Thingol - Bemutatkozások

Több
19 éve 9 hónapja #204638 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Én is átszedtem ide az enyémet.... Kár, hogy nem törölhetem ki a másik topicról.. [size=9:28fevjc8]de talán Ana lesz olyan jó... :oops: [/size]


Itt az én bemutatkozásom:

Helló, édesek!

Tatabányán lakom, ahol a Gerecse 50 indul és végetér. (ezzel kezdem, mert ez szvsz legkevésbé fontos :roll: A nevem Kirschner Viktória, de a Viki, Viktória megszólításokat, ha megkérhetem, hanyagoljuk... :?

Artemisz vagyok, vagy Celebthil, de az Erenyát is imádom, ami a regényembeli nevem, szóval ha vki úgy szólít, azt imádni fogom. ;)
Estellel, mint gondolom, legtöbben tudjátok, egy pár vagyunk.

20 éves vagyok, leendő biológus (ELTE, másodév, Felagund csoporttársa), de annyira azért nem szakbarbár, majd igyekszem magam visszafogni.

Rettentően imádok énekelni, verseket rögtönözni, furulyázni, szóval jelentkeznék a Nép Bárdja megtisztelő címért, ha szabad!
Kegyetlen sokat beszélek, főleg ha fel vagyok pörögve (mint Köztetek mindig.. ;) ), de majd ilyen hangulatomban megkeresem Suhit, és egymást fogjuk megőrjíteni, nem titeket! :mrgreen: Ugye, cicuka? :twisted:

Kedvenc színem a kék, a "Félhomály Tündéje" karakter igen közel áll hozzám, mert imádom a csillagos éjszakákat és szeretek a meghitt sötétben bolyongani..
Hímezni is nagyon szeretek, tudok is, szóval valószínűleg a hímzett tünde-címeremmel fogok bejelentkezni tábor kezdetén.
Szeretek ugrabugrálni, fán, földön, vízben vagy mások nyakába, főképp, de végülis tökmindegy.. :lol:

Olvastam a Babót, a GyU-t magyarul, angolul, a Szilmarillokat, a Gyűrű Kereséséből sajna csak a rohírokkal foglalkozó fejezeteket, viszont jó a memóriám, és oldalakat tudok idézni bármely olvasott műből, ha igény van rá.. ;) Ez KOMOLY! A tengwar íráshoz többé-kevésbé értek.

Doriath tündéi közel állnak hozzám, annak ellenére, hogy különösebben sose érdekeltek, az egy Celebornt kivéve (na, jó, meg talán Beleg..), de jó dolog tündének lenni, noldának talán nem lettem volna elég előkelő modorú.. :D
Thingolt sosem kedveltem, sajna, Berennel való bánásmódja, no meg a Nauglamíros affér miatt, de az alattvalóihoz méltányos volt, meg hát Estel állhatatosan győzköd, hogy nem is volt rossz fej, szóval kíváncsi vaok, változik-e a véleményem vele kapcsolatban...

Amit hozok:
furulya
gitár
hímzőkészlet (tű sajna csak korlátozott mennyiségben)
a GyU-témájú verseim összegyűjtve
GyU angolul
sinda nyelvtan és szószedet nyomtatva, ha igény van rá
napló
és SZŰNNI NEM AKARÓ VIDÁMSÁG, meg ének, meg egyebek!!

Naggyon szeretek mindenkit, irtó klassz csapat leszünk!

Csókpussz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204623 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Végre sikerült szereznem egy időgépet, ezért ráérek ide írkálni. Mielőtt a csapat fizikusa meghökkenne, az időgépemet úgy hívják hogy "utolsó vizsga".

Brisa írta: Hú emberek, izé... tündék, eszméletlen jó csapat leszünk, már látom.

Ezt én felbontanám: Jó csapat leszünk. Eszméletlenek leszünk. Pláne ti. Egy csapatba rakni Estelt és engem... vajon ki csinálta a csoportbeosztást? (*) Még egy apró kérdés így elöljáróban. Ugye Thingol népét Szürketündéknek is nevezik. Hmm. Szürke pólót kell hoznunk. Hmm. Vajon véletlenül kerültem pont ebbe a csapatba?

[size=9:126l7771](*) Ebben az ügyben sajnos nem tiszta a kezem...[/size]

És akkor lássuk azt a bemutatkozást.

:arrow: Hogyan szólítsatok? Szürke, vagy Csaba, de ha valaki hangosan egy CS betűt mond akkor arra is fel szoktam kapni a fejem.
:arrow: Hány éves? Lássuk csak... nyolccal több mint kellene... 22 és fél. Attól fél hogy idén már több is lesz.
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen: Navajon. A helyes megfejtők között jutalmat stb stb.
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik? Budapest epszilon sugarú szegletében, ahol epszilon akár 200km. Vagyis elvileg pécsi vagyok (huhh, de jó sok pécsi van a csapatban!) de immár negyedik éve Bpesten tengetem az év nagyrészét. Hogy miért? Lásd alább.
:arrow: Mit tanul/dolgozik? ELTE informatikai karra járok, negyedéves programtervező matematikus. Ez elég vadul hangzik, és az is. Szóval én vagyok a kockafejű, ezért is szoktam ilyen [;-] smileyface-t használni.
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla. A nevem - mint az avatarból esetleg kitalálható vagy kik régebbről ismernek tudják: a Szürke Gandalf rövidített változata. Rossz az emlékezetem, a névmemóriánál csak az arcmemóriám rosszabb, ezért ne haragudjatok ha tucatszor is viszakérdezek. (A csapatban az általam ismert/még nem ismert zemélyek 15/11, ezért nehéz dolgom lesz.) Sőt rövidlátó vagyok, egy picit rosszul is hallok, meg egyáltalán minden érzékszervem alulfelett ezért nem kell csodálkozni ha valami lassan jut el az agyamig. Ha egyáltalán eljut.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?) GyU (még csak magyarul, mert a húgom visszakönyörögte az angolt pedig már vagy a 15. oldalnál jártam) Babó, Szilmarilok, Gyűrű kereséséből néhány rész (főleg az istarokra vonatkozó). Hogy ki volt Thingol? Várjunk csak... Valami király volt. Esetleg Khirály. Melian, a maia volt a nője, akinek volt valami öve. Biztos a férjétől kapta nászajándékba. Akkor az országa biztos híres a bőrdíszművességéről, ha ilyen ajándékot ad a király. Ezek szerint Thingol a bőrdíszművesek királya volt. ;]]]

Csele írta: ha úgy jobban megy, az ő királyságából származik Legsie :wink:

Jéééééééééézusom. Már értem miért ebben a csapatban vagyok. Akkor ennyi erővel rózsaszín pólót is hozhatnánk... ;]]]
:arrow: Hobbik? Matematika, realista filozofálgatás, programozás, sport (foci, bicikli, erdőjárás, amatőr-autós-tájékozódási-verseny), alvás (csak erre ritkán jut időm), olvasás. Énekelni is szeretek, de jobb ha azt más nem hallja.
:arrow: Egyéb? Mittudomén. Ja amúgy a húgom is jön a táborba, ő Ryana, asszem Bëor népéből. Ha mégvalami eszembe jut majd írok még.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204327 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Jó napokat! :D
Éowyn! vagyok, Éowynnak szólítsatok, ha lehet. 18 éves vagyok, most érettségiztem, úgyhogy most leginkább azért drukkolok, h felvegyenek mérnök-fizikusnak. Miskolc mellett lakom. Egyébiránt 156 cm magas vagyok(nagy magasság :bounce: ), fekete a hajam(már 2 hete)+kék a szemem.
Már olvastam: A Gyűrűk Ura 1.-3., A Babó, Szilmarilok, Gyűrű keresése, EMK, Lays of Beleriand, A Sonkádi Egyed gazda :mrgreen:
Hobbi: imádok túrázni(gyalog+biciklin), verset írni(bár ezt nem tudok :bawling: ), mindenféle kreatív dolgot művelni, egyes ismerőseim szerint polgárpukkasztani(de ez nem igaz :( ), na + persze: :cheers:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204039 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Ladislas írta: Üdvözletem!
Engem úgy szólítotok ahogy tudtok, de leginkább elterjedt beceneveim: Ladis(z), és Sztiváj. 16 múltam decemberben, szóval zsenge, zöldfülű, örök optimista és szkeptikus ifijonc vagyok. A nemem gondolom kitaláltátok, aki nem az gondolkozzon egy kicsit :twisted: .
Első ránézésre egy öntelt, egoista, ***** vagyok, másodikra is hasonló 8) , és hosszú idő telik el mire valaki tényleg megismer. De egyébként nagyon kedves tudok lenni, egyszemélyben barát, és lelki szemetesláda. Mindent irónikusan szemlélek, és imádom a humort... Hobbim a lovaglás- western-, a tánc -mot éppen ír sztepp-, a rajzolás -pasztel-, moziba járás, kajálás, és az önmegvalósítás :wink: . A tolkieni mitológiában nem vagyok éppen jártas szánom-bánom, de ezt jól tudom leplezni /me hallgat. A külsőmet hiába írnám le, hetente változik, így nem biztos, hogy felismernétek. A többit, majd személyesen: Pusszantás mindenkinek! :D


az önleírásodból láccik, hogy nagy arc lehecc :wink: !!! na majd bemutatkozok neked a táborban és onnantól halálra vagyol ítélve :wink: !

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203913 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Hát...Ranamarth-nak hívnak...-na jó ez így ovis .Szóval Ranamarth a fórumos nevem,de hívhattok Rana-nak.Ha nagyon muszály Barbara is vagyok,de ezt csak nektek,csak most,csak itt. :wink:
Most lettem 16 éves június 8-án. 8)
A szüleim lánynak szántak,de rémes,hogy néha milyen fiús vagyok (kardok,harc,inkább nadrág mint szoknya típus) 8) !
Komlói vagyok,szal eléggé messze tőletek,ezért nem járok talikra :cry: .
Nos a Pécsi Leöwey Gimnáziumba járok,humán szakos vagyok.Szeretnék egyszer újságíró lenni és fantasy cikkeket írni :wink: .
Fontos tudni rólam,hogy nagggyon zárkozott ember vagyok a való világban ,csak így fórumon vagyok nagy száju :oops: 8) .De asszem itt jó tulajdonságnak számít,hogy szeretem a fantasztikus történeteket.A kedveneceim (természetesen)Tolkien művei és még a Star Wars könyvek 8) .
Átéltem már:A Szilmarilok,A Gyűrűk Ura,A Gyűrű keresése,és a Babó történeteit valamint most olvasom a Középfölde Háttere című könyvet.
Hobbi(t):kosarazás,focizás,fórumozás,vers-novella írás,éneklés és még az íjjászat és a kardozás is lenne,ha lenne rá lehetőségem és ezközöm :legolas3: :fight: .
Egyéb majd talán szóban derüljön ki,de minden kritikát szívesen fogadok! :twisted

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203895 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások

Kincső írta: Aiya! :wink:

Kincsőnek szólíthattok, amúgy ez a civil nevem is (de cseten Thilanna néven szoktam leledzeni). :wink:
14 éves múltam tavaly októberben (Area, te mikor születtél? Egyébként a tesóm, Pippin (Kinga), bár nem ebben a csapatban van, de fiatalabb nálad (ma töltötte a 13-at.) :wink: )
Lány vagyok, az a avatárom ellenére, de a nevemből azért kiderül...
Budapest mint kis hazánk egy "szeglete"? :) Azon belül Csepel.
Jelenleg a pesterzsébeti Nagy László ÁIG 8 osztályos gimnázium részlegének 9.D osztályába fogok lépni.
Egyéb tudnivaló? Az le van írva a hozzászólás alján található 'profil' gomb alatt. :wink:
Tolkien művek: A babó, A Gyűrűk Ura, A szilmarilok (ilyen sorrendben), A Gyűrű keresése, Tolkien meséi & a Bombadil Toma kalandjainak új fordítású kiadása is, és Az elveszett mesék könyvének 1. kötetének csak a negyedéig jutottam el... de a 2. kötetet elolvasnám, csak nincs meg. :look: (Ja és olvastam a Carpenter-féle életrajzot is, bár az nem Tolkien-mű... :) )
Hobbik? Fórumozás/csetelés, olvasás, de amúgy versenyszerűen sakkozom (csak edzésen nem voltam vagy fél éve...) és néptáncolok, a többit meg olvassátok el a profilomban. :)

Ja és örülök hogy ebbe a csapatba kerültem, mert bár eredetileg Fingolfin népét jelöltem be, egy csomó ember akit bejelöltem a kérdőívben itt van. 8)

Kincső

Kincső írta: Bemutatom a nagynéném is:

Brisa írta: No, akkor lássunk munkához.

Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?
:arrow: Egyéb?



Vass Klárának hívják, nem tudom hogy szólítsátok, gondolom Klárinak, és nyugodtan tessék tegezni (ahogy anyu/Rózsát is, meg mindenkit :wink: ).
Neme nő, bár már nem nő :D
A kora nem tudom, h. publikus-e, 5 évvel fiatalabb anyunál (lehet tippelni mindkettőjükre, hogy hány éves :wink: ). Egyébként egy majdnem-18 éves lánya van, Luca, de ő sajna nem tud jönni táborba :( , meg Trythyn/Koppány a fia, ő kb. 16 éves. :wink:
Nem tudom pontosan, miket olvasott, de szvsz GyU-t, Babót, Szilmarilokat &Gyűrű keresését biztosan. :wink:
Szentdénesen lakik, ami Pécs és Szigetvár között félúton egy kis falu.
Mit dolgozik? Jelenleg kicseréli a tetőt a házukon... :D Ja vagy nem arra gondoltak? Nem tudom pontosan megmondani, elvileg magyarszakon végzett, de már mindenfélével foglalkozott, pl. volt könyvkiadónál címlaptervező, meg a szomszéd falu TeleHázában (ahol lehet netezni meg egyáltalán számítógépezni) dolgozott, stb. Imádja az állatokat. De többre aztán végképp nem tudok válaszolni helyette. :D


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203778 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Na akkor gyorsan megismetlem, ha mar ez a szabaly.


Ugyan valamiért nincs a listán, de velem jön a kislányom (Panni) és a bartánője (Petra), ők mindketten 6 évesek . Szal ezt nem lehet überelni...

Amugy Csudi vagyok (ez az igazi nevem), lány, 31 évesen valszeg rangidős. Ja nem, Ankalimon a bölcs idősebb nálam. Tavaly mindenesetre rangidős és rangfiatal párt alkottunk Pannival.

Ööö... mi volt a kérdés? Ja, igen, olvastam mindent amit el lehet érni Mo-n, kivéve a History of Middle Earth-t , mert ahhoz még nem jutottam hozzá, de a tündecsaládfákat bizony keverem. Főleg az F-betűs Feanor féltestvéreket és azok F betűs leszármazottjait. Panni is tisztában van a Babóval, ezt már tavaly elolvastuk neki, és a Szilmarillokkal is. Most olvassuk magát a Gyűrűk Urát, jelentem ma este megvolt a Helm Szurdok. Látni látta a filmet, sőt, a FOTR-t nagyjából kívülről tudja. (A fiam, aki három éves, szintén ott van a szeren, főleg a balrog jön be neki nagyon, meg Gandalf, és a "Takarodj vissza a homályba....Itt úgysem jössz át" részeket különösen nagyon nyomja... )

Foglalkozásom gyöngyhalász. (Magyar hangja fejvadász, illetve személyzeti tanácsadó, de ez itt annyira hülyén néz ki, hogy inkább hagyjuk ezt a témát.)

Szabadidőm nincs. Ha lenne, akkor aludnék. Régen, mikor még volt, akkor sokat játszottam szgépes játékokat, kedvencem a Myst sorozat (Myst, Riven, Exile, Uru) és persze a barátokkal való csevely és összejárás szintén nagyon fontos nekem. (Index.hu-s GYU fanclub, pl.).

Kézművesség tekintetében Panni a mérvadó, én inkább csak kitalálom, hogy mi legyen, valaki más rajzoljon, meg ilyesmi, mert kétbalkezes vagyok, viszont nagyon kreatív. (A tavalyi tündezászló koncepciója az enyém volt, aztán Neo megrajzolta és 8-an festettük ki. Illetve Kriszana varrta meg.)

Pannival Pilisjászfalun lakunk (papa, mama, két gyerek, Maci kutya, aki szintén lehet, hogy jön táborozni, ha a táborlakóknak nincs kifogása.) Viszont a napom legnagyobb részét Budapesten töltöm. (Petra Bp-i.)

Na ennyi, várom már nagyon a sátrazást, mókázást, pihenést.

Üdv,

Csudi
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203677 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Üdvözletem!
Engem úgy szólítotok ahogy tudtok, de leginkább elterjedt beceneveim: Ladis(z), és Sztiváj. 16 múltam decemberben, szóval zsenge, zöldfülű, örök optimista és szkeptikus ifijonc vagyok. A nemem gondolom kitaláltátok, aki nem az gondolkozzon egy kicsit :twisted: .
Első ránézésre egy öntelt, egoista, bunkó vagyok, másodikra is hasonló 8) , és hosszú idő telik el mire valaki tényleg megismer. De egyébként nagyon kedves tudok lenni, egyszemélyben barát, és lelki szemetesláda. Mindent irónikusan szemlélek, és imádom a humort... Hobbim a lovaglás- western-, a tánc -mot éppen ír sztepp-, a rajzolás -pasztel-, moziba járás, kajálás, és az önmegvalósítás :wink: . A tolkieni mitológiában nem vagyok éppen jártas szánom-bánom, de ezt jól tudom leplezni /me hallgat. A külsőmet hiába írnám le, hetente változik, így nem biztos, hogy felismernétek. A többit, majd személyesen: Pusszantás mindenkinek! :D

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #203660 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Üdv mindenkinek!

Szóval, illenék bemutatkoznom.
:arrow: Milendoria vagyok (ha még nem találtátok volna ki :lol: ). A maximum rövidítés Milend, de ha lehet inkábbb Milendoriának hívjatok! Köszi! (civilben amúgy Reni vagyok, de csak ha nagyon muszáj, akkor szólítsatok így, plíz!)
:arrow: A 14. évemet taposom (május óta)
:arrow: Sztem elég egyértelmű, de azért leírom: LÁNY vagyok (bár én is különös vonzódást mutatok kardok, fegyverek és néhány egyéb "fiús" dolgok iránt)
:arrow: Kis hazánk Budapest Rákosrettentő-borzasztó szegletében leledzem.
:arrow: Egy 8 évf. gimiben fejeztem be az általános iskolákban 8. osztálynak nevezett évet
:arrow: Mindenképpen mit is kell tudni rólam? Fura egy természetem van. Sajnos elég nehezen oldódom fel társaságban, főleg idegenek közt, de ha ez megtörtént, utána már szinte képtelenség leállítani, kicsit dinka leszek (öcsém szerint: -miért, nem mindig az vagy?-) Szerintem elég jól ki lehet velem jönni, nem vagyok egy házsártos vipera, normálisnak se nagyon lehet nevezni, de egy biztos: rendkívűl hűséges vagyok, és nálam a barátság fogalma szent és sérthetetlen.
:arrow: Lássuk csak; Tolkien művek: Gyűrűk Ura, Szilmarilok, Babó, Gyűrű keresése néhány részlete, meg egypár nem Tolkien mű, de a filmekhez kapcsolódik (Fegyverek és hadviselés Középföldén, a Filmtrilógia készítése, a Gyűrűk Ura filozófiája eleje, stb.)
:arrow: Hobbik? Hát, mindenféle dolog, ami megragadja a képzeletemet. Rendkívül kreatívnak vallom magam (hűűűűűű, ez most nagyon nagyképűen hangzik, nem akarom hogy ilyen kép alakuljon ki rólam :oops: :oops: :oops: ), imádok dekorálni (főleg a saját szobámat), ennek megfelelően gyakran csinálok üvegmatricákat, öntök gyertyát, rajzolok, festek, gyártok mindenféle apró díszt, de szeretek sportolni, táncolni, lovagolni, íjászkodni, biciklizni, szoktam verset írni, szóval a hobbiim elég széles skálán mozognak.
:arrow: Mi egyéb? Köszi annak/azoknak, akik rászánják az időt, hogy elolvassák a bemutatkozásomat. Néha kicsit elszabadulok, és rengeteget vagyok képes írni. :D :lol:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203646 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Akkor már én is mégegyszer bemutatkozok: (a multkorit úgy is elkapkodtam)

Szólítás: Erda/Area (ki melyiket szokta meg), és az Areát kérem nem angolos beékelt "é" betüvel ejteni, mert attól falra mászok.
Kor: 14
Nem: lány
Fontos dolog rólam: kicsit félénk vagyok, és nehezen bontakozom ki, de szerény álcám alatt egy ötletekkel teli vadállat rejtőzik. :twisted: Valamint: ez lesz az első találkozásom veletek, noha lassan 2 éve verem itt a billentyűket, és nagyon szeretném, hogy mindanyian marha jól érezzük magunkat.
Tolkien művek: GyU, Szilmarilok, Hobbit (Babó), Gyűrű Keresése. Valamint van egy Tolkien Enciklopédiám, amit a táborba is magammal fogok cipelni.
Hobbi: Tolkien, zene, festés, rajzolás, TI, minden kreatív dolog, vívás, és ha marad időm egy bárányfelhőről álmodozva letekinteni a Földre (apropó Suhi: van Hair, Macskák CD-m [size=9:3tliv2jc](angol, magyar mindkettőből), [/size]és megvan még a Grease, Jesus Christ, Képzelt riport, István a Khirály, Evita, A padlás, és a Valahol Európában [size=9:3tliv2jc](ezek mind MP3)[/size])
Egyéb: a külsőm: Hosszú, szalmaszőke, egyenes haj, kék szem, kissé fiús arc, 50 kgy, kb. 164 cm, egy fehér farmerkabát, egy nyúzott piros sportciő, és egy névtábla. :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203640 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Ím, megvok, főlökött! :mrgreen:
Jöttem, láttam, másoltam...

Na jó, összedobok valami értelmesebb hozzászólást... :mrgreen:

Szólítás: Hát, öhm, Suhi. [size=9:1oju9fux]És nem Farkinca, ja de ezt Peredhil nem olvassa, bah....[/size]
Kor:15
Nem: De igen!! Áááá, tudom, roppant szellemes volt. [size=9:1oju9fux](Bocsánat, ma meg vagyok zakkanva....)[/size] Szóval lány.
[size=9:1oju9fux]Mostmár normális leszek....[/size][size=9:1oju9fux]pedig olyan jó kedvem van![/size]
Hely:Budapest
Foglalkozás: tanuló, wáhh....
Fontos dolog rólam: öööö....hát, ha jó kedvem van iszonyatosan meg tudok őrülni, de szerintem ez láccik.... 8) És képes vagyok minden hülyeségbe beszálni...amint feloldódtam egy társaságban. Barátságra éhezem, de naggggyon!! :o :) :D
Tolkien művek: hogy mit olvastam? GyU, Hobbit, Szilmarilok, Gyűrű keresése, Elveszett mesék......pont.
Hobbi: olvasás, írás, zene hallgatás (musicelek!!), Ti :D :D , táncolás, éneklés (azt hagyjuk mennyire tudok!).....
Egyéb: Öööizéé, bár még csak pénteken lesz négy hónapja, hogy közétek kerültem, imádlak Titeket!!!!! Nagyon sokat jelentetek nekem, mert köztetek találtam igazi barátokra. Igen, azt hiszem már mondhatom, hogy vannak itt barátaim. Akikkel nagyon jól érzem magam! De a tábortól még félek, bár annyira kedves mindenki, mikor ezt felhozom, hogy könnyekig hatódom!
Brisa, neked rengeteget köszönhetek, az újonc talik, meg minden!! Egyre jobban bátorodom, és a szombati talitól már nem is félek!! :D :D Jó, ez most nem tartozik szorosan a tárgyhoz, izé, hosszú lettem, de köszönöm, hogy vagytok!!! Úúúúúgy örülök, hogy ebbe a csapatba kerültem!!!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203587 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Oké, lássunk munkához... :D Aszondja... 8O ahogy így elnézem, a kérdések nagyobbik részére kitérek a Bemutatkozásomban ;) (ami egyébként ittlétem óta szinte változatlan, csak a Társnélküliség tekintetében évült el ezalatt az elmúlt két év alatt... 8)), így hát elsorolom a maradékot:
-Mindenki bátran szólítson egyszerűen Estelnek (a GyU. függelékében ismertetett kiejtési tanácsadó szerint sz-szel ejtve :D )
-Azt hiszem, nyugodtan mondhatom, hogy segítőkészségem határait mindössze a képességeim és erőm (valamint az időm) határai szabják meg, tehát bárkinek aki rászorul, jó tudnia, hogy afféle "civil" Bölcsként számíthat rám különféle gondjával-bajával-kérdéseivel-kéréseivel... :look:
-Talán fontos tudni rólam még annyit, hogy a kék szín a kedvencem, bár annyira azért nem irigylem emiatt a Marach-csapatot, mint elvárható lenne... :roll: Szürke pólóból amúgy is van otthon elég. :heu: (Apropó, Szürke Gandalf, üdv a csapatban! :cheers: )
-Ja, és némi elővigyázatoság is szükséges irányomban, mivel a chaten való elég gyakori részvétel - valamint talán még az idei LEP-es próbák - óta igencsak elhíresültem alkalmasint fárasztó szójátékaimról :twisted: , amelyekkel a legváratlanabb pillanatban szoktam félőrületbe kergetni a nálam fáradtabb egyedeket... :lol: de nem kell megijedni, tíz nap alatt van esély rá, hogy kevés nálam fáradtabb ember/tünde marad :dead: , hisz a Tábori Jelentkezési Lapban megígértem, hogy idén is legalább olyan aktívan résztveszek majd a tábori programokban, mint tavaly... :hello:
-Thingol csapat már csak azért is rulz, mert alig két éve tervezzük már páran egy Cueddo csapattárs által megírt Túrin-színdarab bemutatását, amelyben a Meliantól nemzett világszép Lúthien elvesztése után Túrint magához fogadó tündekirály szerepére bizony én jelentkeztem már az elején... :)
(igen, jogos a tipp, hogy már akkor is tudtam, ki Ő :idea: )
-Hobbim úgyszólván szőröstül bőröstül Ti vagytok... :itscool: Otthon meg hacsak tehetem, a számítógép előtt tengetem üres óráimat... vegyes tevékenységeket űzve. De ha kiszabadulok, szeretek mászkálni a szabadban is (tavalyi tábor óta hivatásos Dúnadánok barátjaként)... Énekelni igen gyakran van kedvem, rajzolni - és egyéb apróbb kézügyességet igénylő dolgokat alkotni - is szeretek, valamint ha néha (ritkábban, mint havonta) rámjön, elkövetek verseket is. :deal:
-Lelkes vimpárszülőként 7 lányomnak, és számolatlan további generációs utódnak vagyok boldog őse, rokona és ismerőse... Aki még nem tudja, mi is az a vimpárság, az a vimpar.uw.hu weboldalon megtalálhatja a főbb tudnivalókat... : ) =
-Egyelőre ennyi, azt hiszem, bőven elegendő olvasnivaló rólam... :up: Gratulálok, ha eljutottál eddig, és még nem egyszer sem aludtál el közben rajta... :sleepy:

P.S.:Megijedni nem kell, szóban nem vagyok ennyire veszedelmesen bőbeszédű, mert a fogalmazás azért nálam is időbe telik... (e hozzászólás megszületése pl. kerek egy órát vett igénybe :P ) Persze azért általában ki lehet várni, ha valamit mondani akarok. :tongue:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203581 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Bemutatkozások
Én vagyok az első!!!!!!

Hogyan szólítsuk őt?


A Csele egészen megfelel, de ha bonyolult :P , akkor a Rékát is szeretem (a Mariska csak akkor, ha azt akarod, hogy megharapjalak!)

Hány éves?


20 lettem tavaly novemberben (nagy sokk volt az a két X!). Itt írnám le, hogy Skorpió vagyok, nem tudom, hogy mennyire hisztek ebben, de én egy elég szélsőséges személyiség vagyok . Szóval két szélső esetben: végig egy sarokban ülök, s meg sem szólalok vagy Brisanak le kell lőnie, mielőtt átveszem a csapatvezetést. (azért legvalószínűbb, hogy inkább csak a sok beszédemért kell utálni!)

Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány?


Egyik sem. Én NŐ vagyok (csak sajnos már nem nővök....)

Kis hazánk mely szegletében leldzik?


Nem mond semmit az, hogy Csénye, ugye?
Akkor az, hogy Sárvár? A kettő majdnem ugyanaz, csak 5 km a különbség

Mit tanul/dolgozik?


Egyetepista vagyok . Épp bukom, mint a fene, de ha túlélem, akkor jővőre másodikos leszek "közgazdász idegenforgalmi és szálloda szakon" nevű rémségben.

Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.

Brisát nagyon meg tudom érteni, ugyan nekem nincs hallókészülékem, de gyakran nekem is szájról kell olvasnom (gyanítom, hogy a sok hangos magnózás miatt, amit anno műveltem...).
Azonkívül sokat beszélek és amióta megtanultam beszélni, hadarok. ezt mára egész jól kezelem, de ha ideges vagyok vagy izgulok (meg olyan bonyolult szavakat kell kimondani, mint egészségedre) még mindgi 2x-es sebességre váltok.

Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)


Sajnos kevesebbet, mint szeretném. Csak a Gyu-t, A hobbitot és a Szilmarilokat (ez utóbbit különösen szeretem).

Hobbik?


Változó. A dohányzáson, s az extrém sportokon kívül már mindent kipróbáltam szinte, amit el tudtam érni. (azért kb: olvasás, szgép, kézimunka, kertészkedés, főzés, picológia, szociológia, filozófia, meg minden, ami lógia..., írás, túrázás, bicikilt nagyon imádom, meg beszélni mindenféléről)
Szeretem még: Babylon 5, SW, néha ST, meg régebben sokat olvastam Nemerét, de inkább csak, mert unatkoztam.
Az Elfújta a szél-en nőttem fel, aki buta lányregénynek meri titullni, azt én titulálom ki!

Egyéb?


Már voltam 3x Velemben (utoljára sajnos 3 éve), s nagyon-nagyon imádom a környékkel együtt. Kőszeg például a kedvenc városom, már a szélén elfog egyfajta "kőszegi hagulat".
Első alkalommal úgy mentem, hogy senkit nem ismertem, s életem legjobb tábora volt. Most szintén nem ismerek senkit - csak netről - de most is bízom az ismerkedési képességeimben.



Még 20 oldalnyi anyagot írtam, azt majd legközelebb

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #203577 Írta: kriszana
Thingol - Bemutatkozások téma létrehozva kriszana által
Ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy mindenki bemutatkozhasson. Aki eddig már megtette, azt kérem, hogy itt tegye meg újra (másolja át ide a bemutatkozását, hogy a másikból törölhessem).

Brisa írta: Sziasztok!
A csapatunk a következőképpen néz ki:

Csapatvezető: Sándor Éva - Brisa
A csapat bölcse: Füzessy Tamás - Ankalimon
A csapat segítője: Várszegi Éva - Ringbearer
A csapat tagjai:
Gajda Viola - Aranna
Kirschner Viktória - Artemisz
Nagy Réka Mária - Csele
Csudutov Csudinka - Csudi
Kovács Gábor - Cueddo
Szabadkai Dániel Antal - Dulcam
Böszöri Eszter - Éowyn!
Savanyú Zsófia - Erda niire (Area)
Rákos-Zichy Johanna - Eruntale
Tóth József - Jocii
Reisz Anna - Panni
Kollár Petra - Petra
Lőki Dániel - Estel Adániel
Hellner Balázs - Hellner Balázs
Kiss Kincső - Kincső
Fülöp László - Ladislas
Kiss Renáta - Milendoria
Szalóki Ivett - Nimashilin
Schmidt Barbara - Ranamarth
Fekete Anna - Suhifarok
Kiss Katinka - Szméagol
Sebestyén Csaba - Szürke
Vass Klára - Vass Klára

Sok újonc van köztünk (akik annyira már nem is újoncok :D ), ezért azt javaslom, hogy kezdjük egy bemutatkozással. Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?
:arrow: Egyéb?

(Ne csodálkozzatok, ha mailben is kaptok levelet a témában. Erős a gyanúm, hogy nem mindenki fórumozik...)


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére