Haleth - Tábori előkészületek

Több
19 éve 9 hónapja #203752 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
LEGYEN !BG

menjünk kedden moziba, vagy szerdán, nekem tökmind1. viszont ha szerdán megyünk, akkor _Phelan_ is tud jönni, ha jól tudom.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203746 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
hálesz ojan mozi vagy nemlesz?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203706 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
/me mint az MTT szülinapon albérletes részlegében ismert Dr Freud ingyé vállalja a mélydepressziós illl kóros önbizalomhiánnyal szenvedő alanyok jelentkezését. A Csernus nevet én spec megtagadtam pedig nagyon próbálták rámtukmálni de a Freud vhogy azért mégiscsak igazzy sznob ragadványnév nemde? ;) Végső esetre eszembe jutott egy kezelés, hogyha már mi nem éljük túl épelmévela tábort akkor mások egyáltalán nem. Kölcsönkérek néhány Cannibal Corpse albumot vkitől ( nahnekem az spec nincs.. bár ha néhány halálontúli élményt idéző blackmetal szám is megfelel akkor kölcsön se kell kérnem senkitől ;) ), nah szal akkor szépen alvás közben mindnekivel meghallgattatjuk "A" népből majd reggelre vörös zászlója lesz midnenkinek... a friss... öööö... asszem kicsit elkalandoztam :ártatlanmosoly: ööö

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203704 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Kedveseim,

A bemutatkozásokat olvasgatva egyértelművé vált számomra, hogy a társaság egésze, úgy ahogy van megérett a pszihiátriára ::::)
Ezért szeretném a Haleth népe nevet Csernus Örsre változtatni, zászlónak pedig egy bot végére kötözött, lobogó muszájkabátot javaslok rajta a címerünkkel, a piros körben egy tekervényes agy, KÉTSZER ÁTHÚZVA ::::))))))))
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203659 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Sziasztok!
Mint mindig elkésve és lemaradva kissé mindenről én még csak most találtam meg ezt a topicot! :oops:
So én is Halethos vagyok egy páran már ismernek meg vannak olyanok akik nem!
Rólam : Nagyon elmés hozzászólásaim szoktak lenni! Csak ezt senki nem veszi észre! Mint itt mindenki én is olyan vagyok mint ti!
Énekelni szeretek csak nem tudok+ nem hallja senki! :D
Zongorázni tanítanak... Kissebb nagyobb sikerrel! A szintim túl nagy a cipeléshez! Sorry
Mivel a horoszkópom bika kicsit nehéz eset vagyok! Bár ez nem következik egymásból... na mindegy...
Ennyit rólam...

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203568 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
na én egy sajnos már nagykorú köz- és önveszélyes idióta vagyok, a Bolondcsalád főatyja, időm nagy részét azzal töltöm, hogy megkeserítem a saját életemet. gyakorlatilag semmi értelmeset nem csinálok, időm nagy részét azzal töltöm, hogy programozok, zongorázom, vagy írok. újabban előfordul az is, hogy virágokat locsolok, mert valaki szerzett egy virágot a szobámba. nem tudom, ki lehetett, és ez alighanem nem is nagyon tartozik ide. ja, és szeretek hülye filozófiai vitákat folytatni. ezzel már alighanem el is ijesztettem magamtól mindenkit... :D
tulajdonképpen ennyi bőven elég is belőlem... annyit még megjegyzek, hogy egy depressziós állat vagyok. de hát, ilyen az élet. vagy mi a fene...
ja, és ha Kassák-kötetet láttok a kezemben, meneküljetek, a saját érdeketekben :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203564 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Hmmm... Magamról? Ön és közveszélyes elmebeteg idióta vagyok, aki bármely időben és helyen képes ok nélkül leordítani mások fejét. Ezen kívül szeretek gyilkolni és másokat agresszálni, jaj annak, akit nem szeretek. Vajon most sikerült elérnem, hogy senki ne szóljon hozzám a tábor ideje alatt? :mrgreen:

Najó egyébb háttérinfó: 15 éves lány vagyok, még mindig, nem 5, nem 20 és nem 17, és kb másfél éve lógok aktívan a többiek nyakán. Előddel együtt leszek a Kard rend vezetője, éljenek a meggondolatlan tábvezek :D
Amúgy nyugis vagy depis időszakaimban (vagyis egy éve egyfolytában) szeretek verseket írni, novellákat kevésbé, de néha az is előfordul. Szeretem a természetet, viszont kirándulni nem mindig szeretek, mert egy lusta dög vagyok. Na de majd most vihetlek titeket a dzsumbujba :)

Na, egyelőre ennyi, talán majd még később összeszedem magam és mondok mást is, puszpusz,

Galóc

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203541 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

NIMROCCO írta: Aiya! :)
Nickem Nimrocco,de csak azért caps lockos,mert mindig összetévesztenek Suhifarokkal :roll:


Nimrocco, szerintem ezért főként az avatarotok a felelős, meg hogy megközelítőleg egy időben tűntetek fel...

Ha már ilyen lelkesek vagyunk, nem akarunk összeeszkábálni valami csapathimnusz-féleséget? Esetleg megzenésíthetjük Gumipók művét... :twisted:

Bocsánat, lusta görény vagyok bemutatkozást írni. Aki kíváncsi rám, olvassa el a profilomat, bár nemtom, mennyire jellemző rám, és használati utasítást nem tartalmaz... Viszont eléggé rossz önismerő vagyok, úgyhogy valszeg amúgy sem tudnék ebben sokat segíteni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203453 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
akkor várjuk meg, amíg valami moziőrültebb idetéved :D

EMBEREK!!! Mit nézzünk?!
persze ne felejtsük, hogy mi egy Cooltúrális Társaság vagyunk :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203450 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
na ok ez jo ötlet:)
én nemtudom mik vannak...nekem 8 mit nézek

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203442 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
szerintem menjünk moziba, aztán még mindig elmehetünk valahova hülyülni utána :)

kedd nekem is jó. de mit nézzünk?

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203428 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Akkor sztem ha már talit is akarunk meg moziba menni is akkor menjünk moziba az is tali:)
én ráérek egész héten de előd megy el szóval mondjuk kedden nektek jó lenne?

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203423 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
szal en jovohet szerdatol nemhiszem ho tudom olvasni a forumot szal addig minden infot ha lehet.. :(
mjd szepen lassan...
csak hogy tudjak készulni
:)

a Tiszán nicsen net

meg elég necces lenne oda egy gép..
ott max egy konyv lesz velem :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203334 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
öö ha már mindenki emlegeti ezt aközös mozizást.. nem csapjuk vmikor meg???

(en csak sajna jovohet max szerda ig leszek itt)
de addig megcsaphatunk egyet nem?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203305 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Sziasztok!

Örülünk, hogy így belelkesült mindenki!!
Jó Titeket ilyennek látni - reméljük, a táborban csak még jobb lesz.
:)

Láttuk, hogy elkezdtetek már szervezkedni, így hát úgy gondoltuk, elhintünk pár morzsát a tábori csapatfeladatokat illetően. Ezeket jórészt tudjátok már, de talán nem árt a frissítés.
:)

Először is: jó nyomon járnak azok, akik csapatzászlót, címert tervezgetnek - csak így tovább! :D

Másodjára: már most elkezdhettek gondolkodni azon, hogy miként látjátok majd el a Pohárnoki Teendőket, mikor is egy ebédet segítetek felszolgálni valamilyen kis hangulatkeltő műsorral (hogy ez pontosan mi lesz, az Rátok van bízva)!

Harmadjára: Azt is tudjátok már, hogy egy este egy szép előadás keretében kell fellépnetek a többiek előtt. Az előadás pontos támáját majd később tudjátok meg, de addig sem árt, ha utánajártok Népetek történetének, szokásainak stb. (Ajánluk minimum a Szilmarilok el- illetve újraolvasását! [size=9:2z39xq5y]naaa, legalább a megfeleő passzusokat!...[/size])


A viszontlátásig sok sikert és jó szórakozást!
Vigyázzatok Magatokra és minden jót!
kriszana és Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203289 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
sziasztok. gillz vaaagyoook, és... és... vmiféle segédcsoportvezetőhelyettesnek pakoltak be Brandír mellé, ami nemtom mit jelent, de. 21 vagyok, budai lakos. olyan 2 és fél éve fórumozom asszem, alapító tag az MTTben meg ilyenek. Termékes vagyok elodykevel együtt, én harmadéves, de azért vannak közös óráink :roll:
Gitárt szerintem most nem viszek, de lejjebb már láthatóak voltak a hangszerek, ezek közül a hegedűt 12 éve nyúzom. Van, amikor színésznek készülök, szerepjátszom, meg gótpozőrködöm. Tábori éneklésekben a szokásos magyar tábortűzi dalokat nem csípem, meg a fekete szeneket se, mást hajlandó vagyok résztvenni :twisted: .
Általában nagyon kreatív bírok lenni, de a megvalósítás messzebb van tőlem, mint a diploma...
Voltam cserkész pár évig, mint veszélyes életforma :D
Irodalom: fantasy, scifi, drámák, megminden.
Általában toleráns vagyok, nem szeretem utálni az embereket, de néhány dolog fel tudja csavarni a feszültséget bennem, és olyankor nehéz kezelni. Hm, nem feltétlenül szerencsés lepozőrözni, amikor télleg. :D
aki többet akar, az megnézi a profilomat, meg ezt itt:
vampirefreaks.com/profile.php?user=gillz

uff

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203277 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

elodyke írta: Pók!


milesz velünk abban a 10 napban ha te már most kezded :D DD


Te beszélsz? Te élveszületett::::))))
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203258 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Átlagéletkor: 18, 083 (hála egy RettenetesenDeBorzalmasanSokÉves ízeltlábúnak :twisted: )
A rendekbe, majd csak a táborban kell jelentkezni.

Lesz két csapatfeladat, egyenlőre ismeretlen időpontban
-Esti előadás: szándékosan visszatartott információk hiányában erre még nem tudunk készülni.
-Lakoma: valamelyik étkezés alatt, szórakoztató műsort kell biztosítanunk. Ez lehetne Jacopo új darabjának ősbemutatója. További ötletek ehhez?

Zöld póló: Minden csapatnak lesz egyen színű pólója, a saját címerével. Brethil szép erdejére való tekintettel mink leszünk a zűdek. A pólófestés a táborban lesz, de a címeren már most lehet gondolkodni. Íme az eredeti CÍMER.
A póló hátuljára lehetne egy rövid, az egyes emberekre jellemző szöveget írni. Ezt a szöveget a csapat többi tagja találná ki, az illető pedig beletörődhet. :evil3:

Ahhoz, hogy találó feliratot írhassunk, és mert nagyon sok az eddig még az ismeretlenség homályában rejtőző ember, jó lenne egy rövid bemutatkozót tartani. Egy páran ugyan már ismerik egymást, de mindig lehet valami újat mondani.

Mivel ezt egyhangúlag megszavaztam, kezdem:

Nick nevem (mint ez látható) Brandir. A tábvezek engem szemeltek ki ennek a csapatnak a „vezetésére”. Gyárilag, és mikor épp nem valamelyik minősítő jelzővel is fölérő álnevemen szólongatnak, Kaszás Péternek hívnak. 24 éves vagyok, Budapestről jöttem, elkísért a…
Főbb ismertetőjegyem, hogy nem készült még rólam normális fénykép. Mikor épp nem valakinek az idegeit igyekszem kikészíteni, vagy kritikáimmal végromlásba taszajtani, informatikával foglalkozom (operátorkodom, és állandóan megzavarnak a fórumozásban). A fórumot három éve olvasom, ez alatt volt, hogy hozzászóltam.
Műszaki Főiskolát végeztem, de előtte mindent csináltam ami nem kapcsolódik ehhez. Sportoltam, táncoltam, ön- és közveszélyes dolgokat csináltam. Jól meg is lepődtek az ismerőseim, mikor megmondtam hol tanulok majd tovább. Előképzetlenségem miatt ki is lógtam a számítógép előtt felnőtt környezetből, de szerencsémre ott is hamar hasonszőrű emberekre leltem, majd rátaláltam erre a közösségre is.
Hobbim nem nagyon van. Nincs kedvenc íróm, bár kedvenc költőm van (a magyarok között). Sok filmet nézek, sokat járok moziba, és elveim megtartása mellett szinte bármilyen filmet megnézek. (Lehet szólni, ha közös mozizás készül).
Azt, hogy ki milyen ember, milyen személyiség csak akkor derül ki, ha megismerünk valakit. Ennek ellenére jöjjön egy kis használati útmutató: Az egyik legfeltűnőbb hibám, hogy szétszórt, néha feledékeny vagyok. Tehát ha szóltok valamiért, és nem csinálom meg, az nem azért van mert nem érdekel, vagy nem akarom. Ha nem érdekel valami, azt úgyis megmondom. Inkább figyelmeztessetek, mint hogy veszni hagyjatok valamit. Hirtelenjében ennyi, ha még valami érdekel, lehet kérdezni.

Kérem a következőt!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203242 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Kezet foghatunk!! :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203239 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Már most gondba vagyok ritkán tudok netezni és 2-3 nap alatt már két oldalt írtatok!Gondba leszek!!! :cry: [/quote]

Én meg hétfőtől már nem leszek neten egészen a táborig :(

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203234 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Jacopo Belbo írta: Halethes tali jó ötlet.
Jövő héten ki ér rá? :D És mikor?! :D


Na ebből kimaradok!!! :cry: :cry:

Galadh:Igaz!! :roll: De most más nem érdekel ezeket letudni! Majd informálodok innen! Valahogy csak lesz!! Mindjárt kirakják a innen mert OFF-olok?!! :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203230 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Niph/Elentári írta: A rendbe való tartozás ugye ott dől el??
Galadh: cserélhetünk! Én megyek talira Te meg elmész helyettem szigorlatozni!!Nem hiszem hogy tetszene(Anatómia)

elmegyek én helyetted szívesen, szerintem nem én szívok nagyobbat :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203226 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Halethes tali jó ötlet.
Jövő héten ki ér rá? :D És mikor?! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203218 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
A rendbe való tartozás ugye ott dől el??
Galadh: cserélhetünk! Én megyek talira Te meg elmész helyettem szigorlatozni!!Nem hiszem hogy tetszene(Anatómia)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203212 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
szar neked

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203209 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Hmm..
Talikra nem járok!Ég is a pofám rendesen.Nem tehetek róla!Messze van Pest, és én még otthon és koli között is ingázok mindig!!

Névről amúgy egypárotok dereng!!

Tali?? Ez gáz! Juli 2-án még van vizsgám!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203208 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

Niph/Elentári írta: Nem ismerek senkit! :bawling: :bawling:

Csak nem azért, mert nem jársz talikra?...


egyébként lehetne csinálni szvsz egy haleth-es talit, szörcs adta az ötletet.
na és akkor legalább megismernénk egymást egy kicsit :) ez főleg annak a felének hasznos, akik még nem ismerik a társaságot...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203206 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
[meg meg mittomén mit vigyek??[/quote]

Hozz mindent!!! :D
Amit csak tudsz/elbírsz! :D

Akkor vki nekem is tud hegedűt adni?
(leszerelem az enyémről az álltartót és hozom,ha szükség lesz rá :) )

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203205 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek
Dalszövegnek jó lesz: Lord, Edda, Rebublic???
Már most gondba vagyok ritkán tudok netezni és 2-3 nap alatt már két oldalt írtatok!Gondba leszek!!! :cry:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203201 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Tábori előkészületek

elodyke írta: Pók!


milesz velünk abban a 10 napban ha te már most kezded :D DD


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére