Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #98572 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Erwianne: sztem sajnos Bp :(

kukk:
www.alloy.com/entertainment/cele ... l/saywhat/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98567 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica! Gondolod, hogy ily becses dolgokat az oly tanyassi helységekben is kapni, mint Békéscsaba, vagy biztosabb, ha felutazok Pestre?
Amúgy ez az 50. hozzászólásom, ha-ha! :legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98561 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újságosnál követelem ma az Okét :twisted: , kérdezem a csajszit, hogy valamit Gyürük Ura témában nem tudna-e még ajánlani (IM-en kívül), erre elökapnak (na jó, mászni kellett érte egy legeslegeslegfölsö polcra) egy német Tolkien Társaságos füzetet (100 oldal) :o , elején a mi kis Legsie-nkkel. Forgatásról, szereplökröl szól, van benne Sinda nyelvtanfolyam (német - sinda! :roll: ), szóval, németül tudók elönyben (színes kép nincs túl sok benne, mert fekete-fehér - illetve kékes - fehér :wink: ).

Hátrány: :arrow: 3.000 pénzbe kerül (amúgy is 12€)

Ha végigolvastam, beszámolok, hogy megéri-e. :roll:

A címlapon Der Herr der Ringe - Der neue Film <<Die zwei Türme>>, das Phänomen & die Fans szerepel, legfölül Stefan Servos / Anja Arendt neve. Még 2 pld volt az újságosnál, ahol vettem. Cím -> Deák tér, metrófeljáró a Transit Outletnél, a "földszinten", a jegy-bérlet árussal szemben. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98531 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Topic, Topic... nem arról a német (osztrák?) újságról van szó?
Az OKÉ-val meg úgy jártam, hogy két hónappal kés&#337;bb láttam az újságárusnál, mint hogy megjelent :D Mást nemtok róla, de riadóztatom az öcsémet :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98520 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta:

Layla írta: A januári Okéban benne van Orli s&#337;&#337;&#337;t!!!!a januári Topicban is!!! :lol:
Arwen:na igen..a Bravo-ban is 2 féle dolgot mondtak err&#337;l hogy olvasta e vagy sem..igazán kitalálhatnák már! :roll: :evil:


OFF:
Nekem az unokaöcsém azt mondta, hogy valamelyik - talán a januári - Oké címlapján Legolas van, viszont nekem már nem tudott ilyen újságot szerezni, mert csak az iskolákban árusítják, és elfogyott. Kérdeztem különböz&#337; újságosoknál, de &#337;k azt mondták, hogy ez az újság befuccsolt, mert október óta nem láttak új számot.
Ezek szerint csak sulikban lehet kapni? :roll:


(Oké)
Egy ismer&#337;söm vett egy régebbi számot, mert azt mondta, hogy Frodós poszter van benne, erre kiderült hogy nem Frodó volt az illet&#337;...
Tegnap mondta hogy a legújabban LoTR van, de nem kérdezte meg hogy van-e még mert nem volt azzal a tanárral órájuk... mindenesetre remélem hogy a jöv&#337; héten még lesz!
(Mi az a januári Topic???)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98517 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoztam néhány képeckét (ha láttátok már &#337;ket akkor bocsi :) )

www.ninecompanions.net/gallery_p ... las_32.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... las_40.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... las_37.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ttle_8.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... las_46.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... las_46.jpg

Istenem, hogy lehet vki ien gyönyör&#369;!!!!!
*Thaur elolvad*
Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98495 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: az újságokról: az IM nem éppen egy megbízható újság, teleírják butaságokkal, és van egy olyan gonosz feltételezésem, hogy ezek az interjúk.. hmm. nem éppen valódiak.. :? az Oké tuti nem fuccsolt be, legalábbis én nem hiszem, mert az egyik osztársam rokona dolgozik az újságnál, és az osztársam mindig hozta be nekem az újságot :D persze lehet, hogy azóta csödbe mentek, vagy nemtom, de amikor a Landos újság megjelent akkor még tuti hogy müködtek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98486 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Layla írta: A januári Okéban benne van Orli s&#337;&#337;&#337;t!!!!a januári Topicban is!!! :lol:
Arwen:na igen..a Bravo-ban is 2 féle dolgot mondtak err&#337;l hogy olvasta e vagy sem..igazán kitalálhatnák már! :roll: :evil:


OFF:
Nekem az unokaöcsém azt mondta, hogy valamelyik - talán a januári - Oké címlapján Legolas van, viszont nekem már nem tudott ilyen újságot szerezni, mert csak az iskolákban árusítják, és elfogyott. Kérdeztem különböz&#337; újságosoknál, de &#337;k azt mondták, hogy ez az újság befuccsolt, mert október óta nem láttak új számot.
Ezek szerint csak sulikban lehet kapni? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98483 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Vic: végig olvastam a cikket az im-ben.Azt nyilatkozza az elején:,,...Mivel gyerekként nekem is ez volt a kedvenc könyvem, így nem is volt nehéz azonosulni a karakterrel....".Na most egy másik újság régebbi számában az van, hogy nem is olvasta, csak el kezdte, mert a csajok, meg a kocsik jobban érdekelték.Akkor mi most az igazság?? :legolas6:


Már több helyen olvastuk azt, hogy csak id&#337;sebb korában olvasta végig a könyvet, úgyhogy én jobban hiszek a több helyr&#337;l származó infónak, mint annak, amit csak egy helyen olvastam. Gyerekként Orli Superman szeretett volna lenni, nem Legolas. Eredetileg pedig nem is Legolasnak jelentkezett a szerepválogatásra, hanem Faramirnak. :wink: Úgyhogy csak puszilni tudom az IM-t. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98469 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A januári Okéban benne van Orli s&#337;&#337;&#337;t!!!!a januári Topicban is!!! :lol:
Arwen:na igen..a Bravo-ban is 2 féle dolgot mondtak err&#337;l hogy olvasta e vagy sem..igazán kitalálhatnák már! :roll: :evil:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98461 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: végig olvastam a cikket az im-ben.Azt nyilatkozza az elején:,,...Mivel gyerekként nekem is ez volt a kedvenc könyvem, így nem is volt nehéz azonosulni a karakterrel....".Na most egy másik újság régebbi számában az van, hogy nem is olvasta, csak el kezdte, mert a csajok, meg a kocsik jobban érdekelték.Akkor mi most az igazság?? :legolas6:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98450 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:mwanjpzj]Thaur: OFF: ha a hozzászólásodban nem jók a hosszú ékezetek, tehát az &#337; és &#369; bet&#369;, úgy tudod beállítani, hogy amikor gépeled a hozzászólást, a fehér kis téglalap alatt találsz egy olyat, hogy "HTML letiltása ebben a hozzászólásban" - azt nem szabad kipipálni, és akkor jó lesz. 8) [/size]

A mostani IM elején Orli van, benne egy kétoldalas cikk vele + még egy kép. A cikket még nem olvastam végig, de Észi azt mondta, hogy ugyanaz a sablonszöveg, amit már megszokhattunk. Viszont van benne egy baromi jó Aragornos kép, egy oldal - Viggo hív&#337;knek is kötelez&#337; az újság! S&#337;t, Elijah-&#337;rülteknek is, mert van benne poszter róla. :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98445 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Ez az akarat is irányíthatja nyílvessz&#337;t elmélet naon tetszik nekem.
A berserker-orkról alkotott véleményem hasonlít Rayanére
Az is megzavarhatta Legolast, h ha az ember (tünde) sötétben van, majd hirtelen fényt lát, akkor néhány pillanatra nem lát semmit v. csak naon keveset, és azért félig vakon célozni egy tündének sem könny&#369; ;)

Reinatha és többiek, akiknek oan bn&#337;ik vannak akiknek nem tetszenek a tündék:
az egyik bn&#337;m, el&#337;ször abszolút nem tetszett neki Legolas, aztán kedvence lett :)
Jóval azután, h a FOTR-ot bemutatták. szóval van még remény :)

Hmm, néhány széép háttérkép:
orlandomultimedia.net/wallpaper/wallpaper.html

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98397 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Reinatha írta: www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/galerie...er/kreaturen-1_1.php

Mindannyian fel fogjatok ismerni: az elso foton lathato.

Mit szoltok? A feje full-ra le van vedve. A testen az ...aa...bor? Nyalka? Pancel? Nyalkas pancel?
Jokora srac azert, nem?


Hát, ez a kép igencsak furcsa, mert tényleg nincs a testén páncél, a feje viszont teljesen be van bugyolálva. Én ezt nem értem. :roll: Lehet, hogy az egy b&#337;rszer&#369; páncél rajta? Vagy olyan vastag a b&#337;re, hogy tök fölösleges páncéllal fedni? Ha ez a helyzet, akkor tök mindegy, hogy Legsie hol lövi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98376 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nerwen! írta: Nah, bnémre ma megharagusztam.Nemrég látta el&#337;ször a FOTR-ot, (asszondja nem naon tetszett neki...2-szer megnézte egy nap alatt :lol: ) és én persze mondtam neki h felfigyelt-e a tünde szépségre, erre elkezdi h mér tetszik nekem, meg h egyáltalán nem jó pasi!!! 8O


A bnok ezekszerint mar csak ilyenek :arrow: reakciok a Legsie-s illetve tundes dicsoitesemre: "hmmm, nem egeszseges, hogy ezek tetszenek, olyan noiesek..." (Ja, uo. a FOTR-rol altalaban: "ppfff, en azon a filmen amugy is elaludtam... :sleepy: )
Marpedig Legolas (and co.) igenis hogy ruleZ...!!!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98273 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah, bnémre ma megharagusztam.Nemrég látta el&#337;ször a FOTR-ot, (asszondja nem naon tetszett neki...2-szer megnézte egy nap alatt :lol: ) és én persze mondtam neki h felfigyelt-e a tünde szépségre, erre elkezdi h mér tetszik nekem, meg h egyáltalán nem jó pasi!!! 8O :x Na majdnem rávetettem magam!Az addig rendben van h vkinek nem szimpi, de h xar pasi!Ezt nem gondolhatja komolyan :evil: Mondtam is neki h nézze csak meg a TTT-t is és aztán meglátjuk h tetszik-e majd neki v sem :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98246 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alyr, fantasztikus volt, csak én is úgy jártm, mint Vic :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98240 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Bezzeg az én írásomra nem reagált senki...

8O :? :( :cry:


OFF: Bocsi, bocsi Alyr... Ne haragudj. Jót röhögtem rajta, de reagálni tényleg elfelejtettem, pedig úgy illett volna. Most megteszem: :legolas3: :hello: Éljen Legsie és a mézsör! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98202 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bezzeg az én írásomra nem reagált senki...

8O :? :( :cry:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98152 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: Böszi, szerintem sajna lecsúsztad, mert heti kiadvány, és asszem csütörtökönként szokott az új megjelenni (nálunk meg lehet, hogy péntek vagy hétf&#337; a váltás napja).

Amúgy a közepén voltak az autogrammkártyák, összetéveszthetetlenül, (merev volt miattuk az újság!) és a következ&#337; poszter volt a középföldés.


Asszem múlt csütörtökön néztem...
Ez fura, hogy nálunk Szegeden egy 500 forintos újság ilyen gyorsan elfogyjon...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98148 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi, szerintem sajna lecsúsztad, mert heti kiadvány, és asszem csütörtökönként szokott az új megjelenni (nálunk meg lehet, hogy péntek vagy hétf&#337; a váltás napja).

Amúgy a közepén voltak az autogrammkártyák, összetéveszthetetlenül, (merev volt miattuk az újság!) és a következ&#337; poszter volt a középföldés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98147 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Légyszi mondjátok meg hogy néz ki a Legsie autogram kártyás német BRAVO! Mert a múltkor amin Legsie volt bejött, de ezt ma néztem másodszor és nem találtam benne sem posztert, sem autogram kártyát(ez utóbbi miatt gondoltam valamilyen fóliába van csomagolva az újság), amilyen újságot láttam az rózsaszín, és fiú+lány van az elején.
Szóval azt szeretném kérdezni, hogy hogy néz ki, milyen szín&#369;t keressek? Vagy ez az, csak nem láttam benne a posztert(Középfölde térkép)?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98133 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... en-1_1.php

Mindannyian fel fogjatok ismerni: az elso foton lathato.

Mit szoltok? A feje full-ra le van vedve. A testen az ...aa...bor? Nyalka? Pancel? Nyalkas pancel?
Jokora srac azert, nem? :?

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98129 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Szasztok!

Kellene egy kép az olimpiai-lángos orkról. Ha valahol találtok, feltétlenül illesszétek ide is be!



Nekem van mentett kepem a prototipusrol - szerintem nem pont a faklyas ork az, de 'vonasai' alapjan szerintem felismerheto, hogy ez is egy beserker. Ha megmondjatok, hogyan tegyek elerhetove egy mentett kepet, akkor kozszemlere teszem a nyavalyast. Ide nem szeretnem beileszteni :lol:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98083 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Még egy szavazásra kérnélek Benneteket, de ez most a theonering.neten van:

www.theonering.net/ - lsd. a honlap jobb oldalán.

"Which character's battle scenes do you enjoy watching the most?"

(Hozzá kell tennem, hogy Legsie messze az élen van, jelenleg 52.5%-kal vezet. Aragorn 25.1%-kal követi, majd a harmadik Boromir, 4. Gimli és 5. helyen Haldír áll.)

Menjetek szavazni! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98081 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huh, ezt olvassátok! (Total Film magazin olvasói összesítés:)

"Readers ranked Spider-man star Kirsten Dunst as the world&#8217;s hottest actress, while Orlando Bloom from the Lord Of The Rings trilogy was the hottest male."

news.scotsman.com/latest.cfm?id=5677797

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98079 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Már elnézést, de már maga a feltételezés röhejes!!! Legolas nem baltáz el semmit! Kikérem magamnak!!!


És én is leírom ide, miel&#337;tt valaki félreértené, hogy TELJESEN EGYETÉRTEK RAYANNAL!! LEGOLAS NEM BALTÁZ EL SEMMIT!!
(Csak PJ...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98078 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt a Legolas képet még ilyen nagyban nem láttam a neten:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec2.jpg
(OFF: Észi, nem ez a kép van benne a Total Filmben, aminek Legsie volt a címlapján? Most nincs nálam az enyém...)

Szavazzatok Orlira az AOL Awards: Best Supporting Actor díjánál:

klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98074 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Kellene egy kép az olimpiai-lángos orkról. Ha valahol találtok, feltétlenül illesszétek ide is be!
Ha jól emléxem, Legsie el&#337;ször a jobb vállába, majd a balba l&#337;tt bele. Kérdésem: ha valakit megl&#337;nek, annak nem hátrafelé kellene zuhannia és nem el&#337;re? :roll:
Abban én is biztos vagyok, hogy nem egy közönséges orkot találhatott Szarumán erre a fontos feladatra, hanem valakit kiképezhettek.
(Reinatha: nagyon köszi az infót 8) )
Viszont azt nem tudom megérteni, hogyha Aragorn azt kiabálja Legsie-nek, hogy ölje meg azt az orkot, akkor miért a vállába l&#337;. :roll:
(Ilyenkor utálom PJ-t!!! :evil: )
De ami a többi tündét illeti, akik "el voltak foglalva", és ezért nem tudtak segíteni, nos, ezen elgondolkodtam. Az orkok szinte sorfalban álltak, hogy utat engedjenek annak a szerencsétlen fáklyásnak. Ennyi er&#337;vel ki is rakhatták volna a táblát, hogy "ide l&#337;jetek!".
Adott egy baromi nagydarab ork, díszkivilágításban, amint mindenki lelkesen drukkol neki, hogy robbantsa be a falat. Ennek ellenére odafentr&#337;l, a nagy harcban valahogy senkinek sem t&#369;nik fel, csak pont Aragornnak... Hmmm. Elgondolkodtató. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98068 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én sem hiszem, hogy Legolas bármit elszúrna. Tetszik ez az akarat hatás, de ha ett&#337;l eltekintünk is, Legolas onnan fentr&#337;l máshova nem tudott célozni, a nyakát l&#337;tte. Kikockáztam (bár a felvétel nem a legszuperebb) nem a vállába l&#337;tt, és mellesleg a nyakszirtnél van egy idegközpont, ha azt eltalálod, elég megütni, az illet&#337; lebénul.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.589 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére