Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 1 hónapja #71943 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Heló mindenki!
Hú, olyan régen voltam... Igazából nem is régen, csak sokat írtatok.
De minden kép NAGYON YOO!!!
Már hiányzott az elmúlt napokban...
Amúgy, Rayan, ezeket honnan szerzed?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71927 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt a mindenit!

Kaptunk egy nagyobb képet egy jól ismert kis fotóról... de még milyet! *vaúú*
Katt ide

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71897 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: Ez nagyon jó! :cooljump: :bounce: :hello: :itscool: :cheers: :) Most ha lehet még jobban szeretem Legolast és Gimlit is. :) Bár a legénység tényleg lehetne kicsit udvariasabb, hiszen mégis csak a Legolasunk, aki tiszteletet érdemel! :)

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71867 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elkészült a folytatás :tongue:

[size=9:338pdedu]Legolas naplója -a tengeren
2.rész

22. nap
Végre! Szárazföld a láthatáron! Igaz, hogy nem Valinor, de attól még stabil, és nem imbolyog a vizen. Sindel azonnal a hullámok közé ugrott, nehogy elveszítse a fogadást, csakhogy akármilyen jó úszó, a cápákkal már ő sem bír. Szerencse, hogy nem esett baja, Gimli még idejében bevetette magát a habokba, és a bárdjával lekaszabolta az összes cápa fejét. Hiába, az én barátom.

Később
Mindenki a homokban fekszik, mámoros állapotban, és halálos csöndben. A hajónk odaveszett egy zátonyon, kezdhetünk építeni egy újat.

23. nap
Megkezdtük a beilleszkedést. Kiválóan halad a munka, már föl is térképeztük a sziget egyik felét. A legénység egy része a parton házat épít, nádból és pálmalevekből. Szokatlan körülmények ezek egy tündének, úgyhogy én inkább elmentem Gimlivel vadászni. Sajnos nem találtunk semmilyen faunára utaló nyomot, így csak jó pár darab kókuszdióval tértünk haza, ám a gyümölcs -mint később kiderült- túlérett volt, így a nap hátralévő részére már nem emlékszem.

30. nap
A nagy buzgóság felemésztette gyönyörű tünde-öltözékemet, ezért újat kellett varnom. Pár krumpliszsákot kimentettem a roncsról, és mivel a törp cuccai is mennek tönkre, hát rá is szabtam valami ruhafélét. Fél órája az egész legénység a röhögéstől fetreng. Megkérdeztem, mi olyan vicces, mire kibökték, hogy Gimli úgy néz ki, mint egy merő zsák, majd folytatták tovább az éktelen kacarászást. Érzéketlen tuskók.

31. nap
Ma végre felderítettük a szigetünk maradék felét is. Bár ne tettük volna! Kedves, vendégszerető őslakosok helyett csak bennszülött orkokat találtunk, akik minden udvarias közeledésünk ellenére agresszívan reagáltak, így kénytelenek voltunk fasírtot csinálni belőlük. Azért van egy jó oldala is a dolognak: az orkoknak voltak háziállataik! Természetesen a tündék sem bírják hús nélkül, tehát önkényesen magunkévá nyilvánítottunk 7 pár kecskét és 46 darab tyúkot.

32. nap
Kezd kifogyni a tintám. A tündék fölajánlották, hogy szednek áfonyát. Kora reggel elindultak, de még mindig nem tértek vissza, pedig már alkonyodik. Gimlivel betegre aggódjuk magunkat.

Később
Megjött a csapat, épségben, de nem látok egy józan matrózt sem. Biztos egész álló nap kókuszdióztak. Kérdeztem, hol van az áfonya, mert anélkül nem tudok majd írni, erre kijelentették, hogy ha áfonyát akarok, menjek, és szedjek magamnak.

33. nap
Tintát főztem az áfonyából, amit Gimli hozott, tehát megint tudok írni. Így legalább a szellemi képességeim nem csorbulnak, ha már az önérzetem egy ork hátsója alatt van.

40. nap
A törp uramat ma lepottyantotta egy sirály, mire Gimli elbőgte magát. Hogy megtoroljam a sértést, lelőttem a madarat, de csak annyira, hogy könnyebb sérülést szenvedjen. Meggyűrűztük, majd egy kis levelet erősítettünk a lábára, és útjára engedtük. Talán a sirályok megértik a sinda nyelvet, és bízom abban is, hogy Galadriel Úrnő nem késik sokat a segítséggel.

80. nap
Reggel a kormányos üvöltözése ébresztett fel. 'Hajó!' 'Hajó!'-kiabálta, pedig állítólag azóta néma, hogy imádott felesége elhajózott Nyugatra. A lényeg, hogy az Úrnő megérkezett.

Később
A fiúk a hatalmas, szürke hajó padlóját, meg egymást csókolgatják, Gimli meg Galadrielt, és törp létére úgy ragyog, mint egy nemestünde. Mindenki boldog, csak én nem. Galadriel első szava ez volt: 'Legolas, hogy nézel ki? Ezt nem vártam volna tőled.'

Még később
Galadriel a kezembe nyomott 3 divatmagazint, 4 'öltözködési tanácsadó' kézikönyvet, egy fésűt meg egy tükröt, és azt mondta, reméli, hogy útban Valinor felé magamra találok. Nos, ez már útban van: kipolíroztam az íjamat meg a nyilaimat, és mikor az Úrnő nem látja, kéjesen az ő fenséges hátsójára célozgatok. Gimli szerint az agyamra ment a hajókázás. Így igaz, tele van a csónakom a tengerrel!Valinorig hosszú az út, de ha még az életben eljutok oda, biztos, hogy többet nem szállok vízre, Ulmo a tanúm...[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71866 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Tök új kép érkezett Legolasról, itt :D

Ezen kívül újabb képek Orlando stúdió fotózásáról :D
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nézzétek a pociját! (19) Legalább látunk valamit a napocskás tetkójából is :biggrin2:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71809 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan:Hogy te miket tudsz!? :eek2: :confused2:
Szerintem akkor a klingon esküvő jó lenne a noldáknak (a DS9-ben volt): van egy "narrátor" (ez egy magasrangú klingon) aki elmondja, hogy volt először a klingon férfi, aki vad volt, erős, de magányos
(itt csak a vőlegényt és a "narrátort" látja a násznép") és ezért lett teremtve a klingon asszony, hogy társa legyen (itt jön be a menyasszony). Ezután még van fogadalomkötés is. Sajna nem tudom olyan jól leírni :oops: :cry: Ha látta valaki kiegészíthet. De a sinda esküvőnek én Dae variációját tudnám elképzelni, egy virágos, napfényes tisztáson, kettesben a szerelmeddel, madárcsicsergés, selymes fű..................

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71806 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, szia! :cheers: :bounce: :itscool:

Tünde-esküvő...

Volt rajta időm gondolkodni, és mivel nálam van a Merp egy időre (:D), rájöttem, hogy tündéje válogatja az esküvőt. Magyarán egy noldától szerintem nem lehet elvárni, hogy a lehető legegyszerűbb és legtermészetesebb körülmények között házasodjon, mert egy nemestünde igényli a pompát és a ragyogást, nem úgy egy sinda, aki akár csak egyedül tartaná a ceremóniát a párjával, a természet lágy ölén. És mivel az erdőtündék a legjátékosabbak, náluk képzelem el a legszerényebb esküvőt (holtomiglan-holtodiglan fogadalom, csók).

Különben most eszméltem rá (azé' én is jó vagyok), hogy a sindák elvileg tök másként öltözködnek, mint az erdőtündék. Bár Legolas sinda, mégsem szürke ruhát visel, hanem erdei színeket, ez is mutatja a sindák alkalmazkodóképességét a környező népekhez (ez esetben az erdőtündékhez). Más: elviekben a sindák kedvelik a törpöket. (Lehet, hogy a Tündérkirály népe túlságosan beolvadt az erdőtündék közé? :wink: Ti. azok ki nem állhatják szegény törpöket.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71657 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dae-elena írta: Tünde-esküvő: én olyasminek képzelem el, ami egy bizonyos Jack nemtudomkinek Suldrun kertje c. könyvében van leírva. Nem kell pap,csak a két szerencsétlen fél (pardon, ez kihagyhatatlan volt :twisted: ), egy korsó víz, egy gyertya és egy kés. A szertartás kb így megy:
F: Lássátok, Föld szellemei, ahogy összekötjük sorsunkat a víz ereje által.
(Isznak a vízből.)
N.: Lássátok, Föld szellemei, ahogy összekötjük sorsunkat a tűz ereje által.
(Elhúzzák a kezüket a gyertya lángja felett.)
Ketten: Lássátok, minden szellemek, ahogy összekötjük sorsunkat szerelmünk ereje által.
(Mindketten megsebzik a csuklójukat a sebeket összeérintik. Csók.)


Ez nagyon tetcik....de szép is lenne...hm....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71644 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Láttam a filmet:)Az az, amiben ewokszerű szőrős kis izé van, ami nagyon gyors?
Az se egy rossz esküvő, s az sem, amit Dae-elena írt, de én kicsit másképp képzelem:
Természetesen a természetben(hát hol másutt? :wink: ), és csak a két fél van jelen. Fák alatt. Virágkoszorú van a fejükön. És az eskü, amit mondanak, csak egymásnak szól, és tanúként maga a Föld képviseltetik. eze egy kicsit hülyén hangzik,azt próbálom leírni, amit látok..
A zálog is nagyon jó elképzelés:)
Más:Sajna, holnap elutazom egy hétre, de utánna gőzerővel vetem bele magam újból a fórumozásba:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 1 hónapja #71642 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tünde-esküvő: én olyasminek képzelem el, ami egy bizonyos Jack Vance: Suldrun kertje c. könyvében van leírva. Nem kell pap,csak a két szerencsétlen fél (pardon, ez kihagyhatatlan volt :twisted: ), egy korsó víz, egy gyertya és egy kés, meg természeti környezet. A szertartás kb így megy:
F: Lássátok, Föld szellemei, ahogy összekötjük sorsunkat a víz ereje által.
(Isznak a vízből.)
N.: Lássátok, Föld szellemei, ahogy összekötjük sorsunkat a tűz ereje által.
(Elhúzzák a kezüket a gyertya lángja felett.)
Ketten: Lássátok, minden szellemek, ahogy összekötjük sorsunkat szerelmünk ereje által.
(Mindketten megsebzik a csuklójukat a sebeket összeérintik. Csók.)

Bár az Űrgolyhók-féle változat sem elvetendő: :D

Pap: Akarod?
F: Igen.
P:Akarod?
N:Igen.
P:Házasok vagytok, csók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71614 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt a képet az Orlando Bloom Multimediára pakolta ki Yas, ha már láttátok, sorry érte:

nettrash.com/users/jasparina/orlando376.jpg - Orli támaszkodik a lépcsőkorlátnak 8)

Ez pedig a One nevű magazinból egy Orli cikk + kép:

theorlandobloomfiles.com/picture ... 02may1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71609 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Thaurwathiwen: szerintem egy tündének hatalmas fájdalom lehet a társának elvesztése, ezért valószínűnek tartom, hogy hosszú ideig - sokkal hosszabb ideig, mint mi emberek - gyászolja a másikat, vagy nem is keres magának más párt soha többé.
Egy tündénél elképzelhetetlennek tartok olyan kapcsolatot, amely csak felszínes, vagy hogy Dodiee szavaival éljek, "flört". Egy tünde vagy őszintén is tiszta szívből szeret valakit, vagy nem.

Dodiee: Ez egy kicsit off lesz, de csak így tudok a témafelvetésedre válaszolni. Nem tudom, hogy láttátok-e a Támadás a Krull bolygó ellen c. fantasy filmet. Nos, annak elején volt egy olyan esküvő - ami persze a Gonosznak hála, félbeszakadt - amilyennek én egy tündeesküvőt el tudok képzelni. Sajnos régen láttam a filmet, úgyhogy lehet, hogy pontatlanul fogom idézni, ezért előre is sorry. Tehát:
A fiú fogott egy fáklyát, odalépett egy vízzel teli edényhez, és ünnepélyesen azt mondta az eskető pap felé fordulva, hogy "a tüzet adom a víznek", majd belenyomta a fáklya égő végét a vízbe. A lány erre odahajolt a víz fölé, kezével végigsimított a víztükrön, és a puszta tenyerében kiemelte a fáklya lángját. "tüzet veszek a vízből."
A szertartásnak úgy kellett volna befejeződnie, hogy a kezüket összeillesztik, de ez volt az, ami nem történt meg, mert a hercegnőt elrabolta a gonosz.
Nos, ez a jelenet engem annyira megfogott még évekkel ezelőtt, hogy valami hasonló esküvői szertartást simán el tudnék képzelni tündék esküvőjénél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71607 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: Én is így képzeltem el vhogy a szabadban, egyedül. Nincsenek formalitások, hanem természetesen.

1ébként elkezdtem végigolvasni az elejétől ezt a topicot, ehhez az aranyköpések adtak kedvet :D . Hát én alig tudtam abbahagyni néhány helyen a röhögést :D :D , a szüleim szerint, ha vki nem ismer engem, az biztosan hülyének hisz, oan jókat vigyorogtam.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71603 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! OFF/
Csajok, baromiak vagytok, de tényleg! :bounce: :cooljump: :hello:

Szuperül tartottátok a "frontot", amíg nem voltam, hatalmas cuppanós puszi mindenkinek, aki gyönyörű képeket, friss infókat illesztett be ide. :itscool: :sungl:
Nagyon örülök, hogy sikerült jó kis témákkal újra feldobni ezt a topicot, és nem kellett chateket törölgetnem... :oops:

Rayan: könnyesre röhötem magam a régi fórum aranyköpéseitől, zseni vagy, mint mindig. :wink:
ÉSzAH-val tegnap alaposan végigelemeztük az Orli képeket, és nekünk a 6. és a 7. tetszett leginkább, de szerintem is nagyon jó az 5. kép is. 8)

Dodiee: üdvözöllek újra a "csapatban". Nagyon hiányoztál, de most komolyan. :sungl: :bounce: Remélem, hogy most már tudsz gyakrabban is fórumozni.

/ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71570 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sokféleképpen tudok elképzelni egy tünde esküvőt, de mindegyik elképzelésemnek van egy közös vonása: a fiatalokat nem "összadják". Úgy értem, nincs senki, aki összeadná őket, aki szentesítené a kapcsolatot, csak a saját elhatározásuk. Nincs pap, nincs király. Mármint lehet, hogy részt vesznek az esküvőn (már ha egyátalán vannak papok a tündék között), de csak, mint meghívott vendégek és magában az esküvőben, mint fogadalomban semmi szerepük sincs. Nincsenek tanuk sem. Nincs rájuk szükség. A tündék között a házasság szerintem csak a két fél dolga. Az esküvő sokkal inkább személyes ügy, mint társadalmi, ami nem jelenti azt, hogy nem kísérheti egy társasági esemény, ami vagy hasonlít a mi lakodalmainkra vagy nem.

Én pl. mindig úgy képzeltem Legolas esküvőjét, hogy egy nap kimegy a kedvesével a kedvenc, legszentebb helyére és váltanak egy házassági ajándékot, mely egymásra emlékezteti majd őket, akkor is ha távol vannak. Nincs szükség még fogadalomra sem a szó szoros értelmében.
Aztán lehet, hogy tartanak egy igazi királyi "esküvőt", ami azonban azt ünnepli, hogy a herceg megházasodott. Így, múlt időben. Nem jelenben.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71561 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem erre a kérdésre rögtön az ugrott be: csodálatos énekszó. Virág borítana mindent, és természetesen a sok vendég. Szerintem az egész ünnepélyt jellemezné a szolidság. :bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71553 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ötleteket kérek arra, hogy vajon milyen lehet egy tünde esküvő? biztosan gyönyörű, de mégis, ti milyennek képzelitek?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71550 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tökéletesen egyetértek! Vm. ilyesmit akartam volna mondani én is.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71548 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, ehhez kapcsolódik az előző kérdésör egy picikét..merthogyha csak egy kis "flört" volt, akkor sztem az élet megy tovább, viszont ha az igaz szerelme, akkor belehal a bánatba.Bár, akkor azthiszem, hogy a Sauron elleni nagy csata után tömegesen kellett volna kihalniuk a tündéknek..Szerintem ez tényleg egyrészt a kapcsolat erősségén, másrészt az illető személyiségének erősségén is múlik...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71547 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is megpróbálkozom téma feldobással:

Szerintetek, ha egy tündének meghal a párja, akkor választ magának másikat? Vagy a további éveket egyedül, magányosan és gyászolva éli le. Vagy túl lép rajta és újabb párt keres magának, persze miután meggyászolja az elveszített szerelmét.
Úgy értem, ha az illető tünde még elég fiatal, pl: Legolas

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71544 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgalfie, ezek jó kérdések, engem az első foglalkoztat a legjobban :D

Bakacsin valóban nagy, tehát Legolas akár a rengetegben is tartózkodhatott (annak ellenére, hogy nem volt biztonságos), vagy, ami jobban tetszik a fantáziámnak, hogy elhagyta Rhovaniont. Szerintem Tolk. azért nem írta őt bele A Babóba, mert akkor még nem is létezett, mint 'fogalom' (viszont! állítólag az ő neve volt az első, amit a GYU szereplői közül az öreg papírra vetett :) ). Legolas valóban nem illik az ottani tündék közé. (már csak úgy sem, ha összehasonlítjuk a jellemét a drága apucijával :roll: )

Nincs az az isten, hogy halhatatlanságot kérjek...Inkább Legolas karjaiban a halál, mint az örök élet.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71532 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Dodiee: Én is emlékszem még Rád.

1.) A Bakacsinerdő igen nagy, épp nem volt otthon Thranduil palotájában, vagy egyszerűen elkerülték egymást.
2.) Sztem egy életre választanak párt maguknak, de előtte lehet több is (kóstolgatják a szerelmet), de nem tom őket elképzelni mint nagy csábítók
3.) Ha a barátaim, családom szintén halhatatlan lenne, akkor igen, különben nem, és csak Középföldén (Legolassal és a többi tündével). Ezen a világon nincs minek örökéletűnek lenni.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71527 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
1.:Sajna nem olvastam!
2.:Szerintem nem, legalábbis én nem tudom elképzelni.
3.:Csakis Középföldén, a tündék (és főleg Legsi) között!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71523 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
1. A Babót én sem olvastam, de vadászok rá.
2. Szerintem egy életre választanak maguknak párt.
3. Attól függ, hol. Ebben a világban nem igazán :shake: Talán akkor, ha az emberek megtanulnak vigyázni a világra. De addig... inkább nem. Viszont Középföldén talán lennék. Bár... meggondolandó. Nem tudom :confused2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71501 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee:nem is veszekedtem...nem ilyen,mikor haragszom valakire...
Nagyon yók a képek!Igaz,ismerem őket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71497 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Rayan! Ha tudsz még Fanartokat, ide vele:) én is imádom őket, meg a Mangás és anime-s képeket is :D
Orlando:ezen nem veszünk össze :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #71491 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hátha érdekel vkit...
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lotr/dvd%20(10 ).jpg
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lotr/dvd%20(4 ).jpg
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lotr/446.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71471 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Dodiee! Nagyon örülök, hogy ismét itt vagy! :D

Ezt figyu!
Tanulmányozzátok a Full Bloomon lévő fanartokat, érdemes! Én újabban ebbe vagyok beleszeretve >-(ˇ)->

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71469 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee:én azt mondtam,hogy nem tartom kizártnak,hogy létezik náluk is.
nekik van ideyük megismerni a másikat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71467 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando: nem azt mondom, hogy nincs szerelem első látásra,hanem hogy nem hiszem, hoyg a tündék így választanának párt maguknak.Nem illene hozzájuk...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.550 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére