KÉPEK

Több
18 éve 7 hónapja #283716 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283434 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: KÉPEK

Rion Pendragon írta:

Missy írta: Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/

Egész jól el lett találva szerintem. :o

Van 1 Maedhrosos is ,de ha kíváncsiak vagytok rá, küldjetek 1 privit és adom a címet. :oops: :lol:


cicanadrág? :D


:lol: :lol: :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283432 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Missy írta: Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/

Egész jól el lett találva szerintem. :o

Van 1 Maedhrosos is ,de ha kíváncsiak vagytok rá, küldjetek 1 privit és adom a címet. :oops: :lol:


cicanadrág? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283356 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Egyébként: hogy lehet az oldalra képet feltölteni?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283349 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tudom, hogy nem ez a legdurvább, de nem szeretném, ha moderálva lenne, jobb a privi.

OFF:*Én .. hogy lehetett Feanor ilyen a saját fiával? esküszöm, szerintem mind a 7 fiú rettegett tőle.. Nerdanelnek meg 1 kicsit erélyesebbnek kellett volna lennie -szerintem.*

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283332 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Theala Vandron írta: Volt ehhez a történethez néhány jobb illusztráció is, ha megtalálom, berakom. De a DeviantART keresője nem akar működni... És most már tiszta ideg vagyok tőle... :x

Pl Jenny Dolfen is illusztrálta ezt a ficet... :wink: (eredetileg azért is olvastam el...)
www.deviantart.com/deviation/5178683/


Én is...
Szegéy kis vöröském. Hülye Feanor... :evil:
(Meg van benne PiciMaglor, irtó aranyos...)

Egyébként: én reggeltem a devarton, de az istennek se hajlandó képet feltölteni... nem ért hozzá vki? Nekem nem rakja fel, pedig mind JPEG.

Missy: az a Maedhros nem is olyan durva... a lényeg takarásban van... *kaján vigyor*
Ha pucér Nienort lehet, akkor ez még úgyis visszafogott...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283324 Írta: Glorlyg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283317 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: Volt ehhez a történethez néhány jobb illusztráció is, ha megtalálom, berakom. De a DeviantART keresője nem akar működni... És most már tiszta ideg vagyok tőle... :x

Pl Jenny Dolfen is illusztrálta ezt a ficet... :wink: (eredetileg azért is olvastam el...)
www.deviantart.com/deviation/5178683/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283281 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Serrana/Taurin írta:

Missy írta: Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/


Na igen, nem könnyű hét gyerekkel! (szegény embert...izé tündét még az ág is húzza)

Neeem, ott írja a kép alatt, hogy ez a The Gift c. fic után "játszódik". Abban a ficben a kis Maedhros csinál neki egy üvegmadarat ajándékba, Feanor meg jól lehúzza, hogy mennyire nem tökéletes. (Bár nem egészen értem a képet, mert Feanor visszaadja az ajándékot, és a végén Maedhros össze is töri...)


Volt ehhez a történethez néhány jobb illusztráció is, ha megtalálom, berakom. De a DeviantART keresője nem akar működni... És most már tiszta ideg vagyok tőle... :x

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Serrana/Taurin írta:

Missy írta: Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/


Na igen, nem könnyű hét gyerekkel! (szegény embert...izé tündét még az ág is húzza)

Neeem, ott írja a kép alatt, hogy ez a The Gift c. fic után "játszódik". Abban a ficben a kis Maedhros csinál neki egy üvegmadarat ajándékba, Feanor meg jól lehúzza, hogy mennyire nem tökéletes. (Bár nem egészen értem a képet, mert Feanor visszaadja az ajándékot, és a végén Maedhros össze is töri...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283226 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Missy írta: Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/


Na igen, nem könnyű hét gyerekkel! (szegény embert...izé tündét még az ág is húzza)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283219 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lugdús írta: Hát nem tudom...
Ennek a rajznak inkább meg sem kellett volna születnie.


Na, azért ne legyünk ennyire kritikusak :roll: ... habár, télleg nem egy könnyen felismerhető rajz. (Nekem személy szerint biztosan nem sikerült volna magamtól rájönnöm, hogy kit ábrázol :lol: ) És ami azt illeti, valóban lehetne jobb is, de... :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283192 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: KÉPEK

Annedun írta:

Niphredil Eleanor írta: :lol: Hát, nem tudom, de szerintem ha annyira fázna, nem mosolyogna ilyen vidáman!

Vagy ez az a tipikus "arcára fagyott a mosoly" szituáció? :D


ez a tipikus japán rajz:D:D:D


Hát nem tudom...
Ennek a rajznak inkább meg sem kellett volna születnie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283181 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK

Niphredil Eleanor írta: :lol: Hát, nem tudom, de szerintem ha annyira fázna, nem mosolyogna ilyen vidáman!

Vagy ez az a tipikus "arcára fagyott a mosoly" szituáció? :D


ez a tipikus japán rajz:D:D:D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283132 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Gondolom mert tünde.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283119 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: KÉPEK
:lol: Hát, nem tudom, de szerintem ha annyira fázna, nem mosolyogna ilyen vidáman!

Vagy ez az a tipikus "arcára fagyott a mosoly" szituáció? :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283117 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Fázik szegénykém. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283114 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: www.elfemagie.com/communaute/guilde/images/glor.jpg

Öööö.. Hmm... Lehet, hogy földhözragadt vagyok... De...
Miért kék a feje?! 8O

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283112 Írta: Csagatar
Csagatar válaszolt a következő témában: KÉPEK
hát valóban nem egy rossz kép, csak az tűnt fel rajta, hogy a megjelenitett öltözék és főleg a bútorzat -legjobb esetben is - a XX. század elejét idézi... ennél azért lehetne egy kicsit fantáziadúsabb!

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283042 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Feanor: www.deviantart.com/view/19279564/

Egész jól el lett találva szerintem. :o

Van 1 Maedhrosos is ,de ha kíváncsiak vagytok rá, küldjetek 1 privit és adom a címet. :oops: :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283028 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noredhel (Voronwë) írta: Új Jenny:

Ecthelion és Glorfindel

*nyüszít* Mért nem Gondolinban éltem?


Szerintem örülj neki - nem lett volna kellemes, ha nem éled túl Gondolin bukását. :?

Mi a véleményed, Ery?

Glorfindel:
www.hdr-fanfiction.de/fanart/silke_glor_sm.jpg
www.elfemagie.com/communaute/gui ... s/glor.jpg

Gondolin bukása

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
18 éve 8 hónapja #282842 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: KÉPEK
Fúúúúú! Szerintem (is) FANTASZTIKUSAN JÓÓÓÓK!!! :D :D
Sárkány-mániás vagyok (A Gyűrűrk Ura-mániám meg a Ló-mániám mellett :wink: :tongue: ), úgyhogy nekem különösen tetszenek!!!
Na, Glorlyg, ezzel most feldobtad a napom, köszi!! :)

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282837 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem ezek kissé Salvatore-s behatásnak tűnnek. Vagyis: írtó jók :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282795 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282788 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: KÉPEK
De mongyuk az is lehet h elment egy Nazgúl a Megyét keresni az északi törp részekre. Javítsatok ki ha tévedek de Szauron a Nazgúljaival kerestette fel a Megyét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282787 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na hogy a sárkány vigye!

www.millan.net/anims/giffar/dragon.gif

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282784 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nem is biztos, h nazgúl. Nem csak a nazgúlok járnak fekete lovon, fekete ruciban.
És ha nazgúl, akkor meg lehet h vmi olyan időpontban készült róla a kép, ami nem szerepel a könyvben... Vagyis nincs benne a könyvben...
De ha nem nazgúl: nem feltétlenül a GyUban kell keresni a történetet...
Mondjuk, mivel a " From Hobbiton to Mordor / Horseman in the Night" helyen lehet találni, valszeg GyUs.
Innentől kezdve a "nincs benne a könyven" válasz a legmegfelelőbb szvsz.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282783 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lugdús írta: Öööö... van itt egy kép csak nem tudok rájönni h mikor volt ez a jelenet a könyvben, help please!

www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=961

Hmm, azt írja, ezt ehhez a kártyához csinálta, szóval ha figyelembe vesszük az idézetet a kártyán, akkor ez egy törp erődítmény lehet...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282778 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lugdús írta: Öööö... van itt egy kép csak nem tudok rájönni h mikor volt ez a jelenet a könyvben, help please!

www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=961


Szerintem akkor amikor egy Lovas elmegy a törpökhöz és segítségüket kéri, hogy azt a Gyűrűt, a legkisebbet mind közül, megtalálhassa.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.965 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére