A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 7 hónapja #73145 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Azt tudom, hogy Balin sírjánál van, de a Könyvben azt írta Tolkien, hogy "Gimli arca elé húzta csuklyáját." Nem "Gimli sírógörcsöt kapott és a sisakját behorpasztotta Balin sírjánál." Elég érzékeny vagyok a síró férfiakra. :? :wink:

Hát egész jó ötlet csak az a gond vele, hogy elmúlik a november és senki se fog törődni a topickal. Igaz lesz TTT és ROTK is... (De hol van az még! :( :cry: :bawling: :bawling: ) Megpróbálom, mert az Elijah Wood-os topicban is ilyesmi van. :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73058 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Létre kellenne hozni egy video DVD topicot. :wink:


Jó ötlet! :P
Sz.tem vesd fel Svindlernek.
Ugyis az összes DVD/VHS dolgot itt beszéljük meg, ami ugye off-nak számít... :lol:

[size=9:20ppzhv1]most én is off voltam, sorry [/size]:oops: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73055 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szméagol: az Balin sírjánál van.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73043 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Cicafül írta: De azt még mindig nem értem, hogy azt a jófajta magyar szinkront mért nem tudják az extráknál is megcsinálni - majd 6 órát olvasni...najó, azért megéri! :D


Hát igen....akinek van DVD-je, az most azon aggódik, hogy 6 órán át kell olvasni... :roll: :oops: 8O DE AKINEK NINCS DVD-JE!!!!!miért nem lehet kiadni VHS-en??????Olyan nagy kérés ez???? :twisted: 8O :x :evil: :cry: BRRRRR!!!!!!!!!!!!! :evil: :twisted: :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73012 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Hát ez egyre jobb! Mire jó az nekik, hogy így megkavarják szegény ártatlan gyerekeket? :? :wink:
Min lezs a 30 vagy 50 perces extra? A novemberi DVD-n vagy kazettán? De azért én milyen szívesen olvastam volna hat órát Cicafül! Biztos megérte. Ez is azok miatt van, akik nem tudtak 9 órát végigülni a moziba! (Na jó ez egy kicsit túlzás.)Megtnéztem a kazettát és most döbbentem rá néhány részletre ami a moziban nem fogott meg. :? Gimli mikor sír Moriaban olyan nagy óbégatással?
Létre kellenne hozni egy video DVD topicot. :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #73004 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tegnap megnézegettem megint az extrákat - a táborban nem nagyon jutott el a szendergő agyamig :oops: :wink: De azt még mindig nem értem, hogy azt a jófajta magyar szinkront mért nem tudják az extráknál is megcsinálni - majd 6 órát olvasni...najó, azért megéri! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72994 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sajna nálunk többe lesz :cry: De legalább lesz jófajta magyar szinkronja.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72984 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most néztem meg, az USA-ban kapható 5 CD-s DVD magyar pízbe átszámolva 8.387.27 HUF..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72859 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Valaki küldött nekem egy e-mailt a DVD-vel kapcsolatban.Nagyon-nagyon köszönöm, viszont lenne egy kérésem:El tudná küldeni megint? Ugyanis tegnap félálomban kitöröltem, mielőtt felfogtam volna az értelmét. Nagyon megköszönném, ha az illető ezt megcselekedné(huhh, de hülye szó...)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72798 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

hódica írta: Meg azt sem értem, hogy mi értelme a filmet 2x kiadni(VHS-en), egyszer extra nélkül, egyszer meg extrákkal novemberben.De akkor a novemberi DVD lesz az a bizonyos 4(vagy 5) lemezes?Tehát akinek nincs DVD-je, az kap 30 perc extrát, akinek van DVD lejátszója az meg kap több lemeznyi ínyencséget... :twisted: 8O ...ez miért jó nekik??? 8O :x


Az igazságot csak PJ meg a Warner tudhatja. A bővített kiadás bizonyos dolgok jobb megértéséhez, a sztori kerekebbé tételéhez kell. Pl. Samu honna kapná meg a kötelet, amit az Emyn Muilban használnak?
De az a 30 (vagy 50?) perc nem extra, hanem az új jelenetek! A novemberi DVD 4 lemezes lesz, kb 6 órányi extra (dokumentumfilmek + egyebek) lesz rajta.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72790 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

hódica írta:

Alyr Arkhon írta: Azért a VHS-re rakhattak volna legalább egy TTT előzetest... (mégiscsak jobb a TV-n full screen, mint a gépen 2x3 cm-ben... ) szerintem ugyanis még azt sem raktak rá, pusztán üzleti célból...

:(


Nos hát igen! Ha a DVD-re tudnak egy kis extrát tenni, akkor a VHS-re is futná legalább egy trailer... :twisted: :x
Meg azt sem értem, hogy mi értelme a filmet 2x kiadni(VHS-en), egyszer extra nélkül, egyszer meg extrákkal novemberben.De akkor a novemberi DVD lesz az a bizonyos 4(vagy 5) lemezes?Tehát akinek nincs DVD-je, az kap 30 perc extrát, akinek van DVD lejátszója az meg kap több lemeznyi ínyencséget... :twisted: 8O ...ez miért jó nekik??? 8O :x


Hát igen,ezt én sem értem.... Annyira nem igazságos!!! :evil: :x :cry:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72773 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Képzeljétek!!
Apu most mondta, hogy az extra vált. nem 30, hanem 50 perccel lesz hosszabb, legalábbis a rádióba ezt mondták.
Így tökéletesen meg vagyok zavarodva, most hány perc lesz???

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72768 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Alyr Arkhon írta: Azért a VHS-re rakhattak volna legalább egy TTT előzetest... (mégiscsak jobb a TV-n full screen, mint a gépen 2x3 cm-ben... ) szerintem ugyanis még azt sem raktak rá, pusztán üzleti célból...

:(


Nos hát igen! Ha a DVD-re tudnak egy kis extrát tenni, akkor a VHS-re is futná legalább egy trailer... :twisted: :x
Meg azt sem értem, hogy mi értelme a filmet 2x kiadni(VHS-en), egyszer extra nélkül, egyszer meg extrákkal novemberben.De akkor a novemberi DVD lesz az a bizonyos 4(vagy 5) lemezes?Tehát akinek nincs DVD-je, az kap 30 perc extrát, akinek van DVD lejátszója az meg kap több lemeznyi ínyencséget... :twisted: 8O ...ez miért jó nekik??? 8O :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72686 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Igen. Igazatok van, csak annyira reménykedem, hogy nem hagyják ki a Banyapók Oduját. Az a második legkedvesebb részem.
De már kezdem unni, hogy mindenki: "Aragornnék így meg úgy, jön Arwen!" Ellenben Pippinről és Trufáról, meg Frodóról és Samuról alig találni képet. Amikor először olvastam a könyvet persze imádtam az Aragornos részt is, de 2x-ra, 3x-ra, 4x-re... stb. AZ a rész már egy kicsit untat, mert több köze van a történelemhez, mint a legendához. Ha értitek mit akarok ezzel mondani. :roll:

Hát én Elanorral (és még sok mással is, gondolom :? ) egy cipőben járok, mert tuti, hogy nem veszünk DVD lejátszót. Nem rossz a video készülékünk, sőt majdnem új. :? :evil:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72683 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Amikor Frodó(miért érzek késztetést, hogy úgy ejtsem, ahogy angolul a filmben:Froudou)elszántan előveszi a Fullánkot, az biza 100%-ig Szméagol megszelidítése, vagyis amikor rájuk támad.
Utolsó előtti kép alul:
www.quintessentialwebsites.com/lordofthe...ttt_b4c01_scene1.htm
MNellette a feliratot nézzétek.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72674 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Köszi a segítsëget :)
Alyr Arkhon, te az az Alyr Arkhon vagy? a Humor Komor Ura?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72636 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Azért a VHS-re rakhattak volna legalább egy TTT előzetest... (mégiscsak jobb a TV-n full screen, mint a gépen 2x3 cm-ben... ) szerintem ugyanis még azt sem raktak rá, pusztán üzleti célból...

:(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72581 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
a VHS-en sajnos nincs egy darab extra sem... :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72574 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

hódica írta:

Elanor írta: Már lehet DVD-t és VHS-t is kapni, vannak rajta extrák,


a ma (27-én) megjelent VHS/DVD-n nincsen semmilyen extra...legalábbis az enyémen nincsen :lol: :oops: :roll:


Hát, a DVD-n van, azt tanusíthatják, akik voltak táborban! :) Hát el tudná-e vki felejteni, hogy Ian McKellen ''elhiszi''??? :lol: 8)

Az viszont tényleg lehet, hogy a kazin nincs, de azt sajnálnám, mert nekem nincs DVD-lejátszóm... :cry:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72565 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
most VHS vagy DVD? videokazettára nem szoktak extrát rakni, ellenben a DVD lemezre bőven ráfér


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72560 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Már lehet DVD-t és VHS-t is kapni, vannak rajta extrák,


a ma (27-én) megjelent VHS/DVD-n nincsen semmilyen extra...legalábbis az enyémen nincsen :lol: :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72554 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem isz... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72552 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: De valaki mondja meg , hogy, amikor Frodó olyan elszánt arccal veszi elő Fullánkot, az a Banyapóknál van, ugye?


Szvsz az a kép Szméagol megszelídítése. :D (De nem 100%.)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72528 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hazatértem,és mit látok???Megjelent a kazi!Egész éjszaka alig bírtam elaludni... :arrow: 8O :arrow: :hello: :arrow: :sleepy: :arrow: :nono: :arrow: :quasi:
Jaaaj,csak meglenne már!!! :bawling:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72511 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dodiee írta: Milyen játékkártyát? erről jut eszembe:kaptam anyámtól egy kártyajátékot, semmi extra,feketepéter és memória, de szépek a képek, csak nincs benne egy tünde sem(kivéve Arwent :? ), és kicsit sok az ork...


Olyan kártyát adnak, amilyet kaptál.Mondjuk nekem nem adtak a Tescoban, de mind1 mert már van ilyenem, meg tényleg nem nagy kunszt. :lol: De a képek tényleg szépek.

Ja, a Tescoban 3190-ért vettem a VHS-t.(van feliratos+szinkronizált is)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72493 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már lehet DVD-t és VHS-t is kapni, vannak rajta extrák, de novemberben is meg fog jelenni egy DVD (és feltételezem, VHS is), amin még több (és jobb... 8) ) extrák lesznek, kimaradt jelenetekkel, gondolom még több infoval a TTT-ről, és hasonló nyalánkságokkal... ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72485 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Sajnos a képek nagy része nem jön be. :( :evil:
De valaki mondja meg , hogy, amikor Frodó olyan elszánt arccal veszi elő Fullánkot, az a Banyapóknál van, ugye?

Kezdek össze zavarodni ezekkel az extra DVD-VHS dolgokkal. :? :oops: Most a videót már ehet kapni? Vagy nem? És mikor lesz az extra és min??? :? :?: :?: :oops: :crazy:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72450 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az van meg nekem is :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72447 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Azt sajna nem tudom, milyen kártya. Piros dobozban van, aranyszínű Lord of the Rings felirattal.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #72429 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Milyen játékkártyát? erről jut eszembe:kaptam anyámtól egy kártyajátékot, semmi extra,feketepéter és memória, de szépek a képek, csak nincs benne egy tünde sem(kivéve Arwent :? ), és kicsit sok az ork...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.830 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére