Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #296699 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Gilg: én előző nap megyek fel, mert van egy kis dolgom :oops: Pesten, és a bollyal megyek a Keletiből, úgyhogy rám ne számíts. Elég volt egyszer ilyen miatt személlyel döcögni IC helyett. :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296673 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Győri, Győr környéki és ezen az útvonalon közlekedő észak-nyugati országrészből érkezők figyelem!

Mit szólnátok egy közös Pestre utazáshoz? :wink:
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296639 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Ancalima üzeni, hogy kedd délutántól már ő is jelen lesz. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296618 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdv népek!
Nem tudom, mennyit kell itt írni, de valamennyit azért bepötyögök :)


Idhren vagyok, ami a Zsófi sinda megfelelője.
Tavaly SZÓvivő voltam, és örülök, hogy még páran vagyunk:)
Én speciel kósza szerettem volna lenni, bár mivel nem vagyok valami vad, a tüncökkel is szívesen azonosulok.
Én is pszichót tanulok, Pécsett :oops: :)
Kb másfél éve kerültem a fórumra, és a tavalyi tábor volt az első találkozásom az MTT-vel. Én megszerettem :D
A többit majd személyesen, és talán nem küldtök el a leprába, ha közelebbről megismertek!
:P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296506 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Offre:ha úgy listázol, h régiek elöl, megtalálod;) amugymeg, sztem még nemm?ksz tökéletesen a fórumO.o

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296502 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Off: jé, hova lett a topic eleje? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296501 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
jónapotkivánok

jacopo belbo vagyok, programozó, életem fölött elvesztettem az irányítást... ja ez egy másik gy?lés, bocsánat :)

Te legalább fölötte vagy :)

öö...izé. azér látom ám, hogy megnyilt a topikunk. Észrevettem, meg azt is hogy be kék mutatkozni. Na szóval én Finwe vagyok, és hogy ?szinte legyek nekem ez a harmadkor kicsit kellemetlen... Ugyanis én ilyenkor már nem élek lévén az els? korban Melkor lekaszált.
Egy darabig ott is csücsültem Mandos csarnokaiban. De az a helyzet szóval hogy a f?nök nem sokáig bírta nézni bánatos savanyú ábrázatomat, úgyhogy visszaküldött...
A dohos pinceszag után hát újra friss leveg?t veszek és...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296358 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Dindae írta: ( egyébként. a vörös-sárga csak engem emlékeztet a Griffendélre? enyhén off volt... de... hm.)


A tavalyi forostaros Mardekár után már laza lesz...

/Me alkalmasint jöv?re végez tanárképz?n, maholnap 22 (öregszem), irodalommániás vagyok, zeneileg: opera és persze Blind Guardian minden mennyiségben. :twisted:
a Humor topic látogatói ismerhetnek, írni mindig hajlandó vagyok, f?leg csapatszíndarab fennforgása esetén. :dance:
:elrond1: urunk rulz.
Fëanor&fiai rajongó, Thealával együtt. Szeretem a :cheers:t, bár mint tünde persze nem. :lol:
Azt hiszem, a többséget már ismerem tavalyról.
Nézetek: szabadgondolkodó, toleráns tünde. Ilúvatarban és a valákban hisz IRL is. Nagyon örülök, hogy ide kerültem, mert semmilyen más fajjal nem szeretek játszani, max még sötételffel, de az egy másik mese.
Könyveckék, amiket szeretünk: A Prof M?vei, REJT?, Hemingway kb. összes, Krúdy, Sienkiewicz m?vei, Salvatore Drizztes könyvei.
Filmeckék: Tarantino összes, Sergio Leone összes, Zhang Yimou: H?s, Keresztapa-trilógia, Macska-jaj, Macskafogó, Macska... több macska nincs. Bakter, Tizedes, Szindbád, Fritz Langtól elég sok minden, továbbá: minden, amiben Jean Gabin szerepelt...

Karakter: nolda, méghozzá Fëanor házából. Tipikus fëanoros tulajdonságokkal. ("Gyakjuk le a telereket" :twisted: ) Nemám...
Az Első Kor óta lézeng Középföldén, sok mindent látott már, többek között ismerte a hét jómadarat.

Viszek: jelmeznek való ruhákat, köpenyt, fátyolt, dísztőrt. (Már többször jeleztem.)

Reggeli torna? Én már elvégeztem a szaktesiket elég régen, úgyhogy rám fér... :twisted: Nem lehetne ez néptánc? :lol:

Kb. ennyi, és lehet, h lesz a látogatónapon egy derék kósza, aki felkeres, ha jön, fogadjátok szeretettel... :oops:

*

Pár dolog, ami még utólag eszembe jutott:
- kedvenc színem a vörös, továbbá kék és fehér minden mennyiségben, viszont a narancsot utálom, meg a citromsárgát is.
- balkezes vagyok, és ennek örülök :twisted:
- jelenleg nagyon is elégedett vagyok a világgal
- Nyugat-Dunántúl a szűkebb pátriám, és nagyon szeretem, no meg a beszédemen is érezni...
- Érdekel a méhészkedés
- Utálom a pókokat (abcúg Ungoliant)
- Victor Hugo rulz, huszadszor is
- bagoly típus vagyok alvásilag
- szeretem a rágcsálókat
- egyik kedvenc zeném a Macskaduett
- Thrillion-mániás vok, egy sereg multival
- szeretném végre végig hallani a piros tengeri mutymutyot, és egyszer - egy életem, egy halálom - a Fehér Bohócot is.
- imádom a szecessziót
hm... ennyi.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296356 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

FONTOS!!!
A látogató napon (17-e) minden csapat magának fogja fözni az ebédet...Ezért kérem, hogy akinek van bográcsa, és el tudja hozni jelezze. Ha nem lesz bográcsunk, aznap nem eszünk :(


Ezt ne felejtsétek el!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296353 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Persze, én is mondok pár dolgot magamról :)

27 éves leszek, pszichológusként dolgozom egy gyermekotthonban. Jelenleg érdeklödésem is föleg a hivatásommal kapcsolatos dolgokra irányul. Az MTT alapítói között voltam, és az összes eddigi táborban is résztvettem. A tavalyi kivételével (amikor szimpla táborozó voltam) mindig tündecsapat vezetöjeként.

Örülök, hogy ennyire vegyes lett a csapat. Bár úgy gondolom, ez mindannyiunknak nagy kihívás lesz. Az olyan csapatokat szeretem, ahol mindenki kiveszi a részét a munkából és a szórakozásból (és egymásból :) ). Én magam szeretem mások munkáját összefogni, de mindig szívesen festegetek, kézm?veskedek, táncolok. Általában egy-egy táborban ezekre jut a legkevesebb idöm. Bár idén lesz egy remek helyettesem ;) , így talán nem fogok nonstop rohangálni. Általában nyugodt és türelmes vagyok, csak a fölösleges problémázás és a negatív hozzállás tud kihozni a sodromból. Illetve minden táborban volt egy nap, amikorra pattanásig feszültek az idegeim. De ez általában hamar elmúlik :) Most nagyon fáradt vagyok, de remélhetöleg a táborra sikerül felpörögnöm. Azért nagyon számítok az aktivitásotokra.
Egy hét múlva találkozunk! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296304 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
no akkor én is:

Schlett Péternek hívnak, de Tolkien-es körökben többnyire Gilg néven ismernek. 20 éves vagyok és egészségügyi f?sulira járok. Hogy milyen az ábrázatom, azt nem részletezem, majd él?ben meglátjátok.

Az oldalra 2004. novemberében akadtam rá, majd félévvel kés?bb csatlakoztam az MTT tagjainak soraihoz is. Nagy örömömre szolgál, hogy ebbe a csapatba kerültem, mert mint az az avataromból is látszik e népet érzem magamhoz legközelebb :)

Alapvet?en nagyon sok dolog érdekel, de részben ebb?l fakadóan, részben pedig mert gyakran az id?m sem engedi, nem tudok elmélyülni ezekben úgy ahogy szeretnék. Hogy említsek néhányat: a természet- természetjárás, történelem (mind a tolkieni mitológia, mind a valós történelem), ezotéria, harcm?vészetek, pszichológia (és az orvos- és egészségtudományok általában is), a Tolkien által megalkott nyelvek (els?sorban a sindarinnal foglalkoztam, de tudásom sajnos megkopott) és írásrendszerek és még sok más.

A táborral kapcsolatban: szeretek kreatív, kézm?ves dolgokban részt venni, de a szereplés, színjátszás nem az er?sségem... (ilyen téren els?sorban a háttérmunkák aktív résztvev?jeként tudom kihozni magamból a legtöbbet :D ) Szeretem a szép muzsikát, els?sorban hallgatni... bár célom, hogy egyszer megtanulok gitározni - talán van hozzá hallásom - de énekelni nem nagyon tudok... :D

Remélem senki nem fog kiakadni t?lem, én pedig türelmes vagyok és megért? :D (de komolyan...!)

Melyan: a meditációban és Csi-kung gyakorlatokban szívesen részt veszek majd!!! :) (a reggeli tornától függetlenül, annak el?tte vagy utána)

Finduilas: ugye Te is írsz magadról néhány sort!? ;)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296287 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdv!

Ez tényleg olyan, mint egy kontroll csoport..No de sebaj.

Jelentem alássan, biza´Kozó Balázsnak hívnak, de hallgatok minden másfajta nevekre is. Ez egyébként Tolkien.hu-s körökben a leginkább szembet?n?, hiszen hívnak a nickemen, Balázsnak, meg "Teee, rohadt szemét"-nek is. :)
Alapvet?en küls?s vagyok, voltam, hiszen a Kedvesem lévén kerültem közel a társasághoz, leginkább a színkörhöz ( ahol beszédtechnikát okítottam, de hagyjuk, mert szavamon fognak holmi ígéretek okán, lásd: Farsang:D).
Magamról órákig tudnék még mit mondani, úgyhogy megpróbálom amolyan társkeres? jelleggel közölni:
Szeretek olvasni ( Merle a kedvenc), számítógép el?tt geekülni, szeretem a focit ( Arsenal, Inter), zenét hallgatni imádok ( Pink Floyd, Anathema, System of a Down, Vangelis, Musorgsky, Ravel, Metallica- and so on). Végzettségemet tekintve angol nyelvtanár és kommunikációs szakember leszek..ha veszem a fáradtságot és befejezem az iskolát..majd..egyszer..
Jelenleg adósságkezel? referensként m?ködöm.
Jah, kártyázom is, Vampire-kártyát, ez a betegségem annyira elhatalmasodott rajtam, hogy az Európa bajnokság dönt?jéig verekedtem magam..

Valamint a csapatvezet? helyettese vagyok. Úgyhogy ügyes-bajos dolgokkal, pszichológiai, lelki, szerelmi, körömleszakadási bánatokkal nyugodtan tessék nyaggatni.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296207 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Hm. Dindae vagyok, 17 éves ( meg lány), amugy alapvet?en az örök elveszett ( ami most különösen igaz...), változó hajszínnel( ami igazából, a napra reagálO.o) Jah. meg érdekl?döm ám, hogy ugye nem én vagyok a legkisebb??
Egyébként, én sejtem, hogy hogy kerültem ebbe a csapatba... és anank ellenére, hoyg feleannyit sem tudok feleannyira sem jól, mint kéne a tündékr?l, igyekszem, igérem^^ kezdetnek, egy év alatt sikerült emgtnaulnoma tengewák közt bogarászni, illetve tengewákkal írni ( kisebb helyesírási hibákkal... :roll: ), s?t, még a tünde nyelvvel is próbálkoztam, de megfelel?en jó angoltudás hiányában feladtam....
Néha szeretek komolytalan lenni... tudom. kisebbségben vagyok a tündék közt(:
Amugy. reggeli torna?O.o hm. mennyire lesz az meger?ltet??
Alapvet?en, semmihez sem értek igazán, sajnos, de ilyen kreatív fest?s meg hasonlós dolgokat szivesen csinálok, csak mondjátok meg, mit, hogy, merre (:
És... érzésem szerint, tökéletesen nem ismerek senkit a saját csapatomból... és mivel ilyenkor a magasfokú önállóság hiányzik bel?lem... ezért, elnézést minden furának t?n? megnyilvánulásért... :oops:

( egyébként. a vörös-sárga csak engem emlékeztet a Griffendélre? enyhén off volt... de... hm.)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296204 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Nézzetek be a másik topicba is, plíz. És reagáljatok is.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296202 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Sil vagyok, 28 éves, 2002 év eleje óta létezem a Fórumon. Küls?re hobbit vagyok, de valahol (jó mélyen) szvsz elveszett bennem egy tünde. Eddig mindig tünde csapatban voltam, méghozzá Fincnél. Most is nagyon örülök, hogy ebbe a csapatba kerültem, f?leg mert Elrond a kedvenc szerepl?m.

Én is szeretem a zenét, de csak hallgatni (tehetségem ugyanis nincs hozzá). Kedvenceim a Blind Guardian, Cross Borns és a Nightwish, de Enyától a Blackmore's Night-ig szeretek még sok mindent. Legújabb felfedezésem a Rajaton együttes (Póknak hála).

Túrázni igen ritkán szoktam (alföldi lévén nem igazán kedvelem a hegyeket), és nagyon kíváncsi vagyok arra a reggeli (vagy bármilyen) tornára, amit én élvezni fogok. :szkeptikus: [size=9:usn2zohy](Nem lehetne inkább a Melian-féle meditációs cucc? Igaz, soha nem volt jó a mozgáskoordinációm, de az legalább nyugisabbnak hangzik.)[/size] Alapvet?en éjszakai bagoly vagyok, úgyhogy a koránkelést nem díjazom.

Kifejezetten szeretek zászlót festeni, címert tervezni meg mindenféle kézm?veskedést (bár hogy jó vagyok benne, az er?s túlzás). Részt szoktam venni a Gwaith-i-Phetdain munkájában is, bár továbbra is csak nagyon-nagyon alapszinten ismerem a tünde nyelveket (de a szövegek megfejtése szvsz nagyon érdekes, és egy tengwarral írt szöveget nagyjából ki tudok bogarászni táblázat nélkül is). Viszonylag jól ismerem a tolkieni életm?vet is.

Van egy elég er?s kritikus hajlamom, amit majd megpróbálok visszafogni, nehogy ti másszatok majd a falra t?lem. :roll:

Egyel?re ennyi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296191 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Finduilas írta: Minden reggel lesz ébresztés és torna. Szigorúan kötelezö jelleggel. Élvezni fogjátok, jó lesz nagyon ;) Melyan majd konzultáljunk ez ügyben!

Óóó, ez úgy hangzik, mint a régi általánosiskolástáboros közös reggeli tornák ;)
Nem tudom, hogy az én gyakorlataimat hogy lehet összehangolni vele, de ha kimaradnak, hát sebaj!


Bemutatkozás?
Többen ismertek már többé-kevésbé, hisz 2002 novembere óta virtuálisan, 2003 tavasza óta meg fizikálisan is boldogítom a Társaságot. Zsigereim mélyéig elf vagyok (örülök is neki, hogy végre tündecsapatban lehetek :oops: )
Tolkien világában magamra találtam, sok kérdésre választ kaptam, az oly rég keresett utakon indított el sok évvel ezelött.
Lételemem a zene: etnojazz (föleg közép-ázsiai vonalon), gótika minden mennyiségben, kortárs muzsikák.
Igazán kiegyensúlyozottan a természetben érzem magam - nem véletlenül vállaltam el a tábor kirándulásinak vezetését.
Lassan három éve nem eszem húst, hosszú rákészülés után döntöttem így.
Nemrég lett vége egy 15 hónapos, különleges szellemi-lelki kihívást jelentö kapcsolatomnak.

Egyelöre ennyit rólam - bízom benne, hogy ritkán fogtok a poklok mélyére kívánni a tábor napjai alatt.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296186 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
ja, köpeny szerintem is kir3ly ötlet, végülis tündék vagyunk, vagy mi a fene, bár még mindig meghalok a röhögést?l, ha megpróbálom tündének elképzelni magam :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296184 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
jacopo belbo vagyok, programozó, életem fölött elvesztettem az irányítást... ja ez egy másik gy?lés, bocsánat :)

na, hülye vicceket félretéve, irl Futó Péternek hívnak, cka húsz éves vagyok (tehát szemtelenül fiatal), százhetvenhét centi körül, barnászöld szemeim, és barna hajaim vannak, ez utóbbi fogyatkozásnak indult. perpill értelmetlen webalkalmazásokat fejlesztek napi sok-sok órában. kockalétemen kívül még általában zenéléssel (zongora, gitár, ez utóbbit jobb, ha senki nem hallja), szövegek el?állításával, és egyéb artokkal foglalkozom.
a táborban alapvet?en jól szeretném érezni magam, meg szívesen elszórakoznék különféle csapatindulók, meg hasonló ?rültségek írásával, illetve ha Károlycuccot rá lehet beszélni, tarthatnánk rögtönzött és idióta zongora+gitárkombós borzalmakat. a hideg leginkább a ruhák festegetését?l, és a reggeli tornától tud kirázni (ez utóbbi f?leg a térdem miatt). kipróbálni magam pl. maratoni alvásban szeretném, de ez nem hiszem, hogy sikerülni fog. :) )

fogalmam nincs, mit lehetne még írni, úgyhogy befogom.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296181 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Aha, lehet kezdeni a bemutatkozásokat :D Azt hiszem elég sokatokat ismerem legalább névröl, de van akiröl nagyjából a neve az össz, amit tudok. Úgyhogy írjatok pár sort magatokról. Hasznos lenne számomra, ha azt is leírnátok, mit szeretnétek csinálni a táborban, mi az amiben jók vagytok, mi az amiben ki szeretnétek próbálni magatokat, mi az amit?l falra másztok... stb.

Azt hiszem kénytelen vagyok titeket elökészíteni, ha már így elöjött a téma. Minden reggel lesz ébresztés és torna. Szigorúan kötelezö jelleggel. Élvezni fogjátok, jó lesz nagyon ;) Melyan majd konzultáljunk ez ügyben!

FONTOS!!!
A látogató napon (17-e) minden csapat magának fogja fözni az ebédet. Ez egyrészt nagyon jó, meg izgalmas, másrészt azzal jár, hogy minden csapatnak rendelkeznie kell egy bográccsal, amiben tudunk fözni. Ezért kérem, hogy akinek van bográcsa, és el tudja hozni jelezze. Ha nem lesz bográcsunk, aznap nem eszünk :(

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296150 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

kriszana írta: Alig több mint 300 éve, 1409-ben Völgyzugolyt is ostrom alá vették a sötét seregek.

Ez tündék közt is több mint 500...

kriszana írta: Ezekben a sötét id?kben Elrond hosszú id? után mikor a Vilyát akartata használni, hogy a másik két tünde gy?r?hordozóval beszéljen a történtekr?l és sejtéseir?l, döbbenten észlelte, hogy a nagy Narya immár nem Círdan kezén van, hanem odaadta az egyik Nyugatról jött istarnak, – méghozzá nem is a rend vezet?jének, Curunírnak – Mithrandirnak.

Több mint 900 évig nem jön rá? 8O Círdan rögtön érkezésekor odaadta Gandalfnak a Naryát. Ráadásul a bölcsek 1100 körül már rájöttek, hogy valami nem stimmel Dol Guldur körül, szóval akkor tuti beszéltek...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296131 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdv mindenkinek! Örülök a csapatnak! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296130 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Noredhel Fëaril írta: a köpeny praktikusabb, mint a póló,

30 fok felett ezt kicsit nehéz elképzelni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296121 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Harmadkor, 1974.
Elrond, a féltünde már évezredek óta Imladris ura. Bár Völgyzugolyt er?dnek építették a Ködhegység tövében, mára els?sorban a hagyományok ?rzésének helye lett, ahol még emlékeznek a régi énekekre és történetekre, valamint fel is jegyzik ?ket. Ez az Utolsó Meghitt Otthon a Tengert?l keletre, mely a Középföldén vándorló tündéknek és tündebarátoknak is szállásul vagy otthonul szolgál. Elrond Gil-galad fegyverhordozója volt az Utolsó Szövetség idején, jó kapcsolatot ápolt Elendil minden északi leszármazottjával, így a mostani királlyal, Arveduival is. Hiába próbálta tanácsaival megszüntetni Arnor részekre tagolódását, hiába figyelmeztetett Angmar növekv? hatalmára, szavai túl kés?n találtak meghallgatásra. Alig több mint 300 éve, 1409-ben Völgyzugolyt is ostrom alá vették a sötét seregek. A Boszorkányúr azonban nem bírt a tündék hatalmával.

Már kevesen vannak Középföldén, akik nyíltan felléphetnek a nazg

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296118 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Noredhel Fëaril írta: ugye idén nem lesz hajnali ébresztés? :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Ha már a hajnal...
Völgyzugoly követeinek (illetve a többi, korán kelni hajlandó népeknek) a kora reggeli órákban egy kb. 10 (max. 15) perces OM-meditáció és Csi-kung gyakorlat tartatik.
Tavaly a Relaxtáborban is csináltuk, 1-1 ember mindig volt velem :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296107 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Aiya! Eru eltalálta szívem vágyát, miszerint Völgyzugoly... :lol:

Mint exForostaros, egy javaslat: a köpeny praktikusabb, mint a póló, mert nem koszolódik annyira, és még nem is anakronisztikus... szép is lenne bordó köpeny, meg rajta sárga valami.

Látom, több ExNyulas is van... :twisted: SZÓ

Ancalima: ugye idén nem lesz hajnali ébresztés? :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296106 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Sil, úgy láttam a levélböl, hogy bordó a csapat színe ("bordó alapon sárga" - de hogy sárga micsoda, az nem derült ki :? )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296040 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Akkor most mutatkozódjunk be? :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296001 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Gyorsan megnéztem a Csoportok/ Völgyzugoly követei alatt található névsort. :)

Íme a csapatunk:

Csapatvezet?: Finduilas
Segít?je: Dreamer_KF
Csapattagok:
Ancalima Anarórë
Dindae
Finwe
Gilg
Idhren
Ille / Lórien
Jacopo Belbo
Károlycucc
KisLúthien
Melyanna
Narbeleth
Noredhel Fëaril
RÓZSA
Sil
Silima
Yavanna Kementári
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295999 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Társaim!
Elrond követeként nehéz útra indulunk. Utunk veszélyekkel teli lesz, de megérkezésünk után is számos nehézséggel, feladattal kell majd szembenéznünk. Mindannyian készüljetek fel arra, hogy testeteket, és elméteket igénybe vev? napoknak néztek elébe. Bízom bennetek. Tudom, hogy együtt mindenre képesek leszünk.
Indulásig meg kell tennünk mindent, hogy utunkra megfelel?en felkészüljünk. El?ször is meg kell ismernünk egymást. Azután ki kell alakítanunk közös céljainkat, eszméinket. És nem utolsósorban el kell kezdenünk összegy?jteni mind ötleteinket, mind a szükséges felszereléseket.
Támogatásotokra feltétlenül számítok.

Finduilas
Völgyzugoly Nagykövete

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295998 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdv! El se hiszem... :D
[size=9:23navac6]Még egyszer bocs a fórumos akcióért, ha kaptatok mailt, tekintsétek tárgytalannak.[/size]

Els? kérdés: mi a csapat színe, milyen pólót vegyünk?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére