BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hete #77233 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: BOLDOXÜLETÉSNAPOT A KÉT VÉN HOBBITNAK!!!!!!!!!!!


Ezt a nyelvtani jelenséget hívják teljes hasonulásnak? :D :mrgreen: :heu:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77230 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Ha ez beszélgetős topic, mér nincs itt senki????


Egyszerű. Mert ez nem chat, hanem fórum. Ha valóban beszélgetni szeretnél akkor javaslom a tolkien.hu főoldalán lévő CHAT linket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #77228 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZIASZTOK!!!!

Ha ez beszélgetős topic, mér nincs itt senki????

:bounce: :hello: :bounce: :cheers: Boldog szülinapot zsákosok!!!! A tiszteletükre zsákbafutást kéne rendezni. :cheers: :bounce: :hello: :bounce:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77206 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ithil Iarfeniël:(még anno)Igen,talált,süllyedt! :wink: :itscool: (az Árpád-ház utolsó tagja távozott el ama évben az élők hosszú sorából)Én azt írtam,akkor jött MO-ra KárolyRóbert!(ami igaz is,de most és itt Józsinéni-mindenki kedvenc töritanára-le fogja amputálni a fejemet!)

Micimackó fiú,ez le van írva a könyvben is! :twisted: :arrow:

Íme,Medveczky Medve úr,amint bukdácsol lefelé a lépcsőn,kopogtatva a feje búbjával,kipp-kopp,minden lépcsőfokon egy koppanás....(blabla)...
Különben is épp most ér le a lépcső aljára,és hajlandó nektek bemutatkozni:
-Micimackó.
Amikor először hallottam a nevét,én is azt kérdeztem,amit ti akartok kérdezni:"Hát nem fiú?Azt hittem,fiú."
-Én is azt hittem-mondja Róbert Gida.
-De akkor nem lehet Mici a neve!Miért hívod Micinek?
-Nem én hívom...
-Dehát azt mondtad.
-MKert úgy hívják.Nem érted,hogy úgy hívják?
-De igen,hogyne-mondtam,és ezzel én is befejeztem a kérdezősködést,és remélem,ti is befejezitek,mert bővebb magyarázat nem áll remdelkezésére.

Remélem,korrekt voltam... :wink: :twisted: :lol:

A hobbitok meg bocsássák meg megbocsáthatatlan feledékenységemet! :bawling:
:bounce: :cooljump: :bounce: :pimp: :bounce: Hepi nostare nekik :!: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77203 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Ragoran írta: Ryana: milyen kérdés? :oops:

Milyen nemű Micimackó?
Szerintem is "he".


Igen, ez a kérdés.
Továbbra is várom a véleményeket!
És az indokokat!
És nem csak Micimackóról! (Hanem az összes többi szereplőről is!)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77192 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most naon off, de azért beírom mégegyszer (egyszer privi ment): Telu! Nézd meg a tevédet, vagy mondd meg, hogy mit tanuljon.
Üdv,
Tevegondozó Intézet nevében:
Eia :lol: :P

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77173 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: Én még nem olvastam.... 8O De hallottam róla....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77154 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új T-ma:
Képzeljétek, 2 év után újraolvasom Orwell 1984-ét. Sokkal nyomasztóbb, mint először... Aki olvasta, mit gondol róla?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77110 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta: Ryana: milyen kérdés? :oops:

Milyen nemű Micimackó?
Szerintem is "he".

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77090 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: milyen kérdés? :oops:
________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77083 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát bizony, szülinap az szülinap!
Hogy lehet ezt elfelejteni? :roll:
(Mondom én, akinek extrahalványlila fogalma fogalma sem volt róla. :tongue: )

Amúgy nem örülök, mert kevesen válaszoltak a kérdésemre (pedig mára kell). :( :(

Na jó, többre most nincs energiám (nézzétek meg, mennyi az idő!!!).

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #77067 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: [size=9:1s42vpgb]Te ezeket, hogy birod megjegyezni?? [/size]:oops: :oops: :oops:
Boldog szülinapot Zsákosok!!
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76944 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háát.... én csak a filmzenével próbálkoztam... az is hangulatos ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76943 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs ho a nagy szülinapozásba belekotyogok de ezt ki kell próbálnotok! Hallgassatok R E M -et fórumozás közben! Leírhatatlanul más. :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76941 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOXÜLETÉSNAPOT A KÉT VÉN HOBBITNAK!!!!!!!!!!!

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76916 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P És én ilyenkor nem vagyok netközelben! :x
:lol: Utólag is Valin Nostare mind2jükek! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76895 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, Neked mik jutnak az eszedbe!! :D :D :lol: :lol:
Bolgog szülinapot Bilbónak és Frodónak :bounce: :cheers: :hello:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76890 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
San Franciscoban még pikniket is rendeznek nekik, akárcsak a Gy.U.-ban :dance:
Boldog szülinapot a két Zsákosnak! :bounce: :hello: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76885 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaja...VALIN NOSTARE!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76883 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan:hát nem vagy semmi. :wink: :D Nekem ez eszembe se jutott volna... :roll: :oops:
Bolog szülinapot Frodónak és Bilbónak! :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76859 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: Te semmit se felejtesz el ;)

Boldog születésnepot akkor a mi drága hobbitjainknak ;) !!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76846 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Zsákos Frodó és Bilbó! :cheers:

:D Éljenek a hobbitok! :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76817 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Németből meg rossz dogát adtak oda, úgy hogy azt megúsztam! :wink: :roll: :lol: :D :dance: :dance: :evil3: :evil2: :twisted: :hello: :bounce: :dance: :dance: Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76816 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egy csomó jegyem van ének:5 Biosz 5 pont Kémia 5
föci nem tudom, valószínuleg 5 na most jönnek a rosszak:Töri:4 Fizika Matek röpi Bazi rossz, de még nem tudom!Olyan szemét a fizika tanár Írtunk már a 2. órán egy dolit az 5 ös lett, de nem írta be mert az amit múlt évben írtam az 3-as lett.Szemééééééét!!!
:cry: :rmad2: :bawling: :crying: :rmad2: :shake: :down: :disagree: Ilyen a fizika tanárnőnk!
Na mindeggy!Csá!

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76766 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lara: :D cipősdoboz LULZ!!!!
Én január 2.-án születtem
(Böszi meg január 3.-án ;) )
Csekély 12 óra különbség van köztünk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76742 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem Malacka fiú,csak a szinkronhangja nő. :) ,aztán lehet,hogy nem.Én is már marhára unom a sulit,szellemileg kivagyok,a cooper-tesztről nem is beszélve.
Telu:Mikor van a szülinapod?Az enyém is télen van,december 21-én.Mikor kicsi voltam,azt mondták,hogy egy cipősdobozban találtak a karácsonyfa alatt. :D

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76737 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj én is úgy várom már.Nem tom,hogy bírok ki még 4 hónapot a TTT-ig. :cry: De azért remélem,hogy Veletek fogok szilveszterezni és együtt nézünk TTT-t. :D De ez sajna nagyban függ a szüleimtől... :cry:

Ja és szerintem bizti lesz hó. :wink: Ajánlom,hogy legyen... :twisted: De mondjuk ne akkor legyen hóakadály,amikor mennék föl Pestre. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76733 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uuuugy vááááárom már a telet!!!!! Egyrészt mert karácsony ünnep trallala...másrész születésnapom...harmadszor szilveszter hamindenigaz VELETEK és nem utoljára TTT BEMUTATÓÓÓÓ!!!!!

Én szeretném kérni hogy télen iktassuk be (márha lesz hó) az esetleges hógolyózást ... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76726 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen sztem az egész országban így van az őszi szünet...
Mondjuk marhára sokat érünk azzal az egy igazi szünnappal. :cry: De legalább a téli szünet jó lesz:december 20-tól január 6-ig. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #76724 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öszi szünet nállunk nagyon gáz mert abból igazábol csak 1 nap a szünet...mert 4 nap. abbol 1 ünnep 2 hétvége és 1 a szünet :(
Malacka szerintem....ööö....fogalmam sincs...ööö...hogy is van az ami minda2??? Semleges nem? Nem tom :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.517 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére