Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #99295 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
wallpaper: members.lycos.co.uk/greenleafgre ... paper.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99269 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én ma láttam negyedszer, és még mindig isten :lol: , de Haldír is, és a tünde sereg...

Ma feliratosan láttam, és szerintem is sokkal jobb az eredeti, látszik, hogy iskolázták a szereplők tünde kiejtését (míg a magyar szinkronét nem ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99265 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megacuki képek!
A oldalról készült hajas képekről jutott eszembe, hogy én nem kapkodok, mint a parókakészítő, mégis mindig idétlenre sikerül a hátsó fonatom! Ráadásul nem is sikerült még pontosan a tündefonás, de nem tudom hol rontom el!
Ja és ma láttam 6odszor a filmet, és megállapítottam, mint minden alkalommal, hogy Legolas egy isten!!! :legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99264 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Áhhh: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... iere71.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... /sag32.jpg

Ennek a site-nak a linkjét még nem láttam itt (de most épp temporary nem elérhető)
www.orlandoshaven.tk/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99222 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon szépen köszi, hogy tartottátok a frontot, amíg nem voltam, és nem csetteltétek szét. 8) Puszi mindenkinek a képekért! :D

Hoztam Nektek néhány új Legsie képet (Legsie-t csak mi - illetve a világon a Legolas rajongók - becézzük így, a könyvben nem használják, de sokan sokféleképpen rövidítik a nevét. 8) Nekem a Legsie a legszimpatikusabb, de mindenki maga dönti el, hogy melyiket használja. Tul. képpen a LEGOLAS a legszebb, de azért Neki is "kijár" a becézgetés. 8) :lol: )

További tesztfotók, ezúttal a haja oldalról (nézzétek meg, hogy a hátsó tincs mennyire szálkás, mennyire kapkodhatott a parókakészítő...)
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoto16.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoto17.jpg


Gyönyörű Legsie-képek egy brazil újságból, csak jobb egérgombbal menteni tudjátok a saját gépetekre, mert le van védve a kép:
orlandomultimedia.net/news2003/j ... 013003.jpg
orlandomultimedia.net/news2003/jan/bra_set.jpg
orlandomultimedia.net/news2003/jan/bra_set2.jpg

Mutatok Nektek egy csomó gif-fájlt, tehát mozgó animációkat. A képekre ráklikkelve meg kell várni, amíg betölti őket, és utána mozognak. :lol: :lol:

Itt találhatóak:
www.elvesrule.com/

Haldír őrülteknek is van jónéhány Haldíros is! 8)

A két kedvencem:
www.elvesrule.com/images/dead.gif
www.elvesrule.com/images/terrible.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99135 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kirakós Orlandoval:
209.61.158.218/ms/z.php?ui=24880 ... assic&q=gt

Többféle kép is van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99120 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OK, persze! nem a te hibád, hogy vk. nem tud rajzolni! :roll: :?
Jahj! LEGSIKÉÉÉM! Rayant kell idéznem: "Nagyon ott van" a pasi!! 8O
*csöpp*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99118 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug: jooooovanna, ugy adtak nekem, hogy Legsie-s...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99116 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Reinatha\n

Fan art:
www.velkomin.is/greta/uploads/Im ... J.Kluk.jpg
quote]

Khömm... :roll:
Alyr: Szerintem mindenki úgy ejti, ahogy akarja (pl.: Tolkien-t is "Tolkin"-nak ejtjük, de lehet "Tolkien"-nek is!)! Én speciel "Legsi"-nek ejtem, Dodiee pedig azt hiszem "Legzi"-nek, nem? :)
Hogy miért nem találok soha semmit az újságosnál??! :evil: Az OKÉ sincs meg, a bnőm viszont azt mondta, h lehet, h odaadja a Best-es cikket! Aztán a német Bravo-ról is lemaradtam, viszont a német GIrl-ben van 1 gyönyörű poszter, és a magyar Girl!-ben is biztos lesz szó Orliról!


ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99111 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99110 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A mai BEST-ben háromoldalas GyU bemutatás: erre ezek a nagyoninkompetensek PONT LEGSIE-T nem rakják bele. De Arwent, Celebornt és Elrondot igen! KIHALOK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99096 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végre ismét bejött a fórum!

Én speckó Legszi-nek mondom. (vagy x-szel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99088 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem csak egy kérdésem van:

Ha Legolas Legsie, akkor hogy lehet "Legsi"-nek ejteni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99009 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És ez a kép...
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... v/foh9.jpg

KÉSZ VAGYOK :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99004 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Megtaláltam!!!
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... bttt11.jpg
Nézzétek meg ezt a képet. Orlival szemben a dublőre áll, Legolas cuccban 8)


Nem mondod, volt dublőre is :?:
Nemrossz, nemrossz ;)
Jöhetne velem ő is Bakacsinerdőbe:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99003 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megtaláltam!!!
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... bttt11.jpg
Nézzétek meg ezt a képet. Orlival szemben a dublőre áll, Legolas cuccban 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98989 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF

Andragorn írta: Köszi a tájékoztatást. Ha tudnám, hogy hogy kell képet bemásolni, megtenném, de sajna elég szerencsétlen vagyok. :oops:
Ezek szerint Te meg tudtad nézni? Mert én kifejezetten egy képre gondoltam, ami szerintem nagyon sexi a fiúról. :itscool: :itscool: :itscool:

Jól csináltad, a kép linkjét kell beírni. (Elvileg képet is be lehet rakni, csak nem illendő, mert nagyon lelassítja a fórumot.) Csak van olyan, hogy védik a belső oldalakat, és ilyenkor nem lehet az oldalt ilyen módon elérni. Ekkor jön a linkre jobb gombbal klikk, menüből Save target as.../Cél mentése másként... technika, és akkor a gépeden meg tudod nézni a képet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98936 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnyugtattatok;ezer köszönet.
Én már hetekkel ezelőtt megvetettem a tesómmal az OKÉ-t. Az általános sulikban lehet kapni, az újságárusoknál vagy egy hónapot kell várni.A cikk jó, a képek mégjobbak.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98858 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Andragorn, köszi! A jobb klikkes módszerrel le lehet menteni.
OFF: Egyébként pedig módosíthatod a hozzászólásodat, nem kell ennyiszer beírni ugyanazt. Ha be vagy jelentkezve, a saját hozzászólásaidnál az Idézet gomb mellett egy Szerkeszt gomb is található, amivel tudod javítani a hozzászólásaidat.


Köszi a tájékoztatást. Ha tudnám, hogy hogy kell képet bemásolni, megtenném, de sajna elég szerencsétlen vagyok. :oops:
Ezek szerint Te meg tudtad nézni? Mert én kifejezetten egy képre gondoltam, ami szerintem nagyon sexi a fiúról. :itscool: :itscool: :itscool:
Ha valaki nem tudta volna megnézni, akkor leírom, hogy hol találtam:

www.gyurukura.lap.hu

Ezen belül a "Magyar rajongók" és azon belül a "My lotr world"
Rá kell kattintani a képre és bejön egy oldal. Ekkor az "itt nézhettek képeket a színészekrol" kell rákattintani. Bejön sok kis kép és a legalsó sor balról a második képre gondoltam. Egy fekete-fehér kép, de isteni!!! :up:

Na, remélem, most már szerencsével jártok.
Ha valaki el tudná nekem magyarázni, hogy hogy kell képet bemásolni, megköszönném!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98828 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee, mp3-ban megvan, ha az jó, azt hiszem, nem pontosan ugyanaz a duma, mint a DVD-n, de ugyanaz a sztori. Meg persze fülelni kell nagyon, mert Billy kiejtése.... :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98800 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pennie: én nem ismertem ki magam azon az oldalon...ha fenn is van ott, én nem lelem..de azért köcci:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98759 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Andragorn, köszi! A jobb klikkes módszerrel le lehet menteni.
OFF: Egyébként pedig módosíthatod a hozzászólásodat, nem kell ennyiszer beírni ugyanazt. Ha be vagy jelentkezve, a saját hozzászólásaidnál az Idézet gomb mellett egy Szerkeszt gomb is található, amivel tudod javítani a hozzászólásaidat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98711 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nektek bejön? Mert nekem nem, pedig esküszöm az elobb néztem.
Na mindegy.
Menjetek a www.geocities.com-ra és a keresésbe írjátok be a nevét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98708 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi, elütöttem, de itt van mégegyszer! :oops:

www.geocities.com/nillosse/haj.jpg
www.geocities.com/nillosse/Macho.jpg Na ez a kép nem semmi!



Remélem, most jó lesz!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98706 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok Legolas rajongók!

Itt olyan képeket láthattok a srácról, hogy csak na!
Igaz nekem Aragorn egy ici-picit jobban tetszik, de ez a fiú is nagyon helyes! :oops:

www.geocities.com/nillose/haj.jpg
www.geocities.com/nillose/Macho.jpg Na ez a kép nem semmi!

Csak semmi "rosszre" nem gondolni!:nono: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98627 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98623 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újabb kvíz: Melyik tünde lennél a GYU-ban?
www.quizilla.com/users/Elfy/quiz ... e%20You%3F

Dodiee, szerintem a nostale.raindrops.hu -n találod meg. Ha megvan, linkeld be ide is! Köszi 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98617 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pennie:figyu, átnyálaztam a honlapodon a naplókat, de nem találom azt a részt amit keresek.. csak álmodtam, vagy van egy olyan rész, amiben Billy vagy Orli mesél az első találkozásukról, hogy a repülőn futottak össze?? tudja valaki hol tudnám ezt megtalálni? vagy valaki el tudná küldeni? Eseetleg, de most már pofátlan vagyok, nem tudná valaki a bővített CD extrái közül nem tudná leírnui nekem amikor Billy mondja ezt? tudojátok, arra gondolok, amikor Billy meséli, hogy koccintottak a szülinapjára, de mire Wellingtonba értek, még mindíg szülinapja volt. Nagyon lekötelezne aki megtenné ezt nekem...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98613 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:lol: :lol: Szavazás: Legolas vs. Haldír :lol: :lol:

www.misterpoll.com/1947796572.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98575 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha valakinek van BBC Americája, akkor please :)

TV Watch: Orlando On 'So Graham'
1/28/03, 12:56 pm EST - Xoanon

Debra writes: I noticed last night that the 'So Graham Norton' episode with our own Orlando Bloom (Legolas) will be re-broadcast on BBCAmerica at 11pm Eastern TONIGHT (Tuesday, Jan. 28).

:legolas5: hajrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére