Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 1 hónapja #74536 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Jéééézusatyaúristen!!!

Nem bírom, söpörjetek föl, MICSODA PASI!

Ó, te jó ég, Vic, add kölcsön ezt az embert, csak egy aprócska estére, légyszi, ígérem, visszakapod! :oops: :oops: :oops:

Uhh. Padlón vagyok ettől a posztertől.
Két hatalmas cuppanós puszi Mr. Greenleaf nejének! :D
Igencsak megérdemli.

[size=9:2e796ql6]Megyek, összekapargatom méltóságom romjait.[/size]

Illetve még nem:
A Full Bloom frissített pár hátteret, nagyon szépek: (gépre mentés! -diavetítésben a legélvezetesebb!)
Legolas1
Legolas2
Legolas3
Legolas4
Legolas5
Orlando1
Orlando2
Orlando3

A Desktop szekció nagyobb felbontásban is tartalmazza őket. (Persze a többit is érdemes megnézegetni.)


Nem! Először engem fogtok fölsöpörni... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74510 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74504 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Új TTT poszterek még itt az Elbenwaldról:
www.elbenwald.de/news/news_detai ... ews_id=340
Lsd. első poszteren Aragorn, Gimli és Legolas!! Behalás!

Szauron! Micsoda kép 8O De a tünde-hadsereg se semmi :wink:

néhány képet én is találtam:
www.barrowdowns.com/images/readerart/carrie-elf.jpg nagyon édes :D

www.barrowdowns.com/images/readerart/parkes-gandalflegolas.jpg Gandalf és Legolas
www.barrowdowns.com/images/readerart/stardanya-legolas.jpg aranyos... :)
www.barrowdowns.com/images/readerart/stardanya-legolas.jpg ez is aranyos :)
www.barrowdowns.com/images/readerart/sullivan-legoents.jpg a Fangornnál lehet asszem... szép

Itt még van jópár:
www.barrowdowns.com/ReaderArt.asp?Size=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74492 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Forditom, holnap reggel berakom ide :)
Hacsak addig le nem forditja mas.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74452 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, Rayan: Nagyon-nagyon szépek a képek, millió puszi értük :) , olvadozok itt a gép elótt, és lassan-lassan elfolyok :wink: .
Találtam 1 Orlando interjút, angolul, belinkelem ide:
Így ni: www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002b.html
Egy holland újságban jelent meg, remélem még nem tudtatok róla :) .
Le is ford.-ná vki, de én is megpróbálhatom, mondjuk én nem tok oan szépen ford.-ni, mint itt néhányan :wink: , és soha nem lennék kész, mert utálok gépelni (és nem is tok gyorsan) :( .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74436 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jéééézusatyaúristen!!!

Nem bírom, söpörjetek föl, MICSODA PASI!

Ó, te jó ég, Vic, add kölcsön ezt az embert, csak egy aprócska estére, légyszi, ígérem, visszakapod! :oops: :oops: :oops:

Uhh. Padlón vagyok ettől a posztertől.
Két hatalmas cuppanós puszi Mr. Greenleaf nejének! :D
Igencsak megérdemli.

[size=9:2ias4yzb]Megyek, összekapargatom méltóságom romjait.[/size]

Illetve még nem:
A Full Bloom frissített pár hátteret, nagyon szépek: (gépre mentés! -diavetítésben a legélvezetesebb!)
Legolas1
Legolas2
Legolas3
Legolas4
Legolas5
Orlando1
Orlando2
Orlando3

A Desktop szekció nagyobb felbontásban is tartalmazza őket. (Persze a többit is érdemes megnézegetni.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74384 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Decipher promóciós és ajándék kártyáinak listáját itt találhatjátok meg:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... index.html

Itt pedig a már ismert Legolasos kártya, amiket a novemberi FOTR DVD-kben lehet keresni ajándékként 8) : www.decipher.com/lordoftherings/ ... nleaf.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74381 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÚJ LEGOLAS KÉPEK DÖGIVEL!!! :lol: :D

nettrash.com/users/jasparina/legolas254.jpg - Legolas TTT poszter az Elbenwaldról

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/4522 - a theonering.netre felrakott új képek közül: Aragorn, Legolas és Fehér Gandalf a lovon

Új TTT képek még itt a theoneringnetről:
www.theonering.net/perl/newsview/2/1031513817

Új TTT poszterek még itt az Elbenwaldról:
www.elbenwald.de/news/news_detai ... ews_id=340
Lsd. első poszteren Aragorn, Gimli és Legolas!! Behalás! 8O :D


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74379 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dodiee írta: ha letöltöd a Legolas skinjét, be kell rakni a Sims mappán belül a gamedata nevű mappába, azon belül a skin-be, és amikor elindítod a játékot, a választható skinek közt ott lesz Legolas feje és a ruhája is. és ha kiválasztottad, beállíthatod, hogy milyen jelleme legyen, hogy hívják, ilyesmik. és akkor felépítesz neki egy házat, és játszhatsz vele.


Ja és Dodiee... Azért csak csínyján ezzel a Legolas-játszadozással, mert igencsak nagy és csúnya szemeket tudok meresztgetni 8O , ha akarok... 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74378 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasz Mindenkinek!

Utólagos engedelmetekkel - remélem, hogy senki sem sértődik meg :twisted: - kitöröltem néhány offot és chatet pl. Christina Riccivel kapcsolatban. Azt azért hozzá kell tennem a dologhoz, hogy pl. a Bravo Girl - és úgy általában a havilapok - egy hónapos lapzártával dolgoznak. Ez azt jelenti, hogy amit ott olvastok, az kb. 1,5 hónappal ezelőtt történt. A sztori egyébként úgy szólt, hogy még a Ned Kelly forgatása előtt, ha jól emléxem - azt pedig ugyebár már be is fejezték -, tehát jónéhány hete Orlando hazakísérte egy partyról Riccit, aki igencsak be volt állítva (hogy szalonképesen fejezzem ki magam). Ezért indult el a pletyi, amit aztán mindketten cáfoltak.

Rayan: megnéztem a somethingawful.com-ot, és hát... ez már nekem sokkkk. :wink: Van néhány igencsak meglepő - és durva! is -, de némelyiken tényleg jót röhögtem. :lol: Pl. azon, amikor Legolas íjával lövi a raptorokat. 8)

Dodiee: sim-es Legolasokat már láttam én is (Aragorn Legolasszal kavar stb.), de ezek tényleg nagyon cuuuukik. :D Nagyon szépen köszi őket. 8)
De azért lenne egy... *khöm*... kérdésem... Azon a "Tűz van, babám!' képen ki az a fehér estélyis hölgyemény Legsie mellett? Hidd el, csak a puszta kíváncsiság hajt. :wink: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74325 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindenkinek, aki a skinről kérdezett:
Ezenaz oldalon lehet letölteni(nem csak legolast) orlando.omelhansen.dk/ ,kicsit lejjebb, mint a közepe.
Arra való, hogy van a The Sism nevű játék, ami arról szól, hogy te felépítesz egy házat, és kiválasztasz emberkéket(a fejet és a testet is te választod, mmnt a ruhát), és akkor ők ott éldegélnek a házban, és te is beleszólhatsz, mit csináljanak(menjenek vécére, főzzenek stb-stb), játék közben átöltöztetheted őket,de ügyelni kell arra is, hogy mindíg jól érrezzék magukat(ne legyenek éhesek, ne legyenek koszosak..stb-stb)összehozhatsz két emberkét.Na és most jön a lényeg. ha letöltöd a Legolas skinjét, be kell rakni a Sims mappán belül a gamedata nevű mappába, azon belül a skin-be, és amikor elindítod a játékot, a választható skinek közt ott lesz Legolas feje és a ruhája is. és ha kiválasztottad, beállíthatod, hogy milyen jelleme legyen, hogy hívják, ilyesmik. és akkor felépítesz neki egy házat, és játszhatsz vele.És a játékon belül lehet fotózni is, ami a userdata nevű mappába menti a képeket, amit onnan ki lehet aprikálni. hát, kábé ennyi, ha valaki tud többet mondani, csak bátran. ja, és vannak különböző cheat-ek,pl pénzcsinálás, vetkőztetés, egyewbek:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74282 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dorothy írta: Dodiee: Nem tudom tudsz-e kódokat, de ha lenyomod a shift+Ctrl+c billentyűkombinációt, és az így megjelent szürke sávba beírod azt, hogy move_objects on kódot, és elküldöd a Legolasodat zuhanyozni, akkor ki tudod alóla szedni a zuhanyzót, és megtekintheted anyaszült meztelenül a kis drágát! :oops: Érdemes kipróbálni! :lol:


Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok, meg lehet, hogy rosszul csináltam, de el tudnád még1x magyarázni úgy, hogy én is értsem?? :oops: :D Amgy ha igaz a hír, akkor Christina hamarosan elkezdheti faragni a koporsóját...! :twisted:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74261 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi de mi az a skin?? És mit lehet vele csinálni? :oops:

Volt régebben egy olyan pletyi h Orli Christina Riccivel jár, nem? [size=9:1yjyj2s6]Vagy csak én emlékszem rosszul? [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74243 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Sziasztok! Jók a képek, viszont attól a Girl!-ös cikktől kikészültem (és akkor még e Lij-esről, meg a Tobey-sról még nem is beszéltem!!!) Amúgy mi van Christina Ricci-vel??!


Nem ez az első hiba amit észreveszek ebben az ujságban de ez.....

az elb Legolas


Na ennél meghalltam....most mondjátok meg....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74235 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee: Nem tudom tudsz-e kódokat, de ha lenyomod a shift+Ctrl+c billentyűkombinációt, és az így megjelent szürke sávba beírod azt, hogy move_objects on kódot, és elküldöd a Legolasodat zuhanyozni, akkor ki tudod alóla szedni a zuhanyzót, és megtekintheted anyaszült meztelenül a kis drágát! :oops: Érdemes kipróbálni! :lol:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74187 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, és akkor.alant írtam, hogy letöltöttem Legolasos skin-t a Sims-hez. És a játékban lehet fényképeket csinálni. felraktam őket a netre:) nézzétek meg, viccesek...
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=27532647
És kommentálná, mert ott valahogy nem sikerült(még kezdő vagyok..)
1.Legolas öltönyben(a kis elegántos..)
2.Legolas Legolas szerelésben..(tök élethű, bár nem lő..)
3.Tűz van, babám! Legsie fel alá ugrál, és üvölt, mint akit nyúznak..majdnem belesétált a tüzbe a szentem...
4.Ehh...no comment..
5.Legolas főz...hát, lehet, hogy abból se ennék..
6.Muzikális alkat:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74172 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én azt se tudom ki ez a Christina Ricci... :oops:
Esteleg el tudná mondani valaki?
És nem veszek ilyen újságokat, úghogy csak innnen a fórumról tudom meg a dolgokat...

Ööö...Mikor is kezdik nálunk vetíteni a Ned Kelly-t? :cooljump:
(ma javasoltam, hogy menjünk el megnézni :twisted: )

Ugye még mindig nem lehet tudni, hogy mikor adják a Kisvárosi gyilkosságok minket érintő részét? :hein:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74169 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Jók a képek, viszont attól a Girl!-ös cikktől kikészültem (és akkor még e Lij-esről, meg a Tobey-sról még nem is beszéltem!!!) Amúgy mi van Christina Ricci-vel??!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74168 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Morgie! :D

Beraktam a Humorba, de betenném ide is, mert sok Legolas-paródiakép van benne, és nagyon tutik :agree:
www.somethingawful.com/article.php?id=397-5

Ezen kívül megjelentek új, gyűjthető sakkfigurák LOTR változatban:
Legolas
Én pont az ő arcát tartom legkevésbé sikerültebbnek, míg Kígyónyelvű, Galadriel és Szarumán tökéletes másai a filmszínészeknek.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74122 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újra itt! Mennyei érzés. 8)
Főleg a csodás képekben gyönyörködve. Kösz lányok!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74116 Írta: shaira

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74099 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Narië: Sztem már befejezték a forgatást (Ned Kellyét - Heath Ledgeres film).

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74055 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És mi van a Heath Ledgeres filmmel?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74049 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Nagyon széép ez a kép!!!! :D
Death: Ha jól emlékszem Londonban van (mármint Orli :wink: ), és a Calcium Kid c. filmet forgatja. Magáról a filmről nem tok sokat, csak azt, hogy ő a főszereplő :) .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74042 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: ÁÁÁÁÁÁ!!!!! Behalok!!!! Gyönyörű!!!!

ÚJ LEGOLAS TTT POSZTER!!!!! 8O :twisted: :bounce:
LEGOLAS A LOVON!!!!

orlando.omelhansen.dk/tttlegolasposter.jpg


Nagyon szép! :D
Kár, hogy nem ez a hivatalos... :roll: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74039 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!
Hálás köszönet minden segítségért! Amúgy mit csinál mostanában Orli barátunk? Hol van most? Nem nagyon áradnak felőle az ilyen jellegű infók. Vagy csak én nem tudok olvasni! :D Nyugi, a Walt Disney project-es dolgot azért észrevettem. Szóval ez rendes film lesz, nem csak a hangját kölcsönzi vmelyik szereplőnek? Ez szuper, így leglalább a látványban is gyönyörködhetünk!
Vic, ha ilyen sztárparádét összehoztak, csak nem csinálnak vmi elfuserált dolgot belőle! (Reménykedjünk...)

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74037 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Esgi, botrányos °˛°

(Azért köszi a képet! :evil3:)

Vic: ez fantasztikus! Csorog a nyálam.
Hm. Egyre jobbak ezek A Két Tornyos képek. :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74033 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jajjajjajjajjajjajj!! Az egyik barátnőm megmutatta a Bravo Girlben a 9 legszexisebb mozisztár listáját (Orli a 4.), az egyik kedvenc képemet rakták be: ezt. de milyen szöveg volt hozzá:
"Miért rajongunk érte?
A gyűrűk ura (gy!; u!) című filmben, a bátor elb (elb!) Legolas szerepében a brit színész meghódította a lányok szívét-és kolléganőjének, Christina Riccinek is... Hát igen, a srác egy kicsit bolondos, nagyon menő és szuperszexi-mindez megteszi a hatását!"

Boááá! Na mindegy a kép megéri! :evil2:

Ja, és a hírek:
"Orlando jelenleg Heath Ledgerrel forgatja Ausztriában a Ned Kelly című westernfilmet. 2003-ban pedig egy közös film készítését tervezi kollégájával, a "végveszélyben" lévő Josh Hrnett-tel."

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74026 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Laegolas nem jön vissza. :cry: Ő már mindörökre Beleg lesz... Vagy legalábbis a következő névváltoztatásig. :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74024 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dodiee írta: Vic:ez igaz?? Elhagyott téged, vagy te vagy az a "furcsa kis zömök ürge"??Nyaralni mentetek?

Vic:Nyaralniiiii???:hein: Valinor felé nem csak úgy "nyaralni" jár az ember (tünde)!! :rmad2: Ellógtatok mi? :crap: Vic! Hozdd vissza Legolast!! :bounce: Nem ér így kisajátítani!! :evil: Tudom, hogy a te férjed, de akor is................... :shake:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.631 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére