BESZÉLGETŐS topic

Több
9 éve 2 hónapja #412480 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretném itt is rögzíteni, hogy tegnapelőtt-előtt óta elmondhatom: életem nagyobb részében voltam a tolkien.hu regisztrált tagja, mint amennyi ideig előtte nem. ^.^ (Merthogy január 5-én volt, hogy 9224 napos voltam, és 4612 napja regisztráltam. :))

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #412366 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szükségünk lenne lelkes jelentkezőkre a jelmezes promócióhoz:

"Továbbra is várjuk a lelkes jelentkezőket a jövő heti pénteken, esetleg szombaton szervezett jelmezes promócióra. A mellékelet táblázatban lehet jelentkezni, azzal, ha a megfelelő rublikába (időpont, jelmez) beírod a neved és az elérhetőségedet. (Amennyiben e-mail címedet, vagy telefonszámodat nem szeretnéd így megadni, akkor azokat elküldheted külön a jelmez@tolkien.hu címre.)

Tudom, hogy nagyon későn szóltunk, és már kevés az idő - de sajnos nálunk is csak most jelentkezett a partnerünk a kéréssel.

Ez a program nagyon fontos az egész LEP szervezése szempontjából, mert ha ezt sikerül megcsinálnunk, akkor egy nagyon fontos programpontot (A hobbit 2. rész bővített verziójának a vetítése) meg tudunk valósítani, ha viszont nem jön össze elég jelentkező, akkor ez elmarad... :( "

docs.google.com/spreadsheets/d/1l4ylvnkb...k4s/edit?pli=1#gid=0

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #412240 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta: Hogy teljesen autentikus legyél, a 28-at átválthatod 12-es számrendszerbe (mivel a tündék ezt használták), akkor a 24-et kapnád.

Sőt, még autentikusabban 42-t, mert ráadásul fordítva használták a helyiértékeket. De mivel vannak félig átírt verziók is (nem tizenkettest használva vagy nem fordított sorrendet), ezért még pluszban jelölheted is, hogy melyik rendszert használod, tehát a teljesen "pontos" (:D) verzió legjobb tudomásom szerint úgy néz ki, hogy az alábbi táblázat alapján leírsz egy négyest, alá egy pontot, utána egy kettest, alá egy karikát. :)
Forrás.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Metaflora által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412239 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia!
Bár ez a kérdés inkább a Nyelvek és írások topicban illene, gyorsan megválaszolom:

Hogy teljesen autentikus legyél, a 28-at átválthatod 12-es számrendszerbe (mivel a tündék ezt használták), akkor a 24-et kapnád.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412238 Írta: Brynhildur
Brynhildur válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni egy dologban. A barátnőm szülinapi tortájára szeretném tengwar-ral felírni, hogy 28. Tudtok esetleg egy olyan linket adni, ahol a helyesen leírt számot megtalálnám?
Köszi előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411984 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv közöttünk! :)
Reméljük, kedvedet leled majd a fórumban, annak ellenére, hogy már jó ideje alig-alig pörögnek a témák.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411982 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: Bemutatkozás
Sziasztok!

Paks mellett élek, de az időm legtöbb részét az "Atomváros"-ban töltöm.
Rajongok a Gyűrűk Uráért és az egyéb ilyen fantasykért meg történelmi művekért. Emellett szeretem az animéket és a sci-fiket is. Sok sorozatot és filmet nézek, valamint olvasni is szeretek, emellett fórumokon is szeretem osztani az észt... :lol: Zenét hallgatni is szoktam (csak is rockot). :)
Sportban a kosárlabda a kedvencem, heti rendszerességgel űzöm is ezt a sportágat, a későbbiekben ugyanis komolyabban szeretnék vele foglalkozni.
A Gyűrűk Urával nagyobb testvéreim és apám révén ismerkedtem meg. Elkezdtem olvasni a Gyűrű Szövetségét, ám túl unalmasnak találtam az elején azt a hosszú Prológust valamint a tömény bevezetőt, ezért inkább letettem. Kis idő múlva ismét elkezdtem, végül mindhárom könyv elolvasása sikerült. Kicsit unalmasnak találtam őket, és nehéz nyelvezetűnek, de nem voltak rosszak. Ezután kezdtem el csak olvasni a Hobbitot. Az már sokkal jobban tetszett, mint a folytatásként szolgáló trilógia, valamivel szerintem könnyebb volt a nyelvezete.
Megnéztem az összes eddig elkészült LOTR-filmet (az 1977-es The Hobbit-ot valamint az 1980-as The Return of the King rajzfilmeket kivéve), és tetszett mind. Bár a trilógia jobban tetszett, mint az eddig elkészült két Hobbit-film. A harmadik részére viszont már nagyon kíváncsi vagyok.
Nemrég regisztráltam az oldalra, gondoltam, bemutatkozom. :)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Boromir31 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Metaflora

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #411436 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: 10 éve :)
és remélem, még sokszor tíz évet fogsz itt eltölteni :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #411430 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #411429 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 10 éve :)
Szeretném boldogan elújságolni, hogy hatodikán volt tíz éve, hogy regisztráltam. Köszönöm az eddigi élményeket :)

"Well, I'm back."
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gandalf, Metaflora

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #411367 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv köztünk, Balázs! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #411365 Írta: Farkas Balázs
Farkas Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új tag reporting in. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #411362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most tényleg működik... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #411361 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak kipróbálom ezennel és pozitív eredmény esetén egyúttal reklámozom, hogy tényleg működik(-e) a fórum :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Patiszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hete #411348 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A FEHÉR BOHÓC:
csillagosegbolt.gportal.hu/gindex.php?pg=706018&nid=224515

:P ;)

_Neo kicsit hosszabban mesélte anno, de annak, aki még nem ismerte, így is jó lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411239 Írta: scyry
scyry válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Tudtok ajánlani más a Gy.U. és a Hobbit filmekről kibeszélős fórumot, vagy oldalt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411236 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ágnes írta:

Acho írta: Hogy miért volt gyenge Gollam? katt :D


Ezen annyit nevettem :) csodás ötlet.


örülök :)

@Nesi: suil! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nesi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411235 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyjából hat éve nem jártam errefele - azóta igencsak megváltozott az élet (és a fórum külseje is!), de megnyugató felismerni egy-két usernevet. :-)

Hát szerbusztok. :-) Nagy mosollyal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411215 Írta: scyry

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411131 Írta: Ágnes
Ágnes válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Hogy miért volt gyenge Gollam? katt :D


Ezen annyit nevettem :) csodás ötlet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Patiszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #411123 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy miért volt gyenge Gollam? katt :D
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Acho által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411086 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Én jelentkeztem már pár napja emailben, és Milhez lettem irányítva. Ő viszont még egyelőre nem válaszolt... Elérhető amúgy, vagy spambe kerültem?


Ha árusítani jelentkeztél, akkor tényleg Mil az illetékes, a gmailes milendoria címe elvben él, de nem mindenre válaszol azonnal, részben, mert még vannak homályos pontok az időkereteket illetően is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #411083 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én jelentkeztem már pár napja emailben, és Milhez lettem irányítva. Ő viszont még egyelőre nem válaszolt... Elérhető amúgy, vagy spambe kerültem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Sil által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411082 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már biztos láttátok a gyönyörű híreket a válogatott programokról , mindehhez persze szokás szerint rengeteg segítő kézre lesz majd szükség, amely kezek összegyűjtésére már alakult egy facebook csoport , amihez mindenki csatlakozhat, aki szeretne hozzátenni a dologhoz, aki pedig szintén így van vele, de kerüli a facebookot, szóljon, mikor érne rá, és örömmel keresünk feladatot... ;)
Ez most egyáltalán nem hivatalos tájékoztatás ám, csak közvetítés a facebookos aktualitásokról. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #411069 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az jó..... és lesz? Amúgy jó tudni, hogy nem azért nem találom, mert béna balfék vagyok.... :unsure:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Namarie által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411067 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Segítségkérés: hogy lehet ezen az új fórumon privit írni?

Sehogy, nincs benne olyan. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411066 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítségkérés: hogy lehet ezen az új fórumon privit írni?

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411060 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Kicsit OFF leszek, de a tegnapi TDK konferencián nyertem egy csomó 5000 Ft-os Alexandra könyvutalványt, amit szeretnék készpénzre beváltani. Akit érdekel, szeretne ilyet karácsonyra ajándékozni stb. tudna nekem segíteni? Nagyon megköszönném!

Milyen árfolyamon szeretnéd?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411059 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit OFF leszek, de a tegnapi TDK konferencián nyertem egy csomó 5000 Ft-os Alexandra könyvutalványt, amit szeretnék készpénzre beváltani. Akit érdekel, szeretne ilyet karácsonyra ajándékozni stb. tudna nekem segíteni? Nagyon megköszönném!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #411053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: van egy szürke "válasz" gomb a topic tetején. Az az új hozzászólás. ;)
(Van a hozzászólásokban is egy, annak elvileg különböznie kéne, de szerintem az is ugyanaz, legalábbis nem látom, hogy jelezné valahol, hogy az egy adott hozzászólásra lenne válasz...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Sil által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.248 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére