4: És ezután annyiszor nézem végig, amint Legolas szívatja Gimlit, ahányszor akarom!


Nekm barátnőm mondta, hogy unokatestvére meg tudja szerezni majd, és szól, ha meglesz. Csak az a baj, hogy nincs DVD-lejátszónk :bawling:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101111 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Greenleaf fordításáról: a könyvben Zöldlombnak van fordítva.A TFOTR-ban(filmben) viszont Zöldlombfi, a TTT ben meg már megint Zöldlomb.A Zöldlombfi szerintem is jobban hangzik.
sorriso:ebben az animban van a kendős, napszemüveges kép: www.theargonath.cc/characters/legolas/animations/lrtme24.gif

De itt még rengeteg jó van: www.theargonath.cc/characters/legolas/an...ions/animations.html

Képzeljétek keddre megszerzem a TTT-t CD-n!!!!!! :bounce: :bounce: :legolas6: :legolas3: :legolas4: És ezután annyiszor nézem végig, amint Legolas szívatja Gimlit, ahányszor akarom!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101101 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: A Zöldlombfi tényleg jobban hangzik, de mintha a leaf jelentene lombot is, és így Greenleaf= Zöldlomb
De miért nem lehetett megnézni a könyvben, hogy hogy fordította le Göncz Árpád :P :) na mindegy

Namarië!
Thaur

Ez az, ami nekem nagyon-nagyon-nagyon nem teccett :nono: ! Személyes sértésnek vettem (akkor még Legolas voltam) Na jó, ez csak vicc volt :wink: De az a Zöldlomb akkor sem teccett! Zöldlombfi - szebben hangzik sokkal.
És igen, a Legolas zöld levelet jelent (hú, ezt most hogy írjam?).

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101055 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee: sztem nem volt kibeszélve még :)
ha meg ki volt, akkor naon régen ;)
Nos:
Az számomra is furcsa, hogy miért nem mondja Legolas apját, talán azért, hogy ne terheljék az egyszeri mozinézőket Thranduil nevével :) (másrészt a könyvben se úgy mutatják be, ha jól emlékszem)
Noha a bővítettben Legolas Thranduilionnak szólítják :) .
Legolas Greenleaf
A Zöldlombfi tényleg jobban hangzik, de mintha a leaf jelentene lombot is, és így Greenleaf= Zöldlomb
De miért nem lehetett megnézni a könyvben, hogy hogy fordította le Göncz Árpád :P :) na mindegy

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101053 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iras: aszondom, ha ez lenne az első eset, hogy semmi érdemlegeset nem ír, kussolnék, de már nem először kértük, hogy próbáljon normálisakat hozzászólni. Sok új van, mégis kevés az érdemtelen hozzászólás.
Én is nagyon szerettem ide járni, de már egyre kevesebbet teszem, mert nincs erőm s időm öt oldal tök felesleges hozzászólást végigolvasni..De hogy valami normálisat is írjak:
Azon gondolkodtam épp tegnap, hogy ugyebár Legolas neve Legolas Greenleaf. Na most az egy dolog, hogy Aragorn Éomernek egyedül Legsienek nem mondja az apját, de miért mond Zöldlombot?? mmnt a magyar fordításra értem. Komolyan, nem vennék csak egyszer a kezükbe a könyvet megnézni, hogy hogyan fordították abban?? Szvsz a Zöldlomfi sokkal jobban hangzi, de ok, kiegyezem egy Zöldllevélben. na de Zöldlomb...egyébként az is felmerült bennem, hogyha összevetjük a nevét, akkor az jön ki, hogy Zöldlevél Zöldlevél. Mert ugye a Legolas is zöldlevelet jelent(vagy nem? én így tudom..) a Greenleaf meg ugye tudjuk.

u.i.: előre is bocs, ha már ki lett volna beszélve..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101050 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmm, hadd nosztalgiázzak egy kicsit :P

Régebben, ha az ember feljött a fórumra, akkor EZ volt a legszínvonalasabb topic (néha még fiúk is jártak ide és normális tmákról beszélgettünk), köszönet érte Vicnek, ÉSzAH-nak és Morganának, de nem hinném, hogy sokat kellett volna törölgetniük.
Ez a kedvenc topicom, talán mert itt kapcsolódtam be a beszélgetésekbe :) és ugye itt van Legolas/Orlando Bloom is (najó csak képek, interjúk révén :) )
Ez a topic nőtt legjobban a szívemhez (és mostanában a Haldír/Craig Parker) de nem ez a lényeg, hanem az, hogy most feljövök a kedvenc topicomba, amit
Ivó szétchattel :P és régebbi tmákat v. oan kérdéseket vet fel, aminek ha utánanézne, akkor az jóval értelmesebb dolog lenne. már csak azért is, mert szerintem nem azért jövünk ide, hogy a másik helyett keresgéljünk, hanem azért, hogy kikapcsolódjunk, ésne más helyett ugráljunk :( :P

Én naon sajnálom, hogy ahová régen nagy-nagy örömmel jöttem, mert a kedvenc szereplőmről beszélgettünk értelmesen, most attól kell félnem, hogy vki szétchatteli ezt a topicot, ahová oan szívesen jártam és járnék most is, ha nem chattelnék egyesek szét :P

Ivó: meglehetősen türelmes tudok lenni az újakkal, de mi is voltunk itt újak, és tudod, ha vkiről az első benyomás nem kifejezetten jó (mint rólad pl.), akkor ha már esetleg többet fogsz ide járni és vmennyire beilleszkedsz (amit kétlek), akkor sztem sokan emlékezni fognak arra, hogy hogy kezdted itt a pályafutásodat :P .
És ha vki, egy ilyen fórumra jön (legalábbis az értelmesebbje), az 100%, hogy nem kezd rögtön írkálni, hanem végigolvassa legalább azokat a topicokat, amikbe írni akar (tom-tom, sok akkor legalább a az utolsó 10-20 oldalt). kérlek tedd ezt, és ha úgy érzed, hogy az eszmecserébe normális kérdésekkel érvekkel is be tudasz szállni, akkor írj csak (nem az a lényeg, hogy minél több hozzászólásod legyen)

Nem hiszem, hogy vicék szeretnének azért járni, hogy lássák, hogy vki a kedvenc (és a régi fórumon általuk nyitott) topicot szétchattelje, teljesen értéktelen hozzászólásokkal.

Naon szépek a képek :) ))
Húú az a kendő-jelmez-napszemüveg párosítás :D

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101027 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.bloomilicious.net/obonline/rtme9.jpg
erwiann, ez a kép ................... :sungl: :sungl: :itscool:
Fantasztikus :lol:
Véleményem szerint nagyon jól áll neki a legolas-szerkó+a napszemüveg, na és persze az a kendő sem elhanyagolható.
mit gondoltok, ezt a zöld csodát nem árverezik el? :sungl: :sungl:
ha már megtették , szépen lecsúsztam róla :cry:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101016 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ery: mien B.A.L.??Én csak keresgéltem, megláttam ozt gondoltam beteszem, de ha túl túl túl izének gondoljátok, akkor bocsi, és kiveszem/törölhetitek :oops: :lol:

Ivó: egy csomó új van és mki az aktuális témákhoz próbál hozzászólni, sztem te is tedd ezt.
Különben is ez a Legolas (Orlando Bloom) topik és nem igazán tartoznak ide pl a kártyák, azokkal menj a vegyesbe.
És télleg nem chateld szét szegény Orlit!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100960 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az utsó képet nem a B.A.L. ajánlására tetted be?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100939 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100889 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
erwianne:nekem csak a humos jött be :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100885 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huh, csak hogy végre géphez juttam!
Hoztam v.mi cukit:
Asszem ezt a humor topicba is beteszem :D :arrow: www.geocities.com/eternaly_divine/pg.html

Ezek meg kár, hogy kissé mosódottak :( , de azért cukik :P :arrow: www.bloomilicious.net/obonline/rtme9.jpg
www.bloomilicious.net/obonline/rtme21.jpg
www.bloomilicious.net/obonline/rtme10.jpg
www.bloomilicious.net/obonline/rtme2.jpg
Remélem ez most normálisan bejön!
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100876 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100840 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az annyira aranyos,amikor Legolas meghallja a könyvben Galadriel üzenetét és utána mondja Gimlinek,hogy örüljön,hogy nem kapott üzenetet.A kis elfecske azt hiszi,hogy a halálát üzenték neki.Ezt a részt annyira birom! :D

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100830 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap nyelvtan órán a többszörösen összetett mondatokat vettük.Mikor én kerültem sorra, a tanár mondata így kezdődött:Párrisz királyfi annak adta az almát... Elkezdtem nevetni.Kérdőre vont, és én nem mertem neki megmondani, hogy Legolas lesz Párisz,mivel tudtam, hogy nagy kedvence a könyv.Majdnem egyest kaptam

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100801 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem értem! Az anycities-esek nem jönnek be! :rmad2: Pedig ellenőriztem a címsorban és ugyanaz volt! Az orlandomultimedia-snál meg a jobb egérgombos trükk a nyerő... asszem, hacsak nem gépeltem el valamit, amire most per pillanat nem tudok rájönni :oops: Bocs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100797 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee! Teljesen igazad van. S hogy ne csak ennyit írjak, itt van némi kép nyáladzani. Bár elképzelhető, hogy sokaknak nem újak, de imádnivalók!!!
:D
orlandomultimedia.net/news/feb/kissme020103.jpg :arrow: Miért nem tudnak emberi nyelvű újságból képeket közölni?
www.anycities.com/user1/obc/pics/mag/misc05.jpg :arrow: igenis a kopasz séró is cukin áll neki :wink:
www.anycities.com/user1/obc/pics/mag/homme01.jpg :arrow: húúúú!nyammmm-nyammmm!!!
orlando.glisten.net/gallery/teenpeople02.jpg :arrow: ó, de ari!
orlando.glisten.net/gallery/movieline01.jpg :arrow: :P
orlando.glisten.net/gallery/gp03.jpg
orlando.glisten.net/gallery/arena02.jpg :arrow: tisztára mint Brandon Lee a Hollóban! (a szeme) :o
orlando.glisten.net/gallery/arena13.jpg :arrow: huh! no comment :roll:
Akartam valami Legsieset is, de semmi újat nem leltem. De ezek sem semmik!
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100769 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Salut!

Már rég nem jártam itt, és nem tudom azt írta-e már vki hogy a 100*szépben is van Orlando-ról.
Én is biztos vagyok benne hogy az ominózus képen nem a nővére van! Szerintem azok rajongók, olyan rajongó-fejük van!
Inkább ahhoz mit szóltok, hogy Orlando állítólag vmi Kate Bosworth nevű színésznővel jár.
Ez pedig egy új szuper poszter:
orlandomultimedia.net/news2003/f ... 0203_d.jpg

Adieu! (la Mort)

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100751 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100736 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100735 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kezembe került a Cinema magazin, aminek elején Gandalf van.Benne négy oldalas cikk;interjú PJ-vel Orlandoról alig van benne valami! :cry: Az is csak a sablonos. Illetve az interjúban megemlíti, hogy bár ő egy légies karcsú, és könnyed tünde 8) , a harcban kíméletlen. 8) (Bocs ha már olvastátok, és nem mondtam újat)

Azért lett néhol brutális a film, mert horrorrendező?

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100704 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Ez a ketto nem jött össze.
Mondjatok mást.


Nem működik a hotlinking, istenem, nem jön be a csajszinak, hogy mindenki a képekre direkt írja be a linket.

Jobb egérgombot megnyomod, "Parancsikon másolása" és nyitsz egy új ablakot (üreset), ahol a címhez egy ctrl+v parancssal beilleszted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100701 Írta: Nwalme
Nwalme válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csumi!
Mér' van az,hogy mindenhol csak Elijah-ról írnak és Orlando még csak szóba se kerül??!?Csak rá kell nézni és süt róla,hogy mérföldekkel jobb pasi!!! :twisted:

...one day i met a precious soul
whose words had touched my heart
his poetry resounded so
it tore my soul apart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100674 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alyr: vagy a jobb gomb - mentés másként trükkel... :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100668 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: De te hogy tudtad megnyitni a Vic által berakott képet?

Nekem nem nyitja meg, valami szöveget ír ki...

Miután megjelent a szöveg, menj a cimsorba az egérrel, és nyomj egy entert. Szerintem működni fog :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.549 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére