MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 7 hónapja #291873 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
Mit csinálsz, ha szembejön Chuck Norris?

(bocs)(majd írok rendeset is)

2006.09.02. Nem írtam. Shame on me.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #291871 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
A csapatbeosztásokhoz szükséges kérdőívet csütörtök estére szeretnénk összeállítani, hogy pénteken le lehessen programozni, és vasárnap közzé lehessen tenni.

A mostani kérdőív eltérően az eddigiektől rövidebb, szórakoztatóbb lesz, így a struktúrális viszonyok felmérésére kevésbé alkalmas.

A kitöltő adatainak megadásán kívül a kérdőív 6 kérdést, kérdésenként 6 lehetséges választ fog tartalmazni. Ehhez kérjük az ötleteket, tippeket. Könnyítésnek néhány példa:

1. Mit teszel ha az erdőben sétálva találkozol egy orkkal?
-Elmegyünk inni
-Megfésülöm
-Meggyőzöm, hogy fésülködjön meg
-Megijesztem és majd jól elszalad
-Megmutatom neki, hogy van még valaki aki lélegzik
-Nem sétálok erőben

2. Mit használnál fegyvernek, ha rádtámad egy ork?
-Az üres üvegeket
-Mindegy, csak a frizurám megmaradjon
-Nem kell fegyver, elájul a szépségemtől
-Nem kell fegyver, jajj neki olyan gyors vagyok
-A hét élú kardomat, aminek nem egy, nem kettő, nem öt, hanem hét éle van
-Heringet

3. Mit csinálsz ha támad az ellenség?
-Felajánlom, hogy megfésülöm őket
-Félrebeszélek és az orkokat goblinnak hívom
-Ha csak egy csapat ork egy barlangi trollal, akkor lélegzem tovább
-Iszom
-Megszámoltatom velük az utolsó perceiket
-Paradicsomból és kolbászból vacsorát

Lehet újat írni, ezt módosítani, szóval tessék kreatívkodni. Viszont senkinek egy szót sem!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #290901 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
A tavalyi nyomozgatós játék is sikert aratott nem?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #290378 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
reggeli torna :D kötelező!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #290241 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
A szokásos: hadgyakorlat. Egyebek: konkrét felkészülés vmilyen hadieseményre; a test rendszeres karbantartásának evidens, szórakoztató és látványos formája; torna a király/úr/valaki/bárki/akárki tiszteletére (100 fős kézitusa rulz, akár paripákkal is, kül. fegyvernemekben pl. póklovas, olifánt, szabadlovas, szabadbölcsész kategóriák); más kultúrák harcművészetének megismerése ismeretterjesztő jelleggel.

Utánanéztem a VAK KÍGYÓ játéknak. A cetlire össze-vissza írtam. 1. nagy, változatos terepen 1 cél(tárgy) kijelölése, X csapat X különböző starthelyről indul, más-más útvonalon kell elérni a célt. 2. a csapat kapitányának 15 perce van arra, hogy a többieket hátrahagyva egyedül végigrohanja a terepet, bejárva, lelépve, kimérve, állomások elhelyezésével kijelölve a cél megközelítésének útját. Vihet papírt, ceruzát, jegyzetelhet. 3. Visszatérve beszámol nagy vonalakban az általa javasolt és megtervezett útvonalról saját belátása szerint. A csapat megjegyzi/nem jegyzi meg. 4. A csapat minden tagjának bekötik a szemét, így kell teljesíteni a feladatot, összekapaszkodva, kígyó módon (csúszni-mászni is szoktak általában, meg hát a tapintás, emlékezet segítségével). 5. Az első csapat nyer. Lehet minden cél állomás, és több játékot egymás után kapcsolva, több csapat közös munkájával véghezvinni. Ha a táborban játsszuk, minden csapathoz kell akár két felügyelő is, hogy a veszélyes helyeken segítsenek. Jó, ha nem simán az erdőben játsszuk, hanem ahol vannak mesterséges, jellegzetes, hatalmas tárgyak (focikapu, kerítés, jelzőtábla, stb). Frenetikus hatású, bár a kudarcélmény feldolgozásáról gondoskodni kell.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #290198 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Programok tervezése
Szeretnék kérni mindenkit, hogy írjon ötletet arról, hogyan indokoljuk meg a keretjátékban a harci programokat. (de bármi mást is)

Lehet a szomszéd topicba is írni, szerintem ez a kérés a kettő között van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #290171 Írta: Ankalimon
Ide lehet írni a programötleteket


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.138 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére