BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 9 hónapja #237728 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kösz a biztatást a tegnapi bukta után, jól esett. Doksifilmeket néztem, és felidéztem eddigi sikereimet.... :D és jó sokszor elküldtem a tanárt a francba...... :lol: Most tanulok csütörtökre, drukkoljatok!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237724 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Narmo Poice írta: Akkor van egy Toma gazda, Vöröspuli változat meg egy Toma gazda natúran? Fúha,ebből nagy-nagy kavar várható... Sztem egyezkedni kéne,vagyis nem árthat. ;) A Bombadil Toma egész jó név,nem?


És amikor régen ugyanazt az avatart 3-5-en használták? :D *nosztalgia*


Háát,igen :D De ez mára már megoldódott meg megoldható :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237703 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kb 1 honap es 2 alomnyi kiskutyam lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237620 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, hogy ilyen remek és témába vágó kérdésem van, de nincs vkinek olyan ismerőse, akinek elajándékozandó kiskutyái vagy kiscicái vannak? Vagy esetleg egy ismerőse állatmenhelyen vagy ilyesmin dolgozik? Ha igen lécci dobjatok meg egy privivel!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237600 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice írta: Akkor van egy Toma gazda, Vöröspuli változat meg egy Toma gazda natúran? Fúha,ebből nagy-nagy kavar várható... Sztem egyezkedni kéne,vagyis nem árthat. ;) A Bombadil Toma egész jó név,nem?


És amikor régen ugyanazt az avatart 3-5-en használták? :D *nosztalgia*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237579 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves KFC-sek, (és többiek) mostan adják a mozikban Tarantino első filmjét, nem kéne megnézni???

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237576 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor van egy Toma gazda, Vöröspuli változat meg egy Toma gazda natúran? Fúha,ebből nagy-nagy kavar várható... Sztem egyezkedni kéne,vagyis nem árthat. ;) A Bombadil Toma egész jó név,nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237571 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P Köszönet aki segített :hello: Phaedra/Namarie: Lehet hogy szükségem lessz a segítségedre :oops:
Az új Tomának: van egy közkedvelt és közismert Tománk már, talán egy másik név jobb lenne, vagy ha ragaszkodsz a személyhez, akkor ajánlom a név másik változatát:Iarwain Ben-adar illetve a Bombadil Toma :P
mindegyik ugyanazt az illetőt takarja (én is azért vagyok Olorin papa mert már volt itt előttem egy másik Olórin :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237561 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, mindenki tudja, hogy te vagy a hamisítatlan, igazi, egyetlen Toma.. ha tényleg zavar, beszéljétek meg priviben...menni fog szvsz 8)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237560 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De kb 1 hónapja változtattam meg

és ez az alak meg nyáron regelt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237540 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda/Vöröspuli írta: Te miért nyúlkálod le a nevemet?


Toma ez a családunkban marad...Népszerű a nevünk ;)
Megváltoztatjuk, és tessék :P

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237531 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ha tudsz valami másik nevet kreálni magadnak akkor kreálj... legalábbis szerintem..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237528 Írta: Vöröspuli
Vöröspuli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ugyan már?

szabad volt ez a név!!!

"Elmegy a kugli egy este berúgni, mert ő az a akugli ki nincs fából!"(Illés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237527 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te miért nyúlkálod le a nevemet?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237498 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Ilweran írta: Most nyekeregni fogok kicsit, mert olyan kedvem van. Ma meghúztak politikai kommunikációból. elég bosszantó, mert csomó mindent tudtam, de csomó mindent nem, és pont olyat húztam, amit nem....... Az a szar, hogy végigtanultam a hétvégét, ahelyett, hogy valami jó dolgot csináltam volna, erre tessék. És tök büszke voltam magamra eddig, mert minden tök jól sikerült, úgy nézett ki, hogy jan 18-án végzek a vizsgákkal, most meg.... még február 4-én is itt rohadhatok UV-zni. Nagyon bosszant és el vagyok keseredve és butának érzem magam és különben is szar az élet! :crying:
Na jó, befejeztem. Sorry, nem akarok senkit se lelombozni, csak ki kellett írnom magamból.
És most hazamegyek, vigasztalásul benyomok egy nagy tál spagettit és megnézem a ROTK bővítettet!!!!!!


Ha ez vigasztal, én ugyanezt éltem át tavaly a tábor előtt, üzleti kommunikáció címen...és még nem pótoltam be azt a vizsgámat :oops:


Szorítok neked tündebarát Vala! Amúgy irtó rossz az is, maikor zsinórban örülsz a ketteseknek, és rádöbbensz, hogy ha nem izgultál volna annyirra, akár négyes is lehetet volna...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237497 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Most nyekeregni fogok kicsit, mert olyan kedvem van. Ma meghúztak politikai kommunikációból. elég bosszantó, mert csomó mindent tudtam, de csomó mindent nem, és pont olyat húztam, amit nem....... Az a szar, hogy végigtanultam a hétvégét, ahelyett, hogy valami jó dolgot csináltam volna, erre tessék. És tök büszke voltam magamra eddig, mert minden tök jól sikerült, úgy nézett ki, hogy jan 18-án végzek a vizsgákkal, most meg.... még február 4-én is itt rohadhatok UV-zni. Nagyon bosszant és el vagyok keseredve és butának érzem magam és különben is szar az élet! :crying:
Na jó, befejeztem. Sorry, nem akarok senkit se lelombozni, csak ki kellett írnom magamból.
És most hazamegyek, vigasztalásul benyomok egy nagy tál spagettit és megnézem a ROTK bővítettet!!!!!!


Ha ez vigasztal, én ugyanezt éltem át tavaly a tábor előtt, üzleti kommunikáció címen...és még nem pótoltam be azt a vizsgámat :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237495 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Most nyekeregni fogok kicsit, mert olyan kedvem van. Ma meghúztak politikai kommunikációból. elég bosszantó, mert csomó mindent tudtam, de csomó mindent nem, és pont olyat húztam, amit nem....... Az a szar, hogy végigtanultam a hétvégét, ahelyett, hogy valami jó dolgot csináltam volna, erre tessék. És tök büszke voltam magamra eddig, mert minden tök jól sikerült, úgy nézett ki, hogy jan 18-án végzek a vizsgákkal, most meg.... még február 4-én is itt rohadhatok UV-zni. Nagyon bosszant és el vagyok keseredve és butának érzem magam és különben is szar az élet! :crying:
Na jó, befejeztem. Sorry, nem akarok senkit se lelombozni, csak ki kellett írnom magamból.
És most hazamegyek, vigasztalásul benyomok egy nagy tál spagettit és megnézem a ROTK bővítettet!!!!!!


Ne ess magad alá.. sajnálom, hogy így történt. Légy büszke eddigi teljesítményedre. Pihenj egy kicsit. Csinálj valami tök jó dolgot!

Olorin papa: szegedi vonatkozásban tudnék segteni, így viszont azt javaslom, hogy a google - on keress rá arra, hogy "budapesti kollégiumok" esetleg lépj kapcsolatba azokkal akikről tudod esetleg, hogy kolisak, vagy azok voltak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237489 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilwaren: szvsz nem vagy buta... Ez csak egy vizsga.. És nem tehetsz róla, hogy olyat huztál amit nem tudtál.. nemtudhat mindenki mindent..


majd nézzetek meg engem féléviosztás után.. feltéve, hogy tulélem...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237487 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most nyekeregni fogok kicsit, mert olyan kedvem van. Ma meghúztak politikai kommunikációból. elég bosszantó, mert csomó mindent tudtam, de csomó mindent nem, és pont olyat húztam, amit nem....... Az a szar, hogy végigtanultam a hétvégét, ahelyett, hogy valami jó dolgot csináltam volna, erre tessék. És tök büszke voltam magamra eddig, mert minden tök jól sikerült, úgy nézett ki, hogy jan 18-án végzek a vizsgákkal, most meg.... még február 4-én is itt rohadhatok UV-zni. Nagyon bosszant és el vagyok keseredve és butának érzem magam és különben is szar az élet! :crying:
Na jó, befejeztem. Sorry, nem akarok senkit se lelombozni, csak ki kellett írnom magamból.
És most hazamegyek, vigasztalásul benyomok egy nagy tál spagettit és megnézem a ROTK bővítettet!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237476 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek azz lenne a kérdésem, hogy nemtudjátok-é vagy nincsen-e valainek olyan hordozható vinyoja, amire már nincsen szüksége, és még műkődik.. Apám ugyanis közölte velem, hogy ha nem takarítom le a gépről a zenéimet harakiri lesz. (najo az azért nem) de sokkal egyszerűbb volna egy saját vinyo és akkor nemkéne folyton rettegnek, hogy minden újratelepítésnél eltűnnek a cuccaim a gépről. szóval ha tud valaki olcsón ilyen vinyot, akkor az szoljon nekem legyen olyan drága!!:)
(cdre azért nem írom ki a cuccokat mert egy élet mire valamit megtalálok.. meg már van 70 cdm..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237415 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha szívinfartuskeltés volt a cél, nekem bejött :lol: :roll: :wink: :x :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237408 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Gandalf írta: members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

Nézzétek figyelmesen a képet! 3 különbséget kell megtalálni! Koncentráljatok!


És lehetőleg bekapcsolt hangszóróval/fejhallgatóval nézzétek.

Én nem úgy néztem, de asszem jobb is így :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237407 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

Nézzétek figyelmesen a képet! 3 különbséget kell megtalálni! Koncentráljatok!


És lehetőleg bekapcsolt hangszóróval/fejhallgatóval nézzétek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237405 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237401 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olorin, a Nyugatinál ajánlom a Yellow Submarine Hostelt, fiatalokkal tele, 11 Euro / éjszaka, forintban is lehet fizetni.
www.yellowsubmarinehostel.com/

Amúgy javaslom pluszban a google-n a Budapest Hostel kifejezést. Több mint tízezer link van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237400 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

olorin.papa írta: :evil: Lélinek köszi hogy legalább észrevette a bánatomat :itscool:
De lehet a világon akármekkora katasztrófa, nekem akkor is az én bánatom lessz a legnagyobb :evil:
Vagyis addig írogatok nektek, amíg valamelyikőtök nem hajlandó segíteni "bajban ismerszik meg az igazi barát" :evil:
Vagyis valami kollégium illetékes személyének a elérhetőségét kérem, ahol nem 7000 ft-ért tud aludni az embergyereke :evil:
előre is kösz :hello:


Honnan vegyünk neked ilyet?? :roll:
Ha tud valaki akkor beírja... most azt várod h. mindenki beírja h. nem tud ilyet? :wink:


Kösz.... igazadvan.... :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237391 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Angol billentyuzet rulez. :D
Kincso: most errol nem folytatnek vitakat..


Jó, akkor inkább írd a nevem Thilannának, ne o-val :P köcce :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237390 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angol billentyuzet rulez. :D
Kincso: most errol nem folytatnek vitakat..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237379 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: :evil: Lélinek köszi hogy legalább észrevette a bánatomat :itscool:
De lehet a világon akármekkora katasztrófa, nekem akkor is az én bánatom lessz a legnagyobb :evil:
Vagyis addig írogatok nektek, amíg valamelyikőtök nem hajlandó segíteni "bajban ismerszik meg az igazi barát" :evil:
Vagyis valami kollégium illetékes személyének a elérhetőségét kérem, ahol nem 7000 ft-ért tud aludni az embergyereke :evil:
előre is kösz :hello:


Honnan vegyünk neked ilyet?? :roll:
Ha tud valaki akkor beírja... most azt várod h. mindenki beírja h. nem tud ilyet? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237376 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:evil: Lélinek köszi hogy legalább észrevette a bánatomat :itscool:
De lehet a világon akármekkora katasztrófa, nekem akkor is az én bánatom lessz a legnagyobb :evil:
Vagyis addig írogatok nektek, amíg valamelyikőtök nem hajlandó segíteni "bajban ismerszik meg az igazi barát" :evil:
Vagyis valami kollégium illetékes személyének a elérhetőségét kérem, ahol nem 7000 ft-ért tud aludni az embergyereke :evil:
előre is kösz :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.693 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére