BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #212435 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ööö... nem vág a témába, de fontos lenne! El tudná nekem küldeni valaki privben vagy mélben az Offspring - Pretty fly for a white guy és a Cranberries - Zombie című számok dalszövegét??? Előre is köszi!!!

Galc

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212433 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jajajajaj! ne értsetek félre nem akartam én politizálni!

woland: megkerestelek titeket a térképen! Nem messze (?) leszünk tőletek Küküllőmezőn!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212432 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

woland írta: És én erdélyi vagyok :D :D :D
a Hargita lábánál, egy kis faluban , Agyagfalva
itt élek
a googleben megtalálod, ha bapötyögöd 8)


Akkor én most lélekben Nálad vagyok, jó...? :oops: :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212430 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És én erdélyi vagyok :D :D :D
a Hargita lábánál, egy kis faluban , Agyagfalva
itt élek
a googleben megtalálod, ha bapötyögöd 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 1 hónapja #212428 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szóba se jöhet Skandinávia?? :o
Dehogynem!! :itscool: elsődleges úticél... lenyűgöz az ottani életmód (nem SZÍNVONAL, hanem pl a természet szeretete-tisztelete) meg mert olyan iszonyú szép....

Erdélybe én is szívesen visszamennék. Politikát mellékelve, az emberek miatt, tényleg, mintha hazaérne az ember. :( Kifejezhetetlen... És az a táj is kegyetlen szép.

Anglia és Skócia: nyelv, kultúra, táj... a csodálatos kertek, és, igen, Léli, a kastélyok... 8)

Elenath: mikor indulunk? :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #212427 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Daro!!! Pécsen meghúzzuk a füled :mrgreen:

Jah amúgy kihagytam az utazás-listáról Görögországot, én hülye... tavaly nyáron voltam Korfun, és teljesen beleszerettem, utána be is szereztem itthon gyorsan egy görög nyelvkönyvet kezdőknek :D Persze időm azóta se volt elmélyülni benne, de mindenképp vissza akarok menni Korfura, meg megnézném Krétát, Santorinit, sőt a görög szárazföldet is, Athénnal az élen.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212419 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot, Daro, öreg haver! A vendégem vagy egy sörre, vagy ezt már mondtam?! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212418 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare DaroNight!

Én Új-Zélandra mennék szívesen... Vajon miért? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212414 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak hogy írigykedések tárgya legyek: tavaly voltam 10 napot Erdélyben, és holnap is oda indulok vissza immár 12 napra. (szóval ha vkinek borszéki víz kell, vagy éppen Hargitha sör akkor az most adja le a rendelést :lol: ) Utazáshoz csak anyit: Magyrországot (országhatáson belülre gondolok, mert persze csonka magyarország nem ország.... na jó ezt nem írom ide) már nagyon sok helyre sikerült eljutnom, de én ha befejezem az egyetemet, fogom a hátizsákomat, és elindulok bele a vakvilágba. MINDENT LÁTNI AKAROK!!!! Nincs olyan hely ahová nem szívesen mennék. A londoni történelemszagú utcákat, a görögországi fehérre meszelt házakat, a tokyói zsúfolt metrót, a tiltott várost, az Amazonast, a Fóreménység Fokát, és persze erdészként nagy álmom meghallgatni Finnországban egy nyírfa erdő susogását (azt beszélik, hogy az fantasztikus). Na kb így kezdeném a dolgot, aztán jöhet a többi.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #212412 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ...hogy ki hova utazna el szívesen.
Én elsőként Magyarhont járnám be, utána Írországot, Skóciát, szóval ott azzt a környéket, mert olyan mesésnek hangzik és én nagyon szeretem a meséket.


Hova is? Ide:

:arrow: Székelyföld (egy szem székely rokonom nincs, mégis ott éreztem magam otthon eddig leginkább :oops: )
:arrow: Közép-Ázsia/ Szibéria - valószínűleg valahonnan innen származom... (Nepál, Tibet, Ladakh, a Köves-Tunguzka vidéke, Takla-Makán, Mongólia, magyar Őshaza)
:arrow: Észak-Európa (főként Finnország és Lappföld, "természetesen" Írország és Skócia ... no meg Wales... drága Morganánk, de jó neki :wink: )
:arrow: az Alpok (...I want to see mountains, mountains again...)

Ami furcsa módon különösebben nem érdekel: Közép-, Dél-Amerika és Afrika... olyan, mintha semmi közöm nem lenne hozzájuk... 8O

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212389 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anglia a menőőő 8) :D Ulmo, én is megyek!
én iss oda mennék, és a változatosság kedvéért: Írországba. :P
Elmondhatom magamról, hogy a szüleimmel Magyarországot már
egészen bejártam..még Japánt láttam sok emebernél, de az engem valahogy nem fog meg...Tibet viszont Rúlz, ja és Thai-föld.
ami még ázsiai ország amit megnéznék, az India, mivel
már annyit meséltek róla nekem, hogy nagyon érdekel!!!!
Kincső írta Olaszországot, hát már elég sokszor voltam ott, de nem
tudnám megunni...az emberek egyszerűen...hahh imádom az olaszokat! :D
Görögországot is meglátogatnám, mert onnan ered a kultúránk,
és szerintem csodálatos építményeik voltak.
Ja, és Új-Zéland persze. 8)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212387 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No akkor:

1. Léli jobbulást a gépednek!
2. Legelőbb a Kárpát-medencében néznék szét, mert oly sok szép táj van amit nem láttam még...
3. Engem is érdekelnek az ősi kultúrák, s ha külföldre megyek mégha csak a tengerpartra is, akkor főleg az előbbi motivál.
4. Ulmo! Szorítsatok nekem is helyet!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212373 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Orsie, Áfi, Léli: pakoljunk, és menjünk el Angliába! :)
Egyiptom úgyszintén.

Ulmo, előtte fosszunk ki egy bankot vagy hackeljük meg a lottószámokat és akkor felőlem OK :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212360 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie, Áfi, Léli: pakoljunk, és menjünk el Angliába! :) 12 éve jártam ott, és mindenképpen vissza akarok menni. Londonból is keveset láttam, meg az országból is. Skócia is kedvenc úticél, Kína/Japán is, Egyiptom úgyszintén. Egyszer végig akarok járni egy piramist (a Nagy Piramist), hogy nem óbégat egy idegenvezető a fülembe.
Ahova még szeretnék eljutni: Közép-Amerika, főleg Mexikó (imádom az ősi kultúrákat, eredetileg régész akartam lenni :oops: ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212358 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utálom Angliát :P ellenben imádom Írországot, Skóciát ( ezzel kapcs egy embernek köszönhetően elég fura gondolataim vannak :D ). Vonz még Finnország, és Kanada a hidegebb részből illetve Olaszország és Görögország a mediterránból és ezzel ki is fújt. Max még Tibet ;) És nem vagyok Divat kelta fan me gstb. megvolt ez már minden miszticizmushoz, mesékhez stbhez való kötődésem elött. és imádom az ír/skót népzenét
( a walesi meséket si szeretem).

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212353 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatalkoznék a Brit-szigetek rajongó táborához :) Kiemelve London és a régi kastélyok :) Utána a francia kastélyok felé mennék... De ezeknél hosszabb ideig is szívesen lennék, rövidebb látogatás erejéig meg elmennék az USA-ba, Japánba, Új-Zélandra meg Alaszkába (USA-n belül kiemelve) :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212350 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth írta: u.i.:Imádom a skótokat.Imádok mindent ami a skótokkal kapcsolatos!A kiltet,a kék fehér zászlót,a vörös hajúakat... :wink:


A vicc az, hogy nincs is annyira sok vörös hajú közöttük. :D Az írek már más eset, de azért ott sem rohangálnak százszámra a vörös hajúak. :D
Az én imádott célországom Nagy-Britannia, szerencsére sikerült már eljutnom Skóciába, és őszre tervezek egy londoni hétvégét. :D Voltam Írországban is, ami a másik hely, ami mély nyomokat hagyott bennem, és rengeteg gyönyörű emléket. Mindkét helyre szeretnék még visszamenni. 8)
(Nem is olyan) Titkos szerelmem pedig Japán, de hát az egyelőre csak vágyálom szintjén létezik. :D Persze Új-Zéland sem utolsó...

Magyarországon belül szerencsére elég sok helyen jártam, igaz, pl. az Alföldön még nem sokat (kivéve Szegedet), de az annyira nem is vonz. Viszont a Kis-Duna környékét szívesen meglátogatnam, mivel az még kimaradt. De a szívemnek legkedvesebb táj akkor is a Balcsi marad - annyi nyarat töltöttem ott, meg sem tudom számolni. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212346 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth írta: u.i.:Imádom a skótokat.Imádok mindent ami a skótokkal kapcsolatos!A kiltet,a kék fehér zászlót,a vörös hajúakat... :wink:


meg Mel Gibsont kiltben, alsogatya nelkul... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212344 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
naaaaagyon sok felé utaznék...de amik különösen vonzanak, azok az ősi romok, a hegyek és az erdők...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212332 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utazás: Én is szívesen bebarangolnám Magyarországot, mert még annyi helyen nem voltam! Emellett Erdélybe is nagyon szeretnék eljutni, mert ott vannak a gyökereim. (Részben, anyai ágról, a nagyapám még ott született.) És van még 4 kedvenc úticélom: Nagy Britannia, Új Zéland, Egyiptom és Japán. Londonba egyszer már sikerült eljutnom, és lenyűgözött. Arra számítottam, hogy az emberek ott hűvösek és távolségtartóak lesznek, de az ellenkezőjét tapasztaltam: segítőkészek és mosolygósak voltak. És nagyon tetszett az a "feeling" amit ott átéltem. Olyan sokféle ember él ott, rengeteg külföldi és nem néznek csúnyán egymásra, lehetsz akármilyen fajú, bőrszínű és hordhatsz akármilyen őrült cuccokat. Persze nem csak Londonba szeretnék visszamenni, hanem bebarangolni az egész Szigetországot. Új Zélandot gyönyörűnek tartom, már a GYU előtt is nagyon sok fotót láttam róla és egy ismerősöm volt is, aki sokat mesélt róla. Az egyiptomi kultúra kiskorom óta vonz, egyik legnagyobb vágyam hogy egyszer élőben láthassan Tutankhamon halotti maszkját és a piramisokat. Japánra meg pár éve kattantam rá. Remélem valamikor lesz alkalmam mindegyik helyre eljutni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212327 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: hát igen, mostanában csak a BN-ek, BSz-ek meg ungabungák vannak a topicban... :roll:
Úgy fogalmaztál hogy Magyarhont - ezzel egyetértek, és én belefoglalom Erdélyt meg a Felvidéket is, főként az előbbit. :idea:
Külföldről Olaszországba mindenképp szeretnék eljutni (olaszt tanulok, és eddig csak egy szűk napot voltam Velencében, az is régen volt, és ennyi Olaszországból). De Írország is érdekes lehet, meg úgy a Brit-szigetek. Oroszországba is elmennék. Hm... tulajdonképpen mivel mi nem szoktunk külföldre utazni, régebben itt a Kárpát-medence környékén (Szlovákia, Ukrajna) jártunk néha, most tavasszal voltunk 4 napot Erdélyben de a fele időt buszoztuk, hogy mindenhonnan egy kis ízelítőt kapjunk, de ez édeskevés volt. Ezeken kívül egyszer voltam 2 hetet Angliában nyelvtanuláson, meg a néptánccsoporttal Portugáliában, az azért volt jó, mert útközben szinte minden országban megnéztünk legalább egy várost, és Lengyelországban. Szóval oda akartam kilyukadni, hogy nem sok helyen voltam, tehát mindenhová szívesen mennék ha valaki el akarna vinni. :P Új-Zélandot már nem is mondom... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212324 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor ebben egyezik az ízlésünk.Én mindenképpen szeretnék eljutni Skóciába,Új-Zélandra (és nem pont a Gy.U.miatt,habár az sem baj) és Írországba és Angliába.Ebben a sorrendben! 8)

u.i.:Imádom a skótokat.Imádok mindent ami a skótokkal kapcsolatos!A kiltet,a kék fehér zászlót,a vörös hajúakat... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212322 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arra gondoltam, hogy mivel ez egy beszélgetős topic, kivételesen beszélgethetnénk. Mégpedig mondjuk arról (indokkal meg mindennel) hogy ki hova utazna el szívesen.
Én elsőként Magyarhont járnám be, utána Írországot, Skóciát, szóval ott azzt a környéket, mert olyan mesésnek hangzik és én nagyon szeretem a meséket.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212318 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szorítás Lélinek! :x :x :x :x :x
Hajrá Léli! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212316 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA, hogy Léli gépe meggyógyuljon és minden adatot sikerüljön lementeni!!! :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #212311 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki még nem nézte meg új honlapjainkat, a Magyar Középfölde Honlapokat, amelyet Alyrral közösen csináltunk, feltétlenül tegye meg. Az oldalak ugyan még készülnek, de napról napra több anyag kerül fel rájuk. A végeredmény reményeink szerint egy - ha nem is részletes - átfogó tudástár lesz Középföldéről, Tolkienről és a Gyűrűk Ura filmről, számtalan letöltéssel. Érdemes gyakran visszalátogatni, mert folyamatosan fejlesztjük őket. Legutóbb az én oldalam fóruma készült el, amely számtalan érdekes témát kínál (igaz, ezek mind megvannak a Tolkien HU fórumon is), de még sajnos egy hozzászólás sem érkezett. Kérlek szánjatok meg és regisztráljátok magatokat (a regisztráció az e-mailben kapott jelszó megváltoztatásával fejeződik be, csak ezután lehet bejelenkezni!) és írjatok!

A cím: tolkien.uw.hu

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212292 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Léli: vigyétek el szervízbe, ha szerencsétek van, csak valami kisebb alkatrész ment tönkre. Ha a winchester nem sérült, akkor valószínűleg le tudják menteni róla az adatokat, és nem veszik el semmi.


Apu szerint a vinyó ment tönkre... :roll: :cry: Bár néha pár percre be lehet indítani, úgyhogy lassan csinálgatok mentéseket, de elég kétségbeejtő a helyzet. Még jó, hogy a legfontosabbakat (novelláim meg egyebek) az első gyanús jelre elkezdtem átmenteni, és azok megvannak, de még a többi lementésével is próbálkozom... elég gáz, meg a legutóbbi biztonsági mentésem az áprilisi... (de az legalább megvan anyu gépén).

Azér köszi, és már csak azért kérek Ungabungát, hogy annyit még kibírjon ez a hűséges gép (mindig nagyon jó volt :) ), hogy minden fontosat át tudjak menteni.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212286 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: vigyétek el szervízbe, ha szerencsétek van, csak valami kisebb alkatrész ment tönkre. Ha a winchester nem sérült, akkor valószínűleg le tudják menteni róla az adatokat, és nem veszik el semmi. (Még ha újra is kell telepíteni a Windows-t. Max. majd keresgélni kell kicsit, hogy mit hova mentettek, meg újratelepítgetni az összes programot. :wink: Nekem is romlott már el a gépem, de eddig mázlim volt, egyszer a memóriakártya halt be, egyszer meg a tápegység, de semmi komolyabb. A tesóm gépét is most csinálták meg, abban meg az alaplap lehelte ki a lelkét, meg a videokártya is majdnem, mondjuk az elég húzós volt... De az adatok megvannak.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212284 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia.)

Én is puszillak, bár akkor beteg leszel, mert jóóól megfáztam a szigeten, mert nagggyon hideg volt éjszaka!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212282 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok, Kicsik!

Puszit kuldok mindenkinek a cseppet sem kodos Walesbol. Sokat gondolok nagyon ratok!
Vigyazzatok magatokra!

M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.567 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére