Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #50175 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa:Ha, megyek (*Eia még lát reményt, nem úgy, mint Boromir, akinek ott volt az orra előtt és mégsem vette észre*) akkor a Keletibe.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50171 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
No emberek, én egy szóval sem említettem a villamosmegállót, ugyanis ott tényleg nem lehet gyülekezni (tekintve, hogy azon az járdaszigeten csak libasorban tudnak közlekedni a gyalogosok, mert annyira keskeny).

Elmondom akkor pontosan, hol van a találkahely:
leszállsz a 4-es vagy a 6-os villamosról (tökmindegy melyikkel és merről jössz)
> utána körülnézel és megfogod látni, hogy arról a járdaszigetről csak egy irányba tudsz lejutni, mégpedig az egyik végén lévő aluljárón keresztül. Táhát arra kell menned, és bátran lépcsőzz lefelé.
> Egy aluljáróba jutottál, ahol két irányba lehet menni: egyrész szembe, ami az ellenkező irányba haladó villamosmegállóba visz ki, de NE erre menj! Hanem kanyarodni kell (az irány attól függ, hogy merről jöttél a villamossal: Pestről, akkor jobbra fordulj, ha Budáról, balra!).
> Ha befordultál és haladtál néhány lépést, akkor balra is meg jobbra is látsz egy lépcsőt. A JOBB oldalin menj fel, és ott találod magad a Szigeten.
> Már csak annyi a dolgod, hogy menj előre addig, amíg meg nem látod a "Otornassë Telcontarion" feliratú táblát (amelyet reményeink szerint Áfonya látványos helyen fog tartani).

Kérdés: Azok, akik vidékről jönnek, melyik pályaudvarra érkeznek.
_________________
Brisa

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50167 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnálom. De azért így is leszünk vagy 25-en.

BRISA: AKKOR MOST HOL TALÁLKOZUNK???????
SEGÍTS!!!! ÉN NEM ISMEREM BUDAPESTET!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50154 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fereste:Jó neked. Engem is elengednének, csak valakinek felkéne kísérnie Pestre, anya nem akar(meg én se akarom, hogy ő kísérjen), apát meg valószínüleg beosztják valahová ügyelni... De Én még reménykedem a jó szerencsében...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50121 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
szentem nem kell úlságosan aggódni a tali miatt, majd megtaláljuk egymást.. :)
amiért én izgulok, hogy hogyan találok oda, de megbeszéltem ezt a chaten, és most úgy néz ki minden ok:) még a szüleim is elengedtek ( a mozis tali után látták, hogy senki nem rabot el, és nem is erőszakoltak meg, szóval mostmár nyugodt szívvel engenek el netes talikra:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50119 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem,hálisten.....Különben honnan fogjuk megismerni egymást a talin,mármint hogy ki van a tolkien.huról?Szerintem valami olyasmit kéne,hogy mindenki,aki a talira jön modjuk olvasson GyU-t.Ezt csak azért mondom mert régebben jártam 1 másik fórumra,ott is szerveztek talit és egyszerűen mindenki ott állt a megbeszélt helyen(buszmegállóban)és nem tudtuk,hogy ki hova tartozik,csak álltunk és vártuk,hogy valaki megkérdezi hogy "bocsi,ki van a fórumról?"Vagyis szépen kútba esett a tali pedig mindenki ott volt csak nem ismertük fel egymást....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50090 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó reggelt.
NA KI VAN MA ISKOLÁBAN??? :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50088 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Természetesen TTTünde-lány! Nagy T-vel! :)
Köszi Arwen, de végül mégis megbarátkoztam ezzel a helyes-vörös kis képpel, legyen a tied a másik! (Végülis te nem lehetsz vörös! :D )
Nem műxik a vastagítás!!! Ezért a hülye <b> jelek! Most ez az új fórum hibája, vagy az enyém?

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50087 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Találkozó-ügyben ide is bepötyögöm az apró megjegyzéskémet! Szvsz ne busz- vagy villamosmegállóban találkozzunk, mert ott lesznek a legtöbben, kiváltképp hétvégén! Javasoltam helyette esetleg a sorompó jobb oldalát vagy ilyesmit! Teljesen mindegy hol, de szerintem a megálló a legrosszabb!
Szervező emberkék! Talán még azt lenne jó kitalálni, hogy mit is kezdünk az aggódó szülőkkel, aik elkísérik csemetéiket a talira! :?
Írtam még ezt azt a kószás topicba is 1-2 dolgot ebben az ügyben.
És<b>nagyon jó hogy kitaláltátok ezt a Szövetséget, meg a találkozót!</b> (Külön elismerés tünde-lánynak! :) )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50069 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
nem lenne baj, ha én is mennék? c6en már beszéltünk erről, és el is magyarázták nekem hogyan jutok oda, szóval remélem nem nagy gond, ha én is megyek:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50066 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ugyanezt a kérdést vetettem én is fel a Kószák Szöv-nél.

(aieless: Feladtam a levelet az aláírásommal a PJ-nek szánt Oscarhoz. Hétfőn vagy kedden megkapod.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50060 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Már nagyon várom a találkozót!
De van egy ,,érdekes" kérdésem.
Az igazi nevünkön mutatkozzunk be (majd a talin) vagy ,,hello én aieless vagyok" szinten? Merthogy itt a fórumon úgyis nicknéven szólítjuk egymást. Sztem nem nézne ki rosszul élőben sem:))

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50044 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezt inkább Tündelány mondja meg. Csak mert én sem tudom, hogy konkrétan mi lenne az én feladatom.
Azonban azt javaslom, hogy ezt a Kószák Szöv. topikban beszéljük meg.

Ami meg a szerepjátékot illeti. Én mintha úgy emlékeznék, van köztünk valaki, aki tud erről valamit (őt keresem a K.Szöv.-nél). Reméljük, hogy ír még nekünk. (Arwen, te csak tanulj a dogákra!)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50032 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenki!

Megnéztem egy csomó szerepjátékos oldalt, de mivel mindegyikre csak bambán bámulni tudtam, úgy gondolom, igaza van Robinnak, és talán a köv. talira kellene halasztani a szerepjátékot.

Brisa, Tünde-lány: Szóval mi is lesz a dolgom ama nemes cél érdekében, hogy mindenki jól érezze magát szombaton?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50024 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem,Arwen,sajnos senkit.Hm,lehet,hogy ezt a következő taliig halasztani kéne,de nekem mind1.Döntsetetk ti:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50013 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor minde O.K. :D

Robin, Te sem ismersz senkit, aki esetleg ért a szerepjátékokhoz?
Jó lenne valakit találni,mert én egy hét alatt max annyit tudok megtudni, hogy mi fán terem, de még azt sem biztos, mert elég sok dogám lesz a héten, úgyhogy el vagyok havazva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50009 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
HIi,máris visszakaptam a nevem?!Dejóó!! Jaj,Svndler,nagyonnagyon köszi!!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50005 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mert nme fiogadta el a fórum a nevem,mikor regisztrálni szerettem volna.De Svindler azt mondta,hogy meg tudja csinálni,hogy a régi nevemen legyek majd benn.Svindler:nagyon,nagyon köszi!!
Csupán ezért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50004 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, 13 órakor lesz a tali. De miért változtattál nevet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49997 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Na,szóval,akkor 13:00-kor lesz a tali? (bocsi,csak bizti szeretnék lenni)

Boromir*=Robin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #49972 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Yavanna: Ha nagyon szeretnéd nyugodtan választhatod Te is ezt a képet, nem baj, ha két ugyanolyan van! Bár az is nagyon szép, amit most választottál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49941 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem nem lett volna nagy baj két egyforma, de ez a kép is gyönyörű, nyugi:-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49939 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Lecseréltem magamat! Kár hogy barna vagyok és nem vörös! :) De hogy ne csak offoljak: Én is mennék a találkozóra! Ahogy így olvasgatom a topicot jó sokan leszünk! Csak legyen jó idő! 8)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49937 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
A fene! Arwen: én is ezt a képet választottam, úgy tíz perccel utánad! Most cserélhetem le... :cry:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #49932 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
És annyian megyünk, ahányan akarunk, mert elég nagy a Margit-sziget!
Gyertek bátran és hozzatok el minden érdeklődőt!
(Ez egy reklám volt :D )
Asszem így már leszünk vagy harmincan! De jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49917 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
A találkozó a margit-hídi oldal bejáratánál lesz a buszmegállóban.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49904 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Én is elmennék egy ilyen GYU találkozóra, de eddig csak darabokból tudtam összerakni, hogy most mikor és hol is lesz ez.
Amit eddig sikerült összeszedegetnem:árpilis 13. szombat 13óra, és valamelyik buszmegálló(de melyik??).

Ja, és ha meghatározott létszámú a lista.. engem is fel tudnátok venni rá?
Köszi!

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49871 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Nemtom,de a helyszín ugye marad a buszmegálló?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #35547 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Kölkek, én is jövök. (A Kószásra) Illetve nagy valószínűség szerint. Számítsatok rám! (meg a lovamra) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #35546 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Vimpárok figyelem!<br> Aki a VG tagja vagy tudja magáról, hogy neki szól az alábbi üzenet az figyeljen!<br> A 6.-án megrendezett szegedi találkozó a Kis Virág cukrászdában lesz du kettőkor. Találkozás a helyszínen. (Klauzár tér->Kis Virág) Majd Ha nem dobnak ki minket addig kb 4-kor átmegyünk egy étterembe!<br> Aki vimpár és már min 2 napja nem beszélt a szervezőkkel, holnap estig tegye!<br> Lestat<br> U.I.:ha lehet vimpáros bulihoz méltó szerkóba gyere. Síma feketétől a műfogsorig bármi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.169 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére