MTT Nyári Tábor 2006

Több
17 éve 11 hónapja #294237 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Inczy írta: Köhöm... Jól láttam, h vki olyasmit emlegetett, h a Curufinek alulmaradtak vmiben egy másik néppel szemben...?! Ez felettébb merész kijelentés volt, és ha esetleg nem volna a látásom is kitűnő, meg merném kockáztatni, h esetleg félreolvastam vmit, de... ilyesmi természetesen nem fordulhat elő. 8)

Szvsz csak félreolvastad, mindössze annyit mondtak, hogy az a másik nép diplomatikusabb volt. Az meg csak annyit tesz, hogy legalább úgy tettek, mintha érdekelné őket, mit gondolnak róluk holmi egyéb, alsóbbrendű népek. Nálunk természetesen ilyenről szó sem volt. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294234 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Köhöm... Jól láttam, h vki olyasmit emlegetett, h a Curufinek alulmaradtak vmiben egy másik néppel szemben...?! Ez felettébb merész kijelentés volt, és ha esetleg nem volna a látásom is kitűnő, meg merném kockáztatni, h esetleg félreolvastam vmit, de... ilyesmi természetesen nem fordulhat elő. 8)
Nem baj, annyira nagylelkűek vagyunk (mert persze ebben sem tud minket senki felülmúlni), hogy megbocsájtjuk ezt az apró nyelvbotlást. 8)

De visszatérve a múltból.... Alyr, szuperül csináltad! Így a jó, színesen! Én pl kifejezetten azért drukkolok, h ember legyek. Szal semmi gond. :wink:

Más, technikai jellegű kérdés:
:?: Ugye lesz lenn számítógép? És lesz arra is lehetőség, hogy a digitális fényképezőgépről feltölthessük a képeinket? Mivel nincs túl nagy kártyám, kattogtatni viszont sokat szeretnék... 8) És ha viszek CD-t, akkor a saját képeimet pedig lesz lehetőség felpakolni rá?

És persze még egy kérdés, mert hogy is érhetném be kevesebbel... 8)
Az a szintetizátor, ami 2 éve lent volt Velemben, lenn lesz ismét? És milyen hangszer felhozatalra számíthatunk? Hoz pl vki kongát? Lau? 8) Mert spec én megpróbálnék egyet leszállítani...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294228 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
A nazgulok a táborvezetők:P

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294224 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Éljen Kincső! :lol: [size=9:2txbkhun]kicsit korábban én is erre próbáltam célozni[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294223 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nazgul meg Ork meg keletlako:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294220 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Noredhel: Ha sokáig nyafogsz, külön neked írok egy ork csapatot. :D :twisted:

Anglachel: Hogyne lehetnél, alig hiszem hogy a véletlenszerűen választó program pont a magasságod venné figyelembe.


És én még örültem, milyen jó lesz, hogy olyan sokféle népet írok egy játékba, mint az első tábor óta senki.

Jövőre mindenki troll lesz és aki háromnál több összefüggő szót mer mondani nem kap meleg kaját.
Aki meg a napsütésben meg mer mozdulni melegvizet se.

:D :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294203 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Kedves leendő Táborlakók!

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy a velemi táborokban is programmal, szinte véletlenszerűen történt a beosztás [size=9:3s0zsqcz](tavaly ha jól tudom a csapvezek osztozkodtak)[/size], esetleg megkérdezték h. ki az az x ember akivel szeretnél együtt lenni vagy melyik csapatban szeretnél lenni (ez utóbbi a kérdőívvel nagyjából most is megtörtént), de az nem volt garancia, hogy úgy is lesz. Mégis végül (szinte) mindenki elégedett volt a csapatával, az is aki tábor elején még "nyavalygott" h. pl. nem törp szeretne lenni... :idea: :wink: és most is minden csapat jó lesz és minden csapvez is, és maximum új embereket is megismersz, és senki nem fogja megtiltani/minden idődet elvenni, h. a régi barátaiddal is legyél, sose volt ilyen :P :)
Szóval nyugalom, a hosszú élet ritka. :D Egy dolog biztos: ha úgy állsz majd hozzá, hogy jaaaaj de rossz hogy hogy nem a kedvenc népembe kerültem, azzal csak a saját esélyeidet rontod arra, hogy jól érezd magad, és megnehezíted a csapvezed és a csapattársaid dolgát, akik szintén azt szeretnék, h. jól érezd magad. :P Egy kis nyitottságot, kéremszépen :wink:
Nem mellesleg még nem dőlt el, h. ki melyik népbe kerül, ha nem tűnt volna fel :D szóval egy kis optimizmus, még az is lehet, h. oda kerülsz ahová szeretnél. Előre nem kell vernyogni :)
És higyjétek el, a táborszervezők, élen a csapvezekkel (és segítőikkel :P ), azt szeretnék, hogy mindenki jól érezze magát a csapatában, és ezért igyekeznek majd mindent megtenni :wink:
Úgyhogy kéretik egy kis nyugi, amíg meg nem lesz a beosztás. [size=9:3s0zsqcz]Utána pedig a csapattopicokban esetleg (persze kulturáltan) lehet szólni, ha nem oda kerültél ahová álmodtad magad, és hogy mi a gond a csapattal, ha mondjuk félsz hogy hogyan fogsz oda beilleszkedni, és igyekszünk segíteni (vagy a többiek nevében ne beszéljek... :P :) ), csak egyet ne csináljatok, h. csendben elvonultok fanyalogni meg "szenvedni" és kivonjátok magatokat minden buliból, mert annak semmi értelme, és ezt senki sem szeretné :wink: [/size]
Szólottam :P Bocsi a sok rizsáért, csak untam a sok fölösleges előreaggódást :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294175 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Anglachel/Gurthang írta: 195 centivel ugye nem kerülhetek be törpnek vagy hobbitnak?


Esetleg miért ne?
A táborbeli tündéknek sem hegyes a füle... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294174 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Anglachel/Gurthang írta: 195 centivel ugye nem kerülhetek be törpnek vagy hobbitnak?

:D
Ne reménykedj! Én az első velemi táborban törpbarát voltam a 2 méteremmel. :lol:
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294172 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
195 centivel ugye nem kerülhetek be törpnek vagy hobbitnak?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294161 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Noredhel (Voronwë) írta: Tavaly legalább megkérdezték az embert, melyikben akar lenni leginkább. Mit kezdjen valaki tünde-lélekkel törp vagy ember csapatban, és fordítva?


Emlékeztetnélek téged és a tünde lelkedet, hogy tavaly is embercsapatban voltál.


Tény. De a csapat legalább akkora nolda öntudattal rendelkezett, mint a Curufincek, csak jóval diplomatikusabbak voltunk náluk.


Bizony. És csak halkan jegyzem meg, hogy akkor mindenki ember lévén, nem volt min izgulni. De most? Uncsi embernek lenni, elég az napi 24 órában... *nooooldaaaa* :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294153 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
nem semmi ez a kérdőiv :D
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294152 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta:

Noredhel (Voronwë) írta: Tavaly legalább megkérdezték az embert, melyikben akar lenni leginkább. Mit kezdjen valaki tünde-lélekkel törp vagy ember csapatban, és fordítva?


Emlékeztetnélek téged és a tünde lelkedet, hogy tavaly is embercsapatban voltál.


Tény. De a csapat legalább akkora nolda öntudattal rendelkezett, mint a Curufincek, csak jóval diplomatikusabbak voltunk náluk.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294130 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Noredhel (Voronwë) írta: Tavaly legalább megkérdezték az embert, melyikben akar lenni leginkább. Mit kezdjen valaki tünde-lélekkel törp vagy ember csapatban, és fordítva?


Emlékeztetnélek téged és a tünde lelkedet, hogy tavaly is embercsapatban voltál.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294122 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Tavaly legalább megkérdezték az embert, melyikben akar lenni leginkább. Mit kezdjen valaki tünde-lélekkel törp vagy ember csapatban, és fordítva?


hát, ha valakinek egyéb lelke van, mint ember, azt kezeltetni kell :twisted: vagy ördögűzni.
nemtom te hogy vagy vele, én erről a kérdőívről valami megkérdezés félére asszociálok erősen ;)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294108 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Az utóbbi nem is volt kérdés :P :) :wink:

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294106 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
az áramból és magamból :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294102 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
A drótból, az áramból vagy a szadista módszerekből?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294099 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Emdelír: www.tolkien.hu/mtttabor2006ki01.php

Feanor: Én egy jó kis villamosszékre asszociáltam először :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294095 Írta: Endelír
Endelír válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Udv, most Franciaorszagban vagyok, de nagyon varom a tabort. Az igért csapatbeosztasi kérdoivet honnan lehet leszedni?

Koszi
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294076 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nyugodj meg Phaedra az áram csak a szabadulni vágyók megfékezésére szolgálna, amit a randalírozók fognak ellátni árammal szobabicikli segítségével. :) :wink:

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294071 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Phaedra/Namarie írta:

Sirgon Esgalnor írta:

gillz írta: :rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

Ja, ja! És trapista szerzetesek lesznek a csapatvezetők és a táborfelügyelők! :twisted:


Jéé!! Akkor lesz sok- sok trapista sajt is!!!!!!!

Feanor: ugye nem kihallgatási célokra akarod használni az áramos drótot??? 8O

Más: most komolyan, ne féljetek már annyira! Tuti nem lesz mindenki azzal, akivel nagyon akar, de ez nem is feltétlenül baj. Mivel leginkább(ha jól tudom) régiek mennek, ezért nem kell tartani semmitől. Az újaknak sem.

Én bízom a szerevzőknek, titi azon lesznek, hogy NEKÜNK a legjobb legyen, és ezen is dolgoznak. Bízzatok bennük!

és magatokban is!


Feanor: csak a manzsettádat ne vedd le áramelindítás előtt :twisted:

Tavaly legalább megkérdezték az embert, melyikben akar lenni leginkább. Mit kezdjen valaki tünde-lélekkel törp vagy ember csapatban, és fordítva?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294066 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Pakson az atomerőműben ki lehetett próbálni hogy milyen háztartási gépeket tudnál üzemeltetni egy ilyen szobabiciklivel, és elég nehéz lenne mondjuk egy varrógépet tartósan működtetni :) úgyhogy kezdjünk el edzeni..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294064 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Feanor Faelivrin írta: az áram sincs ingyé a drótban


Maj viszünk szobabiciklit dinamóval mer a túlzott áramfogyasztásér tkülön kell fizetni. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294055 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Sirgon Esgalnor írta:

gillz írta: :rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

Ja, ja! És trapista szerzetesek lesznek a csapatvezetők és a táborfelügyelők! :twisted:


Jéé!! Akkor lesz sok- sok trapista sajt is!!!!!!!

Feanor: ugye nem kihallgatási célokra akarod használni az áramos drótot??? 8O

Más: most komolyan, ne féljetek már annyira! Tuti nem lesz mindenki azzal, akivel nagyon akar, de ez nem is feltétlenül baj. Mivel leginkább(ha jól tudom) régiek mennek, ezért nem kell tartani semmitől. Az újaknak sem.

Én bízom a szerevzőknek, titi azon lesznek, hogy NEKÜNK a legjobb legyen, és ezen is dolgoznak. Bízzatok bennük!

és magatokban is!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294046 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
az áram sincs ingyé a drótban

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294042 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Patiszon írta:

Sirgon Esgalnor írta:

gillz írta: :rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

Ja, ja! És trapista szerzetesek lesznek a csapatvezetők és a táborfelügyelők! :twisted:


Te jó ég, és ezért még fizetünk is? :D
(na jó, lehet moderálni, bocs)


:twisted: még jó. majd ingyé'van a kukorica, mi?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294041 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Sirgon Esgalnor írta:

gillz írta: :rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

Ja, ja! És trapista szerzetesek lesznek a csapatvezetők és a táborfelügyelők! :twisted:


Te jó ég, és ezért még fizetünk is? :D
(na jó, lehet moderálni, bocs)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294034 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

gillz írta: :rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

Ja, ja! És trapista szerzetesek lesznek a csapatvezetők és a táborfelügyelők! :twisted:
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #294030 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
:rotfl: emberek/gyerek/egyebek. nem tudtátok, h koncentrációs tábor lesz? :twisted: még a csapattársaitokkal sem beszélgethettek, mert kukoricára térdeplés lesz a sarokban. 8)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére