Nagy csaták emlékei

Több
14 éve 9 hónapja #379504 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Itt az idő.
Hamarosan lezárulnak a tavalyi tábor topicjai, és elindulnak az ideiek.
Vegyetek hát búcsút egymástól!

"A volt emlék-vesztettek kezükbe vették hát jövőjüket, s megtanulták: nem múltjuk emlékei, hanem a jelenben hozott döntéseik határozzák meg Sorsukat. (...) A népek vezetői ezután szomorú búcsút vettek a Ligettől és egymástól, s ki-ki rálépett a maga Útjára. Itt töltött napjaik pedig emlék-foszlánnyá lettek, hogy utánuk már senki se legyen, aki emlékezne minderre..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368640 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Bevezethetnénk!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368638 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
a szlovén harcos játék:

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367606 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Nem bírom ki, hogy ne írjak ide is... :) Leszögezném, hogy nagyon sajnálom, amiért nem voltam aktív, sem hozzáértő, de ugyanúgy élveztem, mint tavaly, csak nyolc napi esővel és egyetlen vizes cipővel, elszontyolodva nem olyan igazi a dolog... Pedig nekem alapvetően ezek a rendi foglalkozások adták meg tavaly is az alaphangulatot, az identitást és úgy egyáltalán minden jókedvemet.
De jövőre, ígérem, más rendben rontom a levegőt, olyan helyen, ahol nemcsak egy kontár vagyok. :)

Nagyon jó volt veletek és nagyon hiányoztok! Még Ákoska is :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 8 hónapja #366201 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Ebben az évben a keretjáték miatt egészen más felfogásban alakulnak majd a rendi jellegzetességek.

A tavalyi rendből elegendő, ha a hangulat meg az élmény marad a régi, minden más lehet tökmásmilyen.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365908 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Eglarcarien írta: Henna sztem azért nem egyszerű, mert nehéz kellőképpen "unisex" mintában kiegyezni, meg abban, h hova festjük, mert félig lekopva nem túl látványos már, és van, aki melóba megy Tábor után...


Szerintem,ha a lábra,vagy a lapockára festjük,akkor szükség esetén nics feltűnő helyen,ugyanakkor a táborban láttathatjuk is...boics,de továbbra sem jut eszembe más ötlet.
Annyi még,hogy ha a tavalyi bőrszalagos megoldás mellett kötnénk ki,akkor az a kérdés,hogy van-e bőrszalag.Mert ha jól emlékszem tavaly Cueddo hozta...meg jó lenne tudni,hogy a színes tollak vajon idén is mesterfokozat-jelekként fognak-e szolgálni?
Ehhez kéne egy rendvez bácsi,aki ezt elmondja..vagy legalább sugározza felém (némileg erősebb sugarakkal,mint legutóbb) :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365865 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
de a számháboru alatt festékkel festettek rám a szebbnél szebb lányok ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365852 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Remzy, az szemhéjtus volt! NEM festék. ^^ Amúgy asszem nem viszek pajzsot, mert túl nagy. :oops: (hát ja, ez clipeus, nem buckler :P ) De fejszét igen, márcsak ezüst színű szigszalag kell rá, meg a nyelet le kell burkolni. :) Kiegyensúlyozni sajna még nem sikerült, de majd alakul :P

Tisztelt rendvez urunk szerintem felcserélte a sorrendet. :P A harcos-tanoncnak állandóan magával (pl. a saját lustaságával) kell az első csatát megvívnia. :P Mivel én ezeket a csatákat egy hete folyton elvesztem, csak ülök, és csokit kajálok. De majd veletek lemozgom. :) És igeeen, ha dísznövénykertész rend lennénk, ez az illusztris társaság akkor is egekig emelné a motivációt. :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365488 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
igy tábor elött 4 nappal épp ideje van XD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365453 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Faun írta: Rendi vezető-segédem Rana, akinek a "titkos hullámok" útján üzentem, és meg is kapta, csak nem tud róla, nembaj :)


Áháááá...akkor az volt az a furcsa bizsergés,meg a belső hangok...én kérek elnézést,hogy nem jöttem rá előbb :mrgreen:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365413 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
a mester szolott !! jam csak én tavaji tüncböl átmutálodtam picit mássá, egy törpévé XD am ha szerzünk oan toszt amivel tavcaj megoldottuk akár minden nap felnyomathatjuk magunkra a valamit a kézmüvesekkel, addígis dolgoznak ökis :D (vagy festékkel, tavaj azis lejött rolam :D )

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 8 hónapja #365383 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Kedves Rend!

Nem tűntem el, csak jó Benneteket nézni kicsit, innen a csendből. Újra viszontlátni a régi bajtársakat, miként fogadák maguk közé a bátor, ifjú, kiváncsi harcostársakat.

És nem csalódtam: lehetnénk akár tökmagcsíráztató dísznövénykertész rend, akkor is nagyszerűen éreznénk egymást.

De nem azok leszünk, hanem a Harc és túlélés ősi tudásának felelevenítői. Túlélni és megnyerni a küzdelmet az elemekkel (ld.: meleg...), az ellenféllel, végül önmagunkkal.

Rendi vezető-segédem Rana, akinek a "titkos hullámok" útján üzentem, és meg is kapta, csak nem tud róla, nembaj :)

Hozzatok könnyű fetrengő ruhát, tornacipőt, gyakorló fegyvert.

Szedjétek össze a gondolataitokat, mert mindenkit feladat vár! Senki nem felelős jobban a sikerekért, és az éléményekért, mint mi magunk, mindannyian.

Márk faun
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365372 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Akkor lehetne esetleg bőrszalag...tavaly ezekre tűztük a tollakat...nem tudom,hogy idén is lesz-e ilyen funkció,de ha mindenkinek lenne ilyen bőrszalagja,akkor azt kénye-kedve szerint használhatná,díszíthetné,csak annyi,hogy valamilyen módon mindig viselnie kéne... :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365360 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Ójee, a karom-minta az arcunkon XD (két hete live-on azt festettem fel mágusként csata előtt, inmt szent szimbólum XD)

Henna sztem azért nem egyszerű, mert nehéz kellőképpen "unisex" mintában kiegyezni, meg abban, h hova festjük, mert félig lekopva nem túl látványos már, és van, aki melóba megy Tábor után... asszem tavaly is emiatt szavaztuk le, de lehet, h csak rosszul emlékszem. Jobb ötletem egyelőre sajnos nincs. :(

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365347 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Semmi tárgy nem jut most eszembe,de mondjuk lehetne egységes tetoválásunk (vagyis inkább hennánk :D )...tábor elején megkérnénk vmelyik kreatívost,h fesse ránk :roll: ,mint tavaly volt a harci csík... 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365334 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát, mvel különbözö fajuak vagyunk egységes fegyo nem smakkolna :P ötletem sincs :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365316 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Márk is biztos ír majd,ha ráér:) Addig is mi tegyünk valamit a csapat összehozására,ezért is kértem,h írjatok vmit magatokról:)

Náda írta: láttam hogy minden rend tervezget valami "rendi jelképet".Mi nem szeretnénk valami egyendolgot csinálni? =D


Ezzel kapcsolatban van valakinek valamilyen ötlete?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365312 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
a, márk azért igy 1x szolhatna a hiveihez :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365308 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Gandalf írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: Az egy dolog,hogy tavaly én voltam a segéd...de idén nem tudok róla,hogy én lennék :P

Pedig állítólag Márk már beszélt Veled ezügyben. Legalább is hozzánk így jutott el az információ. :roll:


Jahm...akkor biztos :mrgreen:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365305 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Ranamarth (Endóriel) írta: Az egy dolog,hogy tavaly én voltam a segéd...de idén nem tudok róla,hogy én lennék :P

Pedig állítólag Márk már beszélt Veled ezügyben. Legalább is hozzánk így jutott el az információ. :roll:
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365304 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Az egy dolog,hogy tavaly én voltam a segéd...de idén nem tudok róla,hogy én lennék :P
Amúgy,ha már én indítmányoztam,akkor én is válaszolok a kérdésemre...szóval én is Remzyhez hasonlóan a "kizárásos alapon harcos rend"-szinten kerültem ide,de azért imádom is az ilyesmit.Íjászkodom már...huh..4 éve,ebből 2 évig csináltam versenyszerűen.Szeretem a kardokat,tőröket,bár komolyan sosem tanultam egyikkel sem bánni,csak MTT kereteken belül.De ez nekem bőven elég és jó:)
Szóval Harcosok rendje forevör :fight:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365286 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
énmá megirtam :D :D
Eglar : ha elfér még a hatmilio cuccom melet énis csinálok egyet :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365281 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Rana kérésére:
Tavaly a Vadászok Rendje néven induló de később Harcos Renddé avanzsált rendben voltam és úgy gondoltam, idén is mindenképpen ide kell jönnöm, pedig semmilyen harci képzettségem nincs (ámbár vadászkéssel jól tudok szalonnát szeletelni és paradicsomot vágni) és tartok tőle, hogy nem is lesz. Elég masszív alkatom van és nem mondhatom, hogy az izmoktól, de régen sportoltam: úsztam, teniszeztem, futottam, meg csupa ilyen izgalmas dolgot csináltam. Mivel ezek nem látszanak rajtam, hagyjuk is :D
Tavaly elgondolkodtam, hogy veszek egy szép és egyszerű gyakorló íjat, de az egyetemi kereteken belül nem tudtam íjászkodni, ezért ezt most a táborban szeretném bepótolni, ha addig eljutok egy íjászüzletbe és veszek néhány vesszőt, mert egyetlen nyílvesszőm sincs. :prünty:

Írjon valaki más is, legyen kedves, mert cikinek érzem, hogy csak én írok ilyen baromságokat :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365252 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
egyébként közben összehoztam egy nagyon gyéla, de attól még használható balta-féleséget, ami gyepáláshoz megfelelően van lepolifoamozva ^^ csak ha már Remzy és én eliista zúzóstörpök vagyunk :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365233 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Rana, na ki volt tavaly a segéd... na ki... Tudtommal TE vagy a rangidősünk. 8)

Náda, az mit jelent, hogy "kardozni"? :) mert nagyon sokban van kard, a gladiátor-hagyományőrőzk is kardoznak, a Kard Rendjések, a kendósok meg a iaidósok meg még ki tudja, milyen harci művészetek gyakorlói is (pl. mi is, de mi még csak formagyakorlatban csápolunk karddal)...

Ami engem illet, a harc iránti szerelem igen-igen régi, és igen-igen nagy, korlátozott alkalmasságom ide vagy oda. Tanulni is tanulom valamilyen szinten és formában shaolin kung fu címszó alatt, de az elmúlt egy évben nem túlzottan jeleskedtem benne. :oops: (Felagund mesélhetne, h bunyóban mekkorákat bénázok, hehe)

apropos, Felagund... megvan nekije a diplomája, és ezért fogadalomból levágatta a haját, és menőcsákós sérója lett :lol:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364898 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát, aki ismer elképzelhet táncolni tütüben vagy énekelni, esetleg versetirni XD szal kizásrásos alapon marad ez a rend meg azért mégiscsak harcos :P fegyver jóóóóóó

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364888 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Mindig is érdekelt az íjjászat és a kardforgatás.Így ezért jelöltem be a rendet legelsőnek és ide is kerültem ahogy látjátok =D
1 hónapja járok primitíven kifejezve "kardozni".Nagyon élvezem :)
És ha minden igaz szeptembertől meg íjjászkodni is fogok =D

Am. láttam hogy minden rend tervezget valami "rendi jelképet".Mi nem szeretnénk valami egyendolgot csinálni? =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364886 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Dreamer_KF írta: OFF:

Márk-Faunnak előreláthatólag egy ideig nincs net elérhetősége, legalábbis egy héttel ezelőtt még nem volt, ezért nem szól hozzátok.

OFF


És ki a segédje?Mert akkor ő szólhatna legalább valamit :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364885 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
OFF:

Márk-Faunnak előreláthatólag egy ideig nincs net elérhetősége, legalábbis egy héttel ezelőtt még nem volt, ezért nem szól hozzátok.

OFF

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364881 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Szerintem addig is,míg megjön rendvez bácsi...mi lenne,ha mindenki mesélne röviden arról,hogy miért ezt a rendet jelölte be,illetve van-e vmi harci képzettsége,vagy szeretne-e valamilyet? :twisted: :fight: :legolas3:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére