BESZÉLGETŐS topic

Több
11 éve 5 hónapja #407370 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melian tegnap este Facebook-on írta: "Sziasztok...
eléggé meg vagyok zavarodva, de valahogy a tudtotokra kell adnunk, és más lehetőséget pillanatnyilag nem látok.
Régi MTT-sek, sokan ismertetek egy fiút, akinek a neve itt közöttünk Finwe volt.
Most kaptuk a hírt, hogy elhagyta ezt a világot.
Holnap (csütörtökön) 14:00 órakor lesz a temetése.
Gondoljunk rá mindannyian.
Időzzön most lelke Mandos Csarnokában, s legyen könnyű a föld a teste felett.

Finwe, Andras, nyugodj békében!
"

Melian ma Facebook-on írta: "Kedveseim, barátok, MTT-sek, Kószák, Ti mindannyian!

Szeretnénk megemlékezni Finwéről, a csendes, gondolkodó művészről, a barátunkról, a kószatársunkról, akit szerettünk, és akit sokszor olyan nehéz volt magunkhoz közel tudni.
Kérlek Benneteket, hogy ha úgy gondoljátok, hozzatok egy-egy gyertyát Finwe emlékére, amit meggyújtunk ott a falon, ahol ő is olyan sokszor üldögélt, nézve a tüzet, rajzolva a köveket meg a fákat.
Hozhattok verset, gondolatot, személyes emléket, de az is elég, ha csak ott lesztek a m
aga csendességére emlékezve.

Mivel már szürkület lesz, s hamar be fog sötétedni, a lejutáshoz mindenképpen hozzatok zseblámpát!

Köszönet a sugallatért Peredhilnek.

Időpont: 2012.11.18.
Helyszín: Kecske-hegyi kőfejtő, Katlan
Találkozó: Kolosy tér, a 65-ös busz megállója, 15:15 (a 15:26-os busszal megyünk fel)
"


www.facebook.com/events/333953073369226/

Isten nyugosztalja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407319 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallgatom a zenéket, és emlékezem a táborokra, a talikra, rátok, a napfényre, az esőre, az esőtáncra, az egymás öntözésére, a mestervizsgákra, a szeretetre, a könnyekre, a vigasztalásra, a farsangi hóesésre, Ery segítségére, amikor a gyógyszerektől kínlódva fogom az asztal sarkát, amikor elmentem a konferenciákra, és örültetek az előadásra, a sikerre, és tudom, hogy vannak olyanok, akik nagyon szeretnek, és vannak közösségi emlékeim, és értem Gimlit. Rossz a tiszta örömből kiszakadni, de jó, hogy van mire emlékezni.

És jó, hogy itt lehetek veletek, most. Jó, hogy van egy kollégám, akinél netezhetek.

Vigyázzatok magatokra!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407296 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

AmonSul írta: Sziasztok!

Nem rég, talán egy hónapja találtam rá az oldalra, és a MTT-ra. Keresgéltem fórumokat oldalakat, ahol A Gyűrűk Uráról folynak viták, beszélgetések, stb... szóval minden finomság.
Nálam az egész a filmtrilógia nézésével indult, nem olvastam a könyveket, de nagyon tetszett, mára már kívülről fújom.
Nyáron megláttam A hobbit-ot, mármint hogy jön a film és újra rákattanatam az egészre, vaciláltam hogy elolvassam e a könyvet, vagy ne. Mivel baromi kíváncsi voltam az egészre, főleg hogy nem is egy "régi" (relativ) szereplő van benne. Aztán végül elolvastam. Nagyon tetszett, sőt annyira hogy kezembe fogtam A Gyűrű Szövetségét, és épp ma fejeztem be az első kötet.
Összefoglalva annak a reményében jöttem hogy itt tovább lehet vinni az őrületet :)


Kedves AmonSul!

Örülök, hogy itt vagy, jó, hogy idetaláltál. Írjál sokat, gyere közénk minél többször, meglátod, hogy ez jó hely.

Véradás: ha valaki gyógyszert szed, az is menjen el, mert van úgy, hogy a vére még így is felhasználható. Előtte egyetek, de könnyűt, és legalább 2 óra teljen el, nehogy felkavarodjon a gyomrotok. Folyadékot RENGETEGET igyatok!!!!!!!!!!
Általában rendesek, akik leveszik a vért.


Én sajnos egy jó ideje nem tudok a többiekkel találkozni, csak így fórumon, fáj is a szívem rendesen. Nekem nagyon sokat adtak a többiek. Barátok, ha kinyújtom a kezem, nem taszítják el, és ha írom, hogy egyedül vagyok, nem zárkóznak el.

A közösségi lét örömét szellemiekben és lelkiekben először itt tapasztaltam meg.

ne félj tőlünk, nézz meg minket közelebbről. Légy boldog közöttünk!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407295 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem sokat jelentene, ha csapatban mennénk, egyedül eddig csak egyszer jutottam el a majdnem véradásig - nem volt nálam az eredeti TAJ kártyám, így nem adhattam vért. Viszont szeretnék adni :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #407269 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én általában mindig szoktam, amikor lehet. Bár most már nyár eleje óta nem voltam. De kedden lesz a sulinkban, akkor úgyis megyek. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407265 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves MTT-sek!

Tegnapi nap felmerült egy eset, ami miatt eszembe jutott, hogy el kéne menni közösségileg vért adni. Vérhiány van Magyarországon, és ha már van ez a jó kis szervezet, amit Magyar Tolkien Társaságnak nevezünk, ami közhasznú, akkor legyünk hasznára a köznek :D
Ki lenne benne? Mert még ha az eredeti ok miatt csak ma estig lehet is elmenni, azért ez mégiscsak fontos mindentől függetlenül.

Alább infók magáról a véradásról:

www.ovsz.hu/hu/ver/ki-lehet-verado

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407180 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407179 Írta: AmonSul
AmonSul válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Nem rég, talán egy hónapja találtam rá az oldalra, és a MTT-ra. Keresgéltem fórumokat oldalakat, ahol A Gyűrűk Uráról folynak viták, beszélgetések, stb... szóval minden finomság.
Nálam az egész a filmtrilógia nézésével indult, nem olvastam a könyveket, de nagyon tetszett, mára már kívülről fújom.
Nyáron megláttam A hobbit-ot, mármint hogy jön a film és újra rákattanatam az egészre, vaciláltam hogy elolvassam e a könyvet, vagy ne. Mivel baromi kíváncsi voltam az egészre, főleg hogy nem is egy "régi" (relativ) szereplő van benne. Aztán végül elolvastam. Nagyon tetszett, sőt annyira hogy kezembe fogtam A Gyűrű Szövetségét, és épp ma fejeztem be az első kötet.
Összefoglalva annak a reményében jöttem hogy itt tovább lehet vinni az őrületet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407164 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiment az új Hirlevél. Aki a legtöbb szándékosan elrejtett hibát találja meg benne, az különleges jutalomban részesül! (Hamarabb fárad el.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407150 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dotyora írta: És azt is hogy a magánhangzókat az elöző betü fölé kell írni.

Ha ez ilyen egyszerű lenne! Ez nyelvtől (és a tengwart az adott nyelvhez igazító személyek döntésétől) függően változik - általában ha több a szóvégi magánhangzó, akkor az előző, ha több a szóeleji magánhangzó, akkor a követő tengwára írjuk a tehtát (vagyis a magánhangzók jelét). Ami azt illeti, a magyarban pont a következőre szoktuk. De válaszoltam neked a Nyelvek és Írásokban is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407144 Írta: dotyora
dotyora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm,most már nagyon beleástam mgam, a számokat is megtaláltam! És azt is hogy a magánhangzókat az elöző betü fölé kell írni.Még jó,hogy itt is kaptam útmutatót:) Sejtettem,hogy ez nem kimondottan tünde írás.......de a helyes elnevezést(tengwar) nem tudtam!
Még max.annyit kérdezek meg a nyelvek fórumon,hogy a Dorka névnál a r hang miatt is kell e az n betühöz hasonló jel.....
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407132 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Éogil írta: Ami a 'tünde írást' illeti, ezzel a kérdéssel javaslom menj át a "Nyelvek és írások" fórumba, olvass egy kicsit vissza az elmúlt bejegyzésekből. Én itt most úgy vettem le, hogy a nevedet szeretnéd leírni Tengwar betűkkel, de jó lenne, ha a kívánságodat te fogalmaznád meg. (Csak mert a 'tünde betű' olyan mintha valamit 'európai betűvel' akarnál írni... )

Vagyis latin betűkkel, ami viszonylag egyértelmű, csak furán van megfogalmazva, ellenben ugyanúgy sok variációja van :D

Már nem azért, de Európában sem csak latin betűkkel írnak... ott vannak azok a területek, ahol a cirill betűk vannak használatban. :)

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407129 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
dotyora: Ahogy Éogil is írta, a Középfölde fórum Nyelvek és Írások topicjában lehet ilyesmiről érdeklődni, de a szakértők értékelik (és rosszabb kedvükben határozottan elvárják) az előzetes tájékozódást. A magyar szavak (és így magyar nevek) átírásához itt találsz egy elég jó és elfogadott útmutatót, és ha az eredményt megmutatod a fent említett topicban, nagyon szívesen ellenőrizzük, hogy jól csináltad-e :)

Éogil írta: Ami a 'tünde írást' illeti, ezzel a kérdéssel javaslom menj át a "Nyelvek és írások" fórumba, olvass egy kicsit vissza az elmúlt bejegyzésekből. Én itt most úgy vettem le, hogy a nevedet szeretnéd leírni Tengwar betűkkel, de jó lenne, ha a kívánságodat te fogalmaznád meg. (Csak mert a 'tünde betű' olyan mintha valamit 'európai betűvel' akarnál írni... )

Vagyis latin betűkkel, ami viszonylag egyértelmű, csak furán van megfogalmazva, ellenben ugyanúgy sok variációja van :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407118 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dotyora írta: Sziasztok!
Még totál új vagyok ezen az oldalon :)
Kerestem kutattam hetek óta hova kihez is fordulhatnék tünde írás ügyben.....
itt biztos akad olyan ember aki tud nekem segíteni.
Nagyon szeretném megtudni,hogy is kell pontosan leírni tünde írással a Dorka szót?
Már néztem a tünde abc-t de 3 félét is találtam, nem vagyok biztos abban,hogy az a és o betüt jól írnám........szóval káosz van :D
Aki tudna nekem segíteni,azt nagyon megköszönném:)
Örülnék ha esetleg valaki már készen át tudná küldeni ...tudom, nagy kérés:)
Előre is köszönöm!

Szia, és Isten hozott!
Ami a 'tünde írást' illeti, ezzel a kérdéssel javaslom menj át a "Nyelvek és írások" fórumba, olvass egy kicsit vissza az elmúlt bejegyzésekből. Én itt most úgy vettem le, hogy a nevedet szeretnéd leírni Tengwar betűkkel, de jó lenne, ha a kívánságodat te fogalmaznád meg. (Csak mert a 'tünde betű' olyan mintha valamit 'európai betűvel' akarnál írni... )

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407117 Írta: dotyora
dotyora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Még totál új vagyok ezen az oldalon :)
Kerestem kutattam hetek óta hova kihez is fordulhatnék tünde írás ügyben.....
itt biztos akad olyan ember aki tud nekem segíteni.
Nagyon szeretném megtudni,hogy is kell pontosan leírni tünde írással a Dorka szót?
Már néztem a tünde abc-t de 3 félét is találtam, nem vagyok biztos abban,hogy az a és o betüt jól írnám........szóval káosz van :D
Aki tudna nekem segíteni,azt nagyon megköszönném:)
Örülnék ha esetleg valaki már készen át tudná küldeni ...tudom, nagy kérés:)
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406965 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pozitív: Nam: Itt Olaszországban süt a napocska, jó idő van, sok sok szép templom meg sok sok szép épület. Finomak a kaják:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406936 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zsodoo írta: Ez elég pozitív: 17 nap múlva KÖMF, sok kreativitással és MTT-ssel! :)

Az csak akkor pozitív, ha az ember el is tud rá menni, különben csak a szívét fájdítja... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 6 hónapja #406935 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Valaki mondjon nekem valami nagyon pozitívat, legyen szíves, mert nagyon kicsinek és elesettnek és magányosnak érzem magam!

Köszönöm!

Ez elég pozitív: 17 nap múlva KÖMF, sok kreativitással és MTT-ssel! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406931 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki mondjon nekem valami nagyon pozitívat, legyen szíves, mert nagyon kicsinek és elesettnek és magányosnak érzem magam!

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406913 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon helyes, még mindig legyen, mert kell, bár már esett!!! Még mindig szomjas a föld, és nincs elég víz a tavakban, folyókban!

Esetleg Ulmohoz ima gyanánt énekelni valami esődalt?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406887 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Namarie,

egyreszt Carreras klassz, masreszt ne ingereljetek cucujeval mert tenyleg lesz. 8-)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406766 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallgassátok meg, mert jó! :) )))



És:

nem lehetne cucuje- talit szervezni?

Ez katasztrófa, a Tiszán meg ökológiai katasztrófa lesz!!!!!!

Gondolatban szét kéne küldeni, ahol szükség van rá.


Hallgassátok ezt is, mégpedig szorgalmasan, és aki tudja, énekelje is, mindent vessünk be, mert megdöglünk a porban és a szárazságban!


"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #406037 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új információk az MTT hírlevélből ebben a hozzászólásban !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405850 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: nem tudom, ki olvasta, ki nem, egy linkelést talán megér:
index cikk


Köszönjük szépen! A konferencia-topicban egyébként már linkelték. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405849 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem tudom, ki olvasta, ki nem, egy linkelést talán megér:
index cikk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405766 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy ismerős anyuka küldte ezt nekem, és kérte, hogy terjesszem, és mivel szerintem egy nagyon érdekes téma, ezért gondoltam itt megosztom veletek. Egy kérdőívről van szó, de ezt úgyis kifejti az alábbi levélke:

Online szülés-témájú kutatást indítottunk útnak, amelynek a célcsoportja azok a fiatal nők, akik elmúltak már 18 évesek, de még nem töltötték be a 31. évüket, és még nem szültek.
Pszichológusokként az a célunk, hogy feltérképezzük a szüléshez való viszony összefüggéseit más demográfiai / pszichológiai jellemzőkkel, ideértve fiatal, még nem szült nők hozzáállását háborítatlansághoz és a bábai modell egyes jellemzőihez.
Jó lenne megérteni, mi is jellemzi a mai magyar társadalomban a szülés előtt álló nők gondolkodását mindezekről. Hátha ez a megértés is segíthet abban, hogy elmozduljunk a nyitottabb, elfogadóbb, félelemmentesebb gondolkodás felé...

A kutatás során olyan kérdőívekkel dolgozunk, melyeket magyar nyelven korábban még nem, vagy alig alkalmaztak. A kérdőívek például az élet kezdetével és végével, a szülés és születés módjával és körülményeivel, az egészséggel és a halálhoz való viszonnyal kapcsolatos véleményekre, tapasztalatokra, feltevésekre vonatkoznak.

Nagyon köszönöm, ha a célcsoportnak megfelelő helyeken (FB, stb) terjeszteni tudjátok a linket!

www.surveygizmo.com/s3/927732/Sz ... tat-s-2012


(Nem tudtam eldönteni, hogy ide, vagy inkább a Gondolatok topcikba illik-e ez a dolog, ígyhát bocsi ha mégis a Gondolatokba kellett volna :D )

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405736 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Anglachel/Gurthang írta: Inkább őket kéne megtanítani normálisan beszélni.


Mi bajod van neked a tündék beszédével? Szép, kifejező, jól hangsúlyoznak, nyelvileg árnyalt, egyszóval: kifogástalan.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405717 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TeSzedd! 2012 - MTT-s Közösségi Szemétszedés:

Találka helye: Budapest VI. kerület, Eötvös utca-Szófia utca csomópont
Találka időpontja: 2012. június 2. (szombat) 9:00

Mindenki lehetőség szerint hozzon magával:

- időjárásnak megfelelő öltözet (javasolt hosszú nadrág)

- zárt, vízhatlan cipő, vagy bakancs

- kullancsriasztó

- étel, ital

A gyűjtéshez szükséges felszerelést (zsákokat és kesztyűt) a helyszínen biztosítanak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405712 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inkább őket kéne megtanítani normálisan beszélni.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405701 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Anglachel/Gurthang írta: Szerintem ezt sokan akarják közülünk :D


És kb erre annyi esély van, mint szegény Sárbogárdi Jolánnak arra, hogy kiadják nyelvileg zűrzavaros operettlibrettóit. De majd Mandos második jóslata értelmében egyszer fogunk mi még társalogni a tündékkel, bár nem tartom kizártnak, hogy némelyik majd úgy érzi, hogy szegény kis bórembukokkat ideje lenne megtanítani normálisan beszélni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.372 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére