BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #160453 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem !

Kérem az alább felsorolt személyektől, hogy emilben, priviben, bagolypostával ill. egyéb módon jutassák el hozzám cipőméretüket, a színdarabokhoz szükséges csizmák kölcsönzése végett, valamint kérem őket, hogy jelezzék tudnak-e jönni egy próbára 29-én vagy 30-án.

Leguánember
Cueddo
Estel
Felagund
_Neo

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160413 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja és mégvalami!

Ez lenne a bemutatkozónk!

A Fagyos Szentek szövetségének!


Először is a nevünkről ejtenénk pár szót.
Azért lett F.Sz.Sz. a nevünk mert, aki látta vagy hallotta hogy ,
A vezetőség fagyoskodott dec.06-án Győrben.
De ez még nem jelenti azt hogy a jövendőbeli vagy jelenlegi tagokra fagyhalál várna.
Ezért a nevünkhöz semmi közünk sincs.
Hogy mi a célunk? :hein:
Célunk különösebben nincs. Nem kívánunk megélni ebből. :biggrin2:
Végsősoron az ösztönzött minket hogy ti talán sőt biztosan éltek közösségi életet és
Ezen belül vetélkedtek is.(, ha meg nem akkor mondjuk csak ezért jönnétek össze)gondolat
Versengéshez csoportok is kellenek. Ebből akad itt négy egészen véletlenül.
Tűz (Mau Rauser), Víz (Jacopo), Föld (Holtak Vezére), Levegő (Toma gazda).
Hogyha sűrűbben akartok vetélkedni akkor érdemes külön csoportba jelentkezni azon embereknek
akik sűrűbben összejárnak
A versengésről annyit hogy ez úgy zajlana le hogy minimum 4 ember összejön külön külön csoportokat képviselve és játszanak egyet és az eredményt elkülditek a vezetőség minden tagjának és akik részt vettek rajta
időpont, és lehetőleg hogy történt a pontozás persze normális és IGAZGÁSOS értékek között legyen.
Memóriakártyázás:
Pl. Van 4 testvér Peti, Tomi, Laci, és Jani. Mind a négyen az F.Sz.Sz. tagjai.
És kedvük támadt meóriakártyázni a végeredmény Peit 5 pár Tomi 4 pár Laci 3 pár Jani 2 pár
A négy testvér így határozott hogy Peti kap 5 pontot aki az 1. cs. tagja volt Tomi négyet ő a 2.cs. tagja
Laci 3 at ő a 3. Cs. tagja és Jani aki 2 pontot ért el ő a 4. cs. tagja.

Ha Foci kézi vagy valamien sportágot játszik a 4 csapat akkor jobb a hagyományos pontozást követni.

Azért kell leadni az eredményt mert ez a 4 csapat verseng egymással, és időszakonként az eredményt lezárjuk!
És lesz egy időszakos nyertes.

Talikon nagyobb versengés is lehet. (rajtatok áll!) :itscool:

(A THK-s dolgokkal természetesen nem foglalkozunk az olyan dolgokat természetesen ők szervezik!)
Remélem csatlakoztok még elegen!!
:cheers:

jelentkezni a vezetőknél!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160410 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mifene? költözünk?? :P

Ha az ünnepekig nem jönnék akkor mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!
[size=9:iuilmkrb]igaz korai de hát mit tegyek ha nem tudok jönni :roll: [/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160398 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szija mindenki!

Ha megint leállna a szerver, mint tegnaptól eddig, akkor aki chatelni szeretne, a trefin ( chat.trefort.hu ) a PajkosPóni szobában megtalál minket, mi tegnap is elég sokáig fent voltunk... :)
Pusz nektek!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160366 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta:

Nilraen írta:

Ragoran írta: Nem tom tudjátok-e,de MOST (az angol,általában zenei)MTV-n GyU készítéséről fil!!Tök jó!!

Na erről is lemaradtam!Ismétlés lesz??


Nemtom,de rohadt jó volt!
Én is csak véletlenül akadtam rá.Egy félórás összefoglaló,interjú mindenkivel,RoTK részletek...


látom, más is látta rajtam kivul.....mert én is beirtam a ROTKs topicba :) )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160349 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Ragoran írta: Nem tom tudjátok-e,de MOST (az angol,általában zenei)MTV-n GyU készítéséről fil!!Tök jó!!

Na erről is lemaradtam!Ismétlés lesz??


Nemtom,de rohadt jó volt!
Én is csak véletlenül akadtam rá.Egy félórás összefoglaló,interjú mindenkivel,RoTK részletek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160348 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta:

Galadh írta:

Arden Borough írta:

Aeglos írta:

Galadh írta:

Morgana írta: Új felhasználónk: 666...
:shake:


Nem kell aggódni, hogy egy bájos kis sátánista felhasználónk lett, mivel a sátán száma a 9, és nem a 666 ;)


Nem úgy van, h az isteni teljesség száma a 9 és a sátáné a 6? :confused2:

...a kilenc a Sátán száma, mert ez az ego száma, amely bármekkora szorzat esetén is visszatér önmagához a számjegyeket összeadva...


De azért nem kell az EGO klubról csunyákat gondolni :D


Éljen a scythe.hu? :D De azért örülök,hogy ilyen felvilágosult emberek IS vannak!(de tényleg) :D Megis hatódtam :cry: :D JA ÉS MINDENKINEK MINDEN JÓT!



Na de nép!!!

Hát senki nem olvasta János jelenéseit? Ott nem a 999 a gonosz száma, hanem a másik!

A 9 Danténál a tökéletesség száma, mert a Szentháromság három "tagból" áll, és a hármat önmagával szorozva 9-et kapunk. (Ha valahol már leírtátok, elnézést, de nincs időm visszaolvasni).

Más: USA környékére természeti katasztrófa: senkinek nem szabad rosszat kívánnunk, még akkor sem, ha úgy érezzük, hogy rászolgált! Ez, ha nem is íyg, de a GyU-ban is benne van...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160335 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Innen jelentkezett vki a középsulis Jonatánra?
Ha igen feltétlenül privizzen!!!!!!!!!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160251 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta: Nem tom tudjátok-e,de MOST (az angol,általában zenei)MTV-n GyU készítéséről fil!!Tök jó!!

Na erről is lemaradtam!Ismétlés lesz??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160240 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tom tudjátok-e,de MOST (az angol,általában zenei)MTV-n GyU készítéséről fil!!Tök jó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160211 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi az OFF-ért...majd töröljétek ha mindenki elolvasta de ez,

NAGYON FONTOS!

A Corvin által felajánlott hely minden szempontból alkalmatlan a díszlet és a paravánok összerakására. (kicsi, a cucc alig fér el, nem lehet se fúrni se faragni, se festeni, mert minden behallatszik a terembe és nincs szellőzés)

Ezért MEGKÉREK MINDENKIT , hogy nézzen körül, gondolja át, hogy tud e valami helyet ahol a 11 db 2,5 méter magas paravánt összerakhatjuk, lefesthetjük és tárolhatjuk jan 2.-ig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160183 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudtok olyan címet mondani, ahol HomeSite honlapkészítő programot lehet letölteni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160175 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A karácsonyi üdvözletekkel egyelőre várjunk :)

Lenne egy nagy kérésem:
Ha valaki szombaton jár a Mammut moziban, nézze meg, kirakták-e a LEP plakátját és a reklámcsíkokat!
Ha nincsenek kint, intézkednünk kell, hogy végre kirakják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160170 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Igen-igen, kellemes ünnepeket mindenkinek!

Addig is: éljen a Kretén magazin!
Mátrix röviden
Nyitott ablak

És pár kedvenc:
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/5/6
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/5/7
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/5/3
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/4/5
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/4/6
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/4/7
www.nlc.hu/files/kepkatalogus/4/8

Remélem, sikerül kicsit megmosolyogtatni titeket =)


Köszönöm, Rayan! :)
Rám fér az első vizsgaidőszak előtti depresszió idején... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160119 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Raweny írta:

DaroNight írta:

Raweny írta: Az a hatos meg a kilences közti félreértés abból adódik, hogy a 6os megfordítva 9est ad és a pánikmániás emberek imádják az ijen összefüggéseket. '99 szilveszterén jópáran meg voltak veszve a világvége miatt.


A világvége miatt,minden szilveszterkor megvan bolondulva egy csomó ember. :D És ez igy lesz minden évben.Főleg 2007-ben.2+0+0+7=9.Jajj most mi lesz?!?!Biztos világvége! :D
[size=9:32nlh5ob]Raweny ne vedd sértésnek,ezzel a világvégemániás emberekre céloztam :) [/size]


Eszembe sem jutott megsértődni. System hallgatás közben kinek van kedve hozzá?:) Most szedtem le pár számot a netről de eszméletlenül jók!
A világvége pánikban igazad van, ezért nem is ártana egy jó kis természeti katasztrófa úgy az USA környékén... Bírom, csak időnként kezdenek el parzáni, holott folyamatosan kéne a mostani állapotokat nézve.

Régen Énis hallgattam ám Systemet.De annak már vége.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160118 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta:

Raweny írta: Az a hatos meg a kilences közti félreértés abból adódik, hogy a 6os megfordítva 9est ad és a pánikmániás emberek imádják az ijen összefüggéseket. '99 szilveszterén jópáran meg voltak veszve a világvége miatt.


A világvége miatt,minden szilveszterkor megvan bolondulva egy csomó ember. :D És ez igy lesz minden évben.Főleg 2007-ben.2+0+0+7=9.Jajj most mi lesz?!?!Biztos világvége! :D
[size=9:14530xia]Raweny ne vedd sértésnek,ezzel a világvégemániás emberekre céloztam :) [/size]


Eszembe sem jutott megsértődni. System hallgatás közben kinek van kedve hozzá?:) Most szedtem le pár számot a netről de eszméletlenül jók!
A világvége pánikban igazad van, ezért nem is ártana egy jó kis természeti katasztrófa úgy az USA környékén... Bírom, csak időnként kezdenek el parzáni, holott folyamatosan kéne a mostani állapotokat nézve.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160116 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Raweny írta: Az a hatos meg a kilences közti félreértés abból adódik, hogy a 6os megfordítva 9est ad és a pánikmániás emberek imádják az ijen összefüggéseket. '99 szilveszterén jópáran meg voltak veszve a világvége miatt.


A világvége miatt,minden szilveszterkor megvan bolondulva egy csomó ember. :D És ez igy lesz minden évben.Főleg 2007-ben.2+0+0+7=9.Jajj most mi lesz?!?!Biztos világvége! :D
[size=9:3ivtzf8t]Raweny ne vedd sértésnek,ezzel a világvégemániás emberekre céloztam :) [/size]

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160112 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ooo Rawen nyugii itt mindenkit tárt karokkal fogad a nép! (meg én is)
(csak egy éve vok itt aztán ugy érzem sikerólt beilleszkedni ám!)


Kössz ez jól jött, kezdem levetni a csendes megfigyelő jelmezem. A beileszkedésről eszembe jutott egy rajzfilm. A Lilo és Stich. :) "Furcsi vagyok." Ja meg szintén a második részben Lilo jól beszólt Stichnek mikor sokat panaszkodott: "Túl nagy az elveszettséged!"

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160111 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde nyelvek tudói!
Hogy van a kellemes karácsonyt tünde nyelven? (azt hiszem quenya)

valami olyasmi h Assëa Hrístonostare de ezt csak emlékezetből írom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160110 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a hatos meg a kilences közti félreértés abból adódik, hogy a 6os megfordítva 9est ad és a pánikmániás emberek imádják az ijen összefüggéseket. '99 szilveszterén jópáran meg voltak veszve a világvége miatt.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160107 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

Arden Borough írta:

Aeglos írta:

Galadh írta:

Morgana írta: Új felhasználónk: 666...
:shake:


Nem kell aggódni, hogy egy bájos kis sátánista felhasználónk lett, mivel a sátán száma a 9, és nem a 666 ;)


Nem úgy van, h az isteni teljesség száma a 9 és a sátáné a 6? :confused2:

...a kilenc a Sátán száma, mert ez az ego száma, amely bármekkora szorzat esetén is visszatér önmagához a számjegyeket összeadva...


De azért nem kell az EGO klubról csunyákat gondolni :D


Éljen a scythe.hu? :D De azért örülök,hogy ilyen felvilágosult emberek IS vannak!(de tényleg) :D Megis hatódtam :cry: :D JA ÉS MINDENKINEK MINDEN JÓT!

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160101 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ooo Rawen nyugii itt mindenkit tárt karokkal fogad a nép! (meg én is)
(csak egy éve vok itt aztán ugy érzem sikerólt beilleszkedni ám!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #160100 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160097 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Raweny írta: Mindenki elmegy?! így még elveszettebnek érzem magam. Mint mikor kiskoromban apu pár pillanatra eltűnt. Este is volt, én meg egyedül.
Végre bekötötték itthonra a netet. Nos első utam ide vezetett, de rá kellett döbbennem, hogy milyen nehéz egy már meglévő kis társaságba,... mit is modhatnék a próbálkozásomra, hát igen bekerülni közéjük. Vagy legalább hozzá tudnék szólni. Nagyon jó lenne, van egy olyna érzésem, hogy itt nem apad el a szó, mint modjuk másutt (más fórumokon). :(


Hogy ne érezd magad egyedül :)

Üdvözlünk a Tolkien fórumokon :)

Itt sok emberke iskolából vagy munkahelyről netezik, és ugye most jön a karácsony (szünet, szabadság, ünnepek, vidéki családlátogatások), így ezért nem lesznek elérhetőek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160096 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mindenki elmegy?! így még elveszettebnek érzem magam. Mint mikor kiskoromban apu pár pillanatra eltűnt. Este is volt, én meg egyedül.
Végre bekötötték itthonra a netet. Nos első utam ide vezetett, de rá kellett döbbennem, hogy milyen nehéz egy már meglévő kis társaságba,... mit is modhatnék a próbálkozásomra, hát igen bekerülni közéjük. Vagy legalább hozzá tudnék szólni. Nagyon jó lenne, van egy olyna érzésem, hogy itt nem apad el a szó, mint modjuk másutt (más fórumokon). :(

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160090 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is leszek még de azért bódóg karácsonyt kívánok


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #160085 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én nem ma vagyok utoljára , de azért :

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160084 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is ma vagyok utoljára, talán csak a LEP után tudok újra feljönni, úgyhogy mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160083 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim,

mivel Karácsony előtt ma vagyok utoljára netközelben, szeretnék mindannyiótoknak szépséges, hittel, szeretettel teli Ünnepet kívánni!!!

Ölellek Benneteket és mindenkit puszilok!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160036 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagy keresgélésemben , találtam egy érdekességet.
LOTR karácsonyi albumot :)
nem is tudtam , hogy létezik ....

itt egy kép is rola :
LOTR album

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.496 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére