Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Több
15 éve 9 hónapja #364059 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Jah igen, nekem mindegy, mit eszünk csak legyen benne minden (húst is beleérteve :wink: ).
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364057 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Sziasztok!

Örülök neki, hogy ebbe a csapatba kerültem, és szerintem mindegy, mik vagyunk, a lényeg, hogy jól fogjuk magunkat érezni. :D
A színnel kapcsolatban: szerintem a fekete ezüsttel nem rossz, sőt... :wink:
Kalapácsunk, van egy itthon, de annak mindig leesik a feje, úh nem vagyok benne biztos, hogy azt kéne:?, de még körülnézek.
A kendőt és a hajfonást teljes mértékben támogatom.
A kulccsal kapcsolatban meg azt szeretném mondani (azon felül, hogy jó ötletnek tartom), hogy vannak ilyen patinázó festékek és folyadékok, amikkel olyanná lehet tenni egy fém tárgyat, mintha több évtizeddel ezelőtt készült volna. És arra gondoltam, hogy lehetne velük akár otthon nem használt régi vagy akármilyen kulcsot befesteni, és akkor azt tennénk a nyakunkba, de ez csak egy ötlet.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364052 Írta: Sirgon Esgalnor
Hát törp még sose voltam. :) Tetszik!

Borotválkozást befejezem, ha nem tetszik, helyben úgy is eltüntethető. Viszont a hajam éppen elég rövid, nem igen fontok bele bármit is.
Fekete és kék cuccaim is vannak, bár az utobbiból nerm phantom színkódosak, hanem csak össze-vissza olyanok-amilyenek. Ezüst és fehér cuccokkal viszont nem szolgálhatok. Sose voltam fehér herceg se lóval, se annélkül. :P
Kulcs OK. De azt hiszem nem a nyakamban fogom hordani, mert még kulcsosgyereknek néznek, akit lezavartak a játszótérre. Rejtve persze hordhat egy törp értékes kulcsot a nyakában, viszont az per definició nem látszik. Persze, ha az a kulcs legalább annyira törpművészi nyakék mint zárnyitó, akkor nem ciki a nyakban.
Csodálkoztam volna ha icke nem elitista bagázst javasol. Voltam már olyan. pl. a várgesztesi táborban. :twisted: Viszont kifogásom nincs ellene, és jól illik a törpök titkolodzó természetéhez, és mesterségbeli gőgjéhez.

Húsos törp vagyok 8O izé... :lol: eszem a húst. :P Ha nem akarunk bográcsot cipelni és sokat melózni, akkor a sütögetést javasolom. Tavaj mi ezt választottuk, és nem maradtunk éhen. Bár nem sikerül olyan finomra mint néhány főzött kaja. (Estleg rakhatnánk bele valmi különleg fűszert. pl. rozmaring...) Viszont mivel hamar készlett, lehetet kostolóba járni a többiekhez utána. 8) A törpkalácsot viszont nem javaslom felvenni az étrendbe a'la Pratchett, mert beletörnek az új fogaim.

Rendem: az Erdőjárás Emlékének Rendje. Ez rendben is van, mert szívesen csavargok. Táncban és énekben, valamint törpalagutak kiásásában ne számítsatok rám. :twisted: Kézműves cuccok terén megbütykölöm magamnak, ami a csapat dolgokhoz kell, bár nem én fogom eltartani a törpklánt mestermívű munkáimmal. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363931 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Ejj, de imádlak titeket :D egy napig nem nézek oda, és felgyullad a topik, ezt már szeretem :D

Sajnos ma nincsen sok időm írni, de holnap valóban talok t. helyettesemmel, összeszedjük a dolgokat, és érdemeben is fogok írni.

Addig is türelmet!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363906 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Remzy drága, a kulcscsere jó ötlet, és ha a többség megszavazza, akkor lesz. a Tiéd volt a többkulcsos ötlet, Ickéé a csere, ezt úgy hívják, hogy kompromisszum ;)

viszont a lakat, meg kombináltfogó az már sok, szvsz maradjunk a kulcsnál és a kalapácsnál, meg az esetleges kendőnél a csapatszínekkel. ne nézzünk azért úgy ki, mint egy karácsonyfa :mrgreen:
no gyermekeim, most én elvonulok a nettől, holnap remélem hasonló lájtos napom lesz a melóban, mint ma és akkor napközben fórumozok ezerrel, este meg talok a csapveznénivel csapatügyben ;)

jónyóc belétek

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #363891 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
joh ugyis mek majd a városba megnézek 1-2 hejet h vannak e kulcsok, lehet h van nekemis pár amit betok áldozni, mégjo h minden xart megmentek :D de a kulccserélgetést vetéljük el könyörgöm T_T

szerk: itt az anyja: a Bajcsy Zsilinszky út végén a Nyugatinál, a Skála oldalán vagy 10 méterre tőle van a kulcskirály. Ott annyi kulcsot tartanak, hogy választani sem fogtok tudni. Kis és nagytollú, díszes végű mindenféle.

Valaki menjen oda el.

cuppanat törpök :lol:

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363888 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Ez a kulcsos dolog nekem nagyon tetszik, az egyenkulcs meg a különböző kulcsok csereberéje is, de házilag nem tudom megoldani, hogy az otthon lévő dolgaimat hurcolásszam, mert nem tudok hazajutni addig. Úgyhogy ha ilyesmiről van szó, akkor én jobban preferálom az olcsó kulcsok azonnali beszerzését.
Egyéb ötlettel esetleg holnap jelentkezem, mert most nem a könyvtárból vagyok.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363879 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Orsie / Fraktál írta: Icke, király vagy, ez a klassz ötlet a kulcsokra! :itscool:
ööizé, a csatakiáltás pontosan mit jelent? :oops:


"Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!"

A kulcs-cserebere jó ötlet! :P

Remzy, ha találsz olcsón szép kulcsokat árusító helyet, kérlek, mihamarabb jelezd nekünk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363875 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
sztem a rituális cserélgetés má gáz :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363871 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Icke, király vagy, ez a klassz ötlet a kulcsokra! :itscool:
ööizé, a csatakiáltás pontosan mit jelent? :oops:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363858 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdvözletem!

Részemről fekete-ezüst, vagy fekete-fehér preferálva :) =
Szerintem legyen mindenkinek valamilyen kulcsa, és abból az egyik a Kulcs, így senki kívülálló nem tudja, melyik az :D = Sőt, akár már csereberélni is lehetne őket egymás között, valami reggeli vagy esti szertartáson :D =
Ja, de legalább már csatakiáltásunk van, ha esetleg fantáziahiányban törnénk ki: Baruk Khazâd! Khazâd ai-m

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #363857 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
neee legyen mindenkinél 1 és nagyon kétlem h nelenne mindekinek kb 500 forintja egy kulcsra vagy valahol rakráton 1 ien vastag kulcs :P vagy a kulcstartoján pl :P PPP

szerk : a szinbe meg egyetértek orsival :3

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363856 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
sztem elég a két szín, meg költséghatékonyabb is. meg a kevesebb több.
én személy szerint fekete-ezüstre szavazok. és a rúnák is ezekből a színekből.

lehet, hogy akkor kihagyhatjuk a kulcsot, ha nem tud mindenki hozni és marad a kendő, öv és a kalapács. vagy mindenki olyan kulcsot hoz, amit tud.

amúgy támadt egy homályos emlékem, a kulcs egy übertitkos törpbánya kulcsa és mágikus erővel bír. de ezt csak mi csapattagok tudhatjuk. viszont ebből meg nem lehet mindenkinek, hanem 1 kéne, és az meg célszerűen Esgal csapvezünk nyakában kellene lógjon.

vélemények?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363851 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

icke írta: Viszont döntsük el, hogy fekete-kék, fekete-ezüst, fekete-fehér, vagy valami hármas kombó legyen inkább, mert ez egyelőre kicsit vad :) =


Én a sötétkék-fekete kombóra szavazok, ezüst szegéllyel és ezüst törprúnákkal. Amiket mindenki maga festhetne rá ízlés szerint.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363850 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdvözletem!

Nálam biztos lesz kalapács, sátorból kifolyólag :) = Tetszik az ötlet, lehet, hogy kivételesen benyúlom a nagyobbik samut :D =
Fehér vagy ezüstszürke (nagyon halványszürke) kendő jó, az kevés anyagból megvan (tényleg, idén adhat le a csapat anyagigényt, mint tavaly, vagy ezúttal kimarad?), és lehet fejre/nyakra/derékra/ruhára kötni :) = Vagy bele lehet tűzni a kalapácsot :D =
Viszont döntsük el, hogy fekete-kék, fekete-ezüst, fekete-fehér, vagy valami hármas kombó legyen inkább, mert ez egyelőre kicsit vad :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363849 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Orsie / Fraktál írta: melyik szorgalmas törp jár utána a kulcs dolognak? :mrgreen:


Remzy ötlete volt :look:
Kalapácsot hozok. Találtam itthon kis 10 centis kézifúrókat, kettőt, amik egészen kulcsszerűek, plusz extremitás a fúróvég; aki ilyet szeretne hordani nyakban, sikítson!
Esetleg kombináltfogó? :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363845 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
sztem annyira azért megkülönböztethetőek leszünk kifele XDDDDDD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #363844 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
egyelőre Esgal nincs itt, én meg nem tudom befogni :D szóval, szvsz a 3 szín lehet, hogy már sok. ez csak a saját véleményem, de ha a kék vitatható a világossága/sötétsége miatt, akkor lehet, hogy tényleg jobb megoldás a fekete-ezüst párosítás. én a fekete-fehéret pont azért nem írtam, mert tavaly is az volt Esgal csapatának színe, gondoltam nem árt a változatosság.

melyik szorgalmas törp jár utána a kulcs dolognak? amúgy Ickének igaza lehet. :mrgreen:

mégvalami. nem bírom ki, hogy ne mondjam el, de Esgallal a következőt találtuk ki múltkor: a törpöknél szokott lenni fejsze, de azt nehézkes lenne szerezni mindenkinek, meg nem is veszélytelen, viszont van egy alternatíva. a kalapács :lol: alakja hasonlít a fejszééhez és minden háztartásban fellelhető. tudnátok hozni magatokkal a táborba 1-1 kalapácsot? :)

kezdünk jól kinézni, valami fekete-ezüst (esetleg kékkel) cucc, oldalunkon kalapács, és egy kulcs/lakat a nyakban :twisted: egyébként a napszúrás ellen javaslom a csapatfejkendőt a csapatszínekből. hosszú hajúaknak, szakállúaknak fonás.. hűű de jó, hogy vizuális típus vagyok :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363843 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Esetleg a törp-férfiaknak kulcs lógjon a nyakukban, a törp-asszonyoknak pedig lakat? Hogy meg lehessen különböztetni őket :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363842 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
akár ezis, de icke lehet venni egyformát is pl :D mármitn ien diszesböl, de a különbözöre is lehet jokat kitalálni :F na mostmár tényleg kellene ide esgal :D tultengenek az ötletek szektavazetőnéni !

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363840 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdvözletem!

Részemről a fekete-fehér csapatszín is teljesen tetszetős, Esgal csapata (Fehérszirt) tavaly is ezt a kombinációt használta - én leszek a csapatzászló, mint mondtam tavaly is :D = (Különben is, a fehér-fekete az olyan, mint a Beauceant, a templomosok zászlaja :) = )
Ha kulcsot akarunk szerezni/másoltatni, azt hirtelen kéne, ugyanis talán nem mindenki számolja, de 11 nap múlva tábor, és ez meglepően kevés idő tud lenni... A másolás egyébként csak a nyelvre vonatkozik, a kulcs fejrészét nem faragja meg külön a jómunkásember, hacsak nem valami belvárosi, alagsori kulcsosmesterbácsit találtok, de ő meg nem tíz nap alatt dolgozik :) = Hozzon mindenki valami jókora kulcsot otthonról (esetleg többet, ha van), az egy külön rejtély lehet a többieknek, hogy miért van mindenkinél kulcs, és miért nem egyforma :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363833 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
elkell menni egy ien MR valamibe akik kulcsotmásolnak és megkérdezni :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363827 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: és mondjuk ha fekete-ezüst ? :P hamá törpe, bányászat, ezüst ? v fehér


Ezt mondom én is, fekete-sötétkék és ezüst ;)

Kulcs: én vmi effélére gondoltam:
img305.imageshack.us/img305/112/ ... keykz6.jpg
Csak nem akkora ördöngösség szerezni ilyet...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363823 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
attol még foshatjuk a szot h esgal nincs itt :D DD

ötletekböl jo vok agyam ugy pörög mint állat, csak kifejezni nemtom magam :P

és mondjuk ha fekete-ezüst ? :P hamá törpe, bányászat, ezüst ? v fehér


szerk : és ha már emlékvesztve és kulcs kepfeltoltes.hu/080701/334358620 ... es.hu_.jpg
valami iesmi ? :P aki kicsit szeret ért hozzá hogy lehet valami vastagabb fémböl megmüvelni megcsinálhatja, legroszaba esetben én :D D (mechanikai müszerészet 2 év wohoo \o/) bár ezt nemgarantálom :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363820 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Icke és Artemisz, köszönöm! azt hiszem megfogtátok a lényeget. lehetünk titkolózóak és elitisták, az egész találjunk pozitív dolgokat a törpségben dolgot azért vetettem fel, hogy akiktől nagyon távol áll ez a népség az keressen benne valami szeretnivalót ;) de úgy látom működik és közben már jellemformálunk is.

Icke, ez a kék még mindig elég sötét, szvsz, de rábízom a dolgot a többség akaratára, meg Esgalra.

no de most már megvárom míg csapveznéni is szól, én végülis csak a helyettese vagyok.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363819 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: tavaj az obszidián nyakasunk kb 300 forint / darab volt mellé a 1-1 gyöngy még vagy 30-30 forint, fém meg, hajtogathatnánk valami drotbol valamit mittom o.O esetleg valami kulcs loghatna a nyakunkba ami nemtudjuk mit de valami rejtéjeset nyit biztos o.O jam és valami makacs magatartás illene szvsz hozzánk :P azt nemis lenne legaláb nehéz eljátszanom XD de ezt a törzsfőnéni majd öszegzi :D


Kulcs? Mekkora ötlet! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363817 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
tavaj az obszidián nyakasunk kb 300 forint / darab volt mellé a 1-1 gyöngy még vagy 30-30 forint, fém meg, hajtogathatnánk valami drotbol valamit mittom o.O esetleg valami kulcs loghatna a nyakunkba ami nemtudjuk mit de valami rejtéjeset nyit biztos o.O jam és valami makacs magatartás illene szvsz hozzánk :P azt nemis lenne legaláb nehéz eljátszanom XD de ezt a törzsfőnéni majd öszegzi :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363812 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Tiszteletem, Törpnép!

icke: Tetszik a jellemkoncepció. Támogatom!

A szín: sötétkék-fekete jól hangzik (khm, most gondolatban végignéztem a táborra tervezett ruhatáram, és még jobban hangzik :D ) de szerintem csapjunk hozzá valamely nemesfémet is (részemről az ezüst a favorit) - elvégre valahonnan az rémlik, hogy mi szeretjük a fémeket...

2006-ban már voltam Törp, amennyire kapálóztam ellene eleinte, annyira élveztem végül.

Miért jó törpnek lenni?
- bírjuk a piát
- minden más népnél jobban bírjuk a fizikai megpróbáltatásokat (pl. felfutni a legmagasabb hegytetőkre morzsalékköves ösvényeken, éljen az erdőjárók rendje :P )
- a törp-asszonyoknál nem baj, ha szőrösek - felejtsük el a nyúzást, csajok! :P
- távolságtartó jellemünk miatt ritkán ér lelki trauma
- összetartók vagyunk
- a kezünk - úgy rémlik - mindenféle szépet tud alkotni a rendelkezésre álló anyagokból

Szóval HAJRÁ, TÖRP-CSAPAT!

ui: hennás testfestést és a hajfonatok gyártását magasfokon támogatom!!! *pattog* :bounce:

ui 2.: szerintem valamiféle ékszer lehetne a jelvényünk. hol lehet ilyet csapatlétszámnyi tételben olcsón lőni? ami még tetszetős is?

Igen, én is szeretek beszélni. Profilomban minden lényeges info megtalálható, erre ügyelek. Húsevő vagyok, minél zsírosabb, annál jobb! Ja, és nagyon szeretek főzni, bár szabad tűzön nincs gyakorlatom :D Jó itt lenni köztetek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363808 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdvözletem!

Ki mondta, hogy szeretünk törpök lenni? :D =
Na jó, nem destruálok :) = Viszont az egy dolog, hogy mi ragaszkodunk a magunk identitásához, de szerintem (a másik törpnéppel együtt) mi leszünk a bolyongó társaság szociális kitaszítottjai; értem ezalatt, hogy attól még, hogy mi szeretjük a törpségünket, mások nem feltétlenül fogják :) = Valamiért úgy érzem, hogy a szokásos rasszizmus (OUT ami még a tavalyi csupa tünde táborban is megvolt IN) ezúttal bennünk talál célpontra, és lehet, hogy ezt ellensúlyozandó nekünk kéne a zárt-titkolózó-elitista bandának lennünk - így nem tudják a többiek, mit veszítenek velünk :) = A törpökhöz ez eleve illik, nem voltak valami nagyon nyitottak, de ha valaki nagy nehezen kiérdemelte a bizalmukat, akkor gyakorlatilag családtagnak tekintették.
Színekről pedig: mit szólnátok a feketéhez és az
ilyesféle sötétkékhez?(Pantone 295 C, az érdeklődőknek.)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363799 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
hát ha pl megborotválod öket akkor oanok mint a kisbabák, azok szeretnivalók nem ?

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére