2007-es nyári tábor - Szervezők

Több
17 éve 1 hónapja #318728 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
elküldtem mindkettőre, remélhetőleg még időben vagyunk
Rabyn viszi kinyomtatva is
én menjek?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318719 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Gandalf írta: Arra kérem a táborszervezőket, hogy a végleges tábori költségvetést még most küldjék el nekünk a vezetoseg@tolkien.hu -ra...


Felhívom a figyelmet, hogy a "vezetoseg@tolkien.hu" címre csak a címlistán szereplők írhatnak levelet (mivel ez egy belső munkalista, és így védekezünk a spamek ellen). A nem engedélyezett feladók levelei automatikusan törlésre kerülnek... Ezért nem érdemes erre a címre küldetni a e-maileket... :oops:

Ha külsős akar írni a vezetőségnek, akkor vagy használja a hivatalos e-mail címet ( info@tolkien.hu ), vagy egyenként címezze meg a tagokat...

(Most az engedélyezett feladókhoz hozzáadtam Tündét és Rayant.)


Elnézést kérünk, Tünde. Kérlek, küldd el újra!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318689 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Remzymama/Tünde írta:

Gandalf írta: Arra kérem a táborszervezőket, hogy a végleges tábori költségvetést még most küldjék el nekünk a vezetoseg@tolkien.hu -ra, hogy ne a hétfői elnökségin kelljen olvasgatni! Időspórolás, ha ott csak megszavazzuk! :wink:

már péntek délután elküldtem, nem érkezett meg?

Én még nem kaptam meg.
Sajnos a @tolkien.hu fiókok nem a gyorsaságukról híresek, de remélem, azért holnapig megjön legkésőbb...
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318666 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Gandalf írta: Arra kérem a táborszervezőket, hogy a végleges tábori költségvetést még most küldjék el nekünk a vezetoseg@tolkien.hu -ra, hogy ne a hétfői elnökségin kelljen olvasgatni! Időspórolás, ha ott csak megszavazzuk! :wink:

már péntek délután elküldtem, nem érkezett meg?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318646 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Arra kérem a táborszervezőket, hogy a végleges tábori költségvetést még most küldjék el nekünk a vezetoseg@tolkien.hu -ra, hogy ne a hétfői elnökségin kelljen olvasgatni! Időspórolás, ha ott csak megszavazzuk! :wink:
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318618 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Természetesen mi hozzuk meg a végső döntést, elvégre ez a mi táborunk lesz.
De mindenki véleményét ki fogjuk kérni a többiekről és saját magáról, (illetve ha nem jelölt akkor önmagáról nem) pont azért, hogy lehetőleg olyan csapat legyen a végső, ahol mind önmagatokat mind egymást alkalmasnak tartjátok a feladatokra. (és nem utolsó sorban mi is alkalmasnak tartsunk titeket)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318576 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Dreamer_KF írta:

Gandalf írta: A csapvezek/rendvezek személyéről a végleges döntést ki fogja meghozni?
A foglalkozásokat/képzést tartó Finc-Brandir-Ankalimon trió
vagy pedig a táborszervező Rayan-Tünde-Alyr-Ery vezetői csapat?
(nem véleményezési, hanem a tényleges döntési jogra gondolok)

Fontos lenne tisztázni már most.


Tekintettel arra, hogy a Finc/Brandír/Ankalimon trió "csupán" meghívott előadók, nagyon csúnya lenne, h. ők hoznák meg eme végső döntéseket..


Ez bizony valóban nagyon csúnya dolog volna - nem is merült fel soha.
Teljesen egyértelmű, hogy e kérdés eldöntése 100 %-ban a pályázatnyertes főszervezői csapat joga (és természetesen őket terheli a döntés felelőssége is). Én a magam részéről még arra sem készülök, hogy e tekintetben önálló javaslatot készítsek számukra - persze ha megkérdeznek a képzés vége felé, szívesen elmondom a véleményemet.

A táborszervezői díj tekintetében pedig elnézést kérek, ha kotnyeleskedésemmel azt a látszatot keltettem, mintha ennek eldöntésében nekem bármilyen szerepem lenne, vagy hogy e kérdésben nézetkülönbség lenne köztem és főszervezők között. Valójában mindössze segítettem Remzimamának összeállítani a költségvetési kereteket, és ezért volt némi információm, hogy hogyan kalkulálják a szervezői díjakat, de a konkrét költségvetést ők állították össze. (Én még nem is láttam a végső változatot.)

[size=9:1a21vedg](Egyébként a szervezői kedvezmény mértéke tekintetében sem a főszervezőknek sem nekem nincs hatáskörünk. Annak az Alapszabály őszi módosítása óta minden esetben pontosan azonosnak kell lenni a teljes jogú MTT tagoknak biztosított kedvezménnyel. Ezért jár a teljes jogú MTT tag szervezőknek dupla kedvezmény. Ha emelni szeretnétek a szervezőknek járó kedvezményt, azt technikailag csak az MTT tagoknak járó kedvezmény emelésével lehet megoldani.)[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318480 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Aki nem MTT-tag, és szervező, az az MTT-tagoknak megállapított (kedvezményes) árat fizeti, vagyis 27 rugó a sátor, 31 a faház. Így logikus különben. Azt hiszem, pártoló tag nincs a szervezők között, de javítsatok ki, ha tévedtem. Javítom a lenti hsz-t, mert tényleg nem egyértelmű.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318479 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rayan írta:

Ankalimon írta: Egész pontosan:
rendes MTT tag szervező faházban: 25 500 Ft
rendes MTT tag szervező sátorban: 22 000 Ft


"Vagyis a sátrazó szervezőknek a helyszínen már nem kell semmit befizetni, nekik 22.000 HUF lesz a tábor díja, a faházas szervezőknek 25.500 HUF."

Ezen mi nem egyezik? :mrgreen:


Pl.: Nem vagyok MTT tag.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318477 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Ankalimon írta: Egész pontosan:
rendes MTT tag szervező faházban: 25 500 Ft
rendes MTT tag szervező sátorban: 22 000 Ft


"Vagyis a sátrazó szervezőknek a helyszínen már nem kell semmit befizetni, nekik 22.000 HUF lesz a tábor díja, a faházas szervezőknek 25.500 HUF."

Ezen mi nem egyezik? :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318462 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Nos. Ankalimon és Rayan úgy tűnik két ellentmondó árat közölt, kéretik közös nevezőre jutni, s utána beírni Rayan részéről, tekintve, hogy ő a tábor egyik főszervezője.

Erősítse meg,vagy cáfolja az Ankalimon által elmondottakat.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318460 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rayan írta: Vagyis a sátrazó szervezőknek a helyszínen már nem kell semmit befizetni, nekik 22.000 HUF lesz a tábor díja, a faházas szervezőknek 25.500 HUF.


(Mindez a teljes jogú MTT tag szervezőkre vonatkozik.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #318453 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
A tábori kiírás és jelentkezési lap a főoldalon most már végleges, köszönjük Ankalimonnak a segítséget! Kincső: lehet mellékelni.


A szervezői díjakról - MTT-tagoknak

Mint a főoldali kiírásból láthattátok, egységesen az első két átutalási összeg mindenkire érvényes, vagyis:

Első részlet: május 15-ig 9.000 HUF (átutalás)
Második részlet: június 30-ig 13.000 HUF (átutalás)

A harmadik részlet szervezőknek, amit a helyszínen fizettek be:
Faház: 3.500 HUF
Sátor: 0 HUF


Vagyis a sátrazó szervezőknek a helyszínen már nem kell semmit befizetni, nekik 22.000 HUF lesz a tábor díja, a faházas szervezőknek 25.500 HUF.

Gandalf: természetesen a vezetőképzést irányító hármas véleménye alapján a döntést a táborvezetőség mondja ki.

A kaját idén a táborgazdákra bízzuk, azért is drágább a tábor, mert 2 meleg kaját kaptok az eddigiekhez képest, repetával együtt.

(Ha mégis gyenge lesz a kaja, én magam főzök, persze közösen többnyire :) )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318442 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Döntési joga természetesen a főszervezőknek van csak! Mi legfeljebb szempontadásban segíthetünk, illetve, ahogy a helyszínen is szó volt róla, abban is, hogy mindenki saját maga eldönthesse alkalmasnak érzi-e magát a feladatra.
(Szerintem ez addig még sok egyéb tényező függvényében is alakulni fog.)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318440 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Gandalf írta: A csapvezek/rendvezek személyéről a végleges döntést ki fogja meghozni?
A foglalkozásokat/képzést tartó Finc-Brandir-Ankalimon trió
vagy pedig a táborszervező Rayan-Tünde-Alyr-Ery vezetői csapat?
(nem véleményezési, hanem a tényleges döntési jogra gondolok)

Fontos lenne tisztázni már most.


Tekintettel arra, hogy a Finc/Brandír/Ankalimon trió "csupán" meghívott előadók, nagyon csúnya lenne, h. ők hoznák meg eme végső döntéseket..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318438 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
A csapvezek/rendvezek személyéről a végleges döntést ki fogja meghozni?
A foglalkozásokat/képzést tartó Finc-Brandir-Ankalimon trió
vagy pedig a táborszervező Rayan-Tünde-Alyr-Ery vezetői csapat?
(nem véleményezési, hanem a tényleges döntési jogra gondolok)

Fontos lenne tisztázni már most.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #318437 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
ja, hamár kommunikáció. volt még a múlt héten egy ötletem, hogy lehetne megint tesztet töltetni a táborlakókkal, ami egyrészt irányvonalakat adhat a csapattábontásra, illetve bizonyos programok kivitelezésére, stb.
meg egyéb dolgokra is, ha szükség van rá.

Mittomén, ki mit csinálna (rendi programokra vonatkozóan elsőpsorban, de akár általános cuccokra is), mit nem csinálna, milyen szinten, stb. Ha netán mást is megmozgat az ötlet, azzal kommunikálhatnánk ;)

Illetve, ez már tényleg kérdésem nekem, h mikorra készüljünk el viszonylag stabil programtervvel, és az, amit eddig alkottunk, mennyire felel meg? Alyrral ugyan konzultáltam, de nem hiszem el, h csak annyi kommentára van a kedves főszervezőségnek, amennyi eljutott hozzám.

Más: beleolvastam az előadás anyagába (by Kincső), és ijesztő egybeesések vannak bizonyos menedzsment tárgyaink anyagával :rotfl: Ez nem kritika, csupán jókedv :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318431 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Alyr Arkhon írta: Plusz kriszana szülei az idén nem főznek, és nem akarunk olyan kaját int Várgesztesen...


Csak halkan jegyzem meg: Kriszana szülei idén is szívesen főznének, ha ezt a külső feltételek lehetővé tennék.

És végül egy fontos különbség: eddig minden táborunkban egy meleg étkezés volt. Most kettő lesz, és ez bizonyosan érzékelhető plusz költség.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318430 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Remzymama/Tünde írta:

Gandalf írta: Szervezőinél nincsen megkülönböztetés ezek szerint tagságformák alapján, hanem egységes?


igen, így lett kiszámolva, de visszatérítés több nincsen az új alapszabály szerint


Pontosítsuk: van megkülönböztetés. A feltüntetett szervezői ár a rendes MTT tag szervezőknek jár. Biztonsági okokból a költségvetést úgy terveztük, mintha minden szervező rendes MTT tag lenne, de ha mégis lesznek nem MTT tag, vagy pártoló tag szervezők az ő szervezői kedvezményük értelemszerűen kisebb lesz.

Egész pontosan:
rendes MTT tag szervező faházban: 25 500 Ft
rendes MTT tag szervező sátorban: 22 000 Ft
pártoló MTT tag szervező faházban: 29 000 Ft
pártoló MTT tag szervező sátorban: 25 500 Ft
nem MTT tag szervező faházban: 31 000 Ft
nem MTT tag szervező sátorban: 27 000 Ft

Remélem nem értettem félre a megbeszélteket...

(A tavalyi évhez képest két dolog változott: a tábori díj lényegesen magasabb lett, és az MTT alapszabály módosítása miatt a szervezői kedvezmény mértéke 15 %-ban lett maximálva. Viszont nincs kockázat, mnt az eddigi utólagos visszatérítési rendszerben: ez a kedvezmény mindenképpen jár, tetejében előre - nem is kell befizetni.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Írtam magáncélra összefoglalót meg elmélkedést a szombaton elhangzottakkal kapcsolatban. Szerkesztve nincs, de hátha vkit érdekel. (sorry, tényleg magánstílusban van és szubjektív, de már nincs energiám átszerkeszteni...) Lehet javítani, ha tárgyi tévedés lenne benne. :)

először is, egy (bármilyen) szervezetnek mindig van célja, ez lehet látszólag konkrét (MÁV: utazás), vagy nagyon elvont, de a rejtett (igazi) cél mindig valamennyire elvont (a MÁV célja nem az, h. Gipsz Jakab eljusson Pestről Debrecenbe, hanem pl. h. az embereknek a mozgásszabadságot biztosítsa, stb.).

ezen cél eléréséhez tevékenységeket végez. a tevékenységekhez fontos a tervezés.

ennek kétféle módja van: a stratégia (hosszabb távú, pozíciós tervek) és a taktika (rövid távú, mozzanatok megtervezése).
[ezzel amúgy két párhuzamot vonnék kapásból: sakk és színház. a sakkban még így is hívják: a stratégia az, hogy pozíciósan hogy helyezed el a figuráidat, mi a hosszú távú célod (pl. szabadgyalogot képezni és bevinni vezérnek), a taktika viszont a konkrét fenyegetések, rövid támadások (mattfenyegetés, áldozat hogy vezért nyerj, stb.). szóval én teljesen értem, miről van szó, nemtom, a nem-sakkozók számára ezekből a rövid definíciókból, amiket zárójelbe írtam, mennyire világos, de nemtom most pontosabban megfogalmazni :P és miért a színház? ahhoz előbb leírok még valamit]
Szóval, nem szabad elveszni a részletekben: a taktika megvalósítására koncentrálva mindig előttünk kell legyen a stratégiai cél, de se ekkor, se a stratégiai tervek megvalósításakor nem szabad szem elől téveszteni a fő célt magát sem.

saját "fordítás": ha azt mondom, h. a tábor célja az, h. mki jólérezze magát, akkor pl. egy csapatelőadás, mint taktikai elem létrehozásakor nem a profizmusra (ami taktikai cél lenne) kell elsődlegesen törekednem, nem is feltétlenül a minél szorosabb csapatkohézióra (mint stratégiai cél), hanem h. tényleg a fő cél valósuljon meg ezáltal is (mikor nem valósulna meg: ha mindenkit lefáraszt az előadás miatti nyűglődés, idegeskedés (pedig a taktikai cél tökéletes lenne), vagy ha a túlzott csapatkohézió (=stat. cél tökéletessége) miatt elszeparálódunk a többi csapattól (ami pl. más csapatba került barátok esetén okozhat rosszérzést).
épp ezek miatt, attól, hogy valaki taktikai célokat tökéletesen végig tud vinni, nem feltétlenül jó vezető, ha elveszik a részletekben, és nem látja át az egészet (a fő cél szempontjából). ellenben ha valaki képes átfogóan nézni, nem kell a taktikai megvalósításban is jónak lennie ahhoz, h. jó vezető legyen, mert kioszthatja az alfeladatok másoknak :-) [na és így jön ide a színház: drámaelméleten beszéltük, hogy a rendezőnek a darab egész koncepcióját kell átlátnia, hogy abba mi, hogyan illeszkedik. ha ezt nem látja, akkor vége van, meghal a darab. ellenben nem kell feltétlenül a konkrét jelenetek aprólékos beállításához értenie, arra ott a játékmester, segédrendező, stb. hát hiába, a hierarchia mindenütt hierarchia :-) ]

összefoglalva: nagyon fontos a munkamegosztás. azonban soha, semmilyen körben nem alakul ki úgy a munkamegosztás, h. "magától" minden feladatot, résztevékenységet elvégez(elvállal) valaki, és minden részlet a helyén lesz. ez még 2-3 szoros kapcsolatban álló ember közt esetleg működik, de többnyire ott sem. ezért szükség van egy vezérlő funkcióra. ez nem feltétlenül ember, gondoljunk például a közlekedésre: ott a lámpák irányítanak.

t.i. a vezetés folyamatszabályozás (jeladás-végrehajtás-ellenőrzés). az érdekes számunkra nyilván az emberi, csoportos szervezet, emberi egyszemélyi vagy csoportos vezetővel. a vezető dolga az emberek befolyásolása valamilyen cél elérése érdekében.

a vezető legfontosabb feladata, jellemzője a DÖNTÉS. ez joggal (jogokkal) és felelőséggel jár, melyek egyensúlyban kell legyenek. a legrosszabb, amit egy vezető tehet, h. nem dönt. a másik, hogy egy rossz döntés után hárítja/nem vállalja a felelősséget. ezt nem teheti meg: a vezető felelős mindenért, ami "alatta" történik, akkor is, ha nem ő a hibás (még ha 10 napig zuhogni fog az eső a táborban, az is a mi hibánk lesz :-) ). ha nem vállalja a felelősséget, a jogokról is (tehát gyak. az egész posztjáról) le kell mondania.

csoportos vezetés esetén megoszlanak a felelőségek és a jogok is. ezért pontosan be kell határolni ezeket, mi kihez tartozik.

a vezető háromféle eszközzel élhet. ezek az utasítás (ez csak a bürokráciában működik), a meggyőzés és a bevonás.
nem elég kiadni az utasítást, többnyire meg kell győzni a végrehajtókat, h. az (az adott helyzetben) a legjobb, amit tehetnek. persze részfeladatoknál működhet, ha muszáj és ha kellő bizalom van a felek közt, de az ember alapvetően érteni akarja, mit miért csinál, és szívesebben is csinálja, ha magának is meggyőződése, hogy jó és érdemes. ehhez bizonyos esetekben alkalmazható a döntésfolyamatba való bevonás: ezzel "manipulálva" az embert, h. méginkább szívügyének tekintse a dolgot. a csoportos vezetésben ezt gyakran alkalmazzák, mert a döntési folyamatot generálni kell, nem vezetni. ha jó a vezető, úgyis azt döntik, amit ő szeretne :P de a bevontaknak is pontosan tudni kell, hogy ezzel nem kaptak döntési jogkört, ugyanúgy a (csúcs)vezető dönt.

nagyon fontos a döntési folyamatban a hatékonyság. bár nem lehet cél, csak eszköz. gyors, egyértelmű, végrehajtható, jó döntést kell hozni. a döntési sebesség általában ellentétbe kerül a minőséggel. ennek folytán mindig az optimális döntésre kell törekedni: a jó döntések közül az adott körülmények között a legjobbra. (saját "fordítás": pl. mikor farsang-helyszínt kerestünk, és jött a budakalászi ötlet, viszonylag gyorsan döntöttünk. lehet, h. nem a világ lehető legjobb helyszínét találtuk meg, de mivel ez is egy nagyon jó helyszín, ha sok időt eltöltünk a kereséssel, hiába találunk esetleg jobbat, ha se oda, se ide nem lesz már időpont. :P így a további keresgélés valszeg rossz döntés lett volna. :-) ) [megj. ez volt a hibánk az elején a feladatban: túlságosan precízek akartunk lenni, és ez a gyorsaság-hatékonyság rovására ment.]

nagyon fontos még a kommunikáció. két elengedhetetlen funkciója van: információszerzés a döntés meghozatalához, majd a döntésről való tájékoztatás. ez minden döntéshez elengedhetetlen. a meggyőző funkció már csak "plusz" (de láttuk, h. többnyire fontos). a kommunikáció része a hibás döntés felvállalása (és kijavítása) is. a legjobb, ha a hibázó személy mondja ki önmagáról. ha ez mégsem történik meg, a felettese teheti még meg rajta kívül.
van még egy aranyszabály a vezetéshez. "ha nem látunk semmilyen problémát, akkor az gyanús, biztosan el vagyunk zárva valamilyen fontos infóforrástól. probléma mindig van."


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318369 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Kincső: ezt majd Csinci

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318368 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Halihó!

Szeretném megkérni az illetékes táborszervezőket, hogy küldjenek egy olyan végleges táborkiírást és jelentkezési lapot, amit mellékelhetek az összes TLV-versenyzőnek a következő (márciusi) fordulóba (ha jól tudom, ápr.15. a jelentkezési határidő, tehát a következőbe már kicsit késő lenne).
Vagy jó az, ami a főoldalon van? Azt esetleg word formátumban (képek nélkül) kérhetném?

Köszke:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318366 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Felagund írta: A 30000 forint akkor is lélektani határ... Nem fognak örülni...


nem lehet mindig azt tartani, az árak az egekbe szöktek a tábor meg 10 nap, oszd el az összeget, napi szinten szállásra, élelemre, kreatívra - akkor már nem is olyan sok
és a többiek azért fizetnek többet, mert a kedvezményeket előre kell kalkulálni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318355 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
A 30000 forint akkor is lélektani határ... Nem fognak örülni...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318350 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Nem tudom, mire számítottatok az árral kapcsolatban, felhívnám a figyelmet arra az apróságra, hogy emelkednek az árak, és messze ez az ajánlat volt a legolcsóbb mind közül amit csak találtunk.
(Dreamer említett valami kastélyszállót amiben a Rúna (vagy mien) tábor lesz és mennyire olcsó de ez vagy kiesett valamiért az elején (teszemazt nem volt sátorhely vagy efféle, vagy nem is tudtunk róla.)

Plusz kriszana szülei az idén nem főznek, és nem akarunk olyan kaját int Várgesztesen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318344 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Dreamer_KF írta:

Felagund írta: Szűz Mária, Szent József!

Mi a fészkes fene kerül ilyen sokba a táborban???

31500 _sátorral_?
Ez eléggé gondolkodóba ejt...


Azt hiszem tudod,miért gondolkodom én is..Várgesztes?


Én tuti megyek, így is, úgy is... 8)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318340 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Ugye nekünk, szervezőknek ugyanolyan jelentkezési lapot kell küldenünk, mint egy mezei táborozónak?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318331 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Remzymama/Tünde írta: Benne van a napi 2 melegkaja (repeta is lesz), a különbusz, a szállás, a pluszkaja, a bográcsolás, minden.


Napi három macigumicuki is? A minden elég nagy szó :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318327 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Gandalf írta: Szervezőinél nincsen megkülönböztetés ezek szerint tagságformák alapján, hanem egységes?


igen, így lett kiszámolva, de visszatérítés több nincsen az új alapszabály szerint

Gandalf írta: Más. A mostani, főoldalon lévő cikkből már mehet egy összeállítás a most készülő Hírlevélbe? Gyors választ kérek, köszi!


én úgy gondolom, hogy igen, megnéztem, csak apróságok változnak már, a helyszín, az árak maradnak, hisz így lett elfogadva, ami változhat, az meg nincsen benne

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #318320 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Szervezőinél nincsen megkülönböztetés ezek szerint tagságformák alapján, hanem egységes?

Más. A mostani, főoldalon lévő cikkből már mehet egy összeállítás a most készülő Hírlevélbe? Gyors választ kérek, köszi!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.501 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére