Vadászok rendje - Rendezkedés

Több
16 éve 9 hónapja #335430 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Üdvözletem!

Roger :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335425 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Szerintem akkor mi ickével ottan leszünk.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335423 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Fél hét BurgerKing. Yessir!

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #335421 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Szédületetes ez a fórum-aktivitás.

A keddi nap lesz láthatóan a legalkalmasabb a 300-ra, valamikor 6-után. Remélem nem sokkal hat után, mondjuk f7-kor találkozhatnánk, 7-kor már a filmet néznénk. A találkozó helyszíne az Oktogon Burger King előtt, f7-kor tehát. Plz nyugtázzátok, tudnom kellene, hogy az érinettettekhez eljutott-e az info. Meg hogy végülis hány ülő alkalmatosságot és csészét kell összeszednem addigra.
Tehát kedd f7, Oktogon Burger king előtt. És plz ez most kivételesen GMT+02:00 szerinti f7 legyen, és ne TMT szerinti, tekintve hogy nem szeretném a szomszédokat sötétedés után a 300 c. rádiójátékkal szórakoztatni.

Jó szelet: mfaun
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335274 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Faun írta: Tisztelt filmet nézni vágyó Rendtagok!

Szedjük össze, hogy ki mikor ér rá eljönni. A sarokkő nyilván én vagyok, tehát én kezdem: szombat (július 7), vasárnap, kedd és szerda a lehetséges napok. Várom, hogy Nektek ezek közül melyik milyen időpontban alkalmas.

Márkfaun


Szombat-vasárnap késő délután (=16.00 után)
Hétközben sajna nemigen, max kedd hat után

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335210 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Üdvözletem!

Az alábbiakat Lamy nevében is nyilatkozom: kedden egész nap, vagy szerdán délelőtt-kora délután jó.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335209 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Uhh, hát nekem egyik sem jó, szerdáig jóformán nem is leszek itthon, inkább letöltöm valahonnan és megnézem. Csak sikerül.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #335204 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Tisztelt filmet nézni vágyó Rendtagok!

Szedjük össze, hogy ki mikor ér rá eljönni. A sarokkő nyilván én vagyok, tehát én kezdem: szombat (július 7), vasárnap, kedd és szerda a lehetséges napok. Várom, hogy Nektek ezek közül melyik milyen időpontban alkalmas.

Márkfaun
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #334825 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Felagund írta: AHOOO, AHOOO, AHOOO!!!

Pardon... :lol:




Ami természetesen egy ősi kvenya mondóka, és csak az Öreg Pipás a megmondhatója, hogy mit jelent....
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334677 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
AHOOO, AHOOO, AHOOO!!!

Pardon... :lol:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334625 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Ranamarth (Endóriel) írta: IMÁÁÁÁDOM azt a filmet...de mivel megvan dvd-n,így igazából majd itthon frissítem a memóriám belőle:)))
Bár így belegondolva...miért is kell ez a táborhoz?...a főpróbán nekünk is egy farkassal kell majd megküzdenünk?? :twisted:


Hogy tudjátok mit kell felelni ha megkérdezik mivel foglalkoztok :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334541 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
IMÁÁÁÁDOM azt a filmet...de mivel megvan dvd-n,így igazából majd itthon frissítem a memóriám belőle:)))
Bár így belegondolva...miért is kell ez a táborhoz?...a főpróbán nekünk is egy farkassal kell majd megküzdenünk?? :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334531 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
[size=9:2xzoxm55]Aki nem ér rá annak kölcsön tudom adni DVD-n.

Csak nehogy kimaradjon a jóból :) ))

(Bár azért megjegyezném hogy Valinorban még nem lehetett ennyire fejlett harci és harcot istenítő kultúra mint amit a film Spártára sugall)

[/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334505 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Én se láttam és szívesen megnézném, ha ráérek éppen.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334503 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Hát akkor ezekszerint én is jelentkezem, mert nem láttam. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334477 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Üdvözletem!

Én se láttam még :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334476 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Faun írta: Felelevenítjük a 300 c. film jellegzetes jeleneteit...

Apropó 300. Ezennel meghirdetetem, hogy 300 filmnézést fogok biztosítani azok számára, akik esetleg nem látták (reményeim szerint mindezt még a tábor előtt). Akik beletartoznak ezen utóbb említett csoportba - tehát nem látták a 300 c. filmet - azok jelentkezését várom itt, a fórumon.


SPARTAAAAANS!!!

Igen ez egy jelentkezés volt, és igen, megnézem harmadszor is :sungl:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #334473 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Hétfőn Tündével kerülnézünk pajzs alapanyag ögyben. Ez nyilván fa, farost, ilyesmi. Ha kedvező a méter-ár, akkor igyekszünk mindenkinek pajzsot venni+készíteni (gondolom a lándzsa lesz a hozzá tartozó fegyver, de talán a játék szintjéig a kétkezesnek szánt szivacsos kardok mellé is kipróbálható)
Felelevenítjük a 300 c. film jellegzetes jeleneteit...

Apropó 300. Ezennel meghirdetetem, hogy 300 filmnézést fogok biztosítani azok számára, akik esetleg nem látták (reményeim szerint mindezt még a tábor előtt). Akik beletartoznak ezen utóbb említett csoportba - tehát nem látták a 300 c. filmet - azok jelentkezését várom itt, a fórumon. Adjátok tovább, ha tudjátok, a kevésbé fórumozó rendtársakank is.

köszi - márkfaun
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334455 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Én már vettem egy csomag lúdtollat, 90 Ft volt a Margit híd budai hídfőjénél lévő hobbiboltban. Minden színből kb 20 db van, színekből pedih, huhh, sok. Rózsazsín :P , fekete, zöld, piros, sárga, meg amit még nem látok zacskón keresztül.
Elviszem táborba, hazsna úgyis lesz, a felhasználással nem lesz gond. Viszont marabutollat ott nemigen láttam, csak ilyen foszlányokat drágán, az meg szerintem gagyi.

Ami engem illet, én jeleztem, hogy szeretnék pajzsot, ergo nekem mindegy, hogy az egész csapatnak lesz-e vagy sem.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334418 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
A tollakról: A Mammut I.-ben, a (talán 3. emeleti?) multiplex mozi mögött jól eldugva van egy kreatív bolt, ahol 300-400 Ft körüli összegért lehet beszerezni mindenféle sznű marabu- és lúdtollat. (a marabutollak színenként külön csomagokban vannak, kb. 20 db van egyben, a lúdtollból meg öt szín - fekete, fehér, piros, zöld és sárga - egy csomagban)

+egy kérdés: Alyrék írták a 2. levélben, h nemtom meddig lehet pajzshoz alapanyagot igényelni, de az egyénileg kell visszajelezni. Legyen pajzs az egész csapatnak, vagy ne?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332853 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Eglarcarien írta: Egyébként meg nemcsak te vagy rövid hajú, Márk. :) Fëanorról és rólam megfeledkeztél


Eglar az már régen volt, már nem biztos hogy megismernél...

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332168 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
[size=9:3g0qmaj6]Alyr, ezzel a módszerrel majd szíveskedj megismertetni, mert rám fér az erősítés, és úgyis azt mondták, hogy ha rendbe jövök is, az ilyen dolgokat módjával csináljam egy ideig.[/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332157 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
[size=9:17ili7vk]Bocsánat a közbekotyogásért de nem bírom ki: tudok a fekvőtámazsnál sokkal jobb karerősítési módszert ami többé-kevésbé mindenkinek az erejére szabott és még élvezetes is.
Ha érdekel majd megmutatom, de persze nem akarok itt beleszólni a rendi tevékenységbe. [/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332124 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Eglar, dehogy vettem beszólásnak, én is nagyon várom már, teljesen beleéltem magam a dologba :D És szerintem nagyon jól fogjuk érezni magunkat. ;)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332123 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Snuffles: esküszöm, nem beszólás akart lenni. :) [size=9:3d2f3ct1]Pont én pattogok, pedig már fél éve nem edzek sérülés miatt. :oops: (mindazonáltal táborig remélhetőleg rendbe jövök most már *lekopogja) [/size] Szóval ha valakinek abszolút a béka segge alatt van az erőnléte, az én volnék. 8)
Egyébként meg pont ez a szép az egészben, h mindenki mást tanult, és ez a változatosság egy hatalmas lehetőség, h megismerkedhessünk másfajta harcmodorokkal, felfogásokkal, és hogy tanuljunk egymástól, nem csak technikailag, de emberileg is. És legfőképpen, hogy együtt jól érezzük magunkat. Neeem??? :roll: Bocs, tudom, h ez most baromira pátoszosan hangzott, de már be vagyok sózva, és nem bírom másképp megfogalmazni. :P

Andris[/b] ötlete szerintem nem rossz, tényleg hatásosabb úgy a dolog.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332094 Írta: Rozsomák
Rozsomák válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
szerintem nem kellene mindent egyből lelőni...
kezdetben /az első pár napban/ szerintem elég csak a toll...
Majd aztán mikor elkezdenek pörögni az események és mi is bedúrvulunk akkor kellene robbantani az arcfestésssel...
szerintem így nagyobb lessz a hatás:D

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332089 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Snuffles írta:

Eglarcarien írta: Rana, Snuffles: aligha kellhet fekvőtámaszoktól és bicskáktól tartanotok. Sztem kb. 5-en vagyunk az egész rendben, akinek ez a stílusa, és nem fogjuk senkire ráerőletetni, ugye, Márk? :twisted:

A fekvőtámaszokkal semmi bajom, csak fél perc után összeesem :D Ha pedig nem gond, hogy nincs előképzettségem ilyesmihez, akkor nyugodtan erőltessétek... :twisted:


Csatlakozom 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332085 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Eglarcarien írta: Rana, Snuffles: aligha kellhet fekvőtámaszoktól és bicskáktól tartanotok. Sztem kb. 5-en vagyunk az egész rendben, akinek ez a stílusa, és nem fogjuk senkire ráerőletetni, ugye, Márk? :twisted:

A fekvőtámaszokkal semmi bajom, csak fél perc után összeesem :D Ha pedig nem gond, hogy nincs előképzettségem ilyesmihez, akkor nyugodtan erőltessétek... :twisted:

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332079 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Eglarcarien írta: Rana, Snuffles: aligha kellhet fekvőtámaszoktól és bicskáktól tartanotok. Sztem kb. 5-en vagyunk az egész rendben, akinek ez a stílusa, és nem fogjuk senkire ráerőletetni, ugye, Márk? :twisted:


Na jó..azért én sem vagyok egy Barbie baba...ha nagyon muszáj,én igazán mindent megteszek majd...de hát azért na :roll:

[size=9:bgh12sqg](csak így zárójelben jegyezném meg,hogy a militarista hozzáállás nem mindig nyerő...pl íjászatnál nem...az íjászat lényege a koncentráció és a nyugodság...ha közben az emberrel ordítanak,nem biztos,hogy elérhető lesz a siker :wink: )[/size]

De természetesen mi követjük majd a naaagy maia vezetőnket:)))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332077 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Rana, Snuffles: aligha kellhet fekvőtámaszoktól és bicskáktól tartanotok. Sztem kb. 5-en vagyunk az egész rendben, akinek ez a stílusa, és nem fogjuk senkire ráerőletetni, ugye, Márk? :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.339 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére