Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Több
15 éve 9 hónapja #364452 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Jah jóvan XD Bocsi...de hülye vagyok =D Köszönöm!A jóétvágy megvolt :D Nah majd egyszer csinálok neked brassóit jó? :wink: :biggrin2:
Én faházban fogok aludni. :D
A hasonszőrű megszállott egyén kifejezés nálad pozitív vagy negatív értelemben értelmezhető? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364449 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Hé, nem úgy értettem. A tojásrántotta és a tejbegríz az a két kaja, amit apa normálisan el tud készíteni. Ma ezek közül a tojásrántotta volt soron. De nem ám egyszerre, uhh... :mrgreen:
De jó étvágyat neked is, a brassói finom (és már tök régen ettem :( )

Szerk.: ja, és csak hogy legyen valami "értelmes" téma :twisted: - sátorban vagy faházban fogtok (nem) aludni?
/me sátrazik, két hasonszőrű megszállott egyénnel, akik egyébként másik csapatba kerültek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364433 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Tojásrántotta és tejbegríz? :D Ti is aztán jól összetudjátok válogatni :D Én brassóit eszek :D Jó étvágyat ehez a furi-muri kaja együtteshez Nibeniel! =D
Olyan jó érzés hogy nemcsak én vagyok ennyira agyament :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364428 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Simáán... :P (najó, talán most nem. tojásrántotta lesz, azt egész jó megcsinálja. meg a tejbegrízt. :) )
A lökött, az meg stimmel, látom, ti is kezdetek megismerni :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364424 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Próbáltam az igaz,de nem sikerült :D Ohh szóval ennyire süt rólam hogy én vagyok én? :D
Köszönöm bár csak kikell sütnöm a krumplit mert a hús már készen van(anyuci egész este azt csinálta :D )
Lökött XD Csak nem kapsz mérgezést apud főztjétől :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364422 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Igen, asszem akkor te voltál az, aki még próbált harcolni a teljes káosz ellen. :) (Egyébként a bemutatkozásod óta sejtettem.)

Egyébként jó főzést (nekem is kéne, de most a változatosság kedvéért csináljon ebédet apa. Ha nem jövök vissza délután, tudjátok, mi bajom történt. :twisted: )
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364420 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
nagyon szívesen Missy =D Szólj bátran ha máskor is kell egy kis lelkesítés =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364419 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Háát nem tudom Nibeniel hogy én voltam-e a fő-fő ötletszervező XD Háát az ismertető jegyeim azok hogy szemüveges vagyok és akkoris szemüveg volt rajtam és egy ilyen zöld lepedőből összevart köpenyszerűség volt rajtam :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364417 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Nibeniel: nah ez jó kérdés XD háát azt nem tudom hogy melyik csapatban,de arra emlékszem hogy azt adtuk elő,hogy volt pár ork fickó és elraboltak tündelányokat.Közben volt egy lány ő volt az ent és mesélte a történetet. Aztán "mi" maradék tündérek megrohamoztuk az orkokat,meg a kereskedőt(igen,mert azis volt =D) és végülis mindenki meghalt a végén XD


Igen! :D Akkor nem Te voltál a fő-fő ötletelő közülünk? Aki még úgy igyekezett egyben tartani a csapatot. Merthogy én is abban a csapatban voltam, aztán a végén engem raboltak el (meg egy másik lányt, akit Hajninak hívtak).
A kereskedőt meg sajnos volt szerencsém máshonnan ismerni, úgyhogy még délelőtt rendesen ránk hozta a frászt, hogy hogy a csudába kerül ide. :twisted: :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364415 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Missy ne aggódj,sikerülni fog :wink:
Bízok/bízunk benned!
Éljen Missy!Éljen Missy! Menni fog neki!Menni fog neki!
Csak bízz magadban! Én bízok benned!
Gyere Nibeniel!Szurkoljunk Missynek! :D
Am. nemis tudom hogy minek szurkolunk,hisz Missynek úgyis síkerülni fog =D Briliáns tehetség,én mondom :D (és amit én mondok az úgyis van/lesz)

Nibeniel:Oké :D Köszike :oops: De ha Missy is jön akkor ő is csatlakozhat =D


köszi, aranyos vagy. még szerintem sokan jönnek tőlünk is vonattal, majd jól fel lesznek kutatva. :-)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364414 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nibeniel: nah ez jó kérdés XD háát azt nem tudom hogy melyik csapatban,de arra emlékszem hogy azt adtuk elő,hogy volt pár ork fickó és elraboltak tündelányokat.Közben volt egy lány ő volt az ent és mesélte a történetet. Aztán "mi" maradék tündérek megrohamoztuk az orkokat,meg a kereskedőt(igen,mert azis volt =D) és végülis mindenki meghalt a végén XD

Nah ha most megbocsáltotok hölgyeim,mennem kell ebédet csinálni :D Kb. 1 óra és itt vagyok,remélem addig még fent lesztek,ha meg nem akkor majd visszajöttök =D Élvezet volt veletek csevegni =D Én itt leszek egész délután,úgyhogy csak bátran tessék fenn lenni :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364411 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Missy ne aggódj,sikerülni fog :wink:
Bízok/bízunk benned!
Éljen Missy!Éljen Missy! Menni fog neki!Menni fog neki!
Csak bízz magadban! Én bízok benned!
Gyere Nibeniel!Szurkoljunk Missynek! :D
Am. nemis tudom hogy minek szurkolunk,hisz Missynek úgyis síkerülni fog =D Briliáns tehetség,én mondom :D (és amit én mondok az úgyis van/lesz)

Nibeniel:Oké :D Köszike :oops: De ha Missy is jön akkor ő is csatlakozhat =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364409 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Igenigen, persze hogy bratyizzunk. Erősítsük a csapatösszefogást. 8)

Csapvezbácsi vagy valaki tényleg jöhetne, mert velünk lesz tele a topic. :P

Oké Missy, szurok nagy kalappal!! :) Hajráá!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364408 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Látod Nibeniel?Csak írnom kellett és máris pezseg itt minden :D (úristen mekkora egoista vagyok XD)
De jó.Nah majd ha lehet,és még nem untál meg,vagy számodra nem vok unszimpatikus akkor majd bratyizhatnánk a vonaton :D Mert nem ismerek senkit innen :D Persze csak akkor hogyha tényleg szeretnéd :D


Kérhetnék egy kis szurkot a minorhoz? Mmint, hogy jussak be. Meg egy nagy kalappal is jól jönne a kis szurok mellé.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364406 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
"Még olyan kettőt, hármat nem lehetne likvidálni? :oops: "
Persze kilövök még párat akkor :wink:
Háát nem tudom mit olvasott.De majd azt is megkérdezem.
A nyelvtant szereti úgyhogy avval nincs probléma :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364405 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Látod Nibeniel?Csak írnom kellett és máris pezseg itt minden :D (úristen mekkora egoista vagyok XD)
De jó.Nah majd ha lehet,és még nem untál meg,vagy számodra nem vok unszimpatikus akkor majd bratyizhatnánk a vonaton :D Mert nem ismerek senkit innen :D Persze csak akkor hogyha tényleg szeretnéd :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364403 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Bocsi :D Nem direkt volt :D
Ráz a laptop? XD Jó bocsi,nem akarlak szapulni miközben a laptop nem viselkedik rendesen :D Remélem megmondtad neki a magadét =D
Heh vicces...köszönöm =D Bár azt szokták mondani inkább rám hogy hülye =D Szegény ti...előre sajnállak titeket hogy össze lesztek zárva velem XD Tiszta túlélő tábor :D
Oké,akkor majd táborban dumálunk erről az egészről,addig én őt faggatom :D És hidd el,ő eléggé fanatikus,ráadásul egy zseni úgyhogy nem hiszem hogy neki nehezen menne majd a dolog :D


Nem a laptop ráz, szerintem én rázom azt...Milyen könyveket olvasott eddig? Ajánlom az sszes mgyar beszerezhető Kákosyt, és az Ókori Egyiptom Atlaszát. Ja, és szeresse a nyelvtant, mert első évben csak z lesz.

Még olyan kettőt, hármat nem lehetne likvidálni? :oops:

Én is vonatozok. Szerintem a legtöbben.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364402 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Jajdejó, van élet! (mint a csapattopicban) :)

Náda: pl én jövök. :wink: És nem tudod véletlenül, hogy melyik csapatban voltál TLV döntőn? Mmint a második részére gondolok, mikor színdarabokat kellett összehozni.

Nem tudom, hány tünde csapat van, de azt tudom, hogy Kincsőék tündék. (ugye ez nem lenne titok? remélem nem.)
Festésben én igencsak egy antitalentum lennék. De ha naagyon muszáj, megpróbálhatom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364399 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Missy parancsolj,pár emotikon kiszedve :D Így már jobb,vagy még mindig megvakulsz? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364397 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Am. innen jön valaki csoportosan vonattal Budapestről? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364394 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Bocsi :D Nem direkt volt :D
Ráz a laptop? XD Jó bocsi,nem akarlak szapulni miközben a laptop nem viselkedik rendesen :D Remélem megmondtad neki a magadét =D
Heh vicces...köszönöm =D Bár azt szokták mondani inkább rám hogy hülye =D Szegény ti...előre sajnállak titeket hogy össze lesztek zárva velem XD Tiszta túlélő tábor :D
Oké,akkor majd táborban dumálunk erről az egészről,addig én őt faggatom :D És hidd el,ő eléggé fanatikus,ráadásul egy zseni úgyhogy nem hiszem hogy neki nehezen menne majd a dolog :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364389 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Igen-igen azt tudom :D Olvasom a többi rendnek is a fórumát... :D
Mondjuk úgy festeni énis tudok hogy így ahogy ti tavaly hogy csak a csapatcímert :D Nem vagyok épp egy Leonardo Da Vinci :D
Valami nagyon jót kéne kitalálnunk :D Valami egyedit :D Ami majd csak úgy ránk jellemző lesz :D
A kevesebb néha több elmélettel énis egyet értek :D Nem kell akkora nagy dolog(bár mondjuk valami szembeötlő kéne :D )
Rabynék mint tündék...nah ez jó kérdés,mert nem tudom :D
Nah most kíváncsivá tettél :D Nem szeretem a titkokat :D
Ha jól emlékszem Missy a bemutatkozó szövegre te tanulsz/tanultál egyiptológiát igaz? :D Nagyon nehéz?Az egyik ismerősöm is az szeretne lenni,és háát a dologról csak úgy nagyvonalakban tud valamit :D

Csak nem leszel már ;) Majd elintézzük hogy ne legyél... :D :twisted: :wink:


Jesszumpepi Náda!! Szedjél már ki néhány emotikont légyszives, mert itt vakulok meg helyben.
A jóéletebe, ráz ez a hülye laptop, vagy én rázom őt!!! :bawling: Már megint elkezdődött..

:-) ) Vicces lány vagy te. :-) Igen, nehéz, de én választottam. Mostanában változik a tanszéken is egy csomó minden. Táborban mejd mondok többet is, jó? Addig meg megkérdezed az ismerősöd még a témáról, rendben? annyit azonban most mondok, ha nem az szeretne lenni fanatikusan, akkor ne is jelölje meg a jellapon, mert ehhez tényleg olyan szintű elszántság és kitatás kell, hogy nagyon. :lol: Már így is túlképzés van..és elhelyezkedni...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364386 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Igen-igen azt tudom =D Olvasom a többi rendnek is a fórumát... =D
Mondjuk úgy festeni énis tudok hogy így ahogy ti tavaly hogy csak a csapatcímert =D Nem vagyok épp egy Leonardo Da Vinci =D
Valami nagyon jót kéne kitalálnunk =D Valami egyedit :D Ami majd csak úgy ránk jellemző lesz =D
A kevesebb néha több elmélettel énis egyet értek :D Nem kell akkora nagy dolog(bár mondjuk valami szembeötlő kéne =D )
Rabynék mint tündék...nah ez jó kérdés,mert nem tudom =D
Nah most kíváncsivá tettél =D Nem szeretem a titkokat =D
Ha jól emlékszem Missy a bemutatkozó szövegre te tanulsz/tanultál egyiptológiát igaz? =D Nagyon nehéz?Az egyik ismerősöm is az szeretne lenni,és háát a dologról csak úgy nagyvonalakban tud valamit =D

Csak nem leszel már ;) Majd elintézzük hogy ne legyél... =D :twisted: :wink:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364385 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: heh én meg festeni nem tudok :D ,se rajzolni,sőt úgy nagyon a varráson kívül semmit sem tudok valami fényesen :D de azért szívesen segítek ;) :D


Höh, festés alatt a tavalyi csapatcímer/pajzs festését értem :D , és a hennázást. Amúgy mi a rendben hennával pingáljuk magunkra a rendjelet, de csapatjelvény(megkülönböztetős dolog sok minden lehet). Eléggé népszerű a kendő-nekem is az volt tavaly-, a köpeny, a nyakbavaló, meg bármi amit rád lehet aggatni( krónikásoknak vmi babérkoszorú volt, vagy mi a múltkor).
Mivel mi fajilag emberek vagyunk (vannak tündék is, mintha úgy emlékeznék..Rabynék, nem?), nekünk szerintem vmi egyszerűbb kéne...ezalatt azt értem, hogy nem olyan "előkelő", mint a tündéké. Szerintem.
Megjegyzem, a kevesebb néha több. már van is ötletem, de azt most direkt nem írom le, megvárom szépen a többieket. :P

*Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez nem igazán ide illik és moderálva leszek... :lol: *

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364384 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
heh én meg festeni nem tudok :D ,se rajzolni,sőt úgy nagyon a varráson kívül semmit sem tudok valami fényesen :D de azért szívesen segítek ;) :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364383 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Ez a megkülönböztetős dolog ez jó ötlet :D hogy mi legyen azt nem tudom,majd összedugjuk fejecskéinket nah meg majd csapatvezető bácsi is és akkor eldöntjük :D
hmmm a csapat másik fele is reméljük nemsokára bemutatkozik :D
heh énis tudok varrni,bár biztos nem olyan ügyesen mint Nibeniel de azért énis konyítok valamit ezen a téren :wink:


Én nem igazán. :lol: És akkor még enyhén fejeztem ki magam. viszont festeni tudok:-), meg lehet még csomó más dolgot is, csak nem jut most eszembe egy sem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364381 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ez a megkülönböztetős dolog ez jó ötlet :D hogy mi legyen azt nem tudom,majd összedugjuk fejecskéinket nah meg majd csapatvezető bácsi is és akkor eldöntjük :D
hmmm a csapat másik fele is reméljük nemsokára bemutatkozik :D
heh énis tudok varrni,bár biztos nem olyan ügyesen mint Nibeniel de azért énis konyítok valamit ezen a téren :wink:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364380 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Szép jó reggelt!
Nibeniel: háát ez elég bonyolult :D drága barátnőmnek az egyik haverja(zatocsinak hívják) tanít engem és még pár emberkét a Margitszigeten :D Nemsokára megis alakulunk mint Skót Hagyományörzők,bár ez attól függ hogy Zatocsi mesterünk mit intézett eddig :D :wink:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364376 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta: Jóreggelt mindenkinek! :D

Illetve a "szokásos" kérdések: pl. csapatszínen, vagy ilyesmiken, amik megkülönböztetnek minket a többiektől, nem kell ötletelnünk?


Majd lassan kéne(nyugi, még csak harmadika vagyon), de még a fele csapat nem mutatkozott be, és szerintem addig ne nagyon kezdjük el, mert az nem lenne velük valami nagyon tisztességes. Deee, nem tudom, ahogy Ratzkha gondolja. :o

Amúgy szerintem még a vizsgaidőszak miatt nem tudnak annyira írogatni. én is csak azért, mert idén "mázlim" volt, és gyorsan be tudtam fejezni.

"Pl. varrni tanultam is két évig (suliszinten, bár hogy az jelent-e valami pluszt, nem tudom ) Szóval ha kellene készíteni valamit, benne vagyok."

Az nagyon jó!!! Óriási pluszt jelent, mert valszeg tudsz varrógéppel is bánni és, ha kendőnk lesz, vagy köpenyünk,akkor(nem csak akkor:-) ) egy ilyen ember kincset ér ám. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364375 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Jóreggelt mindenkinek! :D

Egy pár kérdésem felmerült a bemutatkozások olvasgatása során tegnap, amiknek kb. a fele elszállt mára az agyamból, de azért pár megmaradt:
Náda: hol tanulsz vívni? Csak mert ez is a rengeteg meg nem valósított tervem közt szerepel, és kíváncsi vagyok, hol lehet. Meg titokban bizakodok, hátha valahol közelebb van... 8)
Ööö...és a másodikat is elfelejtettem, na mindegy. Mentségemre legyen mondva, most ébredtem félórája.
Illetve a "szokásos" kérdések: pl. csapatszínen, vagy ilyesmiken, amik megkülönböztetnek minket a többiektől, nem kell ötletelnünk? Csak mert most, hogy szünet van, és nagyon ráérek, szívesen felajánlom életemet és véremet, nameg szabadidőmet, ha esetleg valami csapatcuccot kéne gyártanunk. :mrgreen: Pl. varrni tanultam is két évig (suliszinten, bár hogy az jelent-e valami pluszt, nem tudom :P ) Szóval ha kellene készíteni valamit, benne vagyok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére