BESZÉLGETŐS topic

Több
12 éve 4 hónapja #404409 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áldott karácsonyt mindannyiunknak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404408 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek boldog karácsonyt! :)

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404407 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Békés és boldog ünnepeket!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404405 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404401 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek :)

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404293 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondtam már, hogy jó veletek???? :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404204 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: A Tolkien Klub topicban is lesznek bővebb infók (vagy legalább helyszín, téma, ilyesmik), vagy csak Facebook-on?

Igazából facebookon sincs sokkal több, sztem mindent bemásoltam most ide, ami változás az előző TK-hoz képest (szal helyszín megint Batthyány Alapítvány, téma meg fb-n sincs kiírva). Én írtam oda, hogy majd esetleg rakják ki ide is az infókat, de mivel a húzásos dolog viszonylag sürgős, mert rögtön lezárul a határidő, addig is továbbítottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404202 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Köszi. :D :facebookkerülőfórumozó:
A Tolkien Klub topicban is lesznek bővebb infók (vagy legalább helyszín, téma, ilyesmik), vagy csak Facebook-on?

Ez csak a szervezők hozzáállásán múlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404201 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi. :D :facebookkerülőfórumozó:
A Tolkien Klub topicban is lesznek bővebb infók (vagy legalább helyszín, téma, ilyesmik), vagy csak Facebook-on?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404200 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves facebook-kerülő Fórumozók!

Karácsonyi Tolkien Klub írta: 2011. december 17-én (szombaton) 14 órától ismét Tolkien Klub, a Magyar Tolkien Társaság havi rendszerességű, ismeretterjesztő és közösségi programja - ezúttal rendkívüli karácsonyi programokkal.
(...)
Arra kérnénk titeket, hogy erre az alkalomra mindenki hozzon magával egy-egy karácsonyfadíszt, hogy a mézeskalács mellett még hangulatosabban teljen ez a délután.
(...)
A Fogadó részeként természetesen ízletes ételek és változatos italok is várják. a betérő vendégeket.
Belépődíj nincs.

A lényeges pont, hogy lesz karácsonyi húzás, ehhez Szürke csinált alkalmazást, ami elérhető facebookra bejelentkezve itt , facebook-on kívülieknek pedig itt .

Télapó írta: TILOS másnak a következőket ajándékozni: mécsestartó, bögre, füstölő xD
Télapó üzeni number 2.: Étékhatárra: ez egy kreatív társaság, szóval jó lenne, ha mindneki maga készítené az ajándékot. Ha nem megy, maximum ezeröccá.
(...)
A következő dolog fog történni:
- regisztrálsz, esetleg megadhatsz magadról infót, hogy aki téged húz, az tudjon neked ajándékot adni
- sokan mások is regisztrálnak jól
- megnyomjuk a Nagy Piros Gombot, ezáltal megtörténik a Húzás (kisorsoljuk, hogy ki kit "húzott")
- eljössz az oldalra, megtudod kit húztál, megnézed az infót, amit megadott magáról
- ha nem elég az infó, névtelenül üzenetet küldhetsz az általad "húzott" személynek, hogy kitaláld mit adhatsz neki
- ő pedig majd válaszol az üzenetedre
- aki téged húzott, szintén küldhet neked üzeneteket értelemszerűen te pedig válaszolhatsz
- elmész és beszerzed/megcsinálod az ajándékot
- eljössz a december 17-i Tolkien klubra, és megajándékozod az illetőt, és téged is megajándékoznak

Ankalimon írta: A húzásra való jelentkezés határideje december 5. 22:00 óra. Akkor nyomjuk meg a piros gombot. Aki addig a Karácsonyi Húzás alkalmazásban nem regisztrált, az kimarad az ajándékozásból. (A kihúzott nevet is ott fogjátok megkapni.)

Remélem, sikerült összeszednem minden infót, ha mégse, kérdezzétek facebook-aktív ismerőseiteket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403985 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondoltam szólok itt is, November 12-én újraindul a Tolkien Klub.
Részletek a Tolkien Klub topikban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403954 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

hungary575 írta: Én már éreztem így, de másnapra már el is múlt ez az érzésem. :D
Mindemellett nagyon jó lenne, néha két hétig semmit se tenni. Otthon lenni, lustálkodni, és a többi. : )

Namarie írta: Ti voltatok már úgy, hogyalegszívesebben vagy két hétig ki se tennétekalábatokat otthonról? Még a lakásból se nagyon mennétek ki, maximum a kertig?



Én otthon inkább dolgoznék, de JÓ sokat. A szünetben remélem,lesz lehetőségem írni. Sokat.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • hungary575
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #403931 Írta: hungary575
hungary575 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már éreztem így, de másnapra már el is múlt ez az érzésem. :D
Mindemellett nagyon jó lenne, néha két hétig semmit se tenni. Otthon lenni, lustálkodni, és a többi. : )

Namarie írta: Ti voltatok már úgy, hogyalegszívesebben vagy két hétig ki se tennétekalábatokat otthonról? Még a lakásból se nagyon mennétek ki, maximum a kertig?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403838 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Ti voltatok már úgy, hogyalegszívesebben vagy két hétig ki se tennétekalábatokat otthonról? Még a lakásból se nagyon mennétek ki, maximum a kertig?

Nem, mert nincs kertünk és a lakás nagyon kicsi. Én nem bírnám ki, hogy 2 hétig itt maradjak :) Pláne jó időben. És te most így vagy?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403834 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Return of the Ring 2012 konferencia-kreativ-fan találkozó : www.returnofthering.org/

:!: Tolkien kutatók figyelmébe különösen:
"Undergraduates, postgraduates and early career researchers are particularly invited to apply for
the Christine Davidson Memorial Lecture bursary. This prize will enable the award-holder to
attend the full conference and deliver a lecture about his or her research in any field of Tolkien studies.
Research presentations in non-traditional formats will also be considered."

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403832 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ti voltatok már úgy, hogyalegszívesebben vagy két hétig ki se tennétekalábatokat otthonról? Még a lakásból se nagyon mennétek ki, maximum a kertig?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403809 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403790 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimelloss írta: Oda szeretnék majd felvételizni januárban, így minden véleményre szükségem lenne. :) Nagyon remélem, hogy felvesznek majd.. :?


Vélemény: nagyon jó suli nagyon jó tanárokkal :) Nem utolsó sorban az iskola átlagai is kiválóak, és a továbbtanulási arány is igen magas. Szóval nagyon tudom ajánlani, sok sikert hozzá ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403776 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Csaszi is odajár, ellenben Lotti tavaly végzett.

Most büszke vagyok, hogy megjósoltam a szakértő szavait :P

Metaflora írta: Lotti idén érettségizett. És kihagytad pl. Csaszit. Lényeg, hogy elég sokan. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403761 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csaszi is odajár, ellenben Lotti tavaly végzett.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403753 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Nimelloss írta: Tanácsot megfogadtam:
Megkérdezhetem, hogy közületek ki jár a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumba? :?:


Mivel az érintettek sztem nem nagyon néznek fórumot:
Zsodoo, Kuvasz, Cellofán, Gamba, Zsozsó, Noémi, Ilinkó, Lotti -- sorry ha kihagytam valakit, vagy elavult az infóm :)
És Ery ott tanít. ;) (Léli meg ott érettségizett évekkel ezelőtt.)



Tehát: legcélszerűbb a leghitelesebb, mindent tudó és ismerős forráshoz fordulni. Azaz Eryhez. :)


Nagyon köszönöm. Oda szeretnék majd felvételizni januárban, így minden véleményre szükségem lenne. :) Nagyon remélem, hogy felvesznek majd.. :?

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403752 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis önreklám: ma 6 órától a rádióműsoromban a téma Narnia lesz. Akit érdekel, katt ide.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403749 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Lotti idén érettségizett. És kihagytad pl. Csaszit. Lényeg, hogy elég sokan. :D



Én meg voltam ott már legalább kétszer versenyen :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403745 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Nimelloss írta: Tanácsot megfogadtam:
Megkérdezhetem, hogy közületek ki jár a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumba? :?:


Mivel az érintettek sztem nem nagyon néznek fórumot:
Zsodoo, Kuvasz, Cellofán, Gamba, Zsozsó, Noémi, Ilinkó, Lotti -- sorry ha kihagytam valakit, vagy elavult az infóm :)
És Ery ott tanít. ;) (Léli meg ott érettségizett évekkel ezelőtt.)



Tehát: legcélszerűbb a leghitelesebb, mindent tudó és ismerős forráshoz fordulni. Azaz Eryhez. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403738 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lotti idén érettségizett. És kihagytad pl. Csaszit. Lényeg, hogy elég sokan. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403736 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimelloss írta: Tanácsot megfogadtam:
Megkérdezhetem, hogy közületek ki jár a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumba? :?:


Mivel az érintettek sztem nem nagyon néznek fórumot:
Zsodoo, Kuvasz, Cellofán, Gamba, Zsozsó, Noémi, Ilinkó, Lotti -- sorry ha kihagytam valakit, vagy elavult az infóm :)
És Ery ott tanít. ;) (Léli meg ott érettségizett évekkel ezelőtt.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403734 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tanácsot megfogadtam:
Megkérdezhetem, hogy közületek ki jár a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumba? :?:

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403537 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TÁBORI TALI:

Ankalimon írta: Akkor a végleges információ:
Az új helyszín a Városliget, a Pósa Lajos szobornál. (Ez a Városligetnek az Ajtósi Dürer sor felöli, dél-keleti oldalán található).

A helyszín és az odajutás részletes leírása:
www.tolkien.hu/tabor/helyszin.pdf

Erről minden táborozónak küldtünk mailt. Kérjük, hogy amennyiben sikerült elolvasnod, egy rövid válasz mail-ben ezt jelezd nekünk (akkor is ha nem tudsz jönni holnap), mert a közeli időpont miatt holnap reggel SMS-t küldünk minden táborozónak, akiről nem tudjuk biztosan, hogy eljutott hozzá az e-mail.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403531 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: TÁBORI TALI HELYSZÍNVÁLTOZÁS!!!

Sajna az Orczy kert foglalt lesz aznap, nem picit.

Még írok infókat!

Idh


Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403236 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Sil írta: Nyüssz... Megint lett hangja a Velem II. tábori videónak :shock: :nosztalgiázik: :


egy csomót megnéztem - de jó is :) :):)



Bizony bizony :) De régen is volt. Idén is lesz Őszi Zebegény?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.452 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére