Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 3 hete #77198 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló lányok!

Dodieeee: :D meghaltam :D :cooljump:

Pardon, hogy mostanság nem járok errefelé túl gyakran (jól elvagytok ti nélkülem is :wink: ), de most bizisten, nem csak vmi hülyeséget mondok, hanem lerakok vmi maradandót ( remélem...)... Olvassátok egészséggel, miegymás.

Foszló selyemszövetek szállnak a szélben.
Eltűnt a másvilág a szörnyű emlékben.
Eltörött a világ, mint Barad-dur tornya;
Haj,a szívem! Jaj, a szívem, úgy húz Valinorba...

Hullámot vet a tenger, sötét-véres képet,
Elvitte a hajó az elköltözött népet.
Hol volt, hol nem volt- szólt a régi mese;
Ahol volt is, ahol nem volt- ott nem is volt sose.

Hegy rázkódik, tóba omlik, kavarog a földi lég;
Madárröptét rég nem látta ólomszürke, büszke ég.
Tombolnak az elemek; készül ében koporsó-
Tűzpatakban omló kövek közt áll ő- az Utolsó.

Itthagysz-e, mondd? Tépje ruhád vad szél!
Itthagysz-e, mondd? Ezüsthajad vak vér!
Szóltam, s nézett rám; szeme repült égbe.
S sírt: "Nem feledlek; s nyugalom vár végre."

Szólt, s elhajózott a messzeségbe.


:oops: *Dae pirul mint a grillcsirke és világgá kiáltja*
IMÁÁÁDLAK TITEKET!!! :( :) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77193 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dodiee írta: :lol: Elképzelem Augustíne-t, ahogy odaáll Orli elé, hogy megmondja neki, gyúrjon egy kicsit:
A: figyelj, szóval...
O:igen?*bájosan elmosolyodik..*
A:szóóóval....*bambán nézi Orli-t, nyála csöppen, agya üresen kattog...*
O:mondd csak!:)
A:szóvalcsakaztakartammondanihogytevagyalegszebbavilágonésimádommindenporcikádatlégyenyém!
:twisted:


Megmurdeltem... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77190 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee 8)
Ez nagyon jó volt :lol: Ámbár lehet, hgoy az én nyálam is elcsöppenne, ha ezelőtt az adonisz előtt állnék.... :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77189 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:lol: Elképzelem Augustíne-t, ahogy odaáll Orli elé, hogy megmondja neki, gyúrjon egy kicsit:
A: figyelj, szóval...
O:igen?*bájosan elmosolyodik..*
A:szóóóval....*bambán nézi Orli-t, nyála csöppen, agya üresen kattog...*
O:mondd csak!:)
A:szóvalcsakaztakartammondanihogytevagyalegszebbavilágonésimádommindenporcikádatlégyenyém!
:twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77186 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!! 8O Vic! Ezek a képek!!! Erre nincs szó, hogy én mit műveltem, amikor megláttam őket!!! A hasa engem sem zavar! Majd megmondom neki, h. gyúrjon 1 kicsit! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77122 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, Észi :D

Húúúha, mekkorák ezek a fotók! Gúvadt a szemem rendesen.
A Jojó, mint tudjuk, 300 éves játék, ennek ellenére minden korosztály szívesen babrálgat vele. A 14 éves kishaverom is 8O
Vic, az alma lehet, hogy kukacos volt :|
Valóban, szépen domborodik a mellkasa, ám az alhasán is látok némi úszógumit. Végülis engem roppantul nem izgat. Különben még jól is áll neki, úgyis mindig olyan sovány. A Karib tenger kalózaira már egész biztosan kikockázza a hasát, újból :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77113 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Lányok, Ti már láttátok a Calcium Kid londoni forgatási képeit? Mert én még eddig nem. Ha érdekel Benneteket is, akkor GO a fullbloom.net, ahol egy csomó vadiúj, szeptemberi kép vár Orliról.


Csajok, csak én látom úgy, hogy rajongásunk tárgya némi pockót növesztett??? Ugye csak én! Mondjátok, hogy nem így van! Kár lenne azért, a csodás hasfalért!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77112 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Miért van az, hogy az ilyen fotóktól idegbeteg leszek, és füstölögni kezdek???? :eek2: :rmad2: Nézzétek meg Ti is, és füstölögjetek... :wink:

www.rte.ie/tv/thefamegame/illust ... eline2.jpg
Te Anya Ég, de jól néz ki ez a srác! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77111 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, nem vetkőzik neked otthon eleget a férjed? :evil2:

Ejnye lányok! :-)

Még a végén Olórinnak lesz igaza, aki szerint bárki meggazdagodna rajtunk, aki szervezne egy tünde chippendale-show-t. :-)

Legolas vetkőzzön? Hát, nem fordulnék el, az biztos, de mint mondottam volt jó pár száz bejegyzéssel korábban: Legolas ing meg naci nélkül még hagyján, de íj és tegez nélkül ... Lányok ezt ti sem gondolhatjátok komolyan! :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77109 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, Ti már láttátok a Calcium Kid londoni forgatási képeit? Mert én még eddig nem. Ha érdekel Benneteket is, akkor GO a fullbloom.net, ahol egy csomó vadiúj, szeptemberi kép vár Orliról.

www.full-bloom.net/images/calcium.html

Az első sor képnél Orli yoyozik. 8O :D
A másodiknál almát eszik (és köpköd??? 8O ) - Szemeket mereszteni a mellkasára! 8O :D
A harmadik sor képnél buszt vezet :!: és galoppozik az utcán egy idióta sapkában. 8O :D
Az utolsó kép a legédesebb, feltétlenül nézzétek meg! :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77107 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Narië írta:

Rayan írta:

Vic írta: Figyelmetekbe ajánlanék egy Legolas-idézetet a GYU-ból, ami szerintem ide való:
"Ne rontsuk el siettséggel az élvezetet!" Elgondolkodtató. 8O 8) :lol:


Na igen! Nem véletlenül választattuk a Calgont -izé, Legolast.
Mond valamit a tünde
Én legjobban olyan szerelmi háromszögnek örülnék, aminél Legolas levetkőzik. TÖKMINDEGY, ki jön össze kivel, lehet akár Gandalf-Gríma-Szarumán hármas is, csak Legolas vetkőzzön le!

Rayan:Hát igen ez tényleg egy érdekes megközelitése a dolognak :lol: De ha jobban belegondolok,van benne valami :wink:


Hát, ez aztán már nem semmi, csajok! :lol: :lol: :lol:
A fenti idézeteket - ha Ti még nem láttátok - a 2. részt kitárgyaló topicból raktam át ide, mert hát Legsie imádatának itt a helye. :D :wink:
A témához hozzászólva, hát igen.. *khöm* Nehezen tudnám elképzelni, hogy Legolas megfektetné Éowynt, vagy Arwent, de sosem lehet tudni. :wink: Orli bizonyára elszólta volna magát valamelyik interjújában, ha smacizhatott volna Livvel. Úgyhogy személy szerint kizártnak tartom A Tünde-szexet a TTT-ben, de ki tudja, hogy PJ hogyan gondolkodik... 8)
Mindenesetre egy ilyen "Legolas-vetkőzik-dolog" ellen nem sokat tiltakoznék. :twisted: Még én sem. :twisted: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77103 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Narië írta: Lesz holnap Legolasos tali?


Persze, hogy lesz. :wink: :D
A Legolasos topic találkozó holnap, szerdán 18.00-tól kezdődik, és előreláthatólag este 8-ig tart, mivel a Központi Szabó Ervin Könyvtár addig van nyitva.
Listát azért nem írtam eddig, mert sokan hezitáltak, hogy jönnek-e vagy sem, volt, aki visszamondta (pl. Rayan :cry: ) stb.
Ami biztos, hogy ÉSzAH, Morgana és jómagam ott leszünk, és soxeretettel várunk mindenkit!
Póttali pedig feltétlenül lesz, úgyhogy semmiképpen ne aggódjatok, ha most nem tudtok eljönni. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77097 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na jó,most offolni fogok...Utána nyugodtan töröljétek ki,de nem tudtam,hogy hol kérdezzem meg...
Naszóval:Lesz holnap Legolasos tali?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77080 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindenkinek ajánlom, aki csak Orli miatt nézné meg az Oscar Wilde-ot, hogy inkább tőccse le a innen: giraf.elte.hu/~orlando-bloom/orlandre.htm és mint már annyiszor mondtam, memento-ra katt, és ott videók, és ott valahol van egy olyan, hogy Oscar Wilde, a teljes változat. és akkor nem kell lesni, hogy vajon mikor jön az a rész:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77066 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Oscar Wilde: m1, Október 2. (szerda) 23.00.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77063 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg, mikor lesz az Oscar Wilde? Én ugyan már láttam, de megnézném még egyszer. Már csak Orlando miatt is. :oops:

Figyelemmel kíséri még valaki a Hallmarks-on a Midsomer Murders-t? Ugye szóltok ha lesz!!! És ugye felveszi valaki!

Hóruszra, király ez a lovas Legolas. Ez a kép erőt ad, hogy holnap szakadó esőben is elmenjek a lovagló-órámra. :-)

Csajok, holnapután találkozunk. :up:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77054 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
MIKOR??? Én sajna még nem láttam. :cry:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77052 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Death: nekem is volt "szerencsém"álmodni vele, de az nem volt egy vidám álom, a régi fórumosok tán még emlékeznek rá...
A képek szépek(ez rímel:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77014 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!
Csak annyit mondanék, hogy az Oscar Wilde szerelmei lesz az m1 műsorán. Ha valaki még nem látta, az nézze meg!
Én azt álmodtam, hogy Új-Zélandon jártam és hihetetlenül boldog voltam! De már nekem is volt szerencsém Orlival álmodni! :D

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #77004 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Húúú, annyira jók a képek!! 8O Thaur!: Már várom!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76912 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elendil írta: Ez itt egy fanart Legolasról és a családjáról.
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/a/ ... y.jpg.html
A 'mama' kicsit érdekes lett... :roll:


Bizony, bizony, egy harcias amazon anyuka... :lol: :lol: De ennek ellenére nekem tetszik ez a kép, nagyon husi rajta a kicsi Legolas, Thranduil felsője pedig egyszerűen gyönyörű. 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76910 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Gépre mentés után ezeket a fanartokat tudhatjátok magatokénak :D
www.geocities.com/leggyart/legolassmiles.jpg
www.geocities.com/leggyart/legola1.jpg

Szerintem gyönyörűek.


Rayan: Ahogy javasoltad, a két fanartot magamévá tettem... :lol: :wink: :D Baromi jók.

Thaurwathiwen: én sem láttam még ezt az új Legsie-s lovas képet. Nagyon csini a tündeherceg azon a lovon. :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76898 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan, nagyon jók a képek, köszi, egyszerűen csodaszép :!:
Thaur, asszem előléptetünk hivatalos fordítónkká :P Nagyon jól csinálod :!: Már én is nekiláttam néhány interjúnak, de sosincs időm befejezni, úgyhogy ezúttal átruházom az örökös fordítás jogát rád 8) Pusszantlak

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76896 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: Gyönyörűek!
Holnap, valószínűleg, begépelem az interjú utolsó bekezdését, ami még kimaradt, és beteszem ide. Ma már túl késő van :( .
Na sziasztok!
Végezetül itt 1 kép: Lehet, hogy láttátok, és csak nekem új:
nettrash.com/users/jasparina/legolas273.jpg
Legolas lovon :) .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76764 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gépre mentés után ezeket a fanartokat tudhatjátok magatokénak :D
www.geocities.com/leggyart/legolassmiles.jpg
www.geocities.com/leggyart/legola1.jpg

Szerintem gyönyörűek.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76720 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic és ÉSzAH gondolatai az Evenstar által felvetett kérdésekkel kapcsolatban:

Galadriel és Celeborn útja Nyugatra:
Celeborn elhagyja Lothlorient, akár csak Galadriel, de nem tart vele Valinorba, hanem észak felé veszi az irányt, és Thranduilal megosztva uralkodnak a bakacsinerdei tündék felett. Több harcot is vívnak, majd később mind a ketten elhajóznak ők is, mint minden tünde. (Részletek ld. GYU függelék.) Hogy miért nem ment Galadriellel? Az nem derül ki, de az biztos, hogy ha akart volna, vele tarthatott volna már akkor. Minden tünde maga dönti el, mikor érzi, hogy el kell hagynia Középföldét. Celeborn nyilván úgy érezte, hogy vár itt még rá feladat, ezért maradt, ahogy Elrond is, miután felesége már elhajózott. (Még szerencse, hogy Elrond maradt.)

A Babó tündeábrázolása elég távol áll attól, amit a GYU alapján elképzeltünk. De ami azt illeti, a Szilmarilok tündeábrázolása is egész más. Úgy látszik, hogy Tolkien maga sem volt következetes ebben a kérdésben, benne is fejlődött az a kép, amit a tünde fajról megalkotott, vagy egyszerűen csak más-más oldalait mutatja be az egyes könyveiben a tündék kultúrájának, társadalmának.

Bakacsinerdei tündék lakó körülményei:
Ha jól emlékszünk, a Babóban írva vagyon, hogy fákon, fák között élnek, és a kőkastélyt csak veszély esetén használják menedékként, erődként.

Legolas testvérei:
Szerintem egyke, de Észi itt mellettem kardoskodik, hogy szerinte voltak testvérei, méghozzá több is, nővérek, fivérek vegyesen és közülük Legolas a legidősebb fiúgyermek.

Ikertestvérek a tündéknél:
Elrohir és Elladan szerintünk ikrek és nagyon hasonlítanak is egymásra (fekete haj, szürke szem, stb.). Erre konkrét utalás van a GYU-ban (valahol, ha Nevrának igaza van, akkor a Holtak Ösvényénél). Az ikerség nyilvánvalóan egy különlegesen szoros köteléket jelent a tündéknél is. A könyvben is láthatjuk, hogy Elrohir és Elladan szinte mindig együtt vannak, együtt utaznak, harcolnak és haza is együtt térnek.

Miért látja Frodó Legolast és a hobbitokat a tükörben? Jó kérdés. A hobbitokat még csak értjük, hiszen az az ő közege, az érinti őt legjobban, ami velük történik. De, hogy miért Legolas tekint rá hátra először a tükörből? Csak a valák a megmondhatói.

Thranduil nyilván nem adta át a trónt fiának, mivel Legolas valószínűleg előbb hagyta el Középföldét, mint az apja (bár erre konkrét utalást nem találunk). De ha nem így lenne, Legolas-é csak akkor lehetne a trón, ha az apja meghal, márpedig az természetes úton ugyebár nem lehetséges. (Ezért ciki tünde hercegnek lenni. Nem valószínű, hogy a tünde fia valaha is király lesz, hacsak a kedves papa meg nem murdel.)
Legolas a Gyűrűháború után haza látogatott Bakacsinerdőbe, de utána Ithiliába költözött és nem valószínű, hogy utána még vissza ment volna valaha is, de ez csak feltevés, illetve utalás híján akár kezelhetjük tényként. Biztos, hogy vezető szerepet töltött be az Ithiliában élő tündék között, de hogy uralkodóvá választották volna ... Nos talán valaki megírhatná Ithilia történetét és akkor többet tudnánk. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76694 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hát ez most nem sikerült... :oops: de megpróbálom, meg én :evil:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76693 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez itt egy fanart Legolasról és a családjáról.
http://elfwood.lysator.liu.se/loth/s/a/sabrar/1elf_famly.jpg.html a 'mama' kicsit érdekes lett... :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76687 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hú, itt is régen jártam! :oops:

A kiskori képre én is kíváncsi lennék!

A t-mákhoz hozzászólnék, ha lenne rá időm, de nincs túl sok, szal inkább 1etértek a többiekkel. Főleg a tünde-házassággal: szerintem is hűségesek egész életükben, ha már megtalálták az Igazit.
Na jó, egy kicsit mégis (Evenstar kérdéseihez): 2. Nekem az egész Babó túl meseszerűnek tűnt, még úgy is, hogy azt előbb olvastam, mint a GyU-t! Már maga a "babó" elnevezés is...
3. Sztem egyke. Nekem a viselkedéséből tűnt így.

Az interjú szupi, bár... Az össze interjúval fenntartásaim vannak: elolvastam (és lefordítottam magamnak) néhányat, és mindegyik mást írt - ugyanarról a témáról. Tehát kétlem, hogy megbízható forrásból származnának. :heu:
Persze azért "alapműveltségnek" megteszik!

Képzeljétek, a héten vmikor Orlival álmodtam. Azt, hogy bent volt a sulinkban, és nagyon kedves és közvetlen volt, mindenkivel szívesen elbeszélgetett, minden kérdésre válaszolt, aláírást osztott (én az alkaromra kaptam, piros filccel, és nagyon csikált!), éés... sokkal helyesebb volt, mint a képeken!!!! A legjobb képeken!!! Sajnos fel kellett ébrednem. :crazy:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #76666 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: OFF:Augustíne: keresek kiskori képet, ha megvan, berakom ide, rendben? 8)

Már várom... :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére