Találkozások

Több
18 éve 4 hónapja #290381 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Majális holnap!

Tervezett program:
déltől mászkálás a Városligetben, kakasnyalóka, héliumos lufi, irtózatos tömeg, előadások, mézkóstoló, véradás stb...
délután séta a Gellérthegyre, naplementenézéssel
este ingyenes Charlie koncert a Tabánban, részletek itt:
www.est.hu/rovat/konnyu/esemeny. ... ent=818441
Aki jönne, dobjon egy privit holnap reggelig! Tervezett találkozó: 12.00 Széchenyi fürdő földalatti megállónál

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290364 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások
Kellemes szép estét, jó időt, sok danászásost kívánok a tábortűz mellett megjelenteknek!

és éljen Piliscsév.

[size=9:faowyj4y]csibéim gyúrjunk rá!!![/size]

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290361 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Valamikor nyár elején tervezek megint egy NPB-t. Vagyis pontosabban jul első hétvégéjén. Ha lessz rá elég jelentkező.
Előre kalkulált összeg utiköltséggel, kajával, szállással együtt kb 8-10000 Ft.
Három nap, két éjszaka.
tervezett program:
pénteken délután városnézés, este vacsora, pizzériában (billiárd )
Szombaton kirándulás egy várromhoz, rossz idő esetén termálfürdőzés.
Este "erszd el a hajam" hangulat.
Vasárnap de. szabad program, délután szétszéledés...

Szállás: kollégiumban
Ebéd, vacsi: lehet szervezett is, (menü lehetőség)

Kb ennyi...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290337 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
Kellemes szórakozást kívánok mindenkinek a Beltaine-ra. Sajna nekem idén is kimarad. Ám remélem, aki megy, az jó érzi magát!!!
(és mivel szeretnék az esetleg 2 hét múlva megrendezendő cuccra menni, előre közlöm, hogy aki cucujjézik, azt LELÖVÖM.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290330 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos úgy tűnik lesz Beltaine de csak korlátozva, kinnalvás nélkül a magam részéről (jóformán csak kisétálok aztán tíz felé lelépek). És két hét múlva, ha jó idő van, tartunk egy kinnéjszakázós pótbulit.
Így jó?
17.30 Kolosy tér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290288 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog. Hűvös az éjszaka, ha még esik is, akkor nem fogjuk anyira élvezni.
Ha egész nap szikrázó napsütés lesz, akkor találkozzatok 17.30-kor, menjetek fel és rakjatok tüzet, én 8-9 körül csatlakozom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 4 hónapja #290233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Ádám , én ott leszek Beltaine-en, csak most a szemétszedés miatt - amire egy kedélyes inszallag-húzódás miatt nem tudok menni - kissé bizonytalannak látszik a kezdés. Ha 10-kor kezdtek és 2 óra alatt végeztek, akkor mondjuk du. 3-ra kb visszaértek Belatine. gyülekezni a Kolossyra? Csak mert egy nagyon kedves barátomat is hoznám - ő meg a vadészgörényeit -, aki kocsival van és fel tudna vinni egészen a tisztásig, de én nem biztos, h el tudom odáig navigálni. Cuccot, kondért, embert fel tudunk még vinni. Szóval jó lenne, ha ezügyben meg tudnál keresni: 70/591 91 80.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290162 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta: Telcontar,kérünk szépen pontos infókat a Beltaine előtti találkozóról, mert a szemétszedésnek Ádám tervei szerint már kora délután vége lesz!


Pont azért, hogy haza lehessen menni zuhanyozni. :wink: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290155 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar,kérünk szépen pontos infókat a Beltaine előtti találkozóról, mert a szemétszedésnek Ádám tervei szerint már kora délután vége lesz!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290107 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenféle kósza pletykák keringenek, úgyhogy a félreértések elkerülése végett az információk ismét:

JÓGA

Csütörtökön, 27-én a Battyhányi Alapítvány nagyterméban (Eötvös u. 24., ahol a Fogadó szokott lenni)

17:30-as kezdettel.

A foglalkozásokat hetente egyszer (egyelőre úgy néz ki, hogy csütörtökönként) profi jógaoktató tartja [size=9:3ahjlq78](Ring édesanyja)[/size], kezdőket is sok szeretettel várunk, a foglalkozások havi díja 3000 forint.


[size=9:3ahjlq78](Timona, Brisa, keressétek meg Ankalimont az alkalmankénti fizetéssel kapcsolatban, mert erről én nem tudok nyilatkozni.)[/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290039 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelemfigyelem! Közhírré tétetik!

Táncest jegyek vásárolhatók már banki befizetéssel is!!!

:arrow: Mi az a táncest?
Az MTT tánc szekciójának (és néhány meghívott vendégének) "önálló estje", Lux Ferri - Fényhozó címmel. Aki látott már MTT-s táncprodukciót, az tudja, hogy kihagyhatatlan színvonalú lesz! :wink:

:arrow: Mikor és hol lesz?
Május 6-án, szombaton este 18:00-tól az Óbudai Művelődési Központban (Bp. San Marco u. 81.). (Kapunyitás: 17:30)

:arrow: Mennyibe kerül a jegy?
A normál jegy 900 Ft, az aktív (tagdíjfizető) MTT-tagok részére 700 Ft.

:arrow: Hogyan vehetsz jegyet?
Akár banki befizetéssel is!
Elsétálsz a legközelebbi OTP-be, és pénztári készpénzbefizetéssel, vagy ha van bankszámlád, átutalással. Ne felejtsd el egyik esetben sem, hogy feltüntesd a polgári neved, körülbelül ilyen formátumban: "Táncest - [polgári név]" FONTOS: bankon csak május 2-ig fizethetsz, különben nem kapjuk meg róla az értesítést, ami alapján félretesszük a jegyedet, amit a bejáratnál vehetsz fel a táncest napján.
Bankszámlaszám: 11709002-29902286

Személyes jegyvétel és készpénzes fizetés
:arrow: Április 27-én, csütörtökön 5-f6-tól az ADS-en (ELTE BTK épület, Ajtósi Dürer sor 19-21.)
:arrow: Április 28-án, pénteken 4-től ugyanott [size=9:1678axsz](de ekkor színkör van, szóval csak ha épp ráérek :P )[/size]
:arrow: Április 29-én Beltaine-on!!!

Esetleges májusi alkalmakról később.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290021 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv Mindenkinek!

Meg kell mondjam, bánom, hogy nem értem oda előbb a Fogadóba szombaton, a jövőben ekkora hibát igyekszem nem elkövetni. :) ) Ugyanis fantasztikusan jó volt a társaság, a GOMUNCS, a kreatív sarok, meg úgy általában minden. :) ))
Mivel a LEP-en láttam utoljára a társaságot, rettenetesen hiányzott már egy ehhez hasonló összeröffenés, jó humorral, kedvességgel, közös témával, aminek – nem mellékesen – köze sincs a joghoz. Miután magamhoz tértem a sokkból, amit Leguán új frizurája okozott ;) , megállapítottam, hogy a nevekkel továbbra is gondban vagyok, úgyhogy a jövőre nézve is elnézést kérek mindenkitől, ha más néven szólítom, vagy rákérdezek, hogy bocsi, ki is vagy…
Jó volt látni, ahogy az emberek ráharaptak egy témára, amely láthatóan mindenkit érdekelt, és mindenki hozzá tudott szólni, anélkül, hogy attól kellett tartania, hogy valami oltári nagy blődséget hoz össze.
Szóval, kíváncsian várom a következő Fogadót, és remélem, a neveket is megtanulom előbb-utóbb. (És igyekszem nem elfelejteni, hogy álomnapló készítsek ki este…)

A Fák óvjanak titeket!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289950 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
Május végefelé és Június elejefelé várlak titeket Piliscsév fölé természetbarátok egy barlangi kiruccanásra.

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289921 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
TÁNCESTJEGYEK kaphatóak ma a fogadóban Kincsőnél!
Vegyetek és gyertek el május 6-n! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289904 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves vándorok!


Végre itt a tavasz! Éledezik a természet, felpattannak a rügyecskék, a napsugarak átszakítják a felhőtakarót és egyre több mosolyt látni az arcokon. A viruló szívek tavasszal táncolni vágynak, az áprilisi Tolkien Fogadón virágos hangulattal várunk mindenkit!

A Heren Nolmion Endórëo, Középfölde Kutatók Rendje ezúttal a szerelem témáját járja körbe Namarie vezetésével.

A GOMUNCS beszélgetését most tényleg megejtjük, Leguanember lesz a moderátor.

A vidám vetélkedővel akár a párkeresésben is segíthet Adim, de ehhez sok résztvevőre lesz szükség.

A kreatív asztaloknál most üvegfestés lesz. Az alapanyagokat mi biztosítjuk. Akár anyáknapjára is kedves ajándékot készíthetsz.

Társasjátékokat, teát és süteményeket is találsz majd, hogy a hobbitlelkűek se unatkozzanak az ebéd és a vacsora között.

Ajánljuk figyelmedbe április 22-én, szombaton 14.00 órától 18, 30 óráig az Eötvös u. 24., 1. em. 19. alatti termeket!

Mi biztosan ott leszünk és a programok is, de Te hiányoznál, ha nem jönnél!

A Tolkien Fogadó csapata

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289873 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Jógázók!

Tegnap megvolt az egyeztető megbeszélés - némi gyakorlással fűszerezve :)

A következő alkalom jövő csütörtökön, 27-én fél 6-tól lesz a Batthyány Alapítványnál (VI. Eötvös u. 24.)

A megbeszéltek szerint a foglalkozások havi díja 3.000 Ft lesz, kérjük szépen, hogy ezt a következő alkalommal hozzátok magatokkal.

Két hét múlva (május 4.) várhatóan 19:30-kor fogunk kezdeni.

Továbbra is várunk szeretettel minden érdeklődőt, kényelmes ruhát, polifoamot, esetleg puha, vékony takarót/plédet hozzatok magatokkal!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289832 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: Beltain az ott lesz a 65ös végállomásánál valahol? a katlannál vagy miaszösz az?
majd jó lenne, ha addig pontosítana aki tud bármi konkrétat is


mogy, Beltaine-ről jövő héten lesznek infók!

Telcontar, lesz közös főzés?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289830 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
telcontar: mit jelent az, hogy jól készülni? csak mert én mennék, és szeretnék felkészült lenni, de mit jelent jól készülni? kérdésem még: gumikesztyű hogy lesz megoldva? tömeges osztás, vagy mindenki magának? meg majd érdekelne, h mikor hol van meet. és egyébként tényleg. Beltain az ott lesz a 65ös végállomásánál valahol? a katlannál vagy miaszösz az?
majd jó lenne, ha addig pontosítana aki tud bármi konkrétat is..mert én egy ilyen szerencsétlen kis tudatlan vagyok...

smégvalami: Rabyn: nem jönnek be a locsolkodós képek...tosznál vele vmit? köcce

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289819 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: De lesz még előtte most vasárnap vadállókövekhez kirándulás. :)


Vasárnapi KószaKommandó-túra részletei a KK-topikban!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289810 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Április 29 Beltaine, közvetlenül a szemétszedés után. ELőbbiről nem én adom az infókat, utóbbira készüljetek jól. De lesz még előtte most vasárnap vadállókövekhez kirándulás. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289770 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem! Pénteken lesz A HOBBIT - Kritikai kiadás hivatalos könyvbemutatója (részletek: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=2033 )! Aki részt szeretne venni ezen, hívja fel Ankalimont és igényeljen ingyenes belépőt (máskülönben fizetni kellene érte) legkésőbb péntek reggelig! Aki nem tudja Ankalimon telefonszámát, írjon nekem privit!
Aki erről lemarad, sajnálhatja majd! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289709 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
a képek a szokott helyen vannak. (musicen.fw.hu)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289594 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Engem el lehet majd érni. A számom még mindig 06 20 205 9 666

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289591 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem tulképp tökmindegy, hova megyünk, csak majd valakit lehessen felhívni, hogy hova menjek, mret nekem délelőtt/koradélután kötelező nagymamis családi program van, szal megyünk Andrissal, ahogy tudunk, csak el lehessen érni valakit, aki megmondja, hova menjünk...
:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289569 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta:

Rabyn írta: FIGYELEM FIGYELEM FIGYELEM!

HÚSVÉTH HÉTFŐN DÉLUTÁN KETTŐKÖR HÚSVÉTI LOCSLÓPARTY LESZ A MARGITSZIGETEN! Gyertek oda kettőre mind mind! és hozzatok lányok tojglit fiukmeg locsolót:)


a tali a buszmegállóba van a marghidfelöl. HA rossz idő van kitalálunk vmit. Tavaly asszem elmentünk Siriusozni.


Jó mulatást Nektek!

Gondoljatok rám, aki délutáni műszakos lévén, nem csatlakozhat... :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289534 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta:

Rabyn írta: FIGYELEM FIGYELEM FIGYELEM!

HÚSVÉTH HÉTFŐN DÉLUTÁN KETTŐKÖR HÚSVÉTI LOCSLÓPARTY LESZ A MARGITSZIGETEN! Gyertek oda kettőre mind mind! és hozzatok lányok tojglit fiukmeg locsolót:)


a tali a buszmegállóba van a marghidfelöl. HA rossz idő van kitalálunk vmit. Tavaly asszem elmentünk Siriusozni.


Alibibe mentünk! :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289523 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
figyelj időjárást. És ha rossz időt jósolnak, hívd fel a siriust. foglalj asztalt. már ha nyitva vannak húsvéthétfőn....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289516 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: FIGYELEM FIGYELEM FIGYELEM!

HÚSVÉTH HÉTFŐN DÉLUTÁN KETTŐKÖR HÚSVÉTI LOCSLÓPARTY LESZ A MARGITSZIGETEN! Gyertek oda kettőre mind mind! és hozzatok lányok tojglit fiukmeg locsolót:)


a tali a buszmegállóba van a marghidfelöl. HA rossz idő van kitalálunk vmit. Tavaly asszem elmentünk Siriusozni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289509 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A Fekete Lovagok ezúttal az Uzsgorodi Harcosok ellen küzdenek meg, holnap délután 1 órakor találkozunk az Árpád híd pesti hídfőjénél, az 1-es villamos Pest felé menő megállójában. A meccs a Szőnyi úti BVSC stadionban lesz.
Ha jössz, írj egy sms-t kérlek!
30/3369094

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289310 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Következő Tolkien Fogadó április 22-én szombaton 14:00-18:30, helyszín ugyanaz (Batthyány Alapítvány, Eötvös utca 24.)! Lesz teasarok, kreatívkodás, Középfölde-szeminárium, Gondolatok live (most már tényleg!), játékok meg mindenféle jó! Részletek hamarosan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.175 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére