2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Több
16 éve 8 hónapja #340469 Írta: Nóli i linantea
Apropó, lesz vmi közös kiutazás? Szvsz az praktice lenne, figyelembe véve hogy én a nagykörúton is képes vok (voltam) eltévedni ^^"
Nekem minél orábbi időpont lenne jó, tekintve hogy este haza kő mennem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340393 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Nekem ez teljesen jó :) [size=9:2xtmpkn9] huszadikán tényleg be szokott dugulni befelé (m1-m7 bevezető szakasza, a háromnapos hétvége pedig még rá fog tenni egy lapáttal. de ezt majd megbeszéljük)[/size]

aki jön, az megdobhatna egy privivel, h kb mikorra jön, meddig marad, etc.

eddig róluk tudok: nóli, furi, ben, orsie, fq, szofi. (ancalima?) mégvalaki?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340367 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
ja, még annyi, hogy ma délután jöttem rá, h én 21-én már nem érek rá (délelőttre van időpontom kórházi rutinvizsgálatra), szóval valószínű, h 20-a kora délután le kell lépnem :/ (az ünnep meg a felhajtás miatt nem merem késő délutánra halasztani, franc tudja, tömegh, satöbbi..) de természetesen 18-ától ráérek, kb. mikor menjek, mondjuk 2-3 körül megfelel? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340311 Írta: Nóli i linantea
Nem tolkien-fogyatkozás, hanem lolkien :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340309 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
eddig róluk tudok. mégvalaki? van gyömbéres csoki meg írkávé. és kb háromnegyed órára vagyok a belvárostól.

a newra-féle gyűjteményen kívül nincs senkinek néhány jókis szállóige az emlékezetében? abban még a teljes tolkien-fogyatkozás sincs benne. (attól asz még tökjó, persze, de newra se volt ott mindenhol...)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340303 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Nimdorc írta: Van vmi, amit még vki szeretne látni a valarómában, és nincs elküldve? Csütörtökig küldjétek, légyszives. (Artemisz?)

Nem tartozik teljesen ide, de Lassiba kéne táboros élménybeszámoló. aki úgy érzi, h részt venne a megírásában vagy megírná az egészet, dobjon meg egy privivel. aki jön hozzám a hétvégén, az agyaljon egy kicsit, h ha ő írná, akkor mit említene meg biztosan (rúlzokat gyűjtögessetek fejben, nah.)

Furi: Budaörs, Szarka u. 15. (06306093512 -- itt szóljatok, ha eltévedtetek.)

Nóli: akkor szombaton gyere. főzök neked írkávét, ígyse jó tutira?

fq: :D kösziköszi. kapsz te is írkávét.


NiDo, mi is szombaton megyunk, vmikor delutan es majd meglatjuk, hogy ott alszunk vagy keson hazahuzunk mert hetfon melozok es vasarnap meg van dolgom.
en is kerek ir kavet, viszek gyomberes csokit :lol:
Snuff irt emenybeszamolot, de csak rendit. sztem kene meg egesz taborrol elmenybeszamolo. es szvsz a kis Lassiba kene nem a nagyba, mert az kesobb jon ki.
meg meg mindig kene az interju Tundevel...
en irtam Foxnak privit, hogy kerek hozzaferest a Valaroma wikihez.
akkor ezek szerint aki jon: Noli, Furi, Ben, mi Foxszal, es gondolom Szofi is, ugye?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340300 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Van vmi, amit még vki szeretne látni a valarómában, és nincs elküldve? Csütörtökig küldjétek, légyszives. (Artemisz?)

Nem tartozik teljesen ide, de Lassiba kéne táboros élménybeszámoló. aki úgy érzi, h részt venne a megírásában vagy megírná az egészet, dobjon meg egy privivel. aki jön hozzám a hétvégén, az agyaljon egy kicsit, h ha ő írná, akkor mit említene meg biztosan (rúlzokat gyűjtögessetek fejben, nah.)

Furi: Budaörs, Szarka u. 15. (06306093512 -- itt szóljatok, ha eltévedtetek.)

Nóli: akkor szombaton gyere. főzök neked írkávét, ígyse jó tutira?

fq: :D kösziköszi. kapsz te is írkávét.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340299 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Köszi, Estel. :D

VRwiki zsíír.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340298 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
nekem ok de Nimdorci nem mondanád meg a pontos cimet mert akkor lehet hogy engem elvisznek kocsival szal...
:D
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340295 Írta: Nóli i linantea
A most hétvégéből nekem max a szombat jó, még azt sem tudom tutira, de akkor igyekszem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340292 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
a valaróma wiki megszületett!

természetesen autentikáció után használható csak, ami a következőket jelenti:
annak, aki olvasni, vagy szerkeszteni akarja a tartalmakat, regisztrált felhasználóként léteznie kell a rendszerben, és be kell lennie jelentkezve. de. csak úgy nem lehet regisztrálni, mer nehogymá. felhasználókat az admin tud létrehozni, aki jobb híján én vagyok. úgyhogy az, és csak az, aki írni akar ebbe a szutymányba, az küld nekem egy privit itten a tollkín.hu oldalon rajta, hogy:
mi legyen az ő felhasználóneve.
mi legyen az ő jelszava.
ekkor én elkészítem a felhasználót, és visszajelzek priviben, hogy mehet hegeszteni.

ami azt illeti, a wikipediát sokan olvastátok, némelyek még tán szerkesztettek is. egy wiki szócikket nem nehezebb összerakni, mint egy csicsásabb blogbejegyzést akárhol, és a google is jóbarátaink közé tartozik, úgyhogy nem rittyentenék ide most júzermanuált. tessék szólni, csinálom a reget, tessék regelni, és próbálkozni.
az adatbázis nagy, a Valaróma meg csak kicsi, szóval szemeteljetek bátran.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340288 Írta: Estel Adániel
Ferenciek teréig metró, onnan meg hetesbusz. Ha utóbbi piros, cirka fél óra az út összesen. ;) (aBKV útvonaltervezőjeszerint...)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340278 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Hm, hülye kérdés, de arrafelé még nemigen jártam: a Kosztolányi-térre hogyan jutok el a Belvárosból (opcionális: Nyugati)? :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340275 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Akkor pontosítás, kőbevésés.

Nálam lesz, szombattól (18.) keddig (21.) amit nem muszáj mind kihasználni, szvsz az eleje legyen sűrűbb, aztán legfeljebb utána lazítunk.

kb 5 ágyat tudok fölajánlani, hálózsákot légyszi hozzatok. Kajában gesztus értékű rásegítéseket szintén örömmel fogadok.

géphiány valószínűleg nem nagyon lesz, de a nyomtató összeszerelése még függőben van.

közlekedés: legegyszerűbben a 87A busszal tudtok kiérni, ami a kosztolányiról indul és a másik végállomásán kell leszállni. ezen kívül jár errefelé 87 (ott nem végállomás, :arrow: figyelni kell, hol szálltok le), 88 (az törökbálintról jön budaörsön át), budaörs-busz, 41es villamos (az messzebb van, mint a busz és csak vhonnan a skálától indul a metroépítés miatt). 87A végállomásra kimegyek mindenkiért.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340240 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Ben írta:

Orsie / Fraktál írta: Ben?

Ráérek, hogyne.


zsiir, ennek orulok. a cuccokra majd kesobb reagalok amiket kuldtel, mert rengeteg a melom.. de elso olvasatra jok :)
mondjuk Snufftol nemcsak rendi elmenybeszt szerettem volna hanem egy egesz taborit - snuff ha meg erre jarsz, erre kapacitalhato lennel?
ha nem akkor kellene ra egy onkent jelenkezo, kulonben kijelolok valakit :twisted:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340234 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Orsie / Fraktál írta: Ben?

Ráérek, hogyne.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340230 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
OK, tisztazzuk.

Noli, hetvegen raersz-e atjonni Nimdorcihoz Valaroma keszites utolso simitasai vegett, otletelni, segiteni?
szerintem minel tobben valogatnak kepeket annal jobb, mert rengeteg van. sztem Szofi ugy ertette, hogy mivel Rabyn rakja ossze a tabori DVD-t o tud adni csapatfotokat es nem kell a kulonbozo keptarakrol osszevakarni oket, es a tobbit meg lehet keresni es hetvegen valogatjuk ossze, hogy mi lesz tenyleg az ujsagban.
de Szofi ha nem jol ertettem pls javits ki. Te jossz hetvegen? velem meg pls egyeztess priviben :)

egyaltalan jo akkor a hetvege a tobbsegnek? es ki jon?

Furi, Te merre jarsz?

tobbiek? Momo, Ancalima, Oliver?
Ben?
(Snuff sajnos nem lesz Bp-en de tole kaptunk cuccokat.)

[size=9:b1qvvrgl](off: tomentelen mennyisegu gyomberes csokit szandekszom hazavinni es a szeanszunkra is jut belole :lol: /off)[/size]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340228 Írta: Nóli i linantea
Akkor most Rabyn keres képeket?
Mert akkor én nem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340226 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Szofi él és melózik, még j a munkahelyén, de naponta ránéz a topicra és egyeztet Nimdorcival MSN-en:)
És kért Rabyntól rendi meg csapatképeket, amit ő Nimdorcinak fog elküldeni, h egy helyen legyenek.

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340199 Írta: Nóli i linantea

Nimdorc írta: nóli: hétvége?

hm? :hein:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340196 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
no Dragaim, 20-an en melozok, szoval csak 18 szombat delutantol ernek ra masnap delelottig, mert hetvegere mas dolgom is van. vagy a kovetkezo hetvegen.
elozo hozzaszolasomra varom a lelkes reakciokat az interjut illetoen...
Szofi, Te merre jarsz?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340176 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Helyzetjelentek: a wiki készülődik.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340091 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
kiderult, hogy szeptember 1-tol megyek szabira es tabori talira jovok vissza, igy a mostani 18-i hetvege is jo de csak szombat-vasarnap mert hetfon valszeg melozok, es jo a 25-i hetvege is.

ki vallalja el, hogy csinal egy interjut Tundevel meg Rayannal? mert az meg akkor is kellene, szvsz, es Tundet tuti el lehet kapni MSN-en, es akkor nincs gepelesi gond sem, csak korrekturazni kell.

NiDo: tudom :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340078 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
orsie: részemről oks. (ha olyat írsz, ami nem tetszik, ne félj, szólok.)

nóli: hétvége?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340077 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Nóli i linantea írta: Ha kellenek képek, mondjátok meg hány darab, böngészgetek szívesen jók/poénosak után...


Noli, imadlak, sztem ugy 10-15 legjobb kepet kellene megtalalni. meg hat elvileg nem art ha van benne csapatkep is, talan. bar akkor meg mindegyik kene es az mar rengeteg.. monjuk legyen a legjobb 20 kep es abbol meg huzunk. jo igy, NiDo?
poenos, jellemzo, kifejezo, stb.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340076 Írta: Nóli i linantea
Ha kellenek képek, mondjátok meg hány darab, böngészgetek szívesen jók/poénosak után...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #340064 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
jaja, wikimedias cuccmák részemről is oké (szerk. ClusterOne Wiki? :D ). meg a 18-20 is felőlem. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340062 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Wikis cucc részemről jöhet, azt könnyebben tudom kezelni, mint maileket küldözgetni.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340057 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Van-e még bárkinek bármije, ami kapcsolatos a táborral és szeretné, ha megjelenne? (anekdota, szösszenet, briliáns csapatelőadás, kép a szíve csücskéből, szállóige (akárcsak egy darab))

legeslegkésőbb csütörtök estig küldjetetk el mindent légyszives.

hétvégés cucc. most éppen inkább affelé hajlik a mérleg, h akkor legyen nálam. van, akinek a következő hétvége tetszik jobban?

fq, lehet, h gáz, de erről nincs véleményem, bízom a szakértelmedben.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340038 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
No. Konzultáltam egy kocka kollegával, és azt mondta, hogy nagyhirtelenjében a legfrankóbb az lenne, ha feltolnék nektek valahova egy mediawikit. Akkor oda lehetne pakolászni a cuccokat, szépen megjelenne, bele lehetne korrektúrázni, etcetc.
Pár véleményt szeretnék látni, hogy ezt jó ötletnek tartjátok-e.
Amikor azt mondom, hogy mediawiki, akkor a wikipédiához hasonló cuccra gondoljatok.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére