Thingol - Bemutatkozások

Több
19 éve 8 hónapja #208462 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
az összeset még nem néztem meg, de sokat igen, és összenyálaztam a környékem... :) :roll:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208392 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
akkor ezt megbeszéltük erda niire! hallgatlak majd én is a vívásról, tesóm még annó űzte a sportot! fagggass nyugodtan, legalább valakit megismerek! Amúgy végig nézted a képeket a VB-ről??

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208118 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Arana: korizooool???? 8O *liheg-liheg* Úúúúúúúgy irigyeleeeeek!!! :evil: Én is annyira szeretnék korizni, de errefelé még egy normálisan befagyó tó sincs, nem higy műjégpálya! :( Én hű hallgatód leszek, és majd rendesen kifaggatlak. :D Cserébe ha gondolod mesélek a vívásról (ergo ez az én életem) :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #208000 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
na én is itt vagyok akit érdekel a fejszerkezetem: web.axelero.hu/szivarvanyse/csap ... 04jun.html
/me a legalsó sorban jobbról a második egyed! ez egy 2004-es Székesfehérvári fellépés után készült, aszzem Országos Bajnokság volt! Egyébként a kür -azaz koreográfia, csak ebben a sportban kürnek hívják- a Mátrix zenéjére készült, amit táborban szívesen megmutatok! Márhogy a zenét!
akit érdekel a sportunk itt nézegethet kedvére a VB képeiből
1. sorozat: web.axelero.hu/familyweb1/2004/V ... nails.html
2. sorozat: web.axelero.hu/familyweb1/2004/V ... nails.html
amúgy szívesen mesélek a sportomról szabadon! de a tárgyas játéknál asszem a végtelenségig fogok mesélni róla mert ez az ÉLETEM!!!!!
itt vagyok mégegyszer: web.axelero.hu/familyweb1/2004/V ... izunk.html én az ülők mögött állok, sál van a nyakamba, bal oldalt a két edzőnket láthatjátok!
Amúgy még annyit hogy a nevemet szigorú "a" kiejtéssel kéretik eljteni, az "á" kiejtésre allergiás vagyok!!!!!!!!

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207312 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

szépjóreggelt mindenkinek,

Cueddo vagyok, vagy már félig-meddig cuebátyó, de nem akarok diszkriminatív lenni, úgyhogy inkább Cueddo/Cue, kinek hogy tetszik.

tizenkilenc múltam, két éve vagyok az MTT fórumán, meg tag is vagyok, meg próbálok működni itt a Társaságon belül, kisebb-nagyobb sikerrel. azt kell tudni, hogy ez az én Életem, nagybetűvel, hogy itt létezem, ebben a közösségben, minden más mellékes.
írok verseket, meg színművekkel-színjátszással is foglalkozom, műkedvelő-szinten, de rendkívül lelkesen, imádom a színházat :) igyekszem majd lelkesedésem & tudásom legjavát adni Nektek az előadáskészítéshez, máris elkezdek töprengeni.

szeretek még énekelni, meg mindenfélét írni, meg sétálni (nem túrázni, ahhoz lusta vagyok :) ). meg beszélgetni & csapatmunkálkodni is szeretek, bár ennek az ellenkezője látszik rajtam, ne ítéljetek túl korán :wink:

ja, és aminek végképp semmi jelentősége nincs: hogy két éve nyúzom az angol-töri szakot itt Pesten :)

hát, ennyi voltam, kérdezzetek nyugodtan itt, vagy majd élőben :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206941 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Na, Nyima néni újra megejti a bemutatkozást, némi újítással.

Naszóval... nevem lenni Nima, néhányan az Ivikét is megkockáztatják, de szerencsére nem innen. :P
18 éves vagyok. És egyáltalán nem élvezem. Tegnap jártam az ovim előtt és majdnem bőgtem. :cry: :)
Most, hogy így végignézek magamon... lány .
Hazánk fővárosában élek, 10 percnyi járóföldre a városhatártól. :) Rákosborzasztó rúlz!
Most épp semmit nem tanul , ma jött vissza Szegedről, ahová talán felveszik magyar szakra. /És ahol látta elsuhanni Lamorakot, de nagyon gyorsak voltak mindketten, így biztos megismerésre és köszönésre nem utotta drága idejükből. 8) / Az ELTE biztosan veszett ügy. Ha nem sikerül, megy egy kétéves ékszerkészítő-virágkötő-könyvfestő-stb suliba.
Fontos rólam tudni , hogy... nincs semmi. Komolyan teljesen átlagos szürke egérke/most pedig tündécske/ vagyok.
Tudom, ki volt Thingol. :) GyU-t, Babót és Silmarillit olvastam . A többi megszerzése és időszorítás folyamatban.
Szeretem az állatokat, a természetet, a zenét, /10 év furulya, 2 év fuvola/ az irodalmat, a gyöngyöket, a fonalakat és a Lelkeket, amik a Világot irányítják. /Csudi, lesz babaház? Juhéééé! Bébiszvetter jelentkezik! /már ha megválsz a manócskáktól. /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206471 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Szólítás: Ankalimon Tasareo, a nagyméltóságú bölcs (a bátrabbaknak: Ankalimon, vagy Tamás)
Kor: 32
Nem: fiú
Hely: Budapest
Foglalkozás: informatikus
Fontos dolog rólam: Elég határozott személyiség vagyok, kéretik nem megszeppenni. Noha ezt gyakran jól titkolom, velem is előfordul, hogy nincs igazam - ilyenkor nyugodtan lehet figyelmeztetni...
Hobbi: filozófia, Középfölde tudományok, emberek megismerése
Egyéb: Az MTT elnökhelyettese, és sok MTT-s program szervezője vagyok. De itt a táborban más a szerepem. Mint a csapathoz rendelt bölcsnek elsődleges dolgom, hogy segítsek Középfölde és általában a tolkieni világ megismerésében, valamint hogy figyeljek a keretjáték szabályainak betartására. Ettől függetlenül természetesen mindent megteszek, hogy segítsem Brisa munkáját, és a csapat alkotó tagja legyek... (oh be szép megfogalmazás... ;) )


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206351 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Sziasztok!

Eruntale volnék, de a Hannára is hallgatok
19 éves vagyok, és lány
Budapesten lakom (bár eléggé a peremén)
jövőre kezdem az egyetemet esztétika-történelem szakon + van egy idegenvezetői bizonyítványom [size=9:264m8pey](de ez csak halkan és zárójelben)[/size]
Tolkien művei közül olvastam: GYU, Babó, Szilmarilok, Gyűrű keresése, és Az elveszett mesék könyve [size=9:264m8pey](khmm, ez utóbbit inkább csak átnyálaztam)[/size]
hobbi: olvasás, írogatás, színjátszás, éneklés, és jobb sorsra érdemes üvegtárgyak összefestése
fontos tudnivalók: talán csak annyi, hogy kicsit nehezen oldódom, de aztán nehéz lelőni...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206172 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Sziasztok!

Bizzony, bizzony én még az elsők között mutatkoztam be, úgyhogy itt van.
Kicsit hozzáírtam, mert eléggé... álmos voltam, mikor született.

Szal:
Szméagolnak szólítsatok, megjegyzem a Meoi a rövid becenevem, ha kell. Ennek ellenére lány vagyok. (Milyen arcok lehetnek most a gépek előtt. ) 15 éves vagyok, Ady Endre Gimnázium(ugyse tudja senki mi ez) biológia tagozatra járok, ugyanis biológusfélének készülök, de majd meglátjuk. Állatorvosi lenne a nagy álmom, de a tanulmányaim miatt ez nem fog menni. :mrgreen: Sajnos budapesti vagyok, ha valaki nagyon unja vidéki városát én szívesen cserélek vele. Sétáljunk lassan, meg hasonlók, nincs ellenemre. Ezért lökdösnek néha a metroban? :?:
A Gyűrűk Ura trilógiát, A babót, A Szilmarilokat olvastam, meg A Gyűrű keresését. Az Elveszett Mesék Könyvének I. kötetét a II.nak egy részét, az már nekem is sok volt. (Tudom ki volt Thingol, ez a minimum. De, hogy szeretem-e azt hagyjuk. Elweként jobb volt.)
Írogatok, zenét hallgatok, lovagolok, gondolkodok, olvasok, figyelek... (mire jó a vessző) Meg önálló "terepgyakorlatokat" rendezek. Ez azt jelenti képes vagyok bármilyen állatkát (hangyát is) órákig figyelni. :P
Fontos tudni rólam: Szeretem hallgatni az embereket. És az ízelt lábúak is nagyon aranyosak tudnak lenni. (na ez most nem tudom hogy jön ide) Szeretek hülyét csinálni magamból, leégetni magam. Persze ehhez megfelelő társaság szükséges.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #206147 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
:arrow: No, a 26 emberből 19 már bemutatkozott. Szép arány. De a hiányzók megszólalását is várjuk: Jocii, Cueddo, H. Balázs, Nimashilin

:arrow: Nem tudom, észrevettétek-e, de Oisin átkerült egy másik csapatba, Jociit viszont a köreinkben üdvözölhetjük. (Ha jól láttam, jelenleg egy pont a nickneve.)

:arrow: Dulcam, tőled kaphatnék egy működő mailcímet?



Szólítás: maradjunk a Brisánál (ejtsd: brisza)
Kor: még néhány hónapig 24
Nem: szintén lány
Hely: Budapest
Foglalkozás: pszichológus...
Fontos dolog rólam: Hallássérült vagyok, azaz nagyothalló, azaz hallókészüléket hordok, azaz nem feltétlenül értek meg mindent elsőre, azaz szükségem van a szájról olvasásra is a beszédmegértéshez, azaz igénylek némi türelmet és segítséget... (Amúgy lehet engem kérdezni erről a támáról. Számomra nem tabu.) A külsőm: barna, rövid haj, 166 cm 59 kg, amikor nincs bent a kontaktlencsém, akkor szemüveges is.
Tolkien művek: Gyűrűk Ura trilógia, A Hobbit (Ulmo fordításában), Szilmarilok (A Gyűr keresésének nnekiestem ugyan, de nem jutottam messzir vele :D )
Hobbi: olvasás, kézművesség (szeretek gyártani, izé alkotni dolgokat), beszélgetés
Egyéb: Hát ööö... nem is tudom... Talán csak annyi, hogy csapatvezetőként törekedni fogok arra, hogy mindenki jól érezze magát, a félénkebbek fel tudjanak engedni és hogy mindenki megtalálja azt, ami leginkább passzol hozzá a proramok közül. És bárkinek bármi óhaja, sóhaja, kérdése esetleg baja, bánata van, most vagy a tábor ideje alatt, az bátran forduljon hozzám. Ahol tudok, segítek.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205913 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Jééééé, télleg nem, nahát....pedig én aszittem... :cry:

:mrgreen:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205909 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Suhi: nem is hasnolítasz az avatárodra! :P

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205906 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Milendoria írta:
Balról a második kendőben, aki épp Peredhil instan Ice-teáját bűvöli


ááááá, ezen én is rajta vok....az a sárgás pólóju Milendoria mellett...én vok aki mellett üveg van....szemüveges.....több ismertetőjel most így nem jut eszembe....Jééé, ez majdnem illik Dingirre is Milendoria másik oldalán... :D ....na jó, én vok balról a harmadik...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205902 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205620 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Nos én Artemiszt láttam a pécsi konferencián,meg Estelt is meg még bitos volt más is,de gyorsan felejtek :oops: .Szal a lényeg,hogy habár annyit beszélgettünk egymással,hogy :-Szia Ranamarth vagyok.-Szia Artemisz/Estel vagyok.-de azért mind a ketten kedvesek és aranyosak vagytok,ugyanis visszahúzódva egy sarokba,figyeltelek titeket! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205437 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
ez mind szép és jó, csak nem igaz rám, de azért nagypn köszi :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205417 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Ring!!! Végre itt vagy!!! Juhéj! :hello:

Már el se tudtam képzelni, hova lettél!


Ne higgyetek neki, Ring egy igen józan, aranyos, okos lány... (ráadásul annyira azért szerencsére nem józan, hogy ne lehessen vele óriásiakat marhulni), és ezért naddon ceressük! :up:

Suhi, édi vagy!

Area, Csele, naggyon tüncök vagytok ezeken a képeken!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205333 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
szevasztok!
na, hát akkor én is írok valamit magamról:
:arrow: Szólítsatok Ringnek, csak ne Ringmedvész, Ringmaci ill. egyéb változatait. :D
:arrow: kemény 15.
:arrow: lány vagyok.
:arrow: A Szerb Antal nevezetű gimnáziumban tanulok.
:arrow: hobbim: jazz-zongora, kórusok, Thai-Chi, jóga.
:arrow: olvastam a Gyűrűk Urát, a Szilmarilokat, a Babót egyszerűen nem tudtam elolvasni, és Gyűrű Keresése.
:arrow: nem vagyok egy túl okos ember, de bármi gáz van, hozzám fordulhattok. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205211 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Artemisz (Celebthil) írta: [size=9:vyvqzjnl]Különben meg rájöttem, ez a kép nem volt túl jó 5let.. ezem túl szép vaok... Még a végén csalódni fog, aki először meglát.. :roll: [/size][/color]


[size=9:vyvqzjnl]Naaaaa, ne izélj mááá, most igazán!! Én azt súgom meg, hogy Artemiszt nem lehet nem szeretni!!!![/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205177 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
na, akkor már én is bedobok egy képet, bár nem szívesen, ugyan is, én minden képen grimaszolok, és hülyén nézek, de ez van...
itt a legfrissebb képem
itt pedig a legelfogadhatóbb
adjátok össze a kettőt, és az vagyok ééén. :D

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205170 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Anyu kiélte rajtam művészi hajlamait, s lefényképezett.
:arrow: kep.tar.hu/csele/index.phtml?aid=27658020
Itt vagyok látható a kertünkben, remélem így már megtaláltok! (főleg, mível abszolute senkivel nem találkoztam még közületek!) Sajnos kicsiben még nincs fenn, de ha rákattintotok, letölti, s gyönyörködhettek bennem másfél képernyőnyi méretben :P
Külön felhívom a figyelmeteket a szép szürke pólómra, amit a kedvetetekért vettem fel!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205060 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Estel Adániel írta: [size=9:32ofcj6x](mielőtt bárki előre megijedne Artemisztől, megsúgom, a szeme se ilyen piros! ;) )[/size]


MEGÖLÖM! ESKÜSZÖM, MEGÖLÖM!!!!! :P


Jajj, lányok, kezdhetitek sejteni, mi vár ránk a táborban! Huhuuu! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[size=9:32ofcj6x]Különben meg rájöttem, ez a kép nem volt túl jó 5let.. ezem túl szép vaok... Még a végén csalódni fog, aki először meglát.. :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205051 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
[size=9:3tdalswu]Te jó ég, ezen a képen én meg mindenki másnál elmélyültebb vagyok... :dead:
És éppen úgy teszek, mintha nem tudnám, hogy mikrofon is van a kezemben... :roll:
:lol:
(mielőtt bárki előre megijedne Artemisztől, megsúgom, a szeme se ilyen piros! ;) )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205039 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Hihi.. Dulcam, nem is tudtuk, hogy ilyen is tucc lenni!

Hiába, az első benyomás megtévesztő! .. azt hittem, te nagyságrendekkel visszafogottabb vagy harcibirka ikeröcsédnél!!

Amúgy ÜDV KÖZTÜNK, ÉS NAVÉGRE ITT VAGY!

(visszafogott színű felsőruházat.. hih.. ez naggyon tecc..)

Mielőtt bárki megijedne, aki nem ismer, az én hajam se piros, itt egy viszonylag elfogadható kép: elmélyülten hallgatom Estel énekét:


klikk

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204880 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Csele: köcci... 8) Honnan tudod? :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204851 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Most jut eszembe!!!!!!
Az avatáromra legalább annyira hasonlítok, mint Suhi! Szóval így meg sem találjuk egymást, ezért leírom, hogy barna hajú vagyok, így talán könnyebben megy :P (10-ből 9 magyar az....)

Dulcam, most aztán bezavartál! Két lehetőségből is nehéz választani, de három.... :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204844 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
És ne haragudj azért sem, hogy Dülkámnak foglak szólítani (franciásan), Dálkem helyett...az jobban hangzik 8) !

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204810 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Dulcam írta:
:arrow: A nevem Dulcam (ejtsd ’dálkem’)azaz Dulcam (röviden Dulcam) ami kb. annyit jelent, hogy Dulcam. A fent említettek közül választhatsz ha netán szólítani kívánsz.


ha nem bánod én maradnék a Dulcamnál,mert a Dulcam kicsit hsszú, és nem hangzik olyan jól mit a Dulcam...remélem nem fox megharagudni... :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204800 Írta: Dulcam
Dulcam válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Sok újonc van köztünk (akik annyira már nem is újoncok :D ), ezért azt javaslom, hogy kezdjük egy bemutatkozással. Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?


Üdv visszafogott színnel díszített felsőruházatú (úgymint szürkeköpeny), hegyesfülű tünci barátaim! (Hát igen, kb Thingolról is csak ennyit tudok  ) Lévén ujjonc válaszolnék a hozzám hasonszőrűeknek feltett kérdésekre:

:arrow: A nevem Dulcam (ejtsd ’dálkem’)azaz Dulcam (röviden Dulcam) ami kb. annyit jelent, hogy Dulcam. A fent említettek közül választhatsz ha netán szólítani kívánsz.
:arrow:17
:arrow: Nem tudom ennyi süket szöveg után kérdéses-e még, hogy fiú vagyok.
:arrow: Kis hazánk nagy-nagy szívétől egy kicsit Észak-Keletre, Szentendre fele Pomázon szokktam júzsölli leledzeni, de csak ha otthon vagyok
:arrow: Jelenleg Gimnáziumot tanulok I’m intrested in Physics, de a matek nem az erősségem (sem a kommunikáció)
:arrow: Nem mindig ilyen hülye (bolond?) az átlagnál nem (sokkal) gátlásosabb, nagy hangú, esetenként pattogó kissé trágár primitív de bonyolult lélek
:arrow: Babó, GYU, a Szilmarilokba csak belekezdtem  (kb)
:arrow: szerepjáték, mogás( >>> IQ: ~0?)

"Mondottam Ember, küzdj és bízva bízzál!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204797 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Brisa írta: No, akkor lássunk munkához.

Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?
:arrow: Egyéb?


na akkó ide is bemutatkozom:
:arrow: Maradjunk az Arannánál, de ha esetleg nem hallgttnék rá akkó lehet rámüvölteni hogy "VIOLAAA!!!!!!!" ( web.axelero.hu/szivarvanyse/csap ... 04jun.html itt: legalsó sor- jobbról a második- az vagyok én )
:arrow: 14
:arrow: lány egyed
:arrow: Pécs
:arrow: A Radnóti Miklós Szakközépiskola angol szakának nulladik évfolyamán folytatom tanulmányaimat (és rohadt okos leszek :D )
:arrow: magas: kb 180 cm, barna hajú és szemű, erős hangú lány vagyok! Sokat mosolygok :D :D :D :D :D :D szeretek nevetni, hülyéskedni, beszélgetni, lelkizni meg minden, nem nehéz megtalálni :P
:arrow: hát eddig GyU 1,2 de haladok a 3 felé, és szánom-bánom nem tudom ki volt Thingol
:arrow: mindenféle: sznkronkorizás, lovaglás, rajzolás, írás, stb
:arrow: " egyebet nem tudok mondani...kére kapcsolja ki! " (by: Szalacsi Sándor)

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére