Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

×

Szavazás: Milyen minőségben jössz el a Tatán rendezendő Középfölde Fesztiválra? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nem vagyok MTT-tag, és ott leszek.
8 20%
MTT-tag vagyok, és ott leszek.
10 25%
Ott leszek és közre is működnék a rendezvény programjaiban.
22 55%
Szavazók száma: 0
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 5 hónapja #303739 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
A törölköző biztos, hogy az enyém :oops: :oops: :oops: !!!
Majd esetleg mikor tudom visszazsákmányolni??? :roll: :roll: :roll:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303696 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

dorwinion írta:

Feanor Faelivrin írta: Mindenki mondta hogy száz meg száz lembas receptje van otthon... akkor kérlek titeket osszatok meg velem egyet kettőt :wink: :)


Komolyan kérdezted?! :twisted: Mondjuk nekem csak 5 van... :cry:


nem tiltakoznék azellen, hogy megoszd velünk mind az 5-öt... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303687 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Feanor Faelivrin írta: Mindenki mondta hogy száz meg száz lembas receptje van otthon... akkor kérlek titeket osszatok meg velem egyet kettőt :wink: :)


Komolyan kérdezted?! :twisted: Mondjuk nekem csak 5 van... :cry:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303686 Írta: Feanor Faelivrin
Mindenki mondta hogy száz meg száz lembas receptje van otthon... akkor kérlek titeket osszatok meg velem egyet kettőt :wink: :)

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303636 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Remzymama/Tünde írta:

Cunnir írta:

Nóli i linantea írta:

Cunnir írta:
Ne már ilyen egyszerű

Miért kéne boonyolítani? :D


Csak én valami sokkal bonyolultabbra gondoltam:D és másra


és mivel középföldén voltunk Tündék voltak a vendégek is :P


Tudod én arra gondoltam tünde tünde :) , fa bokor:D növények, állatok :) én kb: így képzeltem el :D
tüncinek lenni jó : )
Éljenek sokáig a tündék. Kis és Nagybetűsök is:D

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303632 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Cunnir írta:

Nóli i linantea írta:

Cunnir írta:
Ne már ilyen egyszerű

Miért kéne boonyolítani? :D


Csak én valami sokkal bonyolultabbra gondoltam:D és másra


és mivel középföldén voltunk Tündék voltak a vendégek is :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303631 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Képek itten: kep.tar.hu/celebrom

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303625 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Köszönök mindenkinek mindent!!! :mrgreen: [size=9:3ihqmygf]Részletes listát úgysem tudnék írni.[/size]:)

És akkor a kért linkek:
A GYU filmes minták itt érhetők el összecsomagolva: sil.uw.hu/color.zip (Még mindig Silnek hála érte. :) ) Egyenként megtalálhatók :arrow: itt a print & color cím alatt.
Mindenféle filmes alakok: :arrow: itt .
A leveles gyöngy nyaklánc mintája :arrow: innen volt.
Gyöngy virágok pedig :arrow: itt .
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303621 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Nóli i linantea írta:

Cunnir írta:
Ne már ilyen egyszerű

Miért kéne boonyolítani? :D


Csak én valami sokkal bonyolultabbra gondoltam:D és másra

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303620 Írta: Nóli i linantea

Cunnir írta:
Ne már ilyen egyszerű

Miért kéne boonyolítani? :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303619 Írta: Nóli i linantea

Cunnir írta: Egy teaház, amit Tünde vezetett ;)


Ne már ilyen egyszerű[/quote]
Miért kéne bonyolítani? :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303618 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Nóli i linantea írta:

Cunnir írta: Tündeteaház milyen volt?: )
Mit takar magában ?:D


Egy teaház, amit Tünde vezetett ;)


Ne már ilyen egyszerű

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303617 Írta: Nóli i linantea

Cunnir írta: Tündeteaház milyen volt?: )
Mit takar magában ?:D


Egy teaház, amit Tünde vezetett ;)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303594 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: ...piros műanyag bögre...

Esélyes, h. az enyém, t.i. én a teaházban hagytam... :oops: füles és viszonylag nagy? :)


Képek feltöltés alatt, csak csigalassú. Ami eddig fent van: klikk Remélem megnyitja. :roll: :)


igen, akkor itthontartom neked :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303579 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Tündeteaház milyen volt?: )
Mit takar magában ?:D

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303569 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Mioni, a videók nem akarnak működni, valami tömörítési hasfájdalmai vannak... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303556 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
hű mioni, nagyon művésziek lettek képeid :D tetszenek!

én is kanyarítok ide egy köszönőlistát, mert mégis úgy illik :D
najó persze van is mit megköszönnöm...

Ádám, elsőként minden tiszteletem a Tiéd... annyi remek ötlet és új apróság volt ebben a találkozóban, hogy szerintem érdemes lenne ezt a vonalat valahogyan továbbvinni.... kezdve a hajtogathatós-térképes-köszöntős papírkától, ami szerintem zseniális, át a gollam-hangutáznó versenyen és a hobbitfürdő ötletén, valahogy azt éreztem hogy kicsit másfelől szeretted volna megközelíteni ezt a témát, és ez remekül sikerült... még sok ilyet!
Tündének a teaházat, hogy robotolt fáradthatatlanul és mégis jókedvűen
Rana, köszönöm hogy elrángattál, köszönöm a beszélgetéseket, hogy gitároztál nekem és hogy mindig annyira aranyos tudsz lenni... örülök hogy láthattalak és köszönöm hogy vagy
Nyüfi, neked is köszi hogy elrángattál... meg hogy megehettem a banánod meg hogy mindenféle őrült dolgokat műveltünk együtt, például zöld vattacukrot hammoltunk meg cotton-eyed joera koreografáltunk :D
Julcs, az öleléseket :D
Szozsnak a felemás szteppcipőt
Vewynek a sajtokat meg a vásári bohóckodást :D
Tüncöknek a tüncködéseket meg a közös sajtzabálást
Irunak, hogy olyan aranyos és kedves volt velem
Póknak az első esti gitározást meg hogy éljen a vőlegény :D
Alcarnak hogy olyan kedvesen üdvözölt, mert néha ennyi is nagyon jól esik az embernek... meg hogy hoztad a kisfiad, aki egy tündér :D
Pandának, hogy csinált nekem virágot :D
a csomózós szekciónak, hogy olyan fáradhatatlanul csomózgattak és ügyesek, nagyon ügyesek voltak!
Alyrnak a nutellát meg hogy felébresztett
Adelardnak és Éowynnak a spar-túrát :D
Hazafelé a vonatos szekciónak az élményt, hogy milyen egy kellemes hazaút
Meg mindenkinek aki még tehet róla, hogy ilyen kellemesen telt el ez a három nap! :D

Amolyan nyugodt békességben éreztem magam, boldogan annak tudatában, hogy ismerhetem ezeket az embereket, néha elég volt csak hátradőlnöm és hallgatnom ahogy beszélgettek... hálás vagyok

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303554 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
üdv mindenkinek! 8)
én személy szerint nagyon jól éreztem magam, köszönet minden közreműködőnek! A teljesség igénye nélkül külön köszönet Alcarnak a nyelvtanfolyamért, _Neonak az előadásért, az Orsi-Virág-Orsi triónak, hogy mindig olyan mosolygósak voltak, a presszó gruppnak a töménytelen hülyeségért, a fociért, a sok finom teáért, az ugróiskoláért, a kis ír kocsma hangulatért, a (számomra) új embereknek, hogy megismerhettem őket :wink:
Ádám előtt meg le a kalappal, én már biztos megőrültem volna, ha öt percenként szólongat valaki valahol az épületben 8O

képek itt (van a "kisfiú benaptejezi a kislány fenekét" festményről is :D )

készítettem néhány nagyon-nagyon rövid videóit is és bár sok nem látszik rajtuk (ok, néhol konkrétan semmi :D ), azért talán picit visszaadják a Pajkos Póni hangulatát. Az utolsó azt örökítette meg, ahogy Mordor sötét fellegei elérték a vasútállomást :twisted:
videók itten (kb. 22 mega)

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303539 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
wow
[size=9:1v6lm94r](ejtsd:wow)[/size]


Rövid leszek mint még sose vót.

Köszönöm mindenkinek hogy ott volt. Azoknak üzenem akikkel most találkoztam először: tartsák meg azt a jó szokásukat hogy ebbe a társaságba járnak, a régiek meg úgy is maradnak :) Köszönöm _Neonak hogy elhívott így az egészre mert hogy őszinte leygek eszembe nem volt hogy én Tatára menjek, és lám érdemes volt. Örültem így nektek. Elődtől így elnézést szeretnék kérni mert nem köszöntöttem meg névnapja alkalmából.(majd pótolom)
Angwennek a táncot, és nem igaz hogy csak Liliéknél alszom ha Bp-en vagyok. [size=9:1v6lm94r](mehetek máshová is :P )[/size]

Mindenkinek üzenem a szokásosat jó volt titeket látni, [size=9:1v6lm94r]és ki tudja mikor[/size] legközelebb találkozunk!

UI: A zene és a mézsör és a szervezpés szuper volt! elismerésem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303511 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Udv!

Itt az Gollam animacio amit bemutattam a hetvegen az eloadasomon, ott azonban nem volt sajnos hang, es a szinminosege is mas volt projektoron.

www.world3d.hu/topic.php?id=2884
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303505 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Szija minden középföldei népek!

Én nagyon jól éreztem magam, örülök, hogy sikerült egy ilyen rendezvény is, ami végre egy kicsit eltért a szokásostól. Persze voltak holtpontok, de hát ez mindig van. De a hely is nagyszerű volt, mindig is ki akartam próbálni az iskolában alvást :D
No, jöjjön az a köszönő lista..
:arrow: Először is Ádámnak, azért, hogy végig kitartott, és hogy fantasztikusan megállta a helyét, azt hiszem nála jobb szervezőt nem láttam még a Társaságon belül :D
:arrow: Alcarnak, Tomának, Elődnek és _Neonak, hogy teljessé tették a családot és ott voltak 8)
:arrow: Olostának és Newrának amiért elsajátíthattam a harisnyavirág készítésének tudományát :wink:
:arrow: Inczynek, Narbnak, Lothnak a dumcsizást.
:arrow: Maglornak, hogy van
:arrow: Márknak, hogy mindig segít :wink:
:arrow: Szozsnak, hogy ott volt és örült az ajándoknak :wink:
:arrow: A Music Bandnek, hogy olyan jól nyomta a talpalávalót :!: :bounce:
:arrow: Milnek, hogy van :D
:arrow: Angwennek, h lelkesen befonta a hajam :wink:

Ha kihagytam valakit, akkor képzelje oda a nevét :wink:

Felejthetetlen volt a tömeges tornateremben való dühöngés, tánc, foci, kidobós, a pénteki esti sötétben való kaparászás a szállásig...
Csak egyetlen egyet sajnálok....Hobbitfürdő... :cry: szipp..szipp..

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303500 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Remzymama/Tünde írta: ...piros műanyag bögre...

Esélyes, h. az enyém, t.i. én a teaházban hagytam... :oops: füles és viszonylag nagy? :)


Képek feltöltés alatt, csak csigalassú. Ami eddig fent van: klikk Remélem megnyitja. :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303498 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Talált tárgyak: piros műanyag bögre, fehér műanyag bögre, fémbögre, barack színű törölköző, fekete zippzáras pulcsi, meg a többi aminek már megtaláltam a gazdáját :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303484 Írta: Feanor Faelivrin
Jó volt! :D :D :D :D

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303464 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Nézeggetem a képeket egész jók :)
Jelmez versenyről is mutatna nekem valaki képeket?

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303462 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Képeim

Élmények feldolgozás alatt...

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303448 Írta: Nóli i linantea
Jujj, hát nem is tudnék mindent leírni, de a dolog remek volt :D
Nem tudom kinek mit köszöngessek, most valahogy az én legnagyobb köszönetem Ádámnak és Newrának száll...
:arrow: Ádámnak hogy megszervezte, és hogy minden fűradtsága ellenére mindig mosolygott
:arrow: Newrának hogy olyan autentikus, és végül mégsem csórta el a fekete harisnyámat :lol:
Emellett még soksok köszönet (immár aj* sorrendben)
:arrow: Starának hogy megtanított harisnyavirágozni
:arrow: Olostának hogy harisnyavirágozott
:arrow: Milendóriának hogy megtanított mintát csomózni (éjjen az első váltócsomó! :D )
:arrow: Andrisnak hogy mindig jókedvre derít mindekit
:arrow: Tündének a teákért meg forróvizekért
:arrow: az automatának a Bodzilla felfedezésének lehetőségéért
:arrow: Artemisznek hogy legalább egy picit beugrott
:arrow: Fimnek hogy a nagyim
:arrow: Alcarnak hogy hozta a kisfiát
:arrow: a Tatai diákoknak a "kisfiú benaptejezi a kislány fenekét" festményért
:arrow: Rionnak azért hogy hülye. És mert annyira hülye. :D
:arrow: Jacopónak hogy volt nála öngyújtó a vonatúton és így meggyújthattuk a vaksötét menekült kovcsiban a törplámpásom :D
:arrow: Pandának hogy rohangászott velem amíg felhőt fotóztam

van egy érzésem hogy sokakat kihagytam. Szóval akik nincsenek leírva, azoknak csak annyit köszönök hogy ottvoltak, illetve azt amit elfelejtettem ideírni :D

[size=9:14nlnyr1]* aj= ahogy jön[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303446 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Azt hiszem, igazán jó volt. Írhatnék jó josszú köszönőlistát, de rövid lesz: Ádámék, a szervezőbrigád, amiért megcsinálták, Olostáék, Rana, Milendória a kézműves dolgokért és hogy segítettetek a kisfiamnak, Morgana, Kincső, Artemisz, Julcsi, Angwen, Jaco + soksok emberke, akiket nagyon rég láttam már, Tünde, a KV-ért és a kajáért, Toma, Előd, és persze _Neo torninya amúgy mindenért, szóval nem fogom felsorolni.
Jó volt látni, hogy érdeklődtek az emberkék a nyelvek iránt is, köszönöm, akik ott voltak. Új embereket láttam és régi arcokat:) Volt sok jó kis poén is:D
Most ennyi, mert dolgom van, asszem leszk bővebb is.

Addig is képek itt:
kep.tar.hu/alcar01/50386212#2
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303444 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Ha köszöngetni akarnék, én a szervezőket- segítőket- előadókat- tanárokat dícsérném, meg a Lassit összedobókat. :itscool:

Én majdnem 2 éve láttam először MTT- seket, és most először éreztem rá, mi a jó abban, ha együtt punnyadunk/semmittevéssel múlatjuk az időt/. :lol: És banyek, nagyon élmény volt tornateremben aludni. :D Továbbá örülök, h volt alkalmam kötelet mászni és (talán) ír ihletésű körtáncban résztvenni, ezen belül is a kalács rész jött be. :lol: Egyik körben kezdett gyanús lenni, hogy a párom, akivel szembe kéne találkoznunk, csak nem jön; majd feltűnt, h előttem megy... Ja és színkörözni is jó volt, azt se csináltam rég, és tornaterem közepén sokkal jobb, mint színpadon. :lol:
Csinc: nem a feladatoktól érzed meg a többieket, hanem a feladatok előtt kell levetni minden álarcot, és akkor tudod megcsinálni, amit épp kell. Asszem, de majd vki hozáértőbb kijavít. :lol:
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303443 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Üdvözletem!

Eléggé elítélendő módon kevéssé voltam aktív közösségileg, de azért néhány dologért köszönet (nem fontossági sorrend):
- Ádámnak, amiért megfőszervezte az egészet;
- a szervezőbrigádnak (al-főszervezőknek, szervezőknek, segítőknek egyaránt), amiért megalszervezték az egészet;
- Tündének a forró vizet a reggeli kávékhoz (két liter víz hatvan forintért :D )
- a 37-es szoba lakóinak a dolby surround éjszakai horkolásműsort (Sirgon a lábam felől a basszusszólam, Ankalimon a szoba másik végéből adja az alapritmust, valamelyik lány jobb kéz felől sípolva tercel, Finwe viszi a főfutamot három oktávban, Lamy pedig mindig befogja az orrom, ahányszor elaludnék és csatlakoznék :lol: );
- Erynek az előadását, és a türelmét a folytonos belepofázásommal szemben;
- Angwennek, amiért végül megpróbáltuk megcsinálni Makar és Meássë csarnokát, csak a szombat éjszakai banda lusta vagy gyáva volt hozzá :) ;
- Feanornak a hangját, amire csak szombat dél körül jöttem rá, hogy mit csinált vele;
- az illetőnek, aki kitalálta, hogy hozzanak mézsört, akárki is volt, ritka jó egy ital.
Ha eszembe jut még valami, majd szerkesztek :)
Képek majd szólok, ha lesznek.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére