Találkozások

Több
22 éve 4 hónapja #52297 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Találkozások
Yavanna: Elküldve: 16 Ápr 2002 04:08 am
Ilyen rossz alvo vagy? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52284 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkman! :D
Nekem ugyanez a széllel kapcsolatban jutott eszembe!
A szél az, ami hírt hoz a távolból, a múltból és mindig mesél valamit; csak hát ugye ez a mai rohanó világ....
( Bocs az offért!)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52276 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Az eső olyan szép...csak nézi az ember, hallgatja, odagondolja az elmúlt korok éveit...

Az eső mindig mesél, a kérdés csupán, ki hallja meg : )

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52241 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: méghogy nem vagy a szavak embere??!! :wink:
Szerintem tök szépen fogalmaztad meg ez utóbbi sorokat!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52195 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Látom, jó volt a tali. Kár, hogy az a ... :evil: ... Fidesz nagygyűlést szervezett. Majd legközelebb remélem el tudok menni.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52186 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: ilyen egy igazi kósza! :)

Egyébként alig tudom elhinni, hogy ilyen szép időnk volt, előző nap is esett az eső, amikor hazaértem, nem sokkal azután is elkezdett ömleni...
De lehet, hogy nem miattunk volt, hanem lehet, hogy Eru egyszerűen csak fideszes... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52129 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
na szóval naon yo volt a tali... :)
egyébként ahogy hazaértem, eszeveszetten el kezdett esni az eső.. ez a mi szerencsénk:)

OFF: qrva gépem még mindig rossz.. megin kávézóban vagyok... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #52114 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Amúgy képzeljétek, szombat este, amikor elmentem bevásárolni a közeli Duna-plázába (mellesleg az egyik könyvesboltban láttam egy "Az istenek hazája: Valinor" c. könyvet, a szerzője nevét nem jegyeztem meg :oops: , mindenesetre az eredeti, Tolkien-féle ainulindalëval kezdődött, és a Valák szerepeltek benne, azt hiszem, még a Nagy Sötétség előtti időkben játszódott...), és odafelé menet még mindig nem esett az eső, de hazafelé menet elkezdett szemerkélni... épp naplemente idején, és akkor annyira elöntötte a szívemet a hála (hogy egész nap elkerült minket az eső), hogy az eleredő esőt ajándéknak éltem meg, és egyszerűen csak hagytam, hadd essen, nem siettem jobban, nem borítottam fejemre a kapucnit, és nem húztam össze a dzseki cipzárját sem, és annyira jó érzés volt, mintha egy forró nyári nap után ért volna... És, bár mire odaértem a koleszba, derekasan megáztam (:D), mindez egyáltalán nem változtatott a jókedvemen! (úgyis volt nálam a szobában hajszárító, és a ruhák is megszáradtak másnapig) Hát ez történt még velem a tali napján... gondoltam, megosztom veletek is! :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #52106 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Remek volt a találkozó!!!
(Bocsássatok meg, nem vagyok a szavak embere :D )
De elmondhatom, hogy ilyen jól még egyetlen hétvégém sem telt, mint ami mögöttünk áll... Nagyon örülök, hogy személyesen is összetalálkoztunk, és megismerhettük egymást!

(Yavanna: Lehetséges, hogy éppen azért nem veszett el senki a hídon, mert csak mi mentünk a másik irányba... ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52073 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Húú,tök jó volt a tali!!!!Mikor lesz a következő?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52068 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv,

Én is nagyon jól éreztem magam. Kár hogy korábban le kellett lépnem. Ha valakit érdekelt a szerepjáték téma, az látogasson el a "Tolkien és a szerepjáték" topikba.

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52053 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Találkozások
Engem nem zavar, ha van még + 1 ember :D
Egyébként én sem vagyok régi fórumos, úgyhogy ne aggódj!!! Afotókat láttad?

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52040 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Találkozások
Borzasztóan irígy vagyok rátok, hogy ti már voltatok találkozón! Én még kezdő vagyok itt, de azért a következőn én is szeretnék ott lenni, ha nem bánjátok. :roll:

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52020 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Találkozások
Na heló mindenkinek, most mennem kell. Isit:megpróbálok írni, de nem biztos, hogy sikerül. Nuinladien:ha később nem, hát Felvidéken talizunk. :D Mindenkinek pusszancs!!

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51992 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Találkozások
Ó, isteni volt ez a tali!!
Végre én is géphez jutottam, bár nem tudom ígérni, hogy gyakrabban leszek neten, mint eddig. :P
Sajnálom, hogy gyorsan el kellett mennem, még szívesen maradtam volna köztetek, de remélem nem ez volt az utsó alkalom!!
Mit is akartam? Ja! :!: Tudom. Aki többet szeretne velem beszélni, írjon nekem emilt!! Mindenkit pusszantok.

UI.:Remélem azért nem bájátok, hogy hobbit létemre beleszóltam a nagyok dolgába... :lol:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51963 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát emberek, én is nagyon jól éreztem magam a szombati találkozón!!! :D Nagyon jó, hogy ilyen sokan voltunk! Minél előbb rendezzünk megint és mindenki jöjjön el, aki a mostanira nem tudott! :wink:
Az időjárás valóban nagyon kegyes volt hozzánk, mert mire hazaértem, addigra már megint esett ez a vacak eső! (És azóta is esik kisebb-nagyobb szünetekkel! :( Ez az időjárás depresszióba hajszol! :evil: )
Még én is picit kiegészítem az élménybeszámolót:
Amikor véget ért az Orbán-féle csődület, akkor azonnal felpattantunk, hogy gyorsan továbbállunk, mielőtt még a tömeg kiözönlik a szigetre!
Ebből aztán az lett, hogy kitaláltuk, hogy (de jó kis szóismétlés!) jó lenne még picit beülni valahova, azzal a 10-15? emberrel aki még ott tudott maradni! Így elindultunk a hídon Pest irányába, persze pont ellentétesen mint amerre a tömeg tartott! Na ez a mi formánk, de senki nem veszett el! Senkit nem tapostak el! (Lehet érvelni a szülőknek! :wink: ) Aztén végül beültünk egy kávézó szerű képződménybe és ott dumáltunk még egy szűk órácskát!
Hát kb ennyit tudtam hozzátenni! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51956 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát emberek, én is marha jól éreztem magam. Bocs, hogy olyan hamar leléptem. Tök jó fejek vagytok. :D :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #51944 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nagyon jól éreztem magam a talin!
Robinnak és estelnek különösen jól állt a transzpaizé. :D
Brisa: Bocsi, hogy nem szálltam be a "nagy dolgok" ismertetésébe, de Te megelőztél, és mindent elmondtál, ami az én fejemben volt. Nagyon ügyin csináltad! :)

A Kószák könyvével kapcsolatos ötleteimet a Kószás topicban írom le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51922 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa nagyon jól összefoglalta a találkozót, mégis kiegészíteném annyival, hogy szó volt még a szerepjátékról is, ami többeknek felkeltette az érdeklődését, és sztem erről itt a fórumon is lehet pár szót váltani (pl. kinek tetszik, vagy mikor lehetne játszani...)
Ja, és várom/juk az ötleteket, hogy mikor legyen a következő tali!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51877 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Hű, igen-igen igenis értettem :) )) Ott leszek!

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51874 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Darkman: szeretettel várunk!!! Én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok hogy ki is lehet, aki olyan szépeket tud írni (és ilyen jó avatara van) :lol: !
Tehát Neked kötelező eljönni a kövre!! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51873 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Szerencsésen hazaértem 3 órás vonatozás után, de gyorsan feljöttem még, hogy véleményt nyilvánítsak: szuperul éreztem magam, és örülök, hogy megismerhettelek Titeket személyesen is! Remélem a következő találkozón is ott tudok lenni!
Cicafül: köszi, hogy szóltál a képekről, tök jók lettek! :lol:
Jóéjt mindenkinek egy ilyen kellemes nap után!

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51872 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Tyűűű, tök jó lehetett :) ))

Legközelebb lehet menn?

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51869 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is nagyon jól éreztem magam a találkozón. (Remélem nem voltam túl béna.)
Röviden összefoglaltam a találkozótazoknak, akik, nem lehettek velünk:
Eru – áldott jó lélek – meghallgatta az imáinkat („Nem fog esni az eső!”-t meg a „Süss fel nap”-ot), így kellemesnek mondható idő volt.
A Margitsziget bejárójánál találkoztunk. Robin illetve Estel nyakában lógott az „Otornasse Telcontarion” (Kószák Szövetsége tündéül) tranparens (amit nem tartottak a magasba :D ). Kb. 1 órán keresztül gyülekeztünk, míg végül úgy láttuk, hogy nagyjából mindenki megvan. Így fél 2-kor levonultunk az Atlétikai Centrum büféjének kertrészébe (és csodák csodájára nem rúgtak ki minket, sőt örültek is nekünk. Mármint a büfés lány. Cserébe mi kapásból tönkretettünk egy asztalt. :D ) A székeket körberaktuk, leültünk, majd sorban bemutatkoztunk. Összesen 32-en voltunk. Íme a lista: Áfonya, Aieless, Alseryer, Anna, Arwen, Ascalante, Cicafül, Brisa, Dez, Eia, Elanor, Estel Adániel, Fereste, Finduilas, Galadrijel, Gillz, Hobbitleány, Icy Eyes, Isit, Kori, Minerva, Morwen, nazgúl, Netrunner, pipike, Rayan, Robin, Sesy, Silmarien, Tara, Tündelány, Yavanna. Ezután a különböző zseniális ötletek megbeszélése folyt, egy kis szerepjátékkal, gyurma-Oscarral és Áfonya-rajzokkal megtűzdelve. No és persze fényképezéssel. A „zseniális ötletek” listája:
Kószák Könyve,
Paródia szinkron (és a Szinkron topik megnyittatása Svin-nel),
Forgatókönyv írás,
A Humor gyöngyszemeinek összegyűjtése és szerkesztése,
MTT-hez való csatlakozás (azt hiszem ennyi).
Még szó volt a kirándulásról meg a táborról, de ezek csak később lesznek aktuálisak. Végül a hivatalos megbeszélni valók után, kötetlen beszélgetések kezdődtek. (Nekem fél 5-kor el kellett mennem, de úgy tudom, hogy 6 körül szállingóztak el az utolsók.)

/Ha valami kimaradt, egészítsetek ki./

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51841 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, kedves Kósza Barátaim!
A találkozós képek!
kep.tar.hu/vikvuk/index.phtml?aid=27520095

(sajnos vannak olyanok, akiknek nem tudtam a nevét :roll: :arrow: így Ők majd jelezzék nekem, hogy melyik képen hol találhatók :wink: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51837 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Találkozások
GOLLAM!!!! ???
ELMENTÉL MÁR???
én is pont ezt a hány éves...??
kérdést tettem fel, bár nagyjából tudom, milyen korosztály van itt, de mégis kíváncsi vótam,hogy a talin kik voltak!!!
TE HÁNY ÉVES VAGY???
ÉN 16

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51826 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ti sacc/kb hány évesek vagytok? És még annyi, hogy ha lesz legközelebb tali, akkor plz szóljatok nekem is, mert ha meglesznek a lehetőségek (teszem azt anyáék elengednek) akkor énis mennék... Nah, most én elfelé...pusszancs mindenkineeek!!!
ÉN :!: :!: :!:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51821 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Találkozások
SZIASZTOK!!!!!

NEM TUDTAM ELMENNI!!! :( :( :(
annnyira sajnálom, úgy szerettelek volna megismerni benneteket, és jó lett volna , ha már láttok engem, de anya nem engedett el és végül is igaza is volt...
a politikai..... dolgok miatt nem engedett a belvárosba :(
és úgy volt, hogy a margit-hidat is lezárják nem????
és akkor elég nehezen jutottam volna haza!!!
de mindnképpen szóljatok és sokszor írjátok le , ha lesz még tali, mert majd szeretnék menni!!!!
egyébként milyen volt???
és kb. hány évesek voltak, milyen korosztály????

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51800 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Na szervusztok kószácskák!

Ezt most már itthonról írom (olyan jól esik pötyögni a billentyűzeten...), mondhatom nyugodtan: szép volt, jó volt! :) Aki nem jött, ne bánja, lesz legközelebb is, nem maradt le semmiről, max. egy pár új arcról :) Világos, hogy mindent bepakolok, még pokrócot is, 6 réteg ruhát, névtáblát csinálok, odatalálok a Margit-szigetre...DE FÉNYGÉPET ASZT BEZZEG NEM VITTEM :( Nem baj, fönt lesznek a neten...Összefoglalót (aki nem volt, vagy érdekli a dolog) gondolom majd Brisától kaphatunk :D

Szeretném megköszönni mindenkinek, aki nélkül ez a tali nem jött volna létre, hogy ott lehettem!
Még egyszer köszi! Jó volt köztetek! :D

Rayan, a meghatódott

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #51795 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
Remélem sikerült a találka és nem zavart senkit az Orbán! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.790 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére