Haleth - Tábori előkészületek

Több
19 éve 9 hónapja #205111 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
„na, gyerünk, szavazzuk le!!!”

Kompromisszumos megoldásként javallom a házi gyártmányú (mer azé mégiscsak kreatívkodni kéne) „Athelaszos” kendőt. Az Athelasnak mint tudjuk gyógyító a levele, és Haleth népe híres volt a gyógyítás terén is. Ha esetleg hasonlít valami más növényre, hát pech. ;) Lehetne pl. narancssárga kendőre festeni (az jól megy a zöldhöz).

Elég építő jellegű?

u.i.: mindent meg lehet ideologizálni, csak akarni kell.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204990 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
megyek én is shrekre!!!!

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204954 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Brandir írta: Hétfői Shrek 2 nézés: Ugyan pont arra az időpontra szerveződik egy össznépi filmnézés, de továbbra is javallom a CsapatMúvít. Hétfő július 5. (11 nappal tábor előtt) 18 órakor a Kossuth moziban. Találkozó negyed hatkor, háromnegyed óra Csoportosulás. Plíz jelezzen mihamarabb aki jön, a jegyfoglalás miatt.

Akkor én ezennel jelzem,hogy szeretnék menni. :) [size=9:3acdey80](A Kossuth mozi az ugye az,ami a Nyugati mellett van?[/size] :oops: )
Az össznép is a Shrek 2-t akarja megnézni?
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204822 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Igen, építő jellegű kritikára van szükségünk! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204814 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Hát Brandir ha van jobb ötleted, csak akkor másítjuk meg a füveskendőt., és csak akkor :twisted:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204813 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
jajj, Brandir, elrontod a játékot...
na, gyerünk, szavazzuk le!!! :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204789 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Igaz, hogy a hobbitok is füvet szívtak, de még mielőtt belemelegednénk a cannabisos szuvenírgyűjteményekbe, ha lehet inkább valami mást találjunk ki.

Hétfői Shrek 2 nézés: Ugyan pont arra az időpontra szerveződik egy össznépi filmnézés, de továbbra is javallom a CsapatMúvít. Hétfő július 5. (11 nappal tábor előtt) 18 órakor a Kossuth moziban. Találkozó negyed hatkor, háromnegyed óra Csoportosulás. Plíz jelezzen mihamarabb aki jön, a jegyfoglalás miatt.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204735 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Hmmmm anyának van 1 cannabisos sapkája de azt nem mutogatnám..... :) igen ha már ez lesz vegye meg vki...

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204732 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
ha valakilesz olyan kedves
és megveszi azt a nemtommennyi cannabises kendőt akkor bennevagyok egyébként nem fogok utána szaladgálni..
:D :P

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204722 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
csak hogy megint belekössek valamibe, szerintem a 'legalize it' határozottan poltikai jellegű utalás, márpedig az MTT-ben nem politizálunk, mint tudjuk :D

na jó, persze ilyen alapon az állítólagos 'természetvédelmünk', vagy mi a fenénk is politika :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204720 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
szerintem simán belefér :cooljump: :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204711 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Volt tegnap mozizás? Mit néztetek?
A csapatot elnézegetve,van néhány ember,aki még nem nem tűnt fel a topikon. Róluk lehet tudni valamit? Csak azért,mert nekik lesz rosszabb,ha az előkészületekből kimaradnak.Meg,ha kitalálunk valami külön dolgot,akkor ők nem fogják tudni.
A kendő csuklóra kötve szerintem is jó lenne,csak,szóval,nem tudom,hogy a cannabis mennyire illik a táborhoz,bár ha elrettentés akkor nekünk biztos el fogják nézni. :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204665 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Galadh írta:

_Phelan_ írta: Szal... mi vagyunk a zöld polósok.... 2 ötletem van.... mindenkinek veszünk egy Cannabisos kendőt.... ( zöld az is... ;) ) Vagy polónkra firkáljuk hogy Legalize it ;) ... mindezt persze csak elrettentéskép gondoltam... várom msok agyament ötleteit is ;)


jó ötlet!!! Mindenkinek legyen a csuklóján egy cannabisos kendő, sztem az tökjól néz ki, meg nekem legalább már nem kell beszereznem :biggrin2:

kis lusti ;)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204661 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

_Phelan_ írta: Szal... mi vagyunk a zöld polósok.... 2 ötletem van.... mindenkinek veszünk egy Cannabisos kendőt.... ( zöld az is... ;) ) Vagy polónkra firkáljuk hogy Legalize it ;) ... mindezt persze csak elrettentéskép gondoltam... várom msok agyament ötleteit is ;)


jó ötlet!!! Mindenkinek legyen a csuklóján egy cannabisos kendő, sztem az tökjól néz ki, meg nekem legalább már nem kell beszereznem :biggrin2:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204630 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Szal... mi vagyunk a zöld polósok.... 2 ötletem van.... mindenkinek veszünk egy Cannabisos kendőt.... ( zöld az is... ;) ) Vagy polónkra firkáljuk hogy Legalize it ;) ... mindezt persze csak elrettentéskép gondoltam... várom msok agyament ötleteit is ;)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204433 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Csak röviden. Én is közveszélyes vagyok persze a magam tárasaságában. Más nem jut eszembe azonkivül hogy elég sokat birok dumálni és alig lehet leállítani!!
Na a taliról lemaradtam mert ma szigorlatoztam!! :( :( :(
Én megprobálkozok írni himnuszt aztán pénteken megprobélom felrakni ide! De ne számítsatok valami nagy durranásra :oops: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204236 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Stara írta: [size=9:auc8akht]A többi csapat is ilyen lelkes?[/size]

Igen, a többi csapat is ilyen lekes :D És ezt nagyon jó látni 8)

Amúgy mit néztek a moziban?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204234 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
:cry: brühüü :cry: Kedden egykor én előreláthatólag a cuccaimat fogom összepakolni a koliban,mert sürgősen ki kell költözni,de a Shrek 2-t nagyon meg szeretném nézni!
A címerünknek mennyire kell hasonlítania az eredeti címerre,csak pl.színeiben vagy úgy egészben?
Ez a megkülönböztető jelzés dolog tetszik.Egyenkendő? (nem csak fejre lehet kötni) Karszalag?(ld.Kontroll) Zöld arcfestés?(ld.Shrek,bár minden nap kissé gázos lenne :lol: ) Most kifogytam a hülye ötletekből,de majd gondolkodom még. :wink:
Jó mozizást,bármit is néztek!
[size=9:zv9fyz17]A többi csapat is ilyen lelkes?[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204101 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
akkor ---Mozi: Kedden 13:00 Corvin mozinál (a FŐBEJÁRAT ELŐTT)

minel többen probaljunk eljönni :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203951 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Öröm látni ezt a lelkesedést.

A fő elv, hogy amiről csak lehet döntsünk közösen, és csináljuk meg együtt még tábor előtt.

Csapathimnusz: Jó lenne, ha lenne. Verselni tudó emberek írhatnának egy rövid dicsőítést Halethről, vagy Brethil erdejéről. Remélem Valaki vállalja a megzenésítést? Jó lenne egy induló is, ami vetekedik Pók szösszenetével (vagy az). Lehetne, itt akár a zenére írni a szöveget.

Címer és zászló: a muszájdzseki mint zászlóforma nem rossz ötlet, de a címernek emlékeztetni kellene az eredetire. A címerről jó lenne jövő hét közepéig dönteni, és akkor még lenne időnk a tábor előtt megcsinálni a nagy (1*2 méteres ;) ) csapatzászlót. Ha valakinek ötlete van, az linkelje be a rajzát. (Nem a rajz szépsége számít, hanem a motívum.)

Sátorlakók: Jó lenne, ha a csapat tagjai egy kupacban állítanák fel a sátrukat. (ez a csapatból 13 fő) Sokat dobhatna az összképen, ha csinálnánk kis zászlókat is, amiket ki lehet tűzni a sátrakra.

Mi mind egyéniségek vagyunk: Kitalálhatnánk valamit, ami a póló színén kívül megkülönböztet minket a többi csapattól. (Ilyen volt tavaly pl. a Dúnadánok fejkendője)

Haleth népének történetét mindenki frissítse föl. Egy rövidebb összefoglaló nemsokára ide is fölkerül. Ugye Bölcs?

Filmajánló: A bemutatkozásokat olvasva (a keddi mozizás mellett) ajánlom figyelmetekbe Kitano Takesi filmjét, a Szamuráj-t. (Uránia Nemzeti Filmszínház) Szerda (június 30.) 20:30, fél kilenc. A rendező és a film címe alapján sok vérre, és gyönyörű képekre lehet számítani.
Vagy ha addig valaki nem nézné meg, vagy újranézné velünk jövő hét hétfőn: SHREK 2

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203948 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
gillz:

szörcsög írta: Mozi: Kedden 13:00 Corvin mozinál wazze

Gyertek sokan!!És szóljon aki jön!! azt nem tudjuk mit nézünk.... :)
de ha van 5let akkor azt is lehet mondani!


"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203927 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
jajj, most törtem össze... a novellákat meg a zenét különválasztani? micsoda megfontolás már ez??? nyiiiiii.

akkor mikor mozizunk? :D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203901 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Sziasztok, (VÁLTOZÁS :!: )

A Rendek számát bővítettük, így az alábbi felosztás született:


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203885 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
jé, nyílt egy új topikunk, tök jó :)
felőlem lehet több tali is, részemről OK :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203878 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
ööö... és ha szerdán is lenne egy? ;) nem feltétlenül mozis csak leülős... úgy láttam szerdára is van érdeklődés... meg végülis mi a baj az eggyüvétartozás érzésének ( kifejezetten önbizalom növelő! A mellékhatások elkerülése érdekében természetesen keresse fel pszichiáterét/pszichológusát vagy bármely világfájó társát és kérje ki véleményét ( ez itt a reklám hejje... ( Mega lopásé márha vki ismeri az Éj Káosza trilógiát... ( remekmű... én mondom ( ti szegények...)))))))) Hja hoyg megint kicsiteltértem?;) OFF rulz ;)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203867 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Mozi: Kedden 13:00 Corvin mozinál wazze

Gyertek sokan!!És szóljon aki jön!! azt nem tudjuk mit nézünk.... :)
de ha van 5let akkor azt is lehet mondani!

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203860 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Igen,én jelentkeznék,mert absz. nincs önbizalmam :(
Vale meldák!Én már nem leszek táborig!Remélem,minden hír eljut hozzám :)
As melme Nimroccollo

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203844 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Megalapíthatnánk a Táboron belül az "Önbizalommentesek Klubját"...
Lenne rá érdeklődés, ahogy elnézem :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203783 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
ÜDV csapattársak!! :D

Nah, én is írok vmit... először is nagyon örülök h ebbe a csapatba kerültem, bár ennyi nem normális embert már régen láttam együtt :D :lol: ( öö.. mikor is? ma hajnalban ? :lol: :mrgreen: )

Na, rólam azt kell tudni, hogy nicknevem Adelard, (mint a mellékelt ábra mutatja ;) ) 18 éves vagyok, miskolci, és lány :D (ez a nicknevemből sokaknak nem derül ki, ugyhogy szeretném már itt tisztázni ;) ) 2 éve látogatom a fórumot,többé-kevésbé rendszeresen. hozzá is szólok néha...talikról már legtöbben ismerhettek. Kissé visszahúzódó vagyok, kevésbé kreatív, de annál lelkesebb, és veletek minden hüyleségben kész vagyok résztvenni! :D :lol: közös énekelgetés, zenélés rulzz. jómagam csak furulyán játszom, azt is elég rég gyakoroltam már de táborra felelevenítem tudásomat :D
Ismertetőjelem: Normális fénykép még nem készült rólam .. abszolút nem vagyok fotogén alkat. viszont jómagam szivesen fényképezek :D
(remélem ezúttal sikerül is előhivni a képeket nem úgy mint tavaly táborban :roll: :( ) továbbá imádok túrázni, meg egyébként is eléggé természetkedvelő egyén vagyok.nagyon szeretek azonkivül olvasni, sportolni, (tollas, íjászat, stb meg tulképp minden csak a focit nem szeretem) és mindenféle filmet nagyon szivesen megnézek!! :arrow: közös mozi felőlem is jöhet, nekem legjobb lenne szerdán :)
na, egyelőre ennyi :) kérdésekre, privikre szivesen válaszolok :)

puszi
Adelard

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #203761 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Nekem sajna nem jo szerdán mer lehet h balatonra kell mennem.... :P
de akkor kik jönnek?

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére