Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

×

Szavazás: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Concerning Hobbits
14 10.6%
The Shadow Of The Past
5 3.8%
The Black Rider
10 7.6%
A Knife In The Dark
6 4.5%
The Council Of Elrond (featuring Aníron)
9 6.8%
Lothlorien (featuring Lament For Gandalf)
10 7.6%
May It Be
20 15.2%
The Riders Of Rohan
10 7.6%
The King Of The Golden Hall
12 9.1%
Evenstar
10 7.6%
Helm's Deep
8 6.1%
Breath Of Life
10 7.6%
Samwise The Brave
8 6.1%
Szavazók száma: 12 ( Undómiel Arwen, Melian, Eowynke, Aeglos, Faramir of Gondor ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 8 hónapja #133832 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nehezen tudtam dönteni, a Samwise the Brave és a Gollum's songközött, de végülis győzött Emilina Torrini (jól írom?) gyönyörü hangja...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133830 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Ulmo írta: Hát annyi info már van, hogy Annie Lennox fog énekelni a harmadik rész albumán :roll: Várom, mi lesz ebből.

Valamint Liv Tyler is, a korábbi hírek szerint... :? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133828 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
The Black Rider. 8) (Meg kell, hogy állapítsam, hogy nincs nazgúlos emotikon. : ()
Bevallom, hogy a Két torony zenéjét nem ismerem anniyra, csak azt tudom, hogy a rohír téma nagyon cool, és Gollam dala szép, de nálam azért ez a téma marad a nyerő. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133772 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Hát annyi info már van, hogy Annie Lennox fog énekelni a harmadik rész albumán :roll: Várom, mi lesz ebből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133701 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Mae govannen!

Lili: biztos vagyok benne, hogy jó lesz... :!: :P :roll: :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133583 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Uff, ez NAGYON nehéz kérdés :o Talán az Evenstar [size=9:3behe7r7](Nem, Ulmus, nem gondoltam volna ;) )[/size], meg a Lothlórien, meg a Foundations of Stone, meg a May it Be, meg az Isengard Unleashed... Szóval úgy az összes. :) Mindegyik számnak megvan a maga hangulata, de Peredhilnek igaza van, úgy igazán együtt a legjobb. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 8 hónapja #133538 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Sziasztok!

Én kettő szám között vaciláltam,az egyik a Concerning Hobbits a másik pedig a Samwise the Brave.Végül ez utóbbit választottam.
Bár az igazán nagy kedvencem a The Breaking of the Fellowship kimaradt a felsoroltak közül... :(

Amúgy meg mind a 2 lemez csodálatos!Remélem a 3. részé is ugyanilyen jó lesz... :roll: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133505 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Mae govannen!

Jó az új téma, csak nagyon hiányolom a számok közül az entek indulóját, és az In Dreams-et (Silhez hasonlóan), ígyhát a Concerning Hobbits-ra szavaztam. De Orome/Peredhilhez is csatlakozom, hogy végülis egyben jó az egész.

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133504 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Köszönöm a választ....
nagyon nehéz döntés volt,többet is megjelöltem volna,de maradt a King of the Golden hall.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133468 Írta: Erda niire (Area)
Én a King of the Golden hall-t választottam, mert az eleén a rohani téma baromi jó lett. Gondolkoztam még a Riders of Rohan-on is mert annak meg a végén nagyon szép a rohani motívum, de a Gollam's song, és a May it be is számitásaim között volt. Végül döntöttem, a rohani téma a legjobb!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133448 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Nilraen írta: Kérlek ne nézzetek hülyének de az evenstar,Breath Of Life és a Samwise The Brave és a gollam song
az melyik?

Ezek mind a Két Toronyból vannak. Az Evenstar az a rész, amikor Arwen és Aragorn Völgyzugolyban beszélgetnek, a Breath of Life pedig, amikor Aragorn ott haldoklik a vízparton. A Samwise The Brave a vége felé van, és hasonlít egy kicsit az In Dreams-re. A Gollum's Song a vége főcím alatt megy.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133447 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Az előző témához még egy utolsót azért hozzá szólnék:

"Mindenki tartson ki a maga véleménye mellett!" Magyarul ha neked tetszik egy 1000 éves könyv vagy film, és nem hagyod csak úgy ott mert a sok dugó csak az új filmekért rajong, és ezért kinevetnek akkor csak húzd le a csatornán a véleményüket. Ennyi.

A mostani témához hozzá szólva:

Én egyébként nem tudok választani.
Tudni illik én nem igazán úgy vagyok vele hogy egy számot szeretek, hanem úgy az egészet magában.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133442 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Kérlek ne nézzetek hülyének de az evenstar,Breath Of Life és a Samwise The Brave és a gollam song
az melyik?Nem tudom mindegyikről hogy mi micsoda :oops: :oops: :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133417 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nekem a May It Be a kedvencem. A második talán az Aníron lenne.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133353 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Én a Riders of Rohanra szavaztam... Nemcsak azért mert szerintem ez a legjobb, hanem emlékek is fűzödnek hozzá... :)

Szeretem ezt a hangzást....... és szerintem ez a legjobb az egészben..

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133352 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Ezek közül a May it be-re szavaztam, de az abszolút kedvencem az a rövid kis szomorú "dal" ami Gandalf halálakor van (nem a tündés hanem amit közvetlenül akkor nyomnak miután leesik a szakadékról).

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133345 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

svindler írta: Tudom, sok szam kimaradt a listabol. Sorry, de most arra a 15-re lehet szavazni amit itt felsoroltam. Ennyire futotta.

Ajajj. Volt egy félig kész listám, amiről megfeledkeztem... :oops: (Tulajdonképpen először ott hagytam abba, amikor rájöttem, hogy nem tudom leszűkíteni kb 15 számra, sőt, 20-ra sem, mert mind jó valamiért... Aztán megpróbáltam inkább a számok helyett a motívumok, témák szerint megközelíteni, viszont ez meg túl bonyolult volt... :roll: )

Így most viselhetem a következményeket: kimaradt a két abszolút kedvencem, a Breaking of the Fellowship (és így az In Dreams, ami még a May It Be-nél is szebb...), meg az Isengard Unleashed (az entek indulójával). :cry: Végül a Gollum's Songra szavaztam, de nehéz döntés volt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133344 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Nagyon erős a mezőny, és egyben van a két filmzene...De az én kedvencem az Evenstar.[size=9:3999iwz3](Min, gondoltad volna? ;) )[/size]
Viszont mindegyik zenét szeretem valamiért. Nagyon jó a rohani téma, csodálatos a May it be (le is fordítottam a szövegét), nagyon jó hanulata van Gollam dalának, a Concerning hobbits alatt szinte látom a Megyét, a Bridge of Khazad-dumban élvezet hallgatni a törpöket. Nagyon jók ezek a zenék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133299 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Az én kedvencem az Aníron. Az annyira csodálatos. Csak az baj, hogy rövid.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133289 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?
Hú de gyors voltam! :)
Nehéz választás volt, mert mind nagyon jó. A Helm szurdok és Khazad Dum hídja között végül ez utóbbi győzőtt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #133285 Írta: svindler
Tudom, reg volt mar uj szavazas.
De fogynak az otleteim...
Most viszont van egy:
Melyik a kedvenced a filmzene dalai kozul?

Tudom, sok szam kimaradt a listabol. Sorry, de most arra a 15-re lehet szavazni amit itt felsoroltam. Ennyire futotta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére