BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #157819 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jacopo és Toma drágáim, akkor én is fokozom a dolgokat: tüdőgyuszibácsit és annak barátait 5, sőt 2 perc alatt is be lehet szerezni. Különösen ha pl. a leendő tag a beavatás előtt annyira izgul, hogy leizzad szobahőmérsékleten, mire ti kilökitek a minuszokba csak 2 picike percre. Utána mehettek a kórházba látogati a klubotok újdonsült tagját...
Szóval ha 100%-ig igazam van, továbbra is szorgalmaznám az építőbb jellegű beavatási szertartásokat. :wink:

Eia, szólok, ha már annyira meghülyültem, hogy életem/egészségem/büszkeségem/illete egyéb kiegészítő dolgaimat kockáratéve (pl. épelméjűség) akarnák bárhová is belépni. :wink: És különben is, én már tagja vagyok az MTT-nek annak minden kötelezettségét téljesítve.

Rabyn, én láttam _Neot pulcsiban. Utána akartam kiáltani, hogy hol hagyta a kabátját, amikor a Corvint elhagyta. De most akkor már tudom hol volt. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157770 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Estel: Gratula az 1100-hoz ! :wink: :hello: :deal: :boromir1:

Csatlakozom!
[size=9:5imcril5](de hogy jön ide Boromir? 8O )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157748 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh _Neot ugysem tudjátok túlszárnyalni. Őt én még nem láttam puloverben, se kabátban!!!
hogy is mondta? mínusz12 fokig szavatolva van :lol:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157746 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: Gratula az 1100-hoz ! :wink: :hello: :deal: :boromir1:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157677 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
áhh.. bezzeg rám nem hallgattok :cry:

Brisa: Kezdheted.. hány fejezetet tudsz elmondani? :mrgreen: (hogy e legyen nehéz Neked csak magayrul vagy angolul kell.. de válaszhatod a kínai, japán nyelvet is..)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157663 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: igazad van; tényleg nem megfagyasztani akarjuk az embereket - viszont valami ürügyet csak kell találni arra, hogy együtt legyen a társaság... ;) - úgyhogy az egészségkárosodás elkerülése végett valóban, jobb lesz enyhébbre venni a határt. Elnézést, tényleg nem állt szándékunkban meggyilkolni senkit, csak ilyenkor éjjel fáradtan már nem lehet mindent átlátni... :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157655 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa 100% ig igazad van
csökkentjük majd a felső határt.
lehet hogy szerencsénk volt Győrben. :roll:
célunk nem megfagyasztani az embereket :!:

nem alaptalan az aggódásod Jac oval majd még megbeszéljül a dolgokat
OK? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157652 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Srácok, most már komolyan... :nono: Már kezd úgy kinézni ez a társaság, mint az amcsiknál, ahol néhány helyen eléggé véres beavatási szertartások szoktak lenni, és ahol egy-két haláleset meg se kottyan. :evil:
Egy-egy ilyen "játékkal" simán be lehet szerezni tüdőgyuszibácsit és más súlyos légzőszervi megbetegedést. Nem kell ahhoz 10 perc sem.

Valami építőbb jellegű dolgot nem tudtok kitalálni? Pl. ki hány fejezetet tud megtanulni a GyU-ból szóról szóra? :evil3:


Bocs a beleszólásért, de aggódom a jövendő tagokért. Meg az MTT jóhíréért.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #157644 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát egy őrült ötletnek tűnik de lehet hogy az!!!! :twisted:

nos Jacopoval megalapítottuk a Fagyosszentek szövetségét

nos aki ott volt Győrben és látta a képeket sejtheti mit csináltunk
hát igen.
nos célunk őő ezt Jacopo majd elmondja mert ő a főnök mert ugyanis ő bírta legtovább a hideget, és a vonaton 1,5 órán keresztül a süvítő szélben 1 szál pólóban volt. Így ő lett a főnökünk! (nos ezt azért írtam mert összesen 3 an voltunk aki erre a mutatványra jelentkeztünk Jaco Vezér és én
kinn a hidegben 1 szál pólóban 20 percig Győrben
így jött az ötlet hogy legyen 3 csoport ebben a szövetségben.
még neve nincs de lesz Jacot kérdezni! 1. aki a legtovább bírta Jacopo 2. én 3. Vezér


Bekerülni beavatással lehet.
1 szál pólóban
1. csoportba Jacoéba 10 perc 0 fokon kibírást követel
2. csop ba enyémbe 10 perc 10 fokon kibírást követel
3. csop Vezéré 5 perc 10 fokon

hát ha az időjárás nem úgy hozza hogy 0 avagy 10 fok van hajlandóak vagyunk kerekíteni vagy átszámolni :pimp:

hát az elvárások elég kezdetlegesek Jaco szerint. lehet őket döntögetni de mértékkel ám meg ne fázzatok nekem!! :dead: :nono:

aki csatlakozni akar hozzánk az privizzen! remélem sokan leszünk
persze tag vagy egy csoport vezetője mérheti le az időt
természetesen Jaco és társai akárkit lemérhetnek
de az én csoportombeli nem vizsgáztathatja Jaco jelöltjét
csoportok vezetői bárkit lemérhetnek :bandit:
beavatáskor a beavatottakra forró tea avagy forraltbor vár!! :wink:

nos hát ennyi lenne a fagyosszentek szövetségének bemutatkozója
szórjatok kérdésekkel de Jaco a főnök !!!! :evil3:

Nem érvényes!!!!! a felsőt tessék nézni!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157642 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem csak a torockom fáj,de szeretnék itthon lenn iegy pár napig,mert elég régen aludtam már ki magam. :wink: ...de úgyis mennem kell suliba :?

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157636 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: (de főleg Egy Ulmo :evil3:)

Egy Ulmo mind fölött... :mrgreen:

én csak megfáztam de szurkoljatok h kimneőt kapjak a hétre... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157634 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is tök nátha vagyok, úgyhogy remek... de azért hősiesen járok próbákra :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157624 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Halihó mindenki!

Sok-sok gyógyító enregiát kérünk küldeni Ery felé és felém, mert egymástól függetlenül, de egyszerre megbetegedtünk!!! (És reméljük, hogy a vulpes vulpes nem jelenik meg Eryéknél :) )

Léli

Minerva is beteg, elkapta anyukájától... Úgyhogy mindenki jöhet ide is gyógyítani (de főleg Egy Ulmo :evil3:)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157610 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valakinek vannak a bövitett DvD nézésről(asszem Ulmo féle)képei,és felrakta öket a netre PLÍZ közölje a linket!Előre is THX.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157602 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Leli: köszike, kijavítottam a hibát. :)

Én is kijavítottam. (Hoztam.) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157601 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja és Ery: Gratula a 800-hoz!!! :up: :hello: :deal:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157599 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Fiona írta: Döntsétek már el, hogy kiket gyógyitsak meg!!!!!!! :D :D :D :D


Hát, még Szürkét is meg kéne gyógyítani. Meg Rabynt is, de neki más betegságe (is) van.


Ok, mindenki meg van gyógyitva!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157598 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Döntsétek már el, hogy kiket gyógyitsak meg!!!!!!! :D :D :D :D


Hát, még Szürkét is meg kéne gyógyítani. Meg Rabynt is, de neki más betegságe (is) van.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157595 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Fio, ha hozok az erdőből kék virágot Piros tüskével, engem is meggyógyítasz? ;)


Döntsétek már el, hogy kiket gyógyitsak meg!!!!!!! :D :D :D :D
De: **rárakja Estel fejére mindkét gyógyító kezét*** Kelj föl és járj!!!!!! De előtte hozzál az erdőböl kék virágot Piros tüskével!!!!

Leli: köszike, kijavítottam a hibát. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157594 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Ery írta: Fiona! Hozzám is jöhetsz gyógyítani! :wink:


Ery: **rárakja Leli fejére mindkét gyógyító kezét*** Kelj föl és járj!!!!!! De előtte hozzál az erdőböl kék virágot Piros tüskével!!!! :D


Fió: egy kicsit célt tévesztett az áldásod... de azért köszi mégegyszer :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157593 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fio, hoztam az erdőből kék virágot Piros tüskével, most már engem is meggyógyítasz? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #157589 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Fiona! Hozzám is jöhetsz gyógyítani! :wink:


Ery: **rárakja Ery fejére mindkét gyógyító kezét*** Kelj föl és járj!!!!!! De előtte hozzál az erdőböl kék virágot Piros tüskével!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157536 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiona! Hozzám is jöhetsz gyógyítani! :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157535 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz: utolsó mondaton elgondolkodtam. :mrgreen: [size=9:hfzx0rb2]Mit értesz ezen te egész pontosan????[/size]

Leli: **rárakja Leli fejére mindkét gyógyító kezét*** Kelj föl és járj!!!!!! :)
De előtte hozzál az erdőböl kék virágot Piros tüskével!!!! :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157533 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz (Celebthil)\n

(Csak nem kimentél 1 szál habfehérben ebbe a hidegbe? 8O Ejnye-ejnye!!! ]

Nemmentemki... de azért köszi. Talán túl sokat volt egy beteg személy velem (azaz 2 napi próba, és közte meg egy keringő..) nemszámít :D

Fió: akkor gyere, és segíts meggyógyulni! :)


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157531 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: A hat fiúhoz hozzászólva:
Én csak egy pillanatra ugrottam be delelőtt, de bizonyítom én is, hogy csak Hat hapsi volt benn a cseten. :)

CSAK?!!! 8O
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na de Fio!!!! Ne légy ilyen telhetetlen!! :twisted:
Ráadásul pont az állomány legjava!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157530 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A hat fiúhoz hozzászólva:
Én csak egy pillanatra ugrottam be delelőtt, de bizonyítom én is, hogy csak Hat hapsi volt benn a cseten. :)

Leli, Ery: meggyogyulni vagy segítek meggyogyulni!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157529 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nicsak!! :o
Legújabb felhasználó: pelenka!!


LÉLI, GYÓGYULJ MEG HAMAR!!!
(Csak nem kimentél 1 szál habfehérben ebbe a hidegbe? 8O Ejnye-ejnye!!! :nono: Vigyázz magadra, rossz lenne nélküled!)

Ery, te is mozgósítsd gyógyító energiáidat! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157527 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó mindenki!

Sok-sok gyógyító enregiát kérünk küldeni Ery felé és felém, mert egymástól függetlenül, de egyszerre megbetegedtünk!!! (És reméljük, hogy a vulpes vulpes nem jelenik meg Eryéknél :) )

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #157519 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Énisénis :)
/me most majdnem olyan boldog, mint amikor megtudta, hogy övé az iskolai pályázaton a legjobb novella :D

És ki mit nyert? (jó, Fela, rólad tudom, de az üzletben elővásárlási jogot kérek! :) ) Én: Király visszatér számítógépes játék, Két torony póló, Két torony sapka és egy tünde kitűző.

Léli


Én dettó amit Léli :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.407 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére