BESZÉLGETŐS topic

Több
12 éve 10 hónapja #399239 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grondir írta: Nem tud valaki Szegeden olcsó és jó szállást 30-40 főre :?:


Hmm?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399217 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim!!!
Nagyon fontos!!!

Adim lakótársat keres június 16tól. Emtété körökben normálisnak számító :lol: személyt ha érdekelné, akkor kérlek továbbítsátok neki. A volt lakótárs Angolhonba költözik.
Bővebbet priviben, emilben, akárhogy... és köszi, ha segítetek!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399208 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálunk! :) :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399207 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Veletek is megosztom. :)

Dicséretes ötös lett az államvizsgám. :)

Ebben nagyon nagy segítségemre volt a társaság, hiszen belőletek szakdolgoztam:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399204 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tud valaki Szegeden olcsó és jó szállást 30-40 főre :?:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399130 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, most megint van Új téma gomb... :shock:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399074 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alew, ne álljon le az emésztésed, a phpBB eredetileg arra lett kiépítve, hogy minden beszédtéma új fórumtéma is, és szinte mindenki indíthat ilyet. Más kérdés, hogy mi éppenséggel nem így használjuk, de csomó helyen ez az alkalmasabb. A jogosultsági szerepeket persze tüzetesen át kell nézni. Ha jogosultsági gonddal nem jutsz dűlőre, szólj nyugodtan, nagy valószínűséggel tudok benne segíteni. (Azért néha rajtam is kifog, pedig fordítottam a dokumentációját, írtam róla útmutatókat, stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399071 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, most végre OK. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399070 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááháháá!! :twisted:

Na, a phpBB szerint a "korlátozott hozzáférés" _is_ nyithat témát. Leáll az emésztésem. Ezt is orvosoltuk.

Ejnye.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399067 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még mindig ott van pedig... Próbáljam meg még egyszer?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399065 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, probléma megoldva, a fórum becsapott engem, mert a "normál hozzáférés" valójában nem normál, hanem elég bőséges. Most már nem lehet témát nyitni. :) Köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmemet rá.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399062 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ez az egy gomb van csak, aminek nem kéne ott lennie, más moderátori jogosultságot nem kaptunk. A jogosultságokon kéne kicsit finomhangolni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 10 hónapja #399059 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Alew most rakott egy árnyéklinket az MTT-s fórumokhoz, ahol régen volt.

Igen, láttam.

Gandalf írta: Még az is lehet, hogy azok fantomgombok, amit láttok, és tényleges moderátori jogokkal nem járnak?

De, járnak, nyitottam egyet.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399057 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alew most rakott egy árnyéklinket az MTT-s fórumokhoz, ahol régen volt.

Még az is lehet, hogy azok fantomgombok, amit láttok, és tényleges moderátori jogokkal nem járnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399054 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OK, most már látszik, de az "új téma" gomb még megvan.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399052 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó, hogy szóltok, továbbítottam az illetékeseknek! Reméljük,hamarosan megoldják! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399050 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Hmm, én nem látom alul, a linkkel viszont működik. (És azt mondja, nyithatok új témákat, látszik az "új téma" gomb is...)


Nekem is teljesen ez a szitu.... :roll:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399048 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, én nem látom alul, a linkkel viszont működik. (És azt mondja, nyithatok új témákat, látszik az "új téma" gomb is...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399044 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Fórumozók!

Az idei nyári tábor topicjai kikerültek az MTT-fórumok közül, és külön fórumcsoportot kaptak. Megtalálhatjátok a fórum nyitóoldalának az aljánál, ahol általában a tábori csapattopicok szoktak lenni, vagy rákattintva erre a linkre:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="forum.tolkien.hu/viewforum.php?f=121">viewforum.php?f=121

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399040 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha van rá valakinek 140 milliója.... :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399038 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondjuk túl sok vár nincs már rajta
ingatlan.vatera.hu/telek/elado_a ... 48393.html

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399034 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: kb tavaly ilyenkor volt egy link az ars ensis fórumon, vaterán árultak egy várromot


:lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398986 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kb tavaly ilyenkor volt egy link az ars ensis fórumon, vaterán árultak egy várromot

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398961 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Éogil írta:

Aydin írta: Én is épp valamilyen nyári munkát keresek, és ez nagyon tetszene. Meg tudnád kérdezni, hogy én is mehetnék-e? Nyári munka nélkül kizárt a tábor, pedig annyira mennék! (Feltéve, hogy lehet még ilyen későn jelentkezni...) Előre is köszönöm! :)

Hát, megkérdezni meg tudom, az nem áll semmiből. :)
És ha tudok valamit, akkor küldök privátot.
(Amúgy honnan jönnél?)


Pestről. De a szüleim le tudnak vinni kocsival, ha kell.
Köszi, hogy megkérdezed! :)

Kincső (Thilanna) írta:

Aydin írta: (Feltéve, hogy lehet még ilyen későn jelentkezni...)

Lehet, sőt. Még kifejezettem számítunk jelentkezőkre. :)


De jó! :D
:arrow: Akkor most minden erőmmel munkát keresek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398929 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aydin írta: Én is épp valamilyen nyári munkát keresek, és ez nagyon tetszene. Meg tudnád kérdezni, hogy én is mehetnék-e? Nyári munka nélkül kizárt a tábor, pedig annyira mennék! (Feltéve, hogy lehet még ilyen későn jelentkezni...) Előre is köszönöm! :)

Hát, megkérdezni meg tudom, az nem áll semmiből. :)
És ha tudok valamit, akkor küldök privátot.
(Amúgy honnan jönnél?)

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398925 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aydin írta: (Feltéve, hogy lehet még ilyen későn jelentkezni...)

Lehet, sőt. Még kifejezettem számítunk jelentkezőkre. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398924 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Éogil írta:

Grondir írta: De a kibérléshez is pénz kell...
Egyébként az a visegrádi régészkedés milyen? Lehet engem is érdekelne. :)


Amúgy Visegrádra be tudlak ajánlani, én tavaly nagyon élveztem, annak ellenére is hogy szinte semmit sem találtunk. :D Jó csapat, érdekes is volt, kaptunk idegenvezetést a várba/Salamon-toronyba/palotába, a gyakorlati alapokat megtanultam, és nem utolsósorban elég jó órabért is kaptunk. Az ideiről még nem tudni szinte semmit, csak hogy lesz, de ha gondolod, majd szólok, ha van valami konkrét, pl. egy időpont.


Én is épp valamilyen nyári munkát keresek, és ez nagyon tetszene. Meg tudnád kérdezni, hogy én is mehetnék-e? Nyári munka nélkül kizárt a tábor, pedig annyira mennék! (Feltéve, hogy lehet még ilyen későn jelentkezni...) Előre is köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398901 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Éogil: Te kaptál órabért? Hah, amikor nekem ajánlottak ilyet akkor még a vonatjegyemet is zsebből kellett volna fizetni és annyi lett volna a haszon, hogy jelen lehetek. (úgyhogy inkább lettem az írott források híve, azaz levéltáros)

Igen, nekünk mázlink volt. :D
És apa ki tudott vinni kocsival.

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398899 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kastélyt lehet bérelni az államtól gyakorlatilag "örökre" csak éppen ezek annyira leromlott állapotban vannak, hogy a felújítás, fenntartás többe kerül, mint egy vadonatúj kastély építése. (azt szokták - sajna - csinálni hogy kibérlik, kicsit rásegítenek az összedőlésre és aztán kifizetik a büntetést és felhasználják a telket - és még így is jobban jönnek ki anyagilag...)

Éogil: Te kaptál órabért? Hah, amikor nekem ajánlottak ilyet akkor még a vonatjegyemet is zsebből kellett volna fizetni és annyi lett volna a haszon, hogy jelen lehetek. (úgyhogy inkább lettem az írott források híve, azaz levéltáros)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.896 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére