Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

×

Szavazás: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Concerning Hobbits
14 10.6%
The Shadow Of The Past
5 3.8%
The Black Rider
10 7.6%
A Knife In The Dark
6 4.5%
The Council Of Elrond (featuring Aníron)
9 6.8%
Lothlorien (featuring Lament For Gandalf)
10 7.6%
May It Be
20 15.2%
The Riders Of Rohan
10 7.6%
The King Of The Golden Hall
12 9.1%
Evenstar
10 7.6%
Helm's Deep
8 6.1%
Breath Of Life
10 7.6%
Samwise The Brave
8 6.1%
Szavazók száma: 12 ( Undómiel Arwen, Melian, Eowynke, Aeglos, Faramir of Gondor ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 7 hónapja #137188 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
A filmzene dalai közül már jó ideje a Gollam dala a kedvenc. Nagyon eltalálta Shore bácsi a hangulatát, és az énekesnő előadásában egyszerűen hátborzongatóan együttérzésre indító. :crap:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136843 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Hááát, nem a legtökéletesebb lista... :)
Tehát... Bridge-re szavaztam, de csak a végén levő "sírás" miatt, mert az az igazi Gandalf siratása.
A legnagyobb kedvencem a Breaking of the Fellowship, In Dreams-el megspékelve. A BotF eleje táján van egy gyönyörű hegedű... asszem, mikor Frodó kihúzza Samut a vízből. Ott bőgéshatár. Aztán végre In Dreams... és végem. Mikor először hallottam, lepetéztem, napokig énekeltem és elrendeltem, h a temetésemen az szóljon. :D
A Breath of Life-nak leginkább az angol fordítása tetszik... :P
A második leggyönyörűbb nekem még a Great River elején levő Namarie... a végén az az aldaron... Ja, és a Farewell to Lórien szintén Namarie-ből vett része... Asszem a Namarie, nai hiruvalye Valimar...
Ja, Isengard unleashed elején a csajszi kórusa... De ezek már apró dolgok. Fő kedvenc az IN DREAMS. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136376 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Morgoth írta: Persze merta Lothlorien zeneje nagyon turo, szerintem a fekete lovas mega Khazad-dum hidja a legjobb, na meg a May it be :sauron1:

Már akinek... :evil: De a Khazad-dum hídja és May it be tényleg jók.
Aldarion :boromir2:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136336 Írta: Morgoth
Morgoth válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Persze merta Lothlorien zeneje nagyon turo, szerintem a fekete lovas mega Khazad-dum hidja a legjobb, na meg a May it be :sauron1:

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136315 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én Lothlórienre szavaztam, mert szerintem az különösen jó. :legolas3: De nagyon tetszik "Khazad Dum hídja" és a "May it be".

Ui: Csodálkozva látom, hogy Lothlórienre kevesen szavaztak. :evil:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136057 Írta: Tinfang Gelion
Tinfang Gelion válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Sajna az én kedvencem, a Hornburg nem volt köztük-pedig csodálatosan visszaadja a csata előtti várakozás érzelemhullámait és az ütközet kezdetét-Így maradt a szintén csodás Concerning Hobbits(nem tudom miért, de ez alatt a filmben, a "Gandalf! Gandalf!" -ot kiabáló hobbitgyerkőcöknél mindig rettentően elszomorodom... :cry: )

Ami lehetetlen, nem szállhat el
mint egy álomkép
ami hihetetlen, nem múlhat el
mint az ébrenlét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135964 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Igazán kár, hogy nem volt The Breaking Of The Fellowship + In Dreams, így maradt a Gollum's Song, mint második kedvenc...

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135758 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nekem egyértelműen a Black Rider vezet... az valami hihetetlenül komor, félelmes és fenséges.

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135619 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Kár, hogy csak egyre lehet szavazni (bár mindig ez a baj :wink: ), és nem négyre :) : Gollum's song (erre szavaztam), Black Rider, Khazad-Dúm, és Helm szurdok

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135552 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Egyébként a Prophecy-re nem lehetett szavazni :evil: . Pedig az is nagyon jó. Annak olyan Szilmarilos hangulata van :wink: . Azzal kezdődik az 1. cd

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135549 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én Lothlórienre szavaztam mert az a zene tényleg illett a filmbe ott ahol volt. Egyébként Gollam dala nekem is a kedvenceim közé tartozik. ( De a Gyűrűk Urába egyáltalán nem illik :? )

Üdv: Aeglos :thranduil1:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135544 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Először nekem gollam dala furcsa volt a többi között, de mostanra az lett a kedvencem!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135461 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nalam a May it be vezet :wink:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135335 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nálam a Gollum's Song vezet, rögtön utána a Foundations of Stone, főleg a vége...

A rohani motívum nem nagyon tetszik, viszont az Argonath (szerintem az a GYU főmotívum, a cím alatt is ezt szokták játszani) az igen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135289 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Nefadar írta: Rándzsa: tényleg Enya énekli, nem Te szőkülsz ;)


Megnyugodtam... Legalább most az egyszer igazam van.... Nem úgy, mint a helyes írásban...

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135287 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Rándzsa: tényleg Enya énekli, nem Te szőkülsz ;)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135286 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Szméa: ha jól tudom a May it be-t Enya énekli.... Vagy csak én szőkülök megint...

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135146 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Helm-szurdok... CSata+ a zene szerintem király!

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135071 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én akkor is kitartok a Riders of Rohan mellett........ Nem tántorit el semmi!!!!! :D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135035 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
A Black Rider-re szavaztam. Nekem az nagyon tetszett. De a másik ami még nagyon bejött az a hegedű ami rohaniaknál adnak. Az már akkor tetszett amikor elősször láttam, de végül is a Black Rider-re szavaztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134698 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Sziasztok!

Legkedvesebb témám a The Breaking of the Fellowship-ban van, de ez a Samwise, the brave-ben nem fogott meg annyira. De a Breaking of the Fellowship-on a mai napig elsírom magam. (Komolyan.)
A rohani téma a második kedvencem, de a Helm's deep c. számban. Szerintem ott volt a legjobb.
De: Ezek csak témák, így én inkább leszűkítettem számokra. (Hah! Figyeljétek ezt a csavaros ogikát! :lol: :wink: ) Így lett a Concering Hobbits és a May It Be. Végül is a May It Be-re szavaztam, mert az nagyon sokat jelent nekem.
Na ne mondjátok, hogy Liv énekli? 8O :eek4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134557 Írta: Éloryn
Éloryn válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én a Concerning Hobbits-ra szavaztam mert szerintem az az egyik legjobb. A másik kedvencem a Khazad Dum.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy mely a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134554 Írta: Éloryn
Éloryn válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én a Concerning Hobbits-ra szavaztam mert szerintem az az egyik legjobb. A másik kedvencem a Khazad Dum.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy mely a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134551 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Sziasztok!

Én is a Kazah Dúm hídjára szavaztam, mert az az egyik kedvencem. A Szövetség felbomlása után. (The braking of the fellowship)

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134359 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én is a Khazad-dúm hídjára szavaztam, mert nem volt benne a Prófécia...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134078 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én is a Khazad düm hídjára szavaztam. In Dreams viszont nem volt! pedig az is a film zenéjéhez tartozik, hiszen ott van a végén!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133970 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Khazad-dum hidjára szavaztam, de most vettem észre h mégis van May it be!!!!!

én vak....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133905 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nagyon sok töprengés után :Khazad-Dum hídja :confused2:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133849 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Mae govannen!

Liv Tyler is fog énekelni rajta :?: :!: :?: Kíváncsi lennék az énekhangjára, de biztos jó, ha "hagyják", hogy énekljen a filmzenén... :roll: :wink: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133833 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Sesy Olórea írta: Nehezen tudtam dönteni, a Samwise the Brave és a Gollum's songközött, de végülis győzött Emilina Torrini (jól írom?) gyönyörü hangja...

Majdnem. :wink: Emiliana Torrini.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére