Ha Frodónak fia született volna, szerinted milyen nevet kap?

×

Szavazás: Ha Frodónak fia született volna, szerinted milyen nevet kap? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Zsákos Gandalf
4 4%
Zsákos Aragorn
7 6.9%
Zsákos Legolas
2 2%
Zsákos Boromir
4 4%
Zsákos Gimli
3 3%
Zsákos Trufa
3 3%
Zsákos Samu
34 33.7%
Zsákos Szméagol
12 11.9%
Zsákos Elrond
3 3%
Zsákos Faramir
8 7.9%
Zsákos Bilbó
19 18.8%
Zsákos Frodó
2 2%
Szavazók száma: 7 ( Dimdaliel, Mamusz, Toma gazda, Liriel, Morgoth ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 8 hónapja #136842 Írta: Sil
Vagy esetleg Zsákos Tesco... :tongue: :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136841 Írta: Nimashilin
Én is Samura szavaztam. [size=9:ujamuti9]Hajrá Samu! [/size]Hála ugye. Ha pedig lány a kis drága... Niphredil. :wink: Jól kijönne Elanorral. Én mondjuk azon csodálkoztam, h Samunak nem lett Galadriel nevű lánya. :? :D
No, és egy kis gonoszkodás... Zsákos Miruvor. Jól hangzik mindkét nemhez. :twisted:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136819 Írta: Brisa

Legolin/Laiqalasse írta: Egyetértek, tényleg nagyon jó ez a szavazás, és legyen még több! :hello:


Jól gondoljátok meg, mit kértek. Ugyanis Svin cifrábbnál-cifrább kérdések kitalálásával tölti üres perceit. Ez lett a kedvenc hobbija. :mrgreen: [size=9:2cb5xd9c](Én meg emiatt kerülök majd a bolondokházába...)[/size]

[size=9:2cb5xd9c]Ja, és titokban azt reméli, nem veszitek majd ennyire komolyan a bugyuta kérdéseit. :wink: [/size]

Én nem szavazok. Mert Frodónak lánya lett volna és nem fia! :tongue: :tongue: :tongue:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136793 Írta: Morgoth
Szerintem a Zsakos Gandalf hangzott a legjobban es ezert erre is szavaztam, ugyhogy aki nemerre szavaz annak elküldöm az egyik szolgam.
na meg igy el tudok intezni egy gandalfot

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136786 Írta: Erda niire (Area)
Itt vagy egy hosszabb váleménynyílvánítás, és ha valakit megbántok vele: nem akartam! :roll: :oops:

Zsákos Gandalf: ez elég furán hangzana, meg nem igazán hobbitos.... :?
Zsákos Aragorn: ennek semmi értelme. Esetleg hálából nevezné, el, de ha már háláról van szó, akkor inkább a Samu.. :fight:
Zsákos Legolas: ez semmikép.... Legolas egy semleges szereplő volt, nem valószínű (meg hülyén is hangzik) :lol:
Zsákos Boromir: peeeeersze... majd arról nevezi el a fiát, aki el akarta tőle venni a gyűrűt.... :confused2:
Zsákos Gimli: ez eccerűen hülyén hangzik. A többit lásd Legolasnál... :gimli1:
Zsákos Pippin: lehetséges.... szerintem jól is hangzik.... :)
Zsákos Trufa: ugyancsak... :pippin4:
Zsákos Samu: ez a legvalószínübb, hálából, vagy mert a legjobb barátja volt, vagy mert Samu első fiúgyermeke is Frodó lett.... :look:
Zsákos Szméagol: ugyanarra gondoltam, mint Aeglos és Fiona.
Zsákos Elrond: ne neeeeeeeeeeee :lol:
Zsákos Faramir: nem tudom... szrintem nem valószínű, esetleg ez is hálából...
Zsákos Bilbó: én erre szavaztam, de hogy miért...... :?
Zsákos Frodó : egoista... :disappear:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136785 Írta: Coralie
Nekem túl kézenfekvőnek tűnik, hogy Samu legyen a neve. Én Boromirra szavaztam. Szerintem Frodó minden hibája, gyengesége ellenére is felnézett rá és nagyon tisztelte őt.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136776 Írta: Elanor
Nekem ez a Samu vhogy nem jön össze... az biztos, h nagyon szerette, de nem hiszem, h a gyerekét róla nevezte volna el... persze ezt lehet, h csak én gondolom így.
Én Bilbóra szavaztam... a többi elég... khm, h is mondjam extrém (jó, nem mind1ik, pl. a Pippin nem). Még a Faramir is elképzelhető, de sztem ezek közül a Bilbó a legvalószínűbb. Legalábbis sztem.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136773 Írta: Toma gazda
Amennyire Frodó megkedvelte Szarumánt a morotvai csata során úgy ő is számításba jöhet!!! :evil2:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136771 Írta: Legolin
Mit szólnátok a Zsákos Szarumánhoz? :tongue:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136770 Írta: Sil
Én Faramirra szavaztam, épp a tisztelet miatt... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136769 Írta: Legolin
Suilad!

Egyetértek, tényleg nagyon jó ez a szavazás, és legyen még több! :hello:

Én Bilbóra szavaztam, szerintem Frodó az első fiát biztos így nevezte volna el, a másodikat meg talán Samunak...de vmilyen tünde eredetű név is szóba jöhet.
Viszont a Zsákos Szméagol iszonyú jól hangzik, gondoloztam rajta... :evil3: :sarumane1:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136767 Írta: Thaurwathiwen
Samu.... :twisted:

ő olyan hűséges volt Frodó úrhoz, és nélküle Frodó meghalt volna Mordorban, s a remény elveszett volna...

Meg ugye kedves Samunk megöli, ha bármi más névvel próbálkozik :twisted: :mrgreen:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136762 Írta: Lora
ez marha jó szavazás!!!!!

én is Szméagolra szavaztam.......Zsákos Elrond, meg Gandi......z tök vicces :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136747 Írta: Álmos
Zsakos Bela

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136743 Írta: Meleth_lin
Bár nem, hülyeség volt, amiket Samuval kapcsolatban írtam az előbb, igen, az ő neve is nagyon esélyes (lett volna... :roll: :wink: :D )

svindler: Ja, és még azt akartam mondani, hogy találj még ki ilyen jó és vicces szavazási lehetőségeket :!:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136742 Írta: Meleth_lin
Mae govannen!

Először is:
svindler: ez marha jó ötlet volt!!!!!!! :wink: :D :bounce: :dance: :up: :itscool: :mrgreen: :hello: :frodo1:

Én Bilbóra szavaztam, de szerintem max. Bilbó, Samu, Gandalf, és talán a Frodó név jöhetett volna szóba (az utóbbi olyan okból, hogy talán a "hobbiting" (mint enting) anyja (mert ugye olyan kell hogy legyen akkor...) lehet annyira szerette volna Frodót, hogy ragaszkodott volna ehhez a névhez).
Szerintem azért Bilbó, mert hogy ő nevelte fel (végülis) Frodót, és Frodó nagyon szerette, meg tisztelte őt, ezért az első fiát szerintem róla nevezte volna el. mondjuk a másodikat biztos Samunak. :wink: de az elsőt valahogy szerintem nem, mert igaz, hogy samu róla akarta elnevezni az saját fiát, de az más, mert Frodó neki mégiscsak a "gazdája" volt, és szerintem úgy "illendőbb" lenne, ha Bilbóról nevezte volna el. :roll:
Hát Gandalfról...hogy tiszteletből :roll: ...hááát, akkor már inkább ilyen indokkal is Bilbó. Faramirról nem hiszem, ez tényleg inkább Pippin fiához illő név. Meg Bilbó azért is, mert ő volt Frodó legközelebbi rokona, nem? (nem biztos)

De ez a kérdés igaziból úgysem merülhet fel Frodóval kapcsolatban... :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136736 Írta: Fio

Aeglos írta: Fiona, Galadh: én is a Szméagolra szavaztam!!!! :gollum2:
Ha nagyon hivatalosak akarunk lenni, akkor belemagyarázhatjuk, hogy mivel Frodó nem tudta jó útra téríteni Szméagolt, ezért egész életében lelkiismeret furdalásban élt volna :D :twisted: Így vígasztalja magát, hogy a fiát Szméagolnak hívja és akkor majd jóra neveli. 8) :mrgreen: :mrgreen:

Üdv: Aeglos :thranduil1:


Szívemből szólsz!!!!!! :up: :mrgreen:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136734 Írta: Aeglos
Fiona, Galadh: én is a Szméagolra szavaztam!!!! :gollum2:
Ha nagyon hivatalosak akarunk lenni, akkor belemagyarázhatjuk, hogy mivel Frodó nem tudta jó útra téríteni Szméagolt, ezért egész életében lelkiismeret furdalásban élt volna :D :twisted: Így vígasztalja magát, hogy a fiát Szméagolnak hívja és akkor majd jóra neveli. 8) :mrgreen: :mrgreen:

Üdv: Aeglos :thranduil1:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136733 Írta: Fio
Én még azon gondolkodom, hogy miylen nevet adott volna Frodó a lányának........ :roll: (vcsak egy megjegyzés)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136718 Írta: Aldarion
Ha egoista, akkor talán Zsákos Frodó is szóba jöhet. :frodo4:

Aldarion :boromir2:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136715 Írta: Aldarion

Galadh írta:

Aldarion írta: Szerintem Zsákos Gimli semmiképpen sem jöhet szóba. :gimliaxe:

Aldarion :boromir2:


Mér, a Legolas igen? :mrgreen:


Majd ha Frodó megbolondol :quasi:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136710 Írta: Prérifarkas

Aldarion írta: Szerintem Zsákos Gimli semmiképpen sem jöhet szóba. :gimliaxe:

Aldarion :boromir2:


Mér, a Legolas igen? :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136705 Írta: Aldarion
Szerintem Zsákos Gimli semmiképpen sem jöhet szóba. :gimliaxe:

Aldarion :boromir2:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136704 Írta: Prérifarkas
Szméagol, mert az már elfogyott :tongue: :evil3:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136701 Írta: Rabyn
Ulmo én pont ezért gondoltam Samura.. Elvégre ha Samu nincsen akkor Frodo belehal a küldetésbe.. (ráaádsul véghez sem viszi)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136655 Írta: Nefadar
Én a Samura gondoltam, mert ő volt a legjobb barátja és ő kisérte el egészen a Végzet hegyéig. De szvsz ennyi erővel bárki lehetett volna. Talán még Szméagol is, mert őt sajnálta és szánta így róla is elnevezhette volna... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136641 Írta: Ulmo
Szerintem arra gondolsz, hogy az ember sem a legjobb barátjáról nevezné el a gyerekét, hanem arról az ismert személyiségről, akit nagyon tisztel, akiért rajong, és akivel jó viszonyban van. Ez nagyjából illik Frodó és Gandalf viszonyára. Ha jól tippeltem, szólj ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136630 Írta: Minerva
Gondoltam Samura is, sőt, igazából rá gondoltam elsőnek, de aztán vhogy úgy döntöttem, hogy mégsem. Nem is tudom megmagyarázni, miért. Talán a szeretet és a tisztelet közti különbségből adódik, és Frodó szemében talán a tisztelet az erősebb... Aki érti, hogy mire gondolok, majd magyarázza el nekem is... :oops: ;) :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136629 Írta: Ulmo
Az igaz, hogy Frodó mélységesen tisztelte Gandalfot. Nekem mégis valahogy Samu látszik jó választásnak. Samu végig ott volt Frodó mellett az úton, Mordorban csak Samu gondoskodása mellett maradt életben. :roll:

svin: további névváltozatok: Zsákos Krumpli, Zsákos Ember, Háti Zsákos stb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136625 Írta: Minerva
Sztem Gandalf... Nem tudom, miért. Úgy érzem, Frodó eléggé tisztelte őt ahhoz, hogy a fiát róla nevezze el. :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére