BESZÉLGETŐS topic

Több
10 éve 10 hónapja #409227 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Ez nem elég? :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409225 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409161 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.


Jah, meg néha amikor a chat szólt be, az se volt piskóta
meg éjjelenként lehetett ott olyan jókat mulatni:)))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409145 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: !kérek sör

Sör? De hát még az előző is ott van előtted... ;)

De szerettem ezeket a mondatokat :)

Egy ifjú hölgy lép be az ajtón. Kissé zavarodottan néz körül, mintha keresne valakit. Végül leül a pult melletti asztalhoz. ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409144 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


Ezt át tudom érezni. Rég jártam erre, de jó érzés újra ismeretlen ismerősök sorait olvasni...


Ó, Acho! Szia! :)
Régen nem hallottam felőled, mesélj egy kicsit :)
Az MSN messengert már nem használom, de mailben vagy itt üzenetben elérhető vagyok :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409134 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: !kérek sör

Sör? De hát még az előző is ott van előtted... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409128 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sört. Máris azonnal, Boba, igyekezz kivinni az italt!

Jó volna visszavarázsolni azt a chatet, csak félek már senki nem használná a face miatt.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409127 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.



!kérek sör

:)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409126 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409039 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


ha most itt lenne Papsajt, visszaköszönne :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409027 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


Ezt át tudom érezni. Rég jártam erre, de jó érzés újra ismeretlen ismerősök sorait olvasni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #409007 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nieninque Meneldea írta: Sziasztok!

Másodéves szociológus hallgató vagyok az ELTE Társadalomtudományi Karán. Adatfelvétel óránkra kutatási tervet, interjút és kérdőívet kell készítenünk egy általunk választott témában. A mi csoportunk azt vizsgálja (sajnos csak próbakutatás szintjén, mert egy rendes kutatáshoz nincsenek meg az erőforrásaink), hogy a Magyar Tolkien Társaság tagjainak értékítélete különbözik-e a többségi társadalométól, és ha igen, mennyiben.

Közben elkészült a kérdőív is, egyelőre csak próbakérdezést tartunk, hogy kapjunk valami képet a kérdőív fogadtatásáról, hogy működik-e egyáltalán stb.
Azoknak, akik jelentkeztek az interjúra, már elküldtem, ennyi ember elég is lesz, ha mindegyikük kitölti, de ha valaki nagyon kíváncsi a kérdőívre, vagy olthatatlan vágyat érez a kitöltésére, az írjon a nieninque.meneldea@gmail.com címre! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408997 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta:

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Ez eléggé, hm, udvarias volt, bár a fórum nem fog neked visszaköszönni :)
Amúgy miért adtál ennek így hangot?


Szerintem azért adott ennek így hangot, mert örül, hogy újra lát minket, mégha virtuálisan, akkor is. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408960 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Ez eléggé, hm, udvarias volt, bár a fórum nem fog neked visszaköszönni :)
Amúgy miért adtál ennek így hangot?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 napja #408922 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408870 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, az még odébb van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408860 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha az online kérdőívet belinkeled az MTT csoportba FB-on, akkor biztosan sokan kitöltik, szerintem 10-nél többen is. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408853 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Másodéves szociológus hallgató vagyok az ELTE Társadalomtudományi Karán. Adatfelvétel óránkra kutatási tervet, interjút és kérdőívet kell készítenünk egy általunk választott témában. A mi csoportunk azt vizsgálja (sajnos csak próbakutatás szintjén, mert egy rendes kutatáshoz nincsenek meg az erőforrásaink), hogy a Magyar Tolkien Társaság tagjainak értékítélete különbözik-e a többségi társadalométól, és ha igen, mennyiben. Kérlek segítsétek a munkánkat a válaszaitokkal!

Jelenleg interjúhoz keresünk minimum két személyt, fontos, hogy hivatalosan is MTT tagok legyenek az illetők. Sajnos időhiány miatt (még ezen a héten szükség lenne a válaszokra) csak online interjúra van lehetőség, a kérdéseket tartalmazó dokumentumot emailben fogom elküldeni a jelentkezőknek, minden további részletet is itt írok meg.

A kérdőívek még nincsenek készen, de ha úgy érzed, 2-3 hét múlva lesz kb. 20 perced egy online kérdőív kitöltésére, akkor jelentkezz bátran! Ehhez a részhez minél több válaszadó kéne, minimum 8-10 ember.

Jelentkezni, érdeklődni erre az email címre írt levélben lehet: nieninque.meneldea@gmail.com

Hálásan köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408544 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat Alyr! Még épp időben :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408540 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

A Védőháló ( www.vedo.halo.hu/ ) felkért minket, hogy tartsunk nekik egy budapesti Tolkien Estet, ehhez lenne szükségünk előadókra.
Időpont: 2013. március 26. kedd (igen, egy nappal a pécsi Tolkien Olvasás Napja után), 18:00-21:00 (de valószínűleg elég lesz 2 órás programot vinni).
Helyszín: REMIX Pinceklub, Bp. 1088. Mikszáth tér 1. (piros pinceajtó)

Kért témák:
Tolkien élete, érdekes vonulatok, A Gyűrűk Ura megalkotása, A Gyűrűk Ura mondanivalója (+ A Hobbit)
Az is jó lenne, ha lenne benne interaktív rész, feladatok, játékok, beszélgetés.

Ezt én teszem hozzá:
Mi még örülnénk egy MTT-bemutatkozásnak, a programjaink reklámozásának is. (Ráadásként: az MTT közössége és rendezvényei, mint pozitív alternatívák a fiatalok számára.)

Kérlek, jelentkezzetek, ha ebben részt tudnátok venni (még ha 2 óránál jóval rövidebb programmal is)! Köszönjük!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408537 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Schreiner János írta: Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:


Uh, nem tudod mire vállalkozol...

Nem is vállalkozott rá, csak vágyakozott! :P Bár a visszakeresés pont csak egy kattintás a profilon, na de végigolvasni, pláne, ha értelmezés céljából hozzáveszi az ember a szomszédos egyebeket :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408536 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Schreiner János írta:

Alyr Arkhon írta: Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:


Uh, nem tudod mire vállalkozol...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408523 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408519 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #407900 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áldott, boldog, anyagi, lelki és szellemi javakban gazdag új esztendőt kívánok mindenkinek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #407764 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

AmonSul írta: Sziasztok!

Nem rég, talán egy hónapja találtam rá az oldalra, és a MTT-ra. Keresgéltem fórumokat oldalakat, ahol A Gyűrűk Uráról folynak viták, beszélgetések, stb... szóval minden finomság.
Nálam az egész a filmtrilógia nézésével indult, nem olvastam a könyveket, de nagyon tetszett, mára már kívülről fújom.
Nyáron megláttam A hobbit-ot, mármint hogy jön a film és újra rákattanatam az egészre, vaciláltam hogy elolvassam e a könyvet, vagy ne. Mivel baromi kíváncsi voltam az egészre, főleg hogy nem is egy "régi" (relativ) szereplő van benne. Aztán végül elolvastam. Nagyon tetszett, sőt annyira hogy kezembe fogtam A Gyűrű Szövetségét, és épp ma fejeztem be az első kötet.
Összefoglalva annak a reményében jöttem hogy itt tovább lehet vinni az őrületet :)


Kissé megkésve:
Ajánlom figyelmedbe a társaság facebookos közösségét (a mai divat szerint az jobban pörög, mint a fórum, valamint a decemberi rendezvényeink bármelyikét, a Hobbit Hétvégéket a Corvinban, vagy január 5-én a Tolkien Napot ugyanitt, (és persze a havonta megrendezésre kerülő Tolkien Klubot)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #407548 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

AmonSul írta: Képzeljétek, ma vettünk 12 jegyet A Hobbitra, sajnos a premierre nem tudunk menni, (csütörtök 0.01), de 20.00-ra megyünk.


Tökjó! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #407544 Írta: AmonSul
AmonSul válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, ma vettünk 12 jegyet A Hobbitra, sajnos a premierre nem tudunk menni, (csütörtök 0.01), de 20.00-ra megyünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407487 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten nyugosztalja őt békében, és adjon vigaszt mindazoknak, akik bánkódnak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407469 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Melian ma Facebook-on írta: "Kedveseim, barátok, MTT-sek, Kószák, Ti mindannyian!

Szeretnénk megemlékezni Finwéről, a csendes, gondolkodó művészről, a barátunkról, a kószatársunkról, akit szerettünk, és akit sokszor olyan nehéz volt magunkhoz közel tudni.
Kérlek Benneteket, hogy ha úgy gondoljátok, hozzatok egy-egy gyertyát Finwe emlékére, amit meggyújtunk ott a falon, ahol ő is olyan sokszor üldögélt, nézve a tüzet, rajzolva a köveket meg a fákat.
Hozhattok verset, gondolatot, személyes emléket, de az is elég, ha csak ott lesztek a m
aga csendességére emlékezve.

Mivel már szürkület lesz, s hamar be fog sötétedni, a lejutáshoz mindenképpen hozzatok zseblámpát!

Köszönet a sugallatért Peredhilnek.

Időpont: 2012.11.18.
Helyszín: Kecske-hegyi kőfejtő, Katlan
Találkozó: Kolosy tér, a 65-ös busz megállója, 15:15 (a 15:26-os busszal megyünk fel)
"


www.facebook.com/events/333953073369226/

Isten nyugosztalja!


Sajnos nem tudtam ott lenni. :( Bár személyesen nem találkoztam vele, de elszomorít a hír. Nyugodjon békében. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.297 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére