Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #297354 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Idhren, szeretünk! ;)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297344 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Pattogók csak pattogjanak nyugodtan :D Mire mennénk nélkülük. Örülök, hogy ennyire lelkesek vagytok. Nehéz lenne egy olyan csapattal, amelyik csk azt várja, hogy mindent megcsináljanak, meg kitaláljanak nekik, helyettük.

Vasárnapra lesz kajaalapanyag. Kb. paprikáskrumplinak való. Szóval ebből kreatívkodhatunk.

Én délután már megyek a táborhelyre, úgyhogy kérdésekkel már nem nagyon értek el. Várni foglak benneteket!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297339 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Te pattogsz?! Nemis :)
Én szégyenlem magam leginkább a levakarhatatlanságom miatt.
És tudjátok, a vicc az, hogy én általában otthonülős, nem tettrekész, s**gétől tanácsot kérő bige vagyok (már elnézést... :) ) Kérdezhettek bárkit, aki ismer, nem fogja elhinni, hogy a fél várost bejártam vmi kacatért, mert hasznos lehet a táborban.
Élőben se vok ugribugri. Remélem nem gondoljátok, hogy vmi nyomulós, könyöklős csaj vagyok, mert azt nagyon szégyenleném. :oops:
Nem hülyeségből problémázok ezen, tényleg zavarna...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297338 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Bogrács: 20 literes bográcsot továbbra sem találtam, de valamit csak készítünk... Mondjuk a korábban már említett szalonna sütés vagy esetleg virslit is lehetne. Viszont fontos kérdés hogy ezeket magunknak kell vinni (mert ha igen, holnap még intézkedhetünk), vagy a tábori konyha rendelkezésre áll?

[size=9:25susrxf]bocsi hogy ennyit pattogok, csak folyton jár az agyam... :oops: [/size]
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297276 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Melian...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297251 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
:cry: Sajnálom Melyanna :(
Gondolunk majd rád!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297215 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Kár...
Ki fogja csinálni a finom vegyeszöldséges batyukat nyiltnapkor?:(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297206 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Ille és Mindenki,
sajnos nem tudok lemenni, egy napra sem (úgy alakult, hogy ha egy napra lemennék, akkor végig lent tudnék maradni, de ez most nem kivitelezhető :cry: *fájaszívemértetek*)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297200 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
:cry: Melyanna: Úgy sajnálom. Egy kis időre se tudsz eljönni? Mondjuk, a látogatás napján vagy akármikor...

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297160 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
:( Bizony, csinálunk pólót is meg medált.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297153 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Melyanna, nagyon sajnálom! :( Majd gondolunk rád sokat...


Gilg: gitárt nem viszek...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297142 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
:cry: :cry: :cry: Nekem is mondta msn-en...

Brühühüüüü... szipp... :cry: kár...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297139 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
:cry: Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni! Remélem nincs nagy baj!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297138 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Köszönöm az együttérzést, meg a pólót és a medált is - nagyon jól fog esni, ha gondoltok rám :oops:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297137 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Azért pólót majd festünk neked, meg medált is...
Majd vmikor odaadjuk.
Mert azért Völgyzugolyi tünc maradsz, a csapattársunk, még ha nem is leszel ott :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297135 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Hát ez egy nagyon szomorú hír :(

Gondolni fogunk Rád.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297120 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
...
:(
Hiányozni fogsz...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297113 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Völgyzugoly Tiszteletreméltó Követei,

nagyon sajnálom, hogy be kell jelentenem Nektek, de a dolgok körülöttem olyan fordulatot vettek, ami miatt nem tudok Veletek táborozni Szorospatakon.

Rengeteget készültem rá, szívvel-lélekkel (már be is voltam pakolva), ezért remélem, nem érzitek úgy, hogy cserbenhagylak Benneteket.

Érezzétek Magatokat nagyon jól a hegyek között - a kirándulásokat Aeglos és Brandír fogják vinni.

A Valák óvják lépteiteket!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297043 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Silima írta: Gilg, ez tényleg nem vészes, rosszabbra számítottam. :)

Akkor ok! :)
A gitárodat most is elhozod?
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296902 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Gilg, ez tényleg nem vészes, rosszabbra számítottam. :)

Üdv mindenkinek, aki kér belőle! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296899 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Gilg (Gwindorn) írta: Egyébként ebből koránkelés lesz ... gondolom boldog vagy :D

ezt találtam:
Győr: 5:50 :arrow: Ács: 6:10 :arrow: Bp. Keleti: 7:43 (gyors)

Ez nektek koránkelés? :P Az én buszom 4:35-kor indul, és 8-ra ér be... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296892 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdvözlet KisLúthien és Ancalima! :)

Silima írta: IC?! Óóóó... azt hiszed, futja nekem ilyen földi hívságokra? Csóró vagyok! :D Pláne az nem is áll meg Ácson, nem?...

Ok megnyugodtam ... me is csóró + Ácson sem áll meg :D

Egyébként ebből koránkelés lesz ... gondolom boldog vagy :D

ezt találtam:
Győr: 5:50 :arrow: Ács: 6:10 :arrow: Bp. Keleti: 7:43 (gyors)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296886 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Ééés megérkeztem énis. :) ) Látom, most nem én leszek a legfiatalabb. :P Ebből ki is derül, hogy tavaly (az Andustar- csapatban) én voltam, azóta szépen növögetek, jelentem, énis tudok már írni- olvasni. Szeptemberben leszek tize... Najó, ez olyan rossz szöveg, magyarán tizennégy vagyok, és naggyon örülök, hogy a VéZéTündék csapatába kerültem, főleg, hogy a karakterem is az. Hogy egész pontos legyek, az apja Glorfindel. :D DD Álmodik a...
Amúgy szőkésbarna hajjal és egy pár vaksi szemmel rendelkezem. Év közben bécsben lakom, de azért magyarul még nem (teljesen) sikerült elfelejtenem.
És ezenkívül izgulokésizgulok. :) Mostantól majd énis ötletelek. :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296865 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Szia KisLúthien!
Tök jó, hogy te hozzánk kerültél. Sztem jót tesz a csapatnak, ha egy "tiszta gyerekszem bírálja felül a döntéseit" :D Jó ez kicsit fellengzősen hangzott, mer bénán fogalmazok, de tényleg örülünk, hogy itt vagy!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296851 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Üdv, KisLúthien, én tanár néninek készülök, meg lesz több tanárember is a táborban, úgyhogy majd óvunk...
:fight:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296816 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Gilg (Gwindorn) írta: Persze hogy! :) Majd meglesem a vonatokat is... (ugye nem feltétlenül fontos IC-vel menni!? :D )


IC?! Óóóó... azt hiszed, futja nekem ilyen földi hívságokra? Csóró vagyok! :D Pláne az nem is áll meg Ácson, nem?...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296806 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Kedves KisLúthien,nagyon örülünk Neked, hogy velünk leszel, jól fogjuk magunkat érezni együtt!


Kedves Csudi.kisseaggodoanya.hu,vigyázni fogunk a kiccsajra és lelkesen foglalkozunk vele, de attöl függetlenül kár, hogy Te nem leszel velünk :?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296790 Írta: KisLúthien
KisLúthien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Udv mindenkinek,

Ezt a bemutatkozast technikai okokbol Csudi irja KisLuthien helyett, de majd o is ir szemelyesen. Tehat az uzenet:

"Orulok nagyon, hogy viszontlathatok szurketuncoket, meg mas regi ismerost, illetve kivancsian varom a talalkozast a szamomra ujakkal. Mar ketszer voltam Tolkien taborban, 2003-ban es 2004-ben, pedig akkor meg nagyon-nagyon kicsi voltam. Most is en leszek a legkisebb, 8 eves vagyok, es most megyek 3. osztalyba. Nagy valtozas, hogy a multkori taborok ota megtanultam olvasni, meg irni... :-)
Szoval, aki ismer, az tudja, hogy nagyon szeretek rajzolni, festeni, ragasztani, kezmuves dolgokat alkotni, az elozo taborokban reszt vettem a cimerkeszitesben, meg a kellekek festeseben, es a szindarabban is.
Most nagyon izgalmas lesz, mert anyu nelkul leszek - Rozsara biztak - es meg sosem aludtam ilyen hosszu ideig a szuleim nelkul. :oops:
Kulsore eleg tundes vagyok, mert hosszu a hajam es vekony vagyok, de enni annyit szeretek mint egy hobbit, lustalkodni is szeretek, viszont utalom a gombat, tehat akkor megsem lehetek az... :-D
Tolkiennel 4 eves koromban ismerkedtem meg, anyuval felolvastattam magamnak a Hobbitot, a GYU-t, es valamennyire a Szilmarillokat is. Lattam az osszes filmet is. Kedvenceim a valak, es persze Beren es Luthien tortenete. (Azert vagyok KisLuthien, mert a ket evvel ezelotti taborban a gyerekkori Luthien-t alakitottam a szindarabban.)

Udv,

KisLuthien, azaz Reisz Panni"



Ize, en meg még szeretnem hozzatenni, hogy Panni megszokta a joval nagyobbak tarsasagat, nem lesz vele gond, jo fej kiscsaj. Adjatok neki majd feladatot, festes, szinezes, barmi, nagyon szorgalmas, es tenyleg szepen ugykodik. Jol ismeri a szervezoket, ha barmi gaz lenne megis. Ja, es ha veletlenul azt latjatok, hogy ulve elaludt - este 11-ig szokta birni, ha aznap nem volt nagy turazas -, akkor pliz szoljatok Rozsanak, vagy Ancalimonnak. Kulonben taekwondo-zik, eleg jol birja a strapat.

Koszi,

Csudi.kisseaggodoanya.hu
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296742 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések

Silima írta: Gilg, utazunk közösen akkor?

Persze hogy! :) Majd meglesem a vonatokat is... (ugye nem feltétlenül fontos IC-vel menni!? :D )
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296707 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Beszélgetések
Ajjajj, de sok mindenről lemaradtam... :oops: na majd most. ;) :D

Szóval, Mohl Katalin a böcsületes nevem, a Katira nem hallgatok. Kata, vagy Silima, vagy ilyesmi, de ne Kati. :D
18 éves vagyok, most érettségiztem Győrben (amúgy abdai vagyok, igen, itt halt meg Radnóti) a szívem csücske a biológia, állatok elsősorban, meg növények, de csak amatőr szinten. Na majd jövőre, ha felvesznek... :P :D Van itthon egy csomó jószág, elsősorban jóanyám szenvedélye, de én is szeretem őket. Ha nagy leszek, ornitológus leszek, ami madarász, emellett egy álom, mert úgyse, de legalább hadd álltassam magam.
Nagyon szeretek lovagolni, most éppen nem, mert lovam nincs, meg pénzem sem lovardára, így érdekes... Ugyanez vonatkozik az íjászatra, csak az még annyira sem megy, mint a lovaglás... :P
Nagyonnagyon szeretem az erdőt, a nagy fákat, és minden emberektől távoli helyet, ahol el lehet merengeni az időnek folyásán stb. Senki ne lepődjön meg, ha néha egy fa tetején talál. :D
Lételemem a zivatar, nem zavar, ha csúnyán néznek rám, ha széttárt karral pörgök az esőben. :D
Szeretek rajzolni, sajnos nem nagyon megy, kb egy éve alig rajzolok valamicskét. Régebben kerámiáztam 3 évet. Próbáltam gitározni is, csak nem volt tanár, magamtól meg süket vagyok.
Ja, legfőbb ismérvem, hogy nem tudok énekelni, sem táncolni. Tényleg nem. Nem azért,mert nem akarok, nem tudok és kész. Korcs tünde vagyok, tudom... :oops: Genetika...
Amúgy alapvetően vidám ember vagyok, környezetem egyöntetű véleménye szerint legalábbis hülye. :D Ez annyit tesz, hogy gyakran túlpörgök és méterszám köpöm az idióta vicceket. Olyankor le kell ütni. Máskor meg magam elé meredve süllyed a hangulatom a bányabéka sejhaja alá, olyankor is le kell ütni. :D
Hűséges típus vagyok, értve ezt a plüss Kisvakondomtól kezdve ezer éves papírfecniken át emberekig, képtelen vagyok megválni tőlük. Emellett iszonyúan makacs, ami már-már az egetrengető ostobasággal határos, nem tagadom. Falkaállat is vagyok, meg kell mondani, merre menjek.
Nagyon nem szeretem a városokat, természeti gyermek vagyok, szeretek mezítláb mászkálni, utálom a füstöt. A cigifüstöt is. Nem iszom alkoholt, nem pusztán antialkoholista megmozdulás végett, nem szeretem és kész, felesleges tukmálni, úgyis mindegy. ;) :D
Nagyon szeretem az őszt! Nagyonnagyon. A tavaszt is, meg a nyarat, a telet meg főleg, de az őszt talán a legjobban.
Mi még? Olvasni szeretek, igen. Fekete Istvánt minden mennyiségben, Tolkient, Orwellt, Tamási Áront, és még sokan mások... Verseket is: Villontól József Attilán és Radnótin keresztül Kosztolányiig. A filmeket nem szeretem. Ez van.
Na ennyi épp elég belőlem, azt hiszem. :D
A nevem meg egyébként az a dolog, kő vagy kristály vagy mi a szösz, amiből a szilmarilok lettek csinálva, roppant fontos dolog ezt tudni rólam!
És tavaly én is Nyúlnép-tag voltam, büszkén vállalom... :D És örök optimista és álmodozó és életvidámkodó.
Carpe diem, ha beledöglök is!

Gilg, utazunk közösen akkor?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére