2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Több
16 éve 9 hónapja #336025 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Bocsi, h beleizélek, de ha már kiszedtek embereket Nodleetól...

Gergőt és Ákost hagyjátok együtt. Túlélik, ha nem együtt vannak, az tény... csak ha már prioritást élveznek a baráti kapcsolatok... És Ákos annyira nem ismer senkit, csak Gergőt meg Karcsit.

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336018 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Ádám, nagyon szépen köszönjük!
:D


A játékokat még feltennétek ide belinkelve? Köszi!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335942 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
UPDATE!

Délben mennénk csütörtökön, a Keletiből a nulladik napra ld. szervezők feliratú topik.

Egybefoglalt három CSÖVIZÉS eredménye íme hát:
TŐCSÉTEK

TÁBORI PROGRAM KÉSZEN!
Megcsináltam a táblázatot, Szürke, mert nem volt ez annyira bonyolult, mint nem :-)

PROGRAMREND

TÁBLÁZAT

Gillz a guglifájlba töltötte fel, amit kell a hadijátékról még tudni.
Köszönöm szépen, lássátok lentebb az illetékest :-) És bonyolódjatok bele!

Szükségünk lesz a helyszínen papíron
a tömör programra, napirendre zsebméretre hajthatóan,
az Ainulindale szövegére,
a hadijáték és szalagszerzés leírására,
és a mesékre talán.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335920 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
:) )))

Akkor nálam lesznek?

Ez esetbenugyanis írnék nekik emilt, hogy mit hozzanak magukkal.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335915 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Rabyn írta: Én vállalok szívesen bárkit:). (nem lehetne Narbot és Vewyt?:)))


Ez utóbbi ellen Gilg és Panni nevében tiltakoznék... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335912 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Én vállalok szívesen bárkit:). (nem lehetne Narbot és Vewyt?:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335909 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Probléma merült fel:

Mivel C és Z nudlihoz került, neki kicsit sok lett a tag a családjában. Legalább egy de jobb volna ha két tagot át tudna(ák) valaki(k) vállalni,

Erumeát és
Kiss Gergőt

Egyikük sem írt még a csapattopikba tudtommal.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335851 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Ádám: közben kicsit éberebben elolvastam újra a dolgokat és már nincs kérdésem :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335844 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Valaki megtenné, hogy kinyomtatja a játékokat? (akár én is megtehetem)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335842 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Leguanember írta: Nulladik napon játszhatunk csapatépítő játékokat, én nagyon szeretnék.


Énis, énis, énis! 8)

Családfők! Tanulmányozzátok át a játékokat, amiket Ádám küldött. Nagyon jók! Érdemes sztem minden nap játszani egyet. :wink:

Ha 0. napon szépen áttisztázva átveszünk mindent, akkor nekem más kérésem nincs is. 8)

Köszönjük az eddigi összefoglalókat! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335780 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Dodiee írta: Az esetlegesen utólag felmerült kérdéseket ide írjam vagy majd nulladik napon?


Ide bizony, ne sajnáld!
:-9

Még van pl. a csapattriók kérdése, nagycsaládok vagy nemzettest legyen? :P
Alyr, többiek, egyenként sorsolunk sorrendet a családoknak, vagy hármanként, és aztán a három családfő elintézi, hogy ki mikor ad elő?
Megegyeztünk ebben a dologban?

Nulladik napon játszhatunk csapatépítő játékokat, én nagyon szeretnék.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335765 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Az esetlegesen utólag felmerült kérdéseket ide írjam vagy majd nulladik napon?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335757 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
KLIKK
frissítettem.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #335755 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
UPDATE IDŐNKÉNT, ÚJRA MEG ÚJRA OLVASSATOK!


(Szeretnék levegőhöz jutni a családfői topikban, kérlek Titeket!)

Délben mennénk csütörtökön, a Keletiből a nulladik napra ld. szervezők feliratú topik.

Egybefoglalt három CSÖVIZÉS eredménye íme hát:
LETŐTIKÉZHETŐ

Ki lenne olyan kedves és excelértő, hogy frissíti az Esgal-féle táblázatot?
TÁBLA
Nekem nem menne csak több nap alatt.
Szürke elvállalta, köszönjük neki. Ma éjjelig meglesz, cserélem ezt a fájlt majd.

Gillz remélem a guglifájlba tölti fel, amit kell a hadijátékról még tudni.
Köszönöm szépen, lássátok itt fentebb az illetékest :-) És bonyolódjatok bele!

Szükségünk lesz a helyszínen papíron
a tömör programra, napirendre zsebméretre hajthatóan,
az Ainulindale szövegére,
a hadijáték és szalagszerzés leírására,
és a mesékre talán.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335719 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Ankalimon írta: Gondolom, ez most is lehetséges lenne... Nosza!


Mármint a döntés megszületése előtt beszéltem Remzyvel.

Tegnap Tünde beszélt C vel telefonon elég hosszan, Z meg külföldön van. Ery és Tünde nélkül nem fogok újabb magánakcióba mert nem érnék el vele semmit.

Megbeszélem velük.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335688 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Gondolom, ez most is lehetséges lenne... Nosza!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335665 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Ankalimon írta: Én sem akarom tovább fokozni a helyzetet, úgyhogy részemről ezzel zárom a polémiát:
1. . (Gondoljatok Remzire.)


Különbség: vele személyesen beszéltem. Élőben face to face. (Tünde meg főleg)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335644 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Én sem akarom tovább fokozni a helyzetet, úgyhogy részemről ezzel zárom a polémiát:
1. Alyr: Próbáltam világossá tenni a helyzetet, de valami miatt nem akarjátok megérteni: C. és Z. nem üzent rajtam keresztül semmit senkinek. A kommunikációt a delikvensek a csapatvezetőkön keresztül intézték, akik a problémát az eddigi gyakorlat szerint próbálták megoldani. (Gondoljatok Remzire.) Amit Alyrnak én mondtam az sem C. és Z. üzenete volt - pont mivel nem akartak zsarolni, eszükbe sem jutott, hogy ezzel megkeressék a táborvezetést. Ez egy befolyásoló (segítő) információ volt a részemről, szándéka szerint egy potenciális hibás döntés elkerülését szolgálta. Bevallom, nem számoltam ilyen ellenséges fogadtatásra. Ha előre tudom, hogy az általam elmondottakat ilyen, a racionalitást átlépő érzelmi töltettel fogadják, eszembe sem jutott volna beleszólni.

2. Esgal: Nem a kisbetű volt sértő. A lényegi konstruktivitást most sem látom.

3. Ulmo: A táborvezetésbe vetett bizalom helyes. A kívülállóként való itéletalkotáshoz elégséges információnak viszont ehhez nincs túl sok köze.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335641 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Utolsó hozzászólás a témával kapcsolatban:

E-mail ment az illetéseknek, kérlek nézzétek meg. (Alyr, Tünde, Ádám, Ankalimon. Ery és Rayan mailcímét nem tudom, ha gondoljátok, hogy érdekli őket, akkor továbbítsátok kérlek)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335640 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Leguanember írta: Nagy CSÖVI-zés lesz ma, vasárnap délután, találkozó háromnegyed háromkor a Nyugati pályaudvar nagy aluljárójában, a gyanús csoportosulásnál.
Ha jó idő van, kimegyünk vhová, ha nem Dreamer vagy én leszek a házigazda. A helyszínre menetelés közben majd ismerkedünk.

Úgy tűnik, a rendi vezetők is tiszteletüket tehetik gillzzel az élen és Alyr is jön.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335637 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Latjatoc feleim szümtüchel, mic vogymuc vagy hogy.

Én úgy látom, hogy ti táborszervezők megbízást adtatok kilenc embernek, hogy családfőként igazgassa a tábori csapatokat.

Amióta megvannak a családok, több alkalommal sem jutottak el információk az illetékes családfőhöz időben: új emberek besorolása,
később leutazók, személyes kérések. Ezek csak adott család vezetőjére és a táborszervezőkre tartoznak, ezért nem sorolom itt fel.

Úgy látom, nem bíztok meg maradéktalanul az általatok kiválasztottakban, jelen esetben Nudliban, aki kezeskedett a két emberért, és nem hittetek neki.
Idézem őt:
"És a bizalmatlanság velem szemben kicsit rosszul esik. Miért gondoljátok, hogy nem tudnám kezelni a dolgot?"

Alapelv volt, hogy kerüljön mindenki számára kedves emberek mellé. Ez elmaradt most, előítéletek miatt.

Miért nem megoldható, hogy Nudlinál legyenek, amennyiben Ő vállalja a felelősséget?

Kérem, ne itt a topikban folyjon a továbbiakban a beosztás. Eltűnnek pillanatok alatt a minden családfőre vonatkozó információk!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335632 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Következő beosztások történtek:

Sebcsabához: Kozár Benjámin / Elder ő a TLV győztes

Nudlihoz: Kiss Koppány András / Trithyn

Gandalfhoz: Fazekas Anna Erzsébet / Panda

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335615 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Ankalimon írta: Kedves Esgal!

Azt hiszem, hogy ez a hozzászólás remek, ha az volt a célod, hogy a konstruktivitást nélkülözve, viszont kellően sértően nyilváníts véleményt a témában. Mert racionális érvelés, vagy előrevivő javaslat nem volt benne.


Kedves Ankalimon! ;)

De, volt racionális érvelés. a következőkről írtam:

1. Szerintem racionális, hogy felnőtt emberek a te kihagyásoddal egyedül intézzék az ügyeiket, úgy vélem, ez elvárható. Már csak azért is, mert - mint a lenti példa mutatja - a sok csatornán keresztül történő információáramlás veszélye az, hogy módosul az üzenet. Ezt neked nálam jobban kéne tudnod. A legcélszerűbb az lett volna, hogyha eleve annyit mondasz nekik, hogy keressék az illetékeseket, nem te hozod-viszed az infot.

2. Nem jól veszi ki magát az ilyen "különbennemjövök" mondat, mert még akkor is zsarolásjellegű - -az én szememben legalábbis - ha amúgy nem erőszakos. Ez azt jelenti ugyanis, hogy a jelenlétemhez egy feltételt szabok, amit ha nem teljesítenek, nem jelenek meg. És én úgy gondolom, hogy ha már egy ilyen elhangzik, akkor nem biztos, hogy a tábvezeknek kivételezni kell velük vagy bárkivel - én az eddigi ilyen esetekkel, vagy hasonlókkal más szituációban - sem értek egyet. Ha valakinek nem jó, amit a tábor nyújtani tud, akkor ne jöjjön ide. Ez ennyire egyszerű. Arról már nem is beszélve, hogy az eddigi táborokban is fordult elő olyan, hogy egy klikk adott része egy helyen volt, páran pedig, akik ugyan szintén barátok voltak, máshová kerültek. De nem gondolom, hogy a csapatok ennyire szétszakítanák az embereket, eddig is mindenki megoldotta, hogy a szabadidejében, egyesek akár csapatidőben is azokkal legyenek együtt, akiket ismernek, és kedvelnek. Cé és Zé se először járnak erre, ezt tudhatják. Ami engem illet, én egy családtagomat se fogom péklapáttal végigkergetni a faházak körül, ha a szabadidejét másokkal tölti majd, mint a csapattagjai - és nálam sanszos, hogy lesz efféle. De mivel megoldható, a rinyálásnak semmi értelme. Ez ugyanis az, bármilyen nyugodtan is vezetik elő.

3. A javaslatom a következő volt: Jöjjenek, Rabynhoz, Gandalfhoz, vagy ahol hely van. Ha ez nem tetszik, akkor meg ne azon témázzunk, hogy a kedvükért hogy írunk át mindent, hanem mondjuk meg, hogy ide nem kötelező eljönni. Különben ez már zárójeles, tehát ez nem volt még akkor ott, de engem az se zavar, ha Nudlihoz kerülnek. De ha már valamilyen okból mégis más a döntés, azt el kéne tudni fogadni.

Ennyi. Van ebben bármi irracionális és dekonstruktív?

U.i.: Ezek szerint sértésnek vetted a kisbetűt ;) a valóság az, hogy semmi direktség nem volt benne, én nagyon sokszor nem, vagy csak rapszodikusan rakom ki a nagybetűket, mind nevekben, mind a mondat elején. Ennek oka az, hogy sietek. Tényleg nem ellened irányult, sokszor a sajátom is így sikerül ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335614 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Két kiegészítést szeretnék hozzáfűzni:

1. Az eleve úgy adták be a jellapjukat az túlzás. Z írt mellé mailt Tündének de egy szóval nem említett ilyesmit.
A "kivel szeretnél egy csapatba kerülni" résznél egyikük a másikat, másikuk nudlit jelölte.

2. Múlt vasárnap ennek fényében hosszas gondolkodás után osztottuk be őket Gandalfhoz, mivel úgy tudtuk hogy Jacopoékkal túlságosan egy csapat és nagyon erős pólust alkotnának amiért kirekesztődne nudli csapatának maradék része - mindannak ellenére hogy nudli tudja kezelni őket amit készséggel elhiszek, csakhogy arra nem kényszeríthet senkit hogy ha ottvannak a barátai akkor a nem-barátaival bezsélgessen vagy hozzájuk forduljon inkább.
Ezenkívül belejátszott az is, hogy a Várgesztesen általuk teremtett "klikk" nem nyerte el a táborvezetés tetszését mivel túlságosan bomlasztónak gondoltuk. (de ez erősen másodlagos mivel ilyen akkor is létrejöhet ha nem egy csapatban vannak)

3. Gandalf és Nudli jelezték amit említettél, csakhogy az érintettek nem. Sem én sem más tábvez nem tudta mi a véleményük nekik a dologról, arról meg hogy ha nem Nudlihoz kerülnek akkor nekik nem éri meg a tábor, végképp nem. Pedig igazán nem mondhatom hogy nem voltunk elérhetőek.
Ezt tegnap te mondtad először a telefonba.

Ennek fényében döntöttem úgy ahogy tegnap (a többi tábvez nélkül).

Ma ezt felülbíráltuk mivel a 2. pontban említett dolgokat egyáltalán nem éreztük figyelmen kívül hagyhatónak.

Az én részemről azt nem tartom jónak (és ezt meg is írtam nekik) hogy miért kellett a problémáról rajtad keresztül, azaz kerülőúton értesülni, miért nem lehetett nekem vagy nekünk szólni. Egészen más megítélés alá esett volna a dolog.
És miért kellett ezzel ennyit várni? Vasárnap este el lett nekik küldve a levél de csak pénteken hívtál.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335613 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Ankalimon írta: Kedves Ulmo!

Biztos, hogy elegendő információnak vagy birtokában, hogy egy ilyen szervezési kérdésről ilyen határozott véleményt alkoss?


Kedves AnKalimon!

Ha már megszólítottál, válaszolnék.
1. a véleményemet a főszervezők hozzászólásai alapján alkottam meg. Tarom őket elég autentikusnak forrásnak ahhoz, hogy higgyek nekik. Ha tévedtem, úgy elnézést fogok kérni az érintettektől. De egyelőre nem így látom a helyzetet.
2. Az elmúlt 5 év során sokszor előfordult, hogy emberek olyan csapatba kerültek, ahol kevés (vagy nulla) barátjuk/ismerősük volt, mégsem volt olyan igényük (tudomásom szerint), hogy egy meghatározott csapatba kerüljenek, egyébként nem jönnek. Ahogy azt Esgal is írta, a csapatok nincsenek elszeparálva egymástól, lehet találkozni másokkal, így csak azt az időt kell kibírni, ami szorosan a tábori csapatmunkához kötődik. Ha valaki erre nem képes, annak nem biztos, hogy részt kell vennie egy ilyen közösségi programban.
3. Biztos, hogy te vagy az az ember, akiknek mások helyett kell intézkedni, és befolyásolni a főszervezők döntését? Övék a döntés, övék a felelősség is. Ezt válallták. Ha meg valaki nem képes arra, hogy felvegye a kapcsolatot egy másik emberrel neten keresztül a saját érdekében, az már elnézést, de magára vessen.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335611 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Alyr Arkhon írta: Cé és Zé átkerült nudlihoz mivel azt mondták (mit mondták, üzenték) hogy különben nem is jönnek táborba.


Szeretnék néhány dolgot tisztázni:
1. C. és Z. eleve úgy adták be a jelentkezési lapjukat, hogy Nudli csapatába szeretnének kerülni. Nudlival külön beszéltek (azért vele, mert senkit nem ismertek a táborvezetésben), hogy senkit nem akarnak zsarolni, de csak akkor szeretnének jönni a táborba, ha olyan csapatba kerülnek, ahol nem csupa ismeretlen van. Ha ez nem megoldható, akkor köszönik szépen, de nem jönnek.

2. Mivel ennek a kérésnek nem látszott akadálya, és mivel Gandalf nem örült volna, ha C. és Z. az ő csapatába került volna, mindketten jelezték Alyrnak, hogy szeretnék, ha C. és Z. Gandalf csapatából átkerülne Nudlihoz.

3. Annak ellenére, hogy ezidáig a különböző csapatcserebere esetekben elegendő volt, ha az érintetteken kívül a két csapatvezető egyezségre jutott, Alyr a kérést elutasította.

4. Ezután hívtam fel én Alyrt, és jeleztem neki az 1. pontban leírtakat. Akkor ő elfogadta az érveimet, és éretesítette C-t és Z.t, hogy átsorolta őkat Nudli csapatába.

5. A mai napon ezt a döntést megváltoztatta a táborvezetés, és azt üzente C-nk és Z-nek, hogy csak Rabyn csapatába tudják elfogadni a jelentkezésüket.

6. A fenti kívülről nézve sötét (negatív kivételezésnek tűnő), és kissé konspiratív eseménysor után C. azt mondta, hogy úgy érzik, hogy lehet, hogy nem lenne célszerű, hogy ilyen légkörben jöjjenek a táborba.

A döntési felelősség a táborvezetőké, amit semmilyen formában nem vitat el tőlük senki. Azonban véleményem szerint a fentinél létezik optimálisabb megoldás is...

Esgal írta: Namármost, ők akarnak táborba jönni, vagy anci akarja, h legyenek? nem felnőttek? vagy tévedek, és ankalimon lenne "apu"? és tényleg, minek ragaszkodunk hozzájuk? azért ennyire nem kéne csápolni a fizetővendégekért... :roll:

ez ugye úgy működik, hogy ha valahova menni akarok, akkor megnézem, tetszik-e, de nem várom el, hogy az én kedvemért változtassanak a gyakorlatokon. ha ez nem tetszik, lehet keresni olyat, ami igen. mégis milyen dolog már, eddig egyetlen táborban sem volt téma, hogy "ha nem leszek ezvagyaz, akkor nemjövök", és így zsarolják a népeket. idén ez mintha túltengene.

az emberek nőjenek már föl. a család/csapat nem egy átjárhatatlan dolog. mégiscsak nevetséges az egész.


Kedves Esgal!

Azt hiszem, hogy ez a hozzászólás remek, ha az volt a célod, hogy a konstruktivitást nélkülözve, viszont kellően sértően nyilváníts véleményt a témában. Mert racionális érvelés, vagy előrevivő javaslat nem volt benne.

Ulmo írta: Ami meg a két "kedves" utolsó jelentkezőt illeti: én megmondtam volna szegény küldöncnek, hogy ha a barátai tőlem akarnak valamit, engem hívjanak fel, egyszerűbb, ha rövidre zárjuk a dolgot. Nekik meg el lehetett volna mondani, hogy a pofátlanságnak is van határa, és a kívánságműsor nem itt van. Eszi, nem eszi, nem kap mást.(Bocs Alyr, nem kioktatásnak szántam, de ha valaki főszervező, az álljon a sarkára, és ne hagyja, hogy ugráltassák. Kicsit "farok csóválja a kutyát" kinézete van a dolognak.)

Kedves Ulmo!

Biztos, hogy elegendő információnak vagy birtokában, hogy egy ilyen szervezési kérdésről ilyen határozott véleményt alkoss?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335604 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

brokkoli írta: Rabyn: fogalmad sincs azokról a relációkról, amik perpill ezek közt az emberek közt vannak. Rosszul hiszed, amit hiszel.


Az a baj hogy nekünk sincs, én ma hallottam olyasmit először, hogy nincsenek feltétlenül jóban.

Csak az alapján ítélhettem amit eddig tapasztaltam és levontam következtetésként.

Nem lep meg hogy végül nem jönnek táborba, de sajnálom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335602 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Eh.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335599 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Nagy CSÖVI-zés lesz holnap, találkozó háromnegyed háromkor a Nyugati pályaudvar nagy aluljárójában, a gyanús csoportosulásnál.
Ha jó idő van, kimegyünk vhová, ha nem Dreamer vagy én leszek a házigazda. A helyszínre menetelés közben majd ismerkedünk.

Úgy tűnik, a rendi vezetők is tiszteletüket tehetik gillzzel az élen és Alyr is jön.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335595 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

brokkoli írta: Tünde: én köszönöm.


C is ezt tette :cry:
(mivel én nem ismerem őket, nem nagyon tudok mit mondani)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére