Várgesztes

Több
19 éve 3 hónapja #239148 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes

Áfonya írta:

Alyr Arkhon írta: 6. Én is viszek bokuto-t (civilben bokken), Áfi ha már mindenáron tanítani akarsz akkor lecsaphatsz azzal, egy vereségből többet tanul az ember mint 10 győzelemből.


OFF

Bokuto ügyben inkább _Neo az illetékes... :D
[size=9:2qi90jbp](Egyébként nem vagyok róla meggyőződve, h. le tudnálak csapni vele...)[/size]

ON


Kard-kard.
Nincs akkora különbség, csak a bokuto nehezebb mint a shinai és görbébb.
Szerintem le tudnál. Csak ne a fejemen... :D

_Neo-ról tudom, hogy le tud csapni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #239135 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Várgesztes

Alyr Arkhon írta: 6. Én is viszek bokuto-t (civilben bokken), Áfi ha már mindenáron tanítani akarsz akkor lecsaphatsz azzal, egy vereségből többet tanul az ember mint 10 győzelemből.


OFF

Bokuto ügyben inkább _Neo az illetékes... :D
[size=9:1vyrpnnw](Egyébként nem vagyok róla meggyőződve, h. le tudnálak csapni vele...)[/size]

ON

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #239125 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes
Noshát,
következők valának:

1. Nem mentem át szigorlaton

2. Nem vagyok biztos benne, hogy ezt otthon jól fogadják, bár vannak kedvező jelek

3. A "törit fogok tanulni" dolgot már elkezdtem otthon mondogatni egy ideje, a reakció még érik

4. A-terv? Hmmm... Ha otthon jól fogadják, akkor lehet, hogy igénybe veszem, méghozzá - tekintve hogy ennem is kell valamit - nem kevés hitelkerettel. (ígérem visszafogom magam)

5. Telcontar: benne vagyok a harcban.

6. Én is viszek bokuto-t (civilben bokken), Áfi ha már mindenáron tanítani akarsz akkor lecsaphatsz azzal, egy vereségből többet tanul az ember mint 10 győzelemből.

7. Én még sosem hallottam magam horkolni, ezért aztán kikérem magamnak ezt a vádaskodást, mert úgysincs igazatok. Akkor se. :mrgreen:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #239009 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Várgesztes

Ulmo írta: Nekem meg kifejezetten szükségem lenne Alyrra. Ha esetleg egy szobában leszünk, Estellel kiegészülve éjszakánként jó kis fúvóstriót alkotunk majd (Min és a többiek örömére :mrgreen: )


És Ankalimon? :lol: :P

Relax-szobába kéretem magam én is! :D

[size=9:11rt3ql9]Alyr mellesleg nem fúvós, inkább szovjet láncfűrész... :P [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238997 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Várgesztes

Ulmo írta: Nekem meg kifejezetten szükségem lenne Alyrra. Ha esetleg egy szobában leszünk, Estellel kiegészülve éjszakánként jó kis fúvóstriót alkotunk majd (Min és a többiek örömére :mrgreen: )

Te jóságos Eru, a híretek már megelőzött Titeket, de hallani élőben ezt a produkciót még nem volt szerencsém :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238993 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Várgesztes
Perme inkább vonós... ;) és lehet érdeklődni a Kismarosi éhenkórász-szobatársaknál, hogy mennyire vagyok hangos, ha alszom... :D Amúgy szívesen lennék megint a relax-szobában... :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238991 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Várgesztes
Nekem meg kifejezetten szükségem lenne Alyrra. Ha esetleg egy szobában leszünk, Estellel kiegészülve éjszakánként jó kis fúvóstriót alkotunk majd (Min és a többiek örömére :mrgreen: )
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238982 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Várgesztes
Hű Ery, plafon megvan még? :lol: :twisted: 8)

Gyere Alyr, tőlem is tanulhatsz, hülyeségben bajnok vagyok. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238975 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Várgesztes

Ery írta:

Alyr Arkhon írta: Utálok más pénzéből élni.
Másrészt az otthoni dolgot komolyan írtam, ha nincs szigorlat, fuccs a taliknak (elvileg)


Az előbbit tekinsd kölcsönnek, vagy A tervnek. Az utóbbinál hivatkozz arra, hogy tanulni fogsz tőlem.


Toled torit, tolem harcot es maris a specialitasanal tartunk. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238956 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Várgesztes

Alyr Arkhon írta: Utálok más pénzéből élni.
Másrészt az otthoni dolgot komolyan írtam, ha nincs szigorlat, fuccs a taliknak (elvileg)


Az előbbit tekinsd kölcsönnek, vagy A tervnek. Az utóbbinál hivatkozz arra, hogy tanulni fogsz tőlem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238914 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Várgesztes
De azóta meg lett győzve. :roll: /szépen magyarul/

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238904 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Várgesztes

Nimashilin írta: Az előbb még csak a támogatásnak volt a feltétele az a szigorlat... :P Valld be, h utálod a fejünket éés nem is akarsz jönni. :mrgreen:


Az a baj, hogy ezzel kezdte :D (mmint h. utálja a fejünket, vagyis azt ha túl sok fej van egy helyen :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238903 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Várgesztes
Az előbb még csak a támogatásnak volt a feltétele az a szigorlat... :P Valld be, h utálod a fejünket éés nem is akarsz jönni. :mrgreen:
És nem más pénzéből élsz, megadod. :twisted:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238841 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes

Drizzt írta: Nah, Alyr...ne kelljen mán fejbevágni, nem vagyok túl agresszív...azt se szeretem, ha véres a ruhám, szal...a pénz csak kifogás, úgyis tod', hogy összedobjuk annak, aki nyem tudja...naszal...voááááááááá :P



Utálok más pénzéből élni.
Másrészt az otthoni dolgot komolyan írtam, ha nincs szigorlat, fuccs a taliknak (elvileg)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238838 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Várgesztes
Nah, Alyr...ne kelljen mán fejbevágni, nem vagyok túl agresszív...azt se szeretem, ha véres a ruhám, szal...a pénz csak kifogás, úgyis tod', hogy összedobjuk annak, aki nyem tudja...naszal...voááááááááá :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238827 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes

elodyke írta: akkor ugy megyunk VG re hoyg előtte Beugrunk Alyr és őt is visszk magunkal.. és majd mindenk jól meg lesz lepődve otthon náluk


Az nem kifejezés.
Anyám eddig csak úgy gondolta, hogy ez olyan hely ahol értelmetlenül töltöm az időm, de ezután biztos lesz benne hogy agymostatok.
;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238826 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Várgesztes
Mármint együttes erővel elrabolják cseppet sem megbízható fejszerkezetű népek? (gy.k. mi) Cool. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238825 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Várgesztes

Alyr Arkhon írta: Nemhiszem h megvesztegethető volna...


Mindenki eladó, jobb, ha tudod :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238824 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Várgesztes
akkor ugy megyunk VG re hoyg előtte Beugrunk Alyr és őt is visszk magunkal.. és majd mindenk jól meg lesz lepődve otthon náluk

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238819 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes

Cicaful írta: Alyr, mondd meg Apukádnak, hogy felajánlom a vállgazd 4esemet, ha elenged :wink:


:mrgreen:

Nemhiszem h megvesztegethető volna...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238816 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Várgesztes
Alyr, mondd meg Apukádnak, hogy felajánlom a vállgazd 4esemet, ha elenged :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238791 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Várgesztes
Alyr vki nem tudja neked megelőlegezni???
csak mert a marciusi diakhitelbol tuti vissza tudnad adni, mivel az kethavi ;)
:?:
nah akkor viszek Rezsót.. és akkor megtarthatjuk akár a konyhatopic, mint még ki nem nyilvánított munkacsopor, első meg nem alakulatlan, de majd ott meglalakuló, első össznépi nagy találjuk kihogymitakarunkenni és másnapmegcsináljuk összejövetelét.
mármint aki csak akar..
és ehhez kellenek hozzávalók is.. mármint konyhai eszközök..
de hurrogjatok nyugodtan le..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238785 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Várgesztes
Ahogy most kinéz, nem tudok menni.

1. Időpont. Március 15 körül jön meg a diákhitel, amiből tudnám fizetni. Addig semmi pénzem nem lesz.

2. Otthonról nem fogják támogatni, mivel ahogy most kinéz, nem mentem át a szigorlaton, ami a feltétele lenne. (szökni meg nem akarok)

3. Utolsósorban tartom magam az ígéretemhez.


Sajnálom, de ez van.
Különösen a bokuto-vívást sajnálom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238755 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Várgesztes
Dede. :D Akkor mit nem értesz?
/voltunk ott páran, fene sem emlékszik, pontosan kik. :) Legalábbis én nem. :oops: /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238675 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Várgesztes
na ne már hogy nem emlékeztek ráá.. hogy ott szórakoztam veletek.. én is.. amikor Pikk Kapitány volt meg mindenféle más nagy hülyeség :)
ott a kis sarokban az erkély mellett.. ??? nem?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238559 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Várgesztes
Pikk kapitány még három nap múlva se józanodott ki ennek ellenére szívesen beavatlak Előd Vg-n a titokba, csak kell hozzá valami itóka :-)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238549 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Várgesztes
Nem voltál ott, mikor Pikk kapitány először ivott, majd Pikk-Pikk kapitány másodszor, stb? Sajnálhatod. :P
/svédasztalos kaja is good/

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238491 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Várgesztes
rezsó?
pikk kapitány?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238475 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Várgesztes
Nos, eldőlt.

Mivel gyakorlatilag nem volt számottevő különbség március és április között, ezért a jó idő (ami nem garantált) vs. hosszabb együttlét (ami garantált) versenyben az utóbbi győzött.

Tehát az időpont:
március 12-15.


***élelmezés***
Idén néhány újítást is bevezetünk, ezek egyike az, hogy az étkezés (nagy része) központilag lesz megoldva. Ez dióhéjban annyit jelent, hogy svédasztalos-hidegkajás-magánakmegcsinálós-vízforralós-teázós-zsíroskenyerezős-tésztásleveses buli lesz. A jelentkezési lapon lesz egy kérdőív, ahol bevéshetitek az igényeiteket és ennek megfelelően egységes központi élelmezés lesz. Olcsóbban kijöttök, mintha otthonról hoznátok a dolgokat és nem kell cipekedni. Persze ha valaki luxuscikkekre áhítőzik, azt magának kell hoznia (üdítő, rágcsa, cigi, egyebek), de arról gondoskodunk, hogy mindenki jóllakjon. A meleg étel a kivétel, mivel tábortüzet nedves fával nem jó rakni, ezért a meleg kaja csak korlátozott minőségben oldható meg vízforralós rendszerben. De arra ott van a helyi étterem (950 Ft egy leves+főétel menü vagy lehet á la carte rendelni).
Az ételek két részletben kerülnek beszerzésre, pénteken (vagy szombaton) az első részlet és a készletek fogyása szerint hétfőn. A március még elég hűvös lesz ahhoz, hogy az erkélyen lehessen tárolni a felvágottakat, tejtermékeket. A "konyha" egy kijelölt öt-hat nm2 lesz.

***toleranciaszabályok***
Lesz néhány szabály is, amelyek főleg arra vonatkoznak majd, hogy az egymás iránti kölcsönös tolerancia biztosítsa, hogy mindenki jól érezze magát de senkinek ne kelljen azért feszengenie, mert "ezt nem szabad, azt nem szabad". A jelentkezési lapon ott lesz minden, ami erre vonatkozik és aki jelentkezik, az elfogadja, hogy betartja és betartatja azokat, ellenkező esetben ellenkező eset lesz. Fontos a kétirányúság: nem csak arra kell tekintettel lenni, hogy nem fújom a másikra a füstöt, hanem arra is, ha xy dohányzik, nem megyek oda hogy beszóljak.
Nagyjából ennyi, a jellap rövidesen itt lesz.

***Jelentkezés***
A kitöltött jellapot kizárólag e-mailben a tkrieger@alterationx.hu mailcímre kell küldeni február 11-ig. 70 hely van, valószínű jut mindenkinek, de ha nem, akkor a jelentkezési sorrend számít. Igazából kb 60 az ideális. A pénzt két módon lehet befizetni (legkésőbb február 25-ig): vagy 10-13, illetve 14-16 óra között hétköznaponként Laurelinnál a Rája Díszállatkereskedésben (XIII. Visegrádi u. 14, a Nyugatihoz közel, a Szt. István körúton az első keresztutca a Jászai felé, a Wabisabi is ott van), vagy átutalással az én számlámra, a száma ott lesz a jellapon. Aki nem tudja megoldani egyik verziót sem, kérjen meg valakit, hogy segítse ki. A februári tolkien nap még szóba jöhet.

***egyebek***
Lesz egy-két olyan játék (természetesen csak azoknak, akik részt akarnak benne venni), amelyre jelentkezni lehet. Ezekre vonatkozóan is lesz infó, csak be kell jelölni, melyik érdekel.
Az a szoba, ahol tavaly a zene volt, lesz a zajszoba és a konyha, a másik a relax szoba. Gondoljátok meg, melyikben akartok tanyát verni. A relax szobában pl. nem lesz szabad inni...

Minden más, ami most nem jut eszembe, ide lesz írva...
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #238460 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Várgesztes
Alyr: viszek bokutot ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére